Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Де замовити тексти для сайту

 1. Навіщо потрібно замовляти унікальні статті для сайту
 2. Вибираємо, де замовити матеріали для сайту
 3. Як ми вибрали, де замовляти контент для сайту
 4. Переваги покупки контенту на біржі
 5. Недоліки замовлення статей на біржі
 6. Наші підсумки

Іноді немає часу і можливості самим писати статті, а розміщувати на сайті контент треба

Іноді немає часу і можливості самим писати статті, а розміщувати на сайті контент треба. У таких випадках матеріал доцільно купувати. Але як і де недорого замовити хороші тексти на свій сайт.

Успіх роботи будь-якого сайту в інтернеті на 90% базується на цікавих текстах, статтях, матеріалах. Звичайно, і дизайн, і технічна сторона питання мають велике значення, проте зовнішній вигляд - не більше, ніж оболонка. Насправді ж, більшість відвідувачів приходить на конкретний сайт не для того, щоб помилуватися на гарне оформлення, зручні елементи навігації або оригінальні картинки, а для того, щоб прочитати цікаві матеріали.

У наш час інтернет наповнений небувалим раніше кількістю контенту, однак знайти дійсно захоплюючі статті, які б викликали у відвідувача бажання залишитися на даному конкретному сайті, почитати ще якісь тексти, дуже небагато.

Звідки взагалі беруться матеріали на сайтах. Про це замислюється мало хто з пересічних користувачів. Здавалося б, просто текст. Але ж будь-який матеріал потрібно не просто написати, але спочатку продумати, потім набрати, перевірити на наявність помилок, бажано попрацювати з потрібними ключовими словами, за якими пошук цієї статті в інтернеті стане легше. Загалом, знайти де взяти матеріали для сайту - завдання досить відповідальна.

Наприклад, ми на сайті «Хороші новини і добрі історії» переважна більшість текстів пишемо самі. У нас невелика редакція, що складається всього з трьох осіб. Для нас HumanStory.ru поки виключно хобі. Однак це захоплення досить відповідальне і вимагає систематичної роботи. Справа в тому, що так звані новинні генератори (Яндекс Новини і Google Новини) прийняли наш сайт до себе, тим самим оцінивши наш ресурс як унікальний і цікавий для людей. Але що таке присутність в генераторі новин? Це не тільки потік відвідувачів, а й необхідність писати самим, а іноді і шукати, де купити якісні тексти для сайту кожен день.

Як ми вже сказали, переважна більшість матеріалів на сайті ми пишемо самі. Однак частина текстів (близько 5%) ми замовляємо на стороні. Знайти дійсно працює спосіб регулярно купувати статті на свій сайт було досить складно. Адже не у всіх і не завжди в числі співробітників є люди, що володіють російською мовою настільки, щоб писати гарні тексти. У багатьох випадках замовити матеріали для сайту буде доцільніше, ніж писати самим. Головне - вирішити, де купити матеріали на свій інтернет ресурс. Ми для себе вибрали варіант замовлення статей через електронну біржу контенту, яка дозволяє практично повністю уникнути будь-яких посередників і дає гарантію якісної роботи, що відповідає написаному завданням. Такий варіант покупки текстів для своїх сайтів ефективний, безпечний і коштує недорого.

Навіщо потрібно замовляти унікальні статті для сайту

У тих, хто тільки збирається відкрити інтернет проект або зовсім недавно створив свій (поки майже порожній) сайт, виникає закономірне питання, а навіщо взагалі шукати, де саме брати текст. Можна ж просто скопіювати готові матеріали на вже існуючих сайтах? Ні, це не вихід. Справа в тому, що головним завданням будь-якого інтернет ресурсу є потрапляння в результати видачі пошукових систем (Яндекс, Гугл і т.д). Пошуковики давно навчилися відрізняти унікальні тексти, написані спеціально для сайту від контенту, який вже існує в інтернеті. Якщо розміщувати на своєму сайті просто скопійовані матеріали з інших ресурсів, то з імовірністю 100% рано чи пізно ваш інтернет проект потрапить в бан пошукових систем і ніколи більше не зможе увійти в результати пошукової видачі. І це буде справедливо.
Перевірити унікальність будь-якого тексту можна за допомогою спеціальних програм або онлайн ресурсів. Наприклад, ми перевіряємо унікальність замовлених текстів на сайті або. Зазвичай достатньо, щоб цей показник був вище 95% хоча б на одному з онлайн ресурсів, але на сайтах з висококонкурентному тематикою (туристичні і торгові фірми, салони краси, спортивні клуби, інтернет-магазини та ін.) Бажано, щоб всі тексти мали унікальність 100%. В особливо складних для просування темах потрібно перевіряти статті відразу на двох ресурсах.

Вибираємо, де замовити матеріали для сайту

Люди, що створюють свій сайт, але далекі від того, щоб наповнювати його контентом самостійно, як правило, мають досить туманне уявлення про те, де можна взяти для нього матеріали. Варіантів, які можуть прийти в голову не так багато:

 • Написати текст самому або попросити про це друзів, знайомих, колег.
 • Найняти окремої людини, який буде наповнювати сайт контентом.
 • Замовити в фірмі, що займається просуванням сайтів.
 • Передрукувати (враховуючи, що нам потрібні унікальні тексти - це точно не варіант).
 • Як екзотичного варіанта можна, наприклад, згадати про власну вчительку російської мови, яка давно на пенсії і, можливо, захоче заробити написанням статей.

Звичайно, будь-яким з цих способів отримати унікальні матеріали для свого сайту можна скористатися. Але ось, наприклад, нас, редакцію сайту «Хороші новини і добрі історії», всі ці варіанти на даний момент не влаштовують. Знайомих, які горять бажання писати для нас тексти, у нас немає, платити гроші окремому співробітнику, коли ми самі працюємо безкоштовно - ну, погодьтеся, смішно. Замовити матеріали для сайту в фірмі? Так, це хороше рішення. Але ж це занадто дорого. Як правило, співробітники компаній, що займаються розробкою сайтів, самі тексти не пишуть, а замовляють їх на стороні. При цьому вони виступають в ролі посередників, забираючи собі пристойну суму від вашого бюджету. До того ж, контроль за якістю такого контенту з боку компаній, що спеціалізується кілька на інших речах, залишає бажати кращого.

Тому оптимальним рішенням для покупки матеріалів на власний сайт ми визнали біржі копірайтингу - це такі інтернет майданчики, на яких замовники текстів зустрічаються з величезною кількістю авторів статей.

Чим саме нам сподобалося саме це рішення:

 1. Простота.

Розміщення замовлення на матеріал відбувається в інтернеті. Для цього не треба нікуди йти, дзвонити або писати. Досить просто внести гроші на рахунок і відразу оформляти необхідні замовлення на контент.

 1. Швидкість.

На біржі одночасно присутня безліч виконавців (авторів), готових написати матеріал за досить короткий термін, який до того ж заздалегідь обмовляється. Тобто, замовляючи статтю, можна бути впевненим в тому, що її написання не займе нескінченно довгий час з відмовками про те, що людині ніколи, не до цього та інше.

 1. Відповідність бажаного.

На біржі копірайтингу заздалегідь чітко обговорюється не тільки час виконання поставленої перед автором завдання, а й сам зміст статті, яку ви хочете купити на свій сайт: обсяг матеріалу, його логічна структура, навіть ключові слова - все це ви можете детально описати в завданні виконавцю.

 1. Грамотність.

На, де ми замовляємо тексти для сайту, працюють автори, в достатній мірі володіють російською мовою. Вони пишуть хороші, грамотні і унікальні матеріали. Однак всі ми люди і ніхто не застрахований від помилок. Якщо потрібна бездоганна грамотність, то завжди можна замовити перевірку текстів коректором. Коштує це недорого (орієнтовно 12 рублів за 1000 знаків), але це практично 100% -ва гарантія того, що матеріал для власного інтернет ресурсу буде бездоганним з точки зору грамотності.

Як ми вибрали, де замовляти контент для сайту

Інтернет майданчиків, де можна купити тексти для свого сайту в інтернеті безліч. Але як знайти ту єдину, яка повністю влаштує. Якщо зараз ми почнемо лаяти все біржі і говорити про одну виключно хорошою і привабливою в усіх відношеннях, погодьтеся, це буде виглядати дивно. Так просто не буває, щоб всі погані, а один хороший.

Скажемо чесно, що замовити тексти можна на багатьох інтернет майданчиках. Але от особисто ми, спробувавши кілька різних варіантів, зупинилися на одному сайті -. При цьому ми не вважаємо, що це ідеальне і виключно правильне рішення. В остаточному підсумку, кожен вирішує сам для себе, де брати матеріал на свій сайт. У відповідності зі своїми власними запитами. А недоліки при бажанні можна виявити всюди. Розглянемо всі плюси і мінуси знайденого нами варіанти.

Переваги покупки контенту на біржі

 1. Швидкість.

Розміщуючи замовлення, як правило, не треба довго чекати його виконання. Якщо текст потрібен не терміново, то можна, звичайно, призначити мінімальну ціну і прочекати тиждень поки хтось візьметься написати цей матеріал. Однак якщо вартість роботи хоч трохи вище мінімальної, то замовлення буде взято досить швидко.

 1. Ще раз швидкість.

При створенні замовлення можна вказати, в який термін текст повинен бути написаний після того, як виконавець візьметься за нього. Це може бути 2 години, а може бути 7 днів. Зрозуміло, що якщо хочеться отримати замовлені для сайту матеріали швидше, то і заплатити потрібно побільше. Як то кажуть, час - гроші.

 1. Грамотність.

Як ми вже говорили, на біржі матеріалів для сайту, послугами якої ми користуємося, передбачена можливість перевірки замовлених статей коректором. Втім, більшість виконавців не тільки базового, але і початкового рівнів тут цілком грамотні і в повторному огляді не потребують. Якщо бездоганна грамотність не самоціль, то цілком можна обійтися і без коректора. Зрештою, одна помилка або відсутність коми в купленій за 100 рублів статті не смертельні.

 1. Приємні ціни.

Мінімальна вартість статті за 1000 символів становить всього 29 рублів. Незважаючи на те, що в формі замовлення написано, що середня ціна на біржі 67 рублів, тут можна вибирати свою вартість, але не менше 29 рублів. Зрозуміло, призначаючи ціну, потрібно розуміти, що чим нижче ваша вартість, тим більше шансів, що виконавця доведеться почекати. На те вона і біржа: тут в першу чергу беруться за більш термінові і дорогі тексти. Втім, якщо у вас не сайт інформаційного агентства «Інтерфакс», то тут можна відразу замовити багато статей і потихеньку отримувати їх, поступово розміщуючи ці матеріали на своєму сайті.

 1. Білі і чорні списки виконавців.

На біржі статей, де ми замовляємо матеріали, є така опція, як включення тих чи інших авторів в обране або їх блокування для виконання наших замовлень. Якщо тексти якихось авторів нам дуже сподобалися, то ми можемо додати їх в білий список і нові замовлення створювати тільки для людей з цього списку.

 1. Цей ресурс петербурзький.

Не знаємо, як для вас, а для нас, жителів північної столиці Росії, все московське здається не таким людяним і справжнім чи що, як рідне, пітерське. Нам подобається манера спілкування адміністрації цього сайту із замовниками, влаштовує, як розглядаються конфліктні ситуації, коли отриманий текст з якихось причин не влаштовує. Хоча це і буває досить рідко.

 1. Вимірність роботи.

Це, мабуть, найважливіша перевага при замовленні матеріалів для сайту на біржі копірайтингу. Тут за конкретну суму ви отримаєте текст чітко визначеного обсягу. Розмір і вартість розраховується в тисячах символів з пробілами. Складно розібратися, скільки символів вам треба? Наведемо приклад: стандартний лист A4 з текстом, набраним шрифтом Times New Roman розміром (кеглем) 12 - це в середньому трохи менше 3000 знаків. Ось і вважаємо: якщо ми зробимо замовлення тексту за мінімальну ціну 29 рублів, то отримаємо цілий лист унікального авторського матеріалу менше, ніж за сто рублів. Для того, щоб вам було простіше візуально уявити ту чи іншу кількість символів в статті, додамо, що ось в цьому абзаці, який ви зараз читаєте, 965 символів з пробілами (або 827 без пробілів). Вартість цього абзацу за мінімальною ціною 29 рублів за 1000 знаків на Турботексте склала б 29 рублів 99 копійок.

Тепер трохи про мінуси. Говорити про них повністю об'єктивно ми не зможемо, тому що вже згадали, що вважаємо Турботекст оптимальним варіантом замовити тексти для сайту. Ми зробили свій вибір, вважаючи мінуси цієї біржі менш суттєвими, ніж плюси. Проте про наявність деяких недоліків ми все-таки обізнані. Всі вони зустрічаються лише епізодично, але заради справедливості ми просто зобов'язані їх перерахувати.

Недоліки замовлення статей на біржі

 1. Тривалі терміни виконання замовлень.

Як правило, ми призначаємо мінімальну ціну за свої статті. Тематика у нас некомерційна, ключові слова майже не потрібні (максимум 1-2 на статтю). Все, що нам потрібно - копірайтинг хороших новин. Іноді замовлення за мінімальною ціною можуть по кілька днів чекати своїх авторів. Якщо ж встановити ціну не 29, а, наприклад, 40-50 рублів за 1000 символів, то справа піде набагато «веселіше» і статті купити можна буде швидше.

 1. Недостатньо хороші тексти.

Оскільки переважна більшість матеріалів на нашому сайті ми пишемо самі і в достатній мірі володіємо російською письмовим, то побачити недоліки чужих текстів нам нескладно (складніше розгледіти свої помилки). Ми ставимося до них філософськи. Щось не подобається в матеріалі - переробляємо. Але головне: кістяк тексту у нас вже є. Підправити його набагато легше, ніж писати з нуля. До того ж, відверто халтурні статті ми зустрічали всього пару раз із сотні замовлень. Один раз ми відмовилися за нього платити, а інший - звернулися до адміністрації сайту, щоб повернути вже заплачені за статтю гроші. З появою постійних авторів, яких ми додали в свій білий список, ми намагаємося створювати для них індивідуальні замовлення і проблем з якістю контенту не маємо взагалі.

 1. Довга робота коректора.

Досить рідко, але буває, що текст автор вже написав, а на перевірці у коректора він висить ще кілька годин. Робимо простий висновок: якщо матеріал потрібен терміново, то краще не замовляти перевірку грамотності, а виконати її самому онлайн.

 1. Комісія системи.

Для нас цей аргумент проти - самий несерйозний. Турботекст забирає у автора 20% вартості замовлення. Замовник системі нічого не платить. Ми вважаємо такий стан справ справедливим. Адже цей сайт теж має свої витрати. Та й зібрати команду хороших виконавців, які пишуть грамотні і хороші статті, нелегко.

Наші підсумки

Підводячи підсумки цієї статті, скажімо, що всі наші читачі, які вирішать скористатися недорогим способом замовлення матеріалів для свого сайту на біржі копірайтингу, завжди можуть звернутися до нашої редакції зі своїми питаннями. Оскільки ми самі замовляємо статті для цього сайту досить давно, то можемо на них відповісти, якщо у вас виникнуть труднощі. До того ж, ми по собі знаємо, як часто на початку нових справ у виникають труднощі - а запитати нема в кого. Щоб задати нам питання, перейдіть на сторінку « Зворотній зв'язок ».

Для тих, кому варіант замовлення текстів на біржі не підходить, але сподобалися тексти на нашому сайті (зокрема, цей), ми пропонуємо власну послугу з написання статей. Скажемо відразу, що це недешево. Вартість матеріалів, створених авторами сайту «Хороші новини і добрі історії», становить від 100 рублів за 1000 символів рерайта і від 160 рублів за копірайт.

Але що таке присутність в генераторі новин?
Можна ж просто скопіювати готові матеріали на вже існуючих сайтах?
Складно розібратися, скільки символів вам треба?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно