Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

ДБЖ Ippon серії Smart Winner: захист корпоративного класу

За останні роки серйозно зросла галузь «хмарних» послуг: багато підприємств сьогодні воліють покласти значну частину обчислювально-інформаційних завдань на спеціалізовані сервіси з власною інфраструктурою і доступом через інтернет. Тим часом, в більшості випадків зберігається необхідність зберігання та обробки даних на власних сервісах. Це пов'язано як з міркуваннями конфіденційності, в тому числі і листування, так і з елементарним зручністю. Обслуговувати невелику мережу може навіть один фахівець, а ви будете завжди впевнені в збереження і доступності ваших даних.

Надійність навіть такої невеликої інфраструктури залежить від безлічі факторів, і один з найважливіших - забезпечення безперебійного живлення устаткування. Одним з лідерів російського ринку ДБЖ протягом багатьох років є марка Ippon, що належить гонконгської компанії Nippon Klick. Серед популярних джерел безперебійного живлення під брендом Ippon виділяється флагманська серія Smart Winner, призначена для захисту серверних систем, а також іншого офісного обладнання. Познайомимося з цими пристроями детальніше.

ДБЖ Smart Winner - це джерела безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу з синусоїдальною формою вихідної напруги. Безсумнівна перевага ДБЖ такого типу - забезпечення харчуванням навантаження при підвищеному або часто зустрічається зниженій напрузі в електромережі без переходу в автономній режим. Тим самим продовжується термін служби встановлених в пристрої акумуляторних батарей.

Джерела забезпечують надійне стабілізовану харчування для декількох пристроїв відразу: для комп'ютерної техніки та мережевого обладнання, а також для чутливої ​​до якості електроживлення периферії.

Пристрої випускаються в форм-факторі RT (rack-tower), що дозволяє розміщувати їх горизонтально, вертикально або встановлювати в 19-дюймову серверну стійку, де вони займають два посадкових місця (2U). Корпуси всіх ДБЖ серії Smart Winner виготовлені з металу. Габаритні розміри ДБЖ Smart Winner - від 438 х 86,5 x 436 мм до 438 х 86,5 x 608, маса - від 13,2 до 27,8 кг.

У серію Smart Winner входять п'ять моделей, які відрізняються максимальною потужністю. Молодша з низ з індексом 1000 розрахована на потужність до 1000 ВА / 900 Вт і оснащена двома батареями 12 В / 9 А * год, а старша з індексом 3000 - на потужність до 3000 ВА / 2700 Вт і має шість батареями з такими ж характеристиками. Час зарядки до 90% після повної розрядки становить від 4 до 8 годин, в залежності від моделі.

Крім того, всі моделі, крім наймолодшої, підтримують можливість установки додаткових батарейних модулів (EBM), що дозволяє збільшити час автономної роботи і підвищити ступінь захисту підключеного обладнання. В Smart Winner 1500 можна встановити EBM Smart Winner 1500 c шістьма батареями на 12 В / 7А * ч, а в Smart Winner 2000, 2000E і 3000 - EBM Smart Winner 2000/3000 c дванадцятьма такими ж батареями.

Діапазон вхідної напруги становить від 161 до 276 В, частотний діапазон - 50/60 Гц ± 5 Гц для нормального режиму, 40-70 Гц для режиму «генератор». На виході ДБЖ серії Smart Winner видають напругу 220, 230 або 240 В з чистою синусоїдою 50 або 60 Гц.

На виході ДБЖ серії Smart Winner видають напругу 220, 230 або 240 В з чистою синусоїдою 50 або 60 Гц

Допустиме перевантаження в лінійному режимі: 110% -0%, + 8%: вимкнення через 3 хв; 150% -0%, + 10%: вимкнення через 200 мс; в режимі роботи від батарей - 110% ± 6%; вимикання через 30 с; 120% ± 6%; вимикання через 100 мс.

В ДБЖ Smart Winner реалізована відключається «зелена» функція, що дозволяє уникнути холостий роботи пристрою в тому випадку, якщо його навантаження відключена вручну або автоматично. При активованої «зеленої» функції апарат визначає потужність підключеного навантаження і самостійно відключається, якщо вона не перевищує 5% від номінальної потужності ДБЖ.

Для управління і настройки ДБЖ Smart Winner служать чотири механічні кнопки (включення, запуск тесту ДБЖ / відключення звукового сигналу, вибір і введення підтвердження) і інформаційний рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. На екрані є два секторних індикатор заряджання батарей і рівня підключеного навантаження, кожен сектор відображає 20% від максимального значення.

Тут же розташовані числові індикатори вхідних і вихідних частоти і напруги, індикатор вхідного і вихідних підключень, буквений індикатор індексів статусу ДБЖ / рядок інформації, а також індикатор попереджень. Мікропроцесорний управлінням пристроєм гарантує високу надійність. Дисплей можна встановити як горизонтально, так і вертикально, залежно від того, як розміщений сам джерело безперебійного живлення.

Про аварійних режимах роботи додатково інформує звукова сигналізація: при роботі від батарей видається сигнал кожні 4 секунди, при низькому заряді батарей, перевантаження і необхідності заміни батарей - кожну секунду, а при несправності ДБЖ звучить безперервний сигнал.

Коли ДБЖ вимкнений, але при цьому підключений до розетки електромережі, він знаходиться в режимі очікування і на екрані висвічується відповідне повідомлення. Це означає, що напруга на підключений до нього устаткування не подається, але при цьому батареї при необхідності починають заряджатися. Сегменти для підключення навантаження - їх у Smart Winner два - можна включати і вимикати за допомогою дисплея і кнопок управління.

Джерела безперебійного живлення Smart Winner багатофункціональні. Крім 4-9 вихідних роз'ємів живлення, вони оснащені інтерфейсними портами для підключення до мережного сервера або іншому керуючому комп'ютера. Підтримка підтримка протоколу SNMP (у всіх моделях, крім Smart Winner 1000) дозволяє здійснювати управління і моніторинг параметрів ДБЖ дистанційно. Для цього потрібно додатково придбати карту SNMP.

Підтримувати зв'язок і керувати ДБЖ серії Smart Winner можна через послідовний COM-порт RS232 і порт USB, розташовані на задній панелі, при цьому послідовний порт може підтримувати безпосередній зв'язок з сервером. Фірмова русифікована програма WinPower для операційної системи Windows забезпечує моніторинг і контроль всіх параметрів ДБЖ по локальній мережі.

* * *

Джерела безперебійного живлення Ippon серії Smart Winner своєму розпорядженні всі необхідні характеристики, що дозволяють їм бути надзвичайно затребуваними в корпоративному середовищі для забезпечення стабілізованою харчуванням комп'ютерного та мережевого обладнання.

Детальніше про джерела безперебійного живлення Smart Winner можна дізнатися на російському сайті Ippon .

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно