Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

ДБЖ Ippon серії Smart Winner: захист корпоративного класу

За останні роки серйозно зросла галузь «хмарних» послуг: багато підприємств сьогодні воліють покласти значну частину обчислювально-інформаційних завдань на спеціалізовані сервіси з власною інфраструктурою і доступом через інтернет. Тим часом, в більшості випадків зберігається необхідність зберігання та обробки даних на власних сервісах. Це пов'язано як з міркуваннями конфіденційності, в тому числі і листування, так і з елементарним зручністю. Обслуговувати невелику мережу може навіть один фахівець, а ви будете завжди впевнені в збереження і доступності ваших даних.

Надійність навіть такої невеликої інфраструктури залежить від безлічі факторів, і один з найважливіших - забезпечення безперебійного живлення устаткування. Одним з лідерів російського ринку ДБЖ протягом багатьох років є марка Ippon, що належить гонконгської компанії Nippon Klick. Серед популярних джерел безперебійного живлення під брендом Ippon виділяється флагманська серія Smart Winner, призначена для захисту серверних систем, а також іншого офісного обладнання. Познайомимося з цими пристроями детальніше.

ДБЖ Smart Winner - це джерела безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу з синусоїдальною формою вихідної напруги. Безсумнівна перевага ДБЖ такого типу - забезпечення харчуванням навантаження при підвищеному або часто зустрічається зниженій напрузі в електромережі без переходу в автономній режим. Тим самим продовжується термін служби встановлених в пристрої акумуляторних батарей.

Джерела забезпечують надійне стабілізовану харчування для декількох пристроїв відразу: для комп'ютерної техніки та мережевого обладнання, а також для чутливої ​​до якості електроживлення периферії.

Пристрої випускаються в форм-факторі RT (rack-tower), що дозволяє розміщувати їх горизонтально, вертикально або встановлювати в 19-дюймову серверну стійку, де вони займають два посадкових місця (2U). Корпуси всіх ДБЖ серії Smart Winner виготовлені з металу. Габаритні розміри ДБЖ Smart Winner - від 438 х 86,5 x 436 мм до 438 х 86,5 x 608, маса - від 13,2 до 27,8 кг.

У серію Smart Winner входять п'ять моделей, які відрізняються максимальною потужністю. Молодша з низ з індексом 1000 розрахована на потужність до 1000 ВА / 900 Вт і оснащена двома батареями 12 В / 9 А * год, а старша з індексом 3000 - на потужність до 3000 ВА / 2700 Вт і має шість батареями з такими ж характеристиками. Час зарядки до 90% після повної розрядки становить від 4 до 8 годин, в залежності від моделі.

Крім того, всі моделі, крім наймолодшої, підтримують можливість установки додаткових батарейних модулів (EBM), що дозволяє збільшити час автономної роботи і підвищити ступінь захисту підключеного обладнання. В Smart Winner 1500 можна встановити EBM Smart Winner 1500 c шістьма батареями на 12 В / 7А * ч, а в Smart Winner 2000, 2000E і 3000 - EBM Smart Winner 2000/3000 c дванадцятьма такими ж батареями.

Діапазон вхідної напруги становить від 161 до 276 В, частотний діапазон - 50/60 Гц ± 5 Гц для нормального режиму, 40-70 Гц для режиму «генератор». На виході ДБЖ серії Smart Winner видають напругу 220, 230 або 240 В з чистою синусоїдою 50 або 60 Гц.

На виході ДБЖ серії Smart Winner видають напругу 220, 230 або 240 В з чистою синусоїдою 50 або 60 Гц

Допустиме перевантаження в лінійному режимі: 110% -0%, + 8%: вимкнення через 3 хв; 150% -0%, + 10%: вимкнення через 200 мс; в режимі роботи від батарей - 110% ± 6%; вимикання через 30 с; 120% ± 6%; вимикання через 100 мс.

В ДБЖ Smart Winner реалізована відключається «зелена» функція, що дозволяє уникнути холостий роботи пристрою в тому випадку, якщо його навантаження відключена вручну або автоматично. При активованої «зеленої» функції апарат визначає потужність підключеного навантаження і самостійно відключається, якщо вона не перевищує 5% від номінальної потужності ДБЖ.

Для управління і настройки ДБЖ Smart Winner служать чотири механічні кнопки (включення, запуск тесту ДБЖ / відключення звукового сигналу, вибір і введення підтвердження) і інформаційний рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. На екрані є два секторних індикатор заряджання батарей і рівня підключеного навантаження, кожен сектор відображає 20% від максимального значення.

Тут же розташовані числові індикатори вхідних і вихідних частоти і напруги, індикатор вхідного і вихідних підключень, буквений індикатор індексів статусу ДБЖ / рядок інформації, а також індикатор попереджень. Мікропроцесорний управлінням пристроєм гарантує високу надійність. Дисплей можна встановити як горизонтально, так і вертикально, залежно від того, як розміщений сам джерело безперебійного живлення.

Про аварійних режимах роботи додатково інформує звукова сигналізація: при роботі від батарей видається сигнал кожні 4 секунди, при низькому заряді батарей, перевантаження і необхідності заміни батарей - кожну секунду, а при несправності ДБЖ звучить безперервний сигнал.

Коли ДБЖ вимкнений, але при цьому підключений до розетки електромережі, він знаходиться в режимі очікування і на екрані висвічується відповідне повідомлення. Це означає, що напруга на підключений до нього устаткування не подається, але при цьому батареї при необхідності починають заряджатися. Сегменти для підключення навантаження - їх у Smart Winner два - можна включати і вимикати за допомогою дисплея і кнопок управління.

Джерела безперебійного живлення Smart Winner багатофункціональні. Крім 4-9 вихідних роз'ємів живлення, вони оснащені інтерфейсними портами для підключення до мережного сервера або іншому керуючому комп'ютера. Підтримка підтримка протоколу SNMP (у всіх моделях, крім Smart Winner 1000) дозволяє здійснювати управління і моніторинг параметрів ДБЖ дистанційно. Для цього потрібно додатково придбати карту SNMP.

Підтримувати зв'язок і керувати ДБЖ серії Smart Winner можна через послідовний COM-порт RS232 і порт USB, розташовані на задній панелі, при цьому послідовний порт може підтримувати безпосередній зв'язок з сервером. Фірмова русифікована програма WinPower для операційної системи Windows забезпечує моніторинг і контроль всіх параметрів ДБЖ по локальній мережі.

* * *

Джерела безперебійного живлення Ippon серії Smart Winner своєму розпорядженні всі необхідні характеристики, що дозволяють їм бути надзвичайно затребуваними в корпоративному середовищі для забезпечення стабілізованою харчуванням комп'ютерного та мережевого обладнання.

Детальніше про джерела безперебійного живлення Smart Winner можна дізнатися на російському сайті Ippon .

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,