Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Даєш вантажу. Обробка портрета

  1. Початок: змінимо відтінок
  2. Другий пункт. додаємо текстуру
  3. Завершення. Додаємо незвичайну віньєтку

Зараз для того, щоб зробити фотографію в вінтажному, старовинному стилі, зовсім не обов'язково використовувати стару фототехніку. Величезна кількість графічних редакторів пропонують різні фільтри для імітації старовини знімків. Більшість з них не мають налаштувань і створюють шаблонні зображення. У Photoshop можна зробити все те ж саме, але контролювати результат на кожному етапі обробки. Це дозволить отримати унікальне зображення.

Всього кілька простих дій в Photoshop дозволять створити вінтажну фото з будь-якої вашої фотографії. Не обов'язково використовувати для обробки портрети. Можна взяти фото пейзажу або натюрморт.

Різкість старих фотографій як правило не велика. Тому вам бажано вибрати фото з невеликим розмиванням або расфокусе. В крайньому випадку це легко зробити з будь-якою фотографією за допомогою фільтрів розмиття по Гауса і розмиття в русі.

Також ви можете заздалегідь зробити злегка розмитий знімок, збільшивши витримку при зйомці.

У роботі нам доведеться змінити відтінок знімка. Для цього будемо використовувати карти градієнта, змінимо текстуру і створимо виньетирование.

Початок: змінимо відтінок

Photoshop пропонує безліч способів, які дозволять позбутися від кольору. Найпростіший спосіб - це комбінація клавіш Ctrl + Shift + U. Але її використовувати в нашому випадку не рекомендується. Результат не контрольований і не дуже якісний. Також можна використовувати коригувальний шар Чорно-біле. Він надає безліч налаштувань і дозволяє контролювати найдрібніші деталі, але ми скористаємося Картою градієнта. Цей спосіб затонуйте наше фото в специфічний відтінок. Також Карта градієнта зробить потрібний нам контраст.

Старі фотографії зазвичай не мають кольору, але це не означає, що вони чорно-білі. Найчастіше вони мають коричневий або навіть синюватий відтінок. Ми будемо використовувати сепію. Переходимо в меню Шари - Новий коригувальний шар - Карта градієнта.

Переходимо в меню Шари - Новий коригувальний шар - Карта градієнта

Або вибираємо цей шар, що коректує, клацнувши по спеціальній іконці в панелі шарів.

Або вибираємо цей шар, що коректує, клацнувши по спеціальній іконці в панелі шарів

Панель властивостей інструменту покаже обраний градієнт і запропонує вибрати зі списку інший або створити власний. Зазвичай за умовчанням стоїть градієнт, відповідний обраним квітам в панелі кольору. Ви можете змінювати градієнт як захочете, грати з квітами і їх прозорістю, щоб отримати цікаві і унікальні ефекти.

Ви можете змінювати градієнт як захочете, грати з квітами і їх прозорістю, щоб отримати цікаві і унікальні ефекти

Також в настройках є функція реверсу градієнта.

Також в настройках є функція реверсу градієнта

Якщо поставити галочку навпроти згладжування, то градієнт стане більш плавним.

Якщо клацнути мишкою по кольоровий смузі, то відкриється панель редагування градієнта.

У вікні градієнта зліва на шкалі відображається колір, який застосується до темним областям, а праворуч - до світлих. Змінюючи положення маркерів з кольором можна змінювати положення квітів. Ви можете вибрати будь-який градієнт з набору. Його надалі можна буде редагувати. Також ви можете відразу створювати свій градієнт, змінюючи кольору, їх положення і непрозорість.

На лінійці можна додавати скільки завгодно квітів. Переміщаючи і змінюючи кольору градієнта, ви відразу будите бачити зміни, які відбуваються з фотографією. Ви можете зберегти свій власний градієнт. Для цього просто потрібно натиснути на кнопку «створити» після того, як встановлення всього цього. Створений градієнт буде додано до списку пресетів. Регулюючи всі параметри коригувального шару «Карта градієнта», ви можете дуже гнучко налаштовувати вигляд вашої фотографії.

Для створення вантажного ефекту будемо використовувати чорно-білий градієнт.

Нам не потрібно робити фотографію чорно-білою. Тому знижуємо непрозорість шару з градієнтом. Це поверне знімку колір, але не повністю.

Ступінь непрозорості встановлюйте на свій розсуд. У нашому прикладі використано значення 68%. Пробуйте різні варіанти. Також виконання цієї операції буде повернутися на інших етапах редагування. Тепер додамо трохи кольору для отримання більш реалістичного вигляду старої фотографії. Створюємо ще один шар, що коректує «Карта градієнта». На цей раз з пресетів виберемо градієнт з коричневим відтінком. Це додасть вид сепії.

Регулюємо непрозорість, щоб отримати дуже м'який колір.

Крім цього можна додавати будь-який колір на ваш розсуд. Не обов'язково дотримуватися канонів. Все залежить від того, що ви хочете отримати.

Другий пункт. додаємо текстуру

Після настройки кольору займемося текстурою. До кольору можна повернутися в будь-який момент, так що навіть якщо ви не впевнені в результаті, почекайте і через час погляньте на знімок знову. Можливо ви захочете щось змінити.

Ви можете створити власні текстури. Для цього вам потрібно подивитися навколо: на стіни, на дерева, дошки, камені, папір і т.д. Просто зробіть макрознімки. Якщо у вас камера зі змінною оптикою (дзеркальна або беззеркальная), то без спеціальної оптики, макрокілець або макролінзи зробити знімки крупним планом не вийде. Найпростіший спосіб без вкладення грошей зробити макрознімок - це розгорнути об'єктив зворотною стороною. Просто зніміть об'єктив і розгорніть його передньою лінзою до байонету. Так і тримайте в руках. Можете включити режим Live View. Так буде простіше фокусуватися. Об'єктив потрібно піднести до об'єкту зйомки дуже близько. Бачите текстуру? Відмінно знімайте. Це заняття може захопити.

Це заняття може захопити

Текстуру в зображення потрібно вставити поверх всіх шарів. Потім потрібно змінити режим накладення на «Перекриття» або «М'яке світло». Пробуйте і інші режими, можливо вам щось сподобається.

Пробуйте і інші режими, можливо вам щось сподобається

Текстура завжди надає знімку якусь атмосферу. Змінюйте непрозорість шару з текстурою. Це знизить ефект текстури. Щоб посилити текстуру створіть її дублікат. Також ви можете додавати кілька різних текстур. Ще один спосіб регулювання зовнішнього вигляду текстури - це робота з рівнями. Виділіть шар з текстурою і перейдіть в Зображення - Корекція - Рівні. Крім Рівнів ви можете використовувати Криві.

Крім Рівнів ви можете використовувати Криві

Працюючи з рівнями і кривими, ви можете зробити вигляд текстури більш чітким, збільшуючи контрастність, або зменшити контраст і зробити її м'якше. Попрацюйте з середніми тонами, щоб затемнити або освітлити її. Пробуйте застосовувати ефекти до текстури. Якщо вона занадто різка, размойте її по Гауса.

Якщо вона занадто різка, размойте її по Гауса

Також за допомогою масок можна приховати окремі ділянки текстури. Іноді вона потрапляє на обличчя і спотворює його. Це виглядає негарно. Уважно перегляньте фотографію і знайдіть ділянки, де текстура зайва. Просто додайте маску і прорисуйте чорною кистю потрібні місця. Пробуйте використовувати кисть різної непрозорості. Це знизить ступінь зменшення ефекту текстури. Малюйте м'яким пензликом.

Малюйте м'яким пензликом

Деталі дуже важливі. У Photoshop їх можна налаштувати дуже точно. При нанесенні текстури на портрет подивіться, щоб вона не перекривала шкіру, очі і губи. Пробуйте різні текстури, комбінуйте їх. Текстура може бути безбарвною або кольоровий. Ч / Б текстура зазвичай вигідніше виглядає і з нею простіше працювати.

Завершення. Додаємо незвичайну віньєтку

Старі об'єктиви не рідко створювали виньетирование. Це вважалося недоліком, але часто вони виступають як позитивний елемент. Ми зараз не будемо замислюватися про його ролі, а просто зробимо для імітації ефекту старовинного знімка. Віньєтка добре привертає увагу глядача, спрямовуючи його в центральну частину фотографії.

Також старі фотографії часто вицвітають і затираються. Це відбувається в основному по краях. Для додавання віньєтування є багато шляхів. Ви можете скористатися спеціальною налаштуванням в модулі Camera RAW, можете намалювати віньєтку пензлем, але ми вчинимо інакше. Відчуємо себе ковбоєм, візьмемо Лассо. Їм малюємо довільні фігури і лінії по контуру знімка. Малюємо з затиснутою клавішею Shift. Це дозволить додавати скільки завгодно нових замкнутих контурів.

Це дозволить додавати скільки завгодно нових замкнутих контурів

Далі вирушаємо в меню Шари - Новий коригувальний шар - Криві. Ставимо крапку в середині кривої і тягнемо її вниз. Це зробить затемнення знімка в області виділення.

Це зробить затемнення знімка в області виділення

Якщо ви створили коригувальний шар в той момент, коли виділення було активно, Photoshop відразу створить маску на основі цього виділення. Відразу маска створюється інвертованою. Нам потрібно її перевернути. Це дуже просто. Клацають по масці, щоб виділити її і натискаємо клавіші CTRL + I.

Після цього потрібно зробити розмиття маски. Зробити це можна застосувавши розмиття по Гауса, але краще перейти до властивостей маски для зміни налаштувань «Растушовка».

Експериментуйте з параметрами, непрозорістю і режимами накладення. Можливо ви отримаєте більш цікавий результат.

На основі матеріалів з сайту: http://artageless.com/

Бачите текстуру?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно