Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Чому зараз саме час завантажити і встановити Kaspersky Security Cloud - Free

  1. Безкоштовний антивірус став краще
  2. Що є в Kaspersky Security Cloud - Free, крім антивіруса
  3. Де завантажити безкоштовну Kaspersky Security Cloud - Free

Багато часу проводите в Інтернеті? Постійно на зв'язку з трьох пристроїв? Перевіряєте стрічку новин, ще не прокинувшись, а без смартфона не ходите навіть в туалет?

Знайоме, ми самі такі. І спеціально для таких же, як ми, придумали нову штуку, що полегшує життя - називається Kaspersky Security Cloud.

Ні, це не антивірус. Вірніше, антивірус там всередині теж є, але цей захисний сервіс набагато крутіше. Він намагається аналізувати вашу поведінку і заздалегідь стелить соломку там, де ви можете посковзнутися. У цифровому світі, зрозуміло. Ні, це не антивірус

Виходить такий собі персональний ангел-хранитель (ну або особиста служба безпеки - кому яка аналогія більше до душі). А для тих, хто принципово не любить платити за програми, ну або зараз не готовий це робити, у нас є повністю безкоштовна версія: Kaspersky Security Cloud - Free.

Це, до речі, абсолютно нове рішення - перша версія вийшла в липні 2018 року. Для тих, хто вже знайомий з продуктами «Лабораторії Касперського»: це найпотужніша наша безкоштовна програма. Вона вміє все те ж, що і популярний антивірус Kaspersky Free, плюс багато чого іншого.

Тепер розповідаємо подробиці.

Безкоштовний антивірус став краще

Для початку поговоримо про те, що нового в безкоштовній версії Kaspersky Security Cloud для Windows саме з антивірусної точки зору. Там є три дуже серйозних нововведення (і купа дрібніших).

По-перше, Kaspersky Security Cloud - Free містить компонент System Watcher ( «Моніторинг активності») , Який забезпечує поведінковий аналіз і блокує навіть невідомі раніше загрози на основі їх поведінки.

Наприклад, якщо якась програма намагається зашифрувати багато файлів за раз, то це, швидше за все, троян-шифрувальник - і йому не треба нічого дозволяти робити. Відповідно, System Watcher цю діяльність заблокує, а зроблені шкідливої ​​програмою зміни відкотить - як якщо б і не було ніякого шифрувальника.

Раніше System Watcher був тільки в наших преміум-рішеннях, а тепер це повноправний компонент абсолютно безкоштовного Kaspersky Security Cloud - Free.

По-друге, в наш безкоштовний захисний сервіс додався модуль Automatic Exploit Prevention. Це ще один поведінковий компонент - він відповідає за захист від шкідників, що експлуатують уразливості в популярних програмах і платформах (Java, Adobe Flash Player, Adobe Acrobat, інтернет-браузери і так далі).

Ці програми встановлені на комп'ютерах більшості користувачів, і в них регулярно виявляється чимало помилок. Вірусописьменники і хакери користуються цими уразливими, щоб за допомогою спеціальних програм- експлойтів встановлювати і запускати зловредів на комп'ютерах користувачів, які з якоїсь причини вчасно не оновлюють програми. Automatic Exploit Prevention вміє виявляти спроби експлуатації вразливостей по характерному поведінки і блокувати їх.

Нарешті по-третє, в безкоштовної версії Kaspersky Security Cloud з'явився компонент «Антіблокер» (Anti-Blocker), який, як неважко здогадатися по його назві, захищає від троянів-блокувальників. Це підвид здирників, яка не шифрує файли, а блокує комп'ютер і вимагає викуп. Навіть якщо такий зловредів примудрився проникнути в систему, «Антіблокер» дозволяє обійти блокування і видалити шкідливу програму.

Ці три великих нововведення доповнюють надійний антивірусний движок і корисні функції на кшталт антифішинга, поштового антивірусу, веб-антивіруса і безпечної екранної клавіатури, які і раніше були в нашому безкоштовному захисному рішенні, Kaspersky Free.

Загалом, з точки зору можливостей щодо захисту від шкідників Kaspersky Security Cloud - Free значно перевершує минулорічну версію нашого власного безкоштовного антивіруса Kaspersky Free, що заслужив довіру користувачів по всьому світу. Але Kaspersky Security Cloud - куди більше, ніж антивірус, і навіть у безкоштовній версії це дуже навіть можна відчути.

Що є в Kaspersky Security Cloud - Free, крім антивіруса

Про те, що собою являє сервіс Kaspersky Security Cloud і що за адаптивні сценарії захисту в ньому використовуються, ми вже розповідали в окремому пості . Звичайно, в безкоштовної версії функцій і сценаріїв менше, ніж в платній, але їх там все одно чимало. Причому захисний сервіс намагається запропонувати вам порада або функцію саме в той момент, коли вони для вас актуальні.

Припустимо, реєструєтеся ви в новій соцмережі. Якщо ваш пароль занадто простий і може стати легкою здобиччю хакерів, система попередить вас про небезпеку і порадить, що робити. Не хочете - не слухайте порадника, залежить лише від вас (можете навіть взагалі його відключити). Головне, що ви розумієте можливий ризик.

Інший приклад. Ви користуєтеся яким-небудь онлайн-сервісом, і в ньому зафіксований витік даних акаунтів. Kaspersky Security Cloud - Free попередить вас, що потрібно поміняти пароль. Або, скажімо, в вашому торрент-клієнті виявиться небезпечна уразливість - тоді вам прийде повідомлення про необхідність встановити нову версію програми.

А якщо раптом адреса електронної пошти, який ви використовуєте для облікового запису My Kaspersky, виявиться в хакерській базі даних, ви дізнаєтеся про це в перших рядах.

Якщо ви підключилися до небезпечної Wi-Fi мережі, де можливий витік інформації, система це помітить і запропонує включити VPN-з'єднання, шифрувальне всі передані дані.

На Android-смартфоні Kaspersky Security Cloud - Free простежить за тим, щоб у вас несподівано вичерпалася батарея. Захисний сервіс вчасно попередить про високий витраті енергії, щоб ви не залишилися без зв'язку та інших важливих функцій смартфона.

Ще одна корисна функція під Android - аналіз невикористовуваних додатків, які краще було б видалити, щоб не захаращувати свій телефон (а також не наражати його додатковому ризику ).

Де завантажити безкоштовну Kaspersky Security Cloud - Free

Cкачать безкоштовну версію сервісу Kaspersky Security Cloud можна на нашому сайті. Безкоштовна ліцензія діє на 3 пристрої - і не важливо, це Android-телефони або планшети, айфони або комп'ютери на Windows. Для mac OS безкоштовної версії не існує.

Якщо ж ви зрозумієте, що вам не вистачає будь-яких функцій платної версії або ви хотіли б мати захист на більшій кількості пристроїв, ви завжди можете придбати ліцензію прямо з програми - особисту (Kaspersky Security Cloud - Personal) або на всю сім'ю (Kaspersky Security Cloud - Family).

Постійно на зв'язку з трьох пристроїв?
Перевіряєте стрічку новин, ще не прокинувшись, а без смартфона не ходите навіть в туалет?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,