Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Чому зараз саме час завантажити і встановити Kaspersky Security Cloud - Free

  1. Безкоштовний антивірус став краще
  2. Що є в Kaspersky Security Cloud - Free, крім антивіруса
  3. Де завантажити безкоштовну Kaspersky Security Cloud - Free

Багато часу проводите в Інтернеті? Постійно на зв'язку з трьох пристроїв? Перевіряєте стрічку новин, ще не прокинувшись, а без смартфона не ходите навіть в туалет?

Знайоме, ми самі такі. І спеціально для таких же, як ми, придумали нову штуку, що полегшує життя - називається Kaspersky Security Cloud.

Ні, це не антивірус. Вірніше, антивірус там всередині теж є, але цей захисний сервіс набагато крутіше. Він намагається аналізувати вашу поведінку і заздалегідь стелить соломку там, де ви можете посковзнутися. У цифровому світі, зрозуміло. Ні, це не антивірус

Виходить такий собі персональний ангел-хранитель (ну або особиста служба безпеки - кому яка аналогія більше до душі). А для тих, хто принципово не любить платити за програми, ну або зараз не готовий це робити, у нас є повністю безкоштовна версія: Kaspersky Security Cloud - Free.

Це, до речі, абсолютно нове рішення - перша версія вийшла в липні 2018 року. Для тих, хто вже знайомий з продуктами «Лабораторії Касперського»: це найпотужніша наша безкоштовна програма. Вона вміє все те ж, що і популярний антивірус Kaspersky Free, плюс багато чого іншого.

Тепер розповідаємо подробиці.

Безкоштовний антивірус став краще

Для початку поговоримо про те, що нового в безкоштовній версії Kaspersky Security Cloud для Windows саме з антивірусної точки зору. Там є три дуже серйозних нововведення (і купа дрібніших).

По-перше, Kaspersky Security Cloud - Free містить компонент System Watcher ( «Моніторинг активності») , Який забезпечує поведінковий аналіз і блокує навіть невідомі раніше загрози на основі їх поведінки.

Наприклад, якщо якась програма намагається зашифрувати багато файлів за раз, то це, швидше за все, троян-шифрувальник - і йому не треба нічого дозволяти робити. Відповідно, System Watcher цю діяльність заблокує, а зроблені шкідливої ​​програмою зміни відкотить - як якщо б і не було ніякого шифрувальника.

Раніше System Watcher був тільки в наших преміум-рішеннях, а тепер це повноправний компонент абсолютно безкоштовного Kaspersky Security Cloud - Free.

По-друге, в наш безкоштовний захисний сервіс додався модуль Automatic Exploit Prevention. Це ще один поведінковий компонент - він відповідає за захист від шкідників, що експлуатують уразливості в популярних програмах і платформах (Java, Adobe Flash Player, Adobe Acrobat, інтернет-браузери і так далі).

Ці програми встановлені на комп'ютерах більшості користувачів, і в них регулярно виявляється чимало помилок. Вірусописьменники і хакери користуються цими уразливими, щоб за допомогою спеціальних програм- експлойтів встановлювати і запускати зловредів на комп'ютерах користувачів, які з якоїсь причини вчасно не оновлюють програми. Automatic Exploit Prevention вміє виявляти спроби експлуатації вразливостей по характерному поведінки і блокувати їх.

Нарешті по-третє, в безкоштовної версії Kaspersky Security Cloud з'явився компонент «Антіблокер» (Anti-Blocker), який, як неважко здогадатися по його назві, захищає від троянів-блокувальників. Це підвид здирників, яка не шифрує файли, а блокує комп'ютер і вимагає викуп. Навіть якщо такий зловредів примудрився проникнути в систему, «Антіблокер» дозволяє обійти блокування і видалити шкідливу програму.

Ці три великих нововведення доповнюють надійний антивірусний движок і корисні функції на кшталт антифішинга, поштового антивірусу, веб-антивіруса і безпечної екранної клавіатури, які і раніше були в нашому безкоштовному захисному рішенні, Kaspersky Free.

Загалом, з точки зору можливостей щодо захисту від шкідників Kaspersky Security Cloud - Free значно перевершує минулорічну версію нашого власного безкоштовного антивіруса Kaspersky Free, що заслужив довіру користувачів по всьому світу. Але Kaspersky Security Cloud - куди більше, ніж антивірус, і навіть у безкоштовній версії це дуже навіть можна відчути.

Що є в Kaspersky Security Cloud - Free, крім антивіруса

Про те, що собою являє сервіс Kaspersky Security Cloud і що за адаптивні сценарії захисту в ньому використовуються, ми вже розповідали в окремому пості . Звичайно, в безкоштовної версії функцій і сценаріїв менше, ніж в платній, але їх там все одно чимало. Причому захисний сервіс намагається запропонувати вам порада або функцію саме в той момент, коли вони для вас актуальні.

Припустимо, реєструєтеся ви в новій соцмережі. Якщо ваш пароль занадто простий і може стати легкою здобиччю хакерів, система попередить вас про небезпеку і порадить, що робити. Не хочете - не слухайте порадника, залежить лише від вас (можете навіть взагалі його відключити). Головне, що ви розумієте можливий ризик.

Інший приклад. Ви користуєтеся яким-небудь онлайн-сервісом, і в ньому зафіксований витік даних акаунтів. Kaspersky Security Cloud - Free попередить вас, що потрібно поміняти пароль. Або, скажімо, в вашому торрент-клієнті виявиться небезпечна уразливість - тоді вам прийде повідомлення про необхідність встановити нову версію програми.

А якщо раптом адреса електронної пошти, який ви використовуєте для облікового запису My Kaspersky, виявиться в хакерській базі даних, ви дізнаєтеся про це в перших рядах.

Якщо ви підключилися до небезпечної Wi-Fi мережі, де можливий витік інформації, система це помітить і запропонує включити VPN-з'єднання, шифрувальне всі передані дані.

На Android-смартфоні Kaspersky Security Cloud - Free простежить за тим, щоб у вас несподівано вичерпалася батарея. Захисний сервіс вчасно попередить про високий витраті енергії, щоб ви не залишилися без зв'язку та інших важливих функцій смартфона.

Ще одна корисна функція під Android - аналіз невикористовуваних додатків, які краще було б видалити, щоб не захаращувати свій телефон (а також не наражати його додатковому ризику ).

Де завантажити безкоштовну Kaspersky Security Cloud - Free

Cкачать безкоштовну версію сервісу Kaspersky Security Cloud можна на нашому сайті. Безкоштовна ліцензія діє на 3 пристрої - і не важливо, це Android-телефони або планшети, айфони або комп'ютери на Windows. Для mac OS безкоштовної версії не існує.

Якщо ж ви зрозумієте, що вам не вистачає будь-яких функцій платної версії або ви хотіли б мати захист на більшій кількості пристроїв, ви завжди можете придбати ліцензію прямо з програми - особисту (Kaspersky Security Cloud - Personal) або на всю сім'ю (Kaspersky Security Cloud - Family).

Постійно на зв'язку з трьох пристроїв?
Перевіряєте стрічку новин, ще не прокинувшись, а без смартфона не ходите навіть в туалет?

Новости