Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Coca cola 2017-2018: які пройдуть новорічні акції, подарунки та знижки. Промо-матеріали

 1. Які новорічні подарунки в акції coca cola 2017-2018: як їх отримати, які коди на подарунки

Компанія Кока Кола не пернстает нас радувати Новорічними подарунками. Так новорічна акуія від Кока Коли починає стартувати вже з 17 листопада 207 року. Новорічними подарунками в цей раз буде годинник, іграшки і келихи.

Новорічними подарунками в цей раз буде годинник, іграшки і келихи

Закінчиться акція в січні 2018 року.

Так, так менш ніж через місяць почнеться новорічна акції від Кока-Коли. Як і в попередні роки потрібно буде збирати кришечки від спрайту, фанти, кока-коли на яких будуть вказані бали і накопичивши певну кількість можна буде потім в магазинах обмінювати кришки на призи.

Цього року нас чекають не ведмедики, а келих з фірмовим логотипом, ялинкова іграшка, ну і найдорожчий подарунок це годинник. Акція триватиме з 17.11 і по 13.01, тобто закінчиться в середині січня наступного року. Збирай, відправляй і отримуй. На баночках з напоями теж будуть бали. Не пропустіть момент.

Скоро, з 17.10.2017, повинна стартувати новорічна акція від компанії Кока-Кола. Під час акції відбудеться обмін маленьких «кришечок» від бутильованої продукції даної марки на подарунки: келихи скляні від Кока-Кола, годинник тієї ж марки і новорічні іграшки для Вашої ялинки.

Встигніть зробити обмін - кількість подарунків обмежена і всім не дістанеться, як і в минулі роки.

Новорічна акція від компанії «Кока Кола» вже стартувала, почалася вона з сімнадцятого жовтня дві тисячі сімнадцятого року, а закінчиться тринадцятого січня дві тисячі вісімнадцятого року. У цій акції розігрують призи: новорічну іграшку, годинник і келих з логотипом Кока Кола.

Які новорічні подарунки в акції coca cola 2017-2018: як їх отримати, які коди на подарунки

Як брати участь у новорічній акції Кока-Кола?

 • Купуємо напої цієї серії (спрайт, кола, фанта - всіх різновидів).
 • Важливо! Вони обов'язково повинні бути саме з новорічним дизайном, а не звичайні пляшки.
 • Збираємо кришечки від них. На кришках цифри - це івентовие бали, які будуть змінюватися на призи.
 • На даний момент акція офіційно ще не почалася (вона стартує 17 листопада 2017 року), але новорічні пляшки вже з'явилися в продажу.
 • Новорічна акція Coca-Cola завершується 13 січня 2018 року, до цього терміну можна встигнути назбирати досить багато балів при бажанні.
 • Призи будуть дрібні (годинник і келихи з фірмовим логотипом, а ще прикраси на НГ), а також цілком ймовірно буде суперприз новорічної акції Кока-Кола 2018, який буде оголошений трохи пізніше.

На даний момент інформації про головний приз поки немає.

Подарунки в цьому році від Кока-коли вельми скромні. Купуючи продукцію в новорічному дизайні (а це не тільки сама Кока-кола, а й Спрайт, Фанта) слід зберігати кришки, на яких пишуться бали. Кожен подарунок буде коштувати якесь число балів, будемо обмінювати.

Офіційно акція стартує з 17 листопада, тому зараз подробиці уточнюються. Але акційна продукція вже надійшла в деякі магазини, тому кришки варто збирати.

Гарантованими подарунками будуть новорічні прикраси, келихи і годинник. Однак, подейкують, що буде ще супер-приз. Виробник завжди дивиться, як йде акція і може вносити зміни.

Абсолютно вірно, нова новорічна акція від компанії «Кока-Сола» вже почала щосили діяти. А називається ця акція «Відправляй і отримуй подарунки!». На пляшечках з спрайтом ( «Sprite») та інших напоях можна побачити на кришці бали, які і будуть брати участь в акції. Просто потрібно накопичити певну кількість кришок з балами і тоді можна буде отримати подарунки.

Акція буде проходити з 17-го листопада 2017 року по 13-е січня 2018 року. На етикетці намальовані годинник, стакан з логотипом «Кока-кола» ( «Coca-Cola») і новорічна ялинкова іграшка. Це ймовірно і будуть подарунками по цій акції. Більш детальну інформацію можна буде подивитися на офіційному сайті «Coca-Cola» .

Більш детальну інформацію можна буде подивитися на офіційному сайті  «Coca-Cola»

Новорічна акція від Coca-Cola під назву «Відправляй і отримуй подарунки» почнеться з 17 листопада 2017 року і триватиме до 13 січня 2018 року. І судячи по зображеннях на банках від напою подарунки будуть наступними: Келихи, ялинкові іграшки у вигляді куль і годинник.

Новорічна акція від компанії Кока-Кола стартує з 17 листопада 2017 року і триватиме до 13 січня 2018 року. Всі хто бажає брати участь в акції, в зазначені терміни повинен зібрати бали, зареєструвати їх і отримати свій приз. Які будуть призи компанія Кока-Кола поки що не уточнює з певних причин, оскільки до 31 жовтня 2017 року діє інша акція, де є свої призи. Швидше за все це будуть фірмові келихи Кока-Кола, годинник і ялинкові прикраси.

У нас в магазинах вже стартував продаж пляшок кока коли з новорічним дизайном. На упаковці інформації про подарунки поки немає, а ось бали на кришці вже є. Відомо, що акція стартує 17 листопада і ближче до цієї дати з'явиться докладна інформація про самих подарунки.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно