Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Coca cola 2017-2018: які пройдуть новорічні акції, подарунки та знижки. Промо-матеріали

 1. Які новорічні подарунки в акції coca cola 2017-2018: як їх отримати, які коди на подарунки

Компанія Кока Кола не пернстает нас радувати Новорічними подарунками. Так новорічна акуія від Кока Коли починає стартувати вже з 17 листопада 207 року. Новорічними подарунками в цей раз буде годинник, іграшки і келихи.

Новорічними подарунками в цей раз буде годинник, іграшки і келихи

Закінчиться акція в січні 2018 року.

Так, так менш ніж через місяць почнеться новорічна акції від Кока-Коли. Як і в попередні роки потрібно буде збирати кришечки від спрайту, фанти, кока-коли на яких будуть вказані бали і накопичивши певну кількість можна буде потім в магазинах обмінювати кришки на призи.

Цього року нас чекають не ведмедики, а келих з фірмовим логотипом, ялинкова іграшка, ну і найдорожчий подарунок це годинник. Акція триватиме з 17.11 і по 13.01, тобто закінчиться в середині січня наступного року. Збирай, відправляй і отримуй. На баночках з напоями теж будуть бали. Не пропустіть момент.

Скоро, з 17.10.2017, повинна стартувати новорічна акція від компанії Кока-Кола. Під час акції відбудеться обмін маленьких «кришечок» від бутильованої продукції даної марки на подарунки: келихи скляні від Кока-Кола, годинник тієї ж марки і новорічні іграшки для Вашої ялинки.

Встигніть зробити обмін - кількість подарунків обмежена і всім не дістанеться, як і в минулі роки.

Новорічна акція від компанії «Кока Кола» вже стартувала, почалася вона з сімнадцятого жовтня дві тисячі сімнадцятого року, а закінчиться тринадцятого січня дві тисячі вісімнадцятого року. У цій акції розігрують призи: новорічну іграшку, годинник і келих з логотипом Кока Кола.

Які новорічні подарунки в акції coca cola 2017-2018: як їх отримати, які коди на подарунки

Як брати участь у новорічній акції Кока-Кола?

 • Купуємо напої цієї серії (спрайт, кола, фанта - всіх різновидів).
 • Важливо! Вони обов'язково повинні бути саме з новорічним дизайном, а не звичайні пляшки.
 • Збираємо кришечки від них. На кришках цифри - це івентовие бали, які будуть змінюватися на призи.
 • На даний момент акція офіційно ще не почалася (вона стартує 17 листопада 2017 року), але новорічні пляшки вже з'явилися в продажу.
 • Новорічна акція Coca-Cola завершується 13 січня 2018 року, до цього терміну можна встигнути назбирати досить багато балів при бажанні.
 • Призи будуть дрібні (годинник і келихи з фірмовим логотипом, а ще прикраси на НГ), а також цілком ймовірно буде суперприз новорічної акції Кока-Кола 2018, який буде оголошений трохи пізніше.

На даний момент інформації про головний приз поки немає.

Подарунки в цьому році від Кока-коли вельми скромні. Купуючи продукцію в новорічному дизайні (а це не тільки сама Кока-кола, а й Спрайт, Фанта) слід зберігати кришки, на яких пишуться бали. Кожен подарунок буде коштувати якесь число балів, будемо обмінювати.

Офіційно акція стартує з 17 листопада, тому зараз подробиці уточнюються. Але акційна продукція вже надійшла в деякі магазини, тому кришки варто збирати.

Гарантованими подарунками будуть новорічні прикраси, келихи і годинник. Однак, подейкують, що буде ще супер-приз. Виробник завжди дивиться, як йде акція і може вносити зміни.

Абсолютно вірно, нова новорічна акція від компанії «Кока-Сола» вже почала щосили діяти. А називається ця акція «Відправляй і отримуй подарунки!». На пляшечках з спрайтом ( «Sprite») та інших напоях можна побачити на кришці бали, які і будуть брати участь в акції. Просто потрібно накопичити певну кількість кришок з балами і тоді можна буде отримати подарунки.

Акція буде проходити з 17-го листопада 2017 року по 13-е січня 2018 року. На етикетці намальовані годинник, стакан з логотипом «Кока-кола» ( «Coca-Cola») і новорічна ялинкова іграшка. Це ймовірно і будуть подарунками по цій акції. Більш детальну інформацію можна буде подивитися на офіційному сайті «Coca-Cola» .

Більш детальну інформацію можна буде подивитися на офіційному сайті  «Coca-Cola»

Новорічна акція від Coca-Cola під назву «Відправляй і отримуй подарунки» почнеться з 17 листопада 2017 року і триватиме до 13 січня 2018 року. І судячи по зображеннях на банках від напою подарунки будуть наступними: Келихи, ялинкові іграшки у вигляді куль і годинник.

Новорічна акція від компанії Кока-Кола стартує з 17 листопада 2017 року і триватиме до 13 січня 2018 року. Всі хто бажає брати участь в акції, в зазначені терміни повинен зібрати бали, зареєструвати їх і отримати свій приз. Які будуть призи компанія Кока-Кола поки що не уточнює з певних причин, оскільки до 31 жовтня 2017 року діє інша акція, де є свої призи. Швидше за все це будуть фірмові келихи Кока-Кола, годинник і ялинкові прикраси.

У нас в магазинах вже стартував продаж пляшок кока коли з новорічним дизайном. На упаковці інформації про подарунки поки немає, а ось бали на кришці вже є. Відомо, що акція стартує 17 листопада і ближче до цієї дати з'явиться докладна інформація про самих подарунки.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают