Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Ціна акцій Роснефть зараз (онлайн), Дивіденди і Огляд

 1. Вартість акцій Роснефть прямо зараз - Живий графік
 2. Де і як купити акції Роснефти фізичній особі
 3. Дивіденди по акціях Роснефть
 4. Що впливає на вартість акцій компанії Роснефть
 5. Активи та діяльність Роснефти

Компанія Роснефть зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації за формою публічного акціонерного товариства і контрольний пакет акцій якої належить державі.

 • Основним акціонером ВАТ НК Роснефть є ВАТ Роснефтегаз - державна компанія, якій належить майже 70% акцій компанії «Роснефть».

Майже 20% акцій сконцентровані у British Petroleum, а решта знаходяться у вільному обігу в тому числі і на ринку - крім держави і BP, є понад 160 тисяч акціонерів, серед яких основна частина - це фізичні особи.

Акції Роснефть є одним з найбільш ліквідних інструментів в секторі фондового ринку ММВБ, і відносяться до блакитних фішок Московської біржі.

Вартість акцій Роснефть прямо зараз - Живий графік

Звичайні акції ВАТ «НК« Роснефть »включені в котирувальний список першого рівня Московської біржі і торгуються з тікером ROSN. За кордоном акції Роснефти звертаються у вигляді глобальних депозитарних розписок на Лондонській фондовій біржі.

Картка компанії

Роснефть Видобуток нафти і газу Підстава У 1991 році Штаб-квартира м.Москва Засновники На базі нафтової і газової промисловості СРСР Основні торгівельні майданчики Московська біржа, Лондонська фондова біржа Тикер ROSN Держ. реєстраційний номер 1-02-00122-А ISIN код RU000A0J2Q06 Номінал 0,01 RUB Кількість акцій в обігу 10 598 177 817

Де і як купити акції Роснефти фізичній особі

Якщо ви захотіли придбати акції цієї компанії, можна звернутися до брокерів, які працюють на російському фондовому ринку. Перед тим як купити акції Роснефти вам потрібно розуміти що цінні папери продаються лотами, кожен лот має 10 акцій, тобто при ціні в 340 рублів за акцію, мінімальна сума до покупки лота буде 3400 рублів.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Компанія «Роснефть» - це перспективна і розвивається, яка стабільно виплачує своїм акціонерам дивіденди і знайомить їх з політикою компанії. Компанія «Роснефть» - це перспективна і розвивається, яка стабільно виплачує своїм акціонерам дивіденди і знайомить їх з політикою компанії Компанія зарекомендувала себе ще з далеких 1990-х років, заручившись підтримкою уряду Російської Федерації. Компанія «Роснефть» встояла в найтрагічніших не тільки для країни, а й для всього світу часи і кризах, що саме по собі має на увазі її надійність і стійке положення в економічній діяльності держави.

Дивіденди по акціях Роснефть

Політика виплати дивідендів компанією є однією з найнадійніших і вигідних в країні, тому як компанія щорічно розглядає та розраховує можливості їх виплати спільно зі своїми акціонерами, що має на увазі прозорість намірів в перспективі розвитку компанії «Роснефть».

Відповідно до законодавства Російської Федерації, за рішенням ради директорів компанії «Роснефть» була розроблена політика  дивідендів  , Яка ґрунтується на можливості дотримання балансу в інтересах компанії та її акціонерів, а також на збільшенні вартості акцій та інвестиційної привабливості Відповідно до законодавства Російської Федерації, за рішенням ради директорів компанії «Роснефть» була розроблена політика дивідендів , Яка ґрунтується на можливості дотримання балансу в інтересах компанії та її акціонерів, а також на збільшенні вартості акцій та інвестиційної привабливості.

На підставі Статуту компанії, рішення про виплату дивідендів, про їх формі виплати та розмір, може бути прийнято тільки загальними зборами акціонерів, для яких важливим є рекомендації ради директорів.

Рада директорів приймає рішення на основі величини чистого прибутку, яку визначає за даними фінансової звітності компанії, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності. Сума дивідендів визначається в кінці року за його підсумками, і становить орієнтовно 25% від чистого прибутку компанії «Роснефть» за світовими стандартами фінансової звітності.

У момент прийняття рішення з приводу розміру дивідендів, директорами розглядається і приймається до уваги політика провідних компаній з видобутку нафти і газу У момент прийняття рішення з приводу розміру дивідендів, директорами розглядається і приймається до уваги політика провідних компаній з видобутку нафти і газу.

Так само на розміри дивідендів можуть вплинути кілька інших факторів, що включають в себе: фінансове становище компанії, макроекономічна обстановка в світі і в державі, перспектива розвитку компанії, обстановка з податками і кон'юнктура ринку.

Виплата дивідендів по акціях, по глобальним депозитарних розписках, що торгуються на Лондонській біржі, проводиться в рублях відповідальному зберігачу Депозитарію. Депозитарій конвертує дивіденди в долари США і розподіляє їх серед власників НДР, за вирахуванням комісії.

Дивідендні виплати

Рік Дивіденд (руб.) Змін. до попер. році 2019 28.26 + 324.99% 2018 6.65 -32.21% 2017 9.81 -16.51% 2016 11.75 + 43.12% 2015 8.21 -36.11% 2014 12.85 + 59.63% 2013 8.05 + 6.91% 2012 7.53 + 172.83% 2011 2.76 + 20% 2010 2.3 +19.79 % 2009 1.92 + 20% 2008 1.6 + 20.3% 2007 1.33 n / a

Що впливає на вартість акцій компанії Роснефть

Діяльність компанії, капіталізація і доходи сильно впливають на вартість акцій Роснефти. Придбання нових компаній, відкриття нових родовищ, збільшення запасів - все це буде позитивно казати на вартості цінних паперів Роснефти.

 • Ще один важливий момент, на який слід звернути увагу - ціни на сировину.

Компанія є сировинною і, природно, вона залежить від того, якими є котирування нафти на даний момент і які прогнози з цього сировинному товару є на ринку.

Порівняння ціни на нафту і акцій Роснефти.

 • Чорна цінова лінія - ціна на нафту.
 • Помаранчева лінія - вартість акцій Роснефти

Нарешті, вартість акцій Роснефти залежить від загальних ринкових настроїв. В принципі, це притаманне всіма цінними паперами. Якщо на ринку починається паніка, ціна акцій Роснефти теж буде знижуватися. Позитивні тренди на фондовому ринку будуть сприяти зростанню акцій.

Рекомендовані для вас статті:

Активи та діяльність Роснефти

Інвесторам буде цікаво дізнатися, що Роснефть працює не тільки на території Росії, але і далеко за її межами Інвесторам буде цікаво дізнатися, що Роснефть працює не тільки на території Росії, але і далеко за її межами. Так, у компанії є активи в багатьох країнах Європи, Африки, Південної та Північної Америки, а також на Близькому Сході.

Видобуток нафти і геологорозвідка проводяться як в Росії, так і в Південній Америці та Азії. До складу компанії входять 11 заводів з нафтопереробки з Росії, а також кілька НПЗ в Європі. Природно, дуже добре налагоджена мережа збуту.

У штаті компанії працюють близько 170 тисяч осіб. В даний час компанія має більше 150 своїх нафтобаз і 1600 автозаправних станцій, а також понад 70 автозаправних станцій, які здійснюють діяльність під лейблом компанії відповідно до виданих ліцензій.

Компанія Роснефть є лідером в нафтовидобувній і нафтопереробній галузі Росії, зокрема, вона видобуває близько 40% всієї нафти на території Росії.

Діяльність компанії не обмежується виключно видобутком і переробкою сировини. Вона також займається геологорозвідкою, пошуком родовищ, реалізацією газу і нафти як в Росії, так і за її межами. Компанія займається також виробництвом нафтохімічної продукції. У 2015 році, компанія придбала холдинг САНОРС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно