Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Чи допомагає ГОЛОДУВАННЯ для схуднення? - Результати та відгуки 2018-2019 для схуднення

Зараз схуднення є однією з найбільш актуальних тем: про нього постійно говорять в телевізорі, інтернеті і т.д. Складно знайти людину, яка хоча б раз в житті не намагався скинути вагу. Попит народжує пропозицію, тому зараз є величезна кількість різноманітних дієт і спортивних секцій, кінцевою метою яких і є схуднення. На жаль, мало хто при цьому розуміє, чому ж наш організм набирає або скидає вагу і, власне, як це відбувається.

Саме тому деякі люди, які прагнуть швидко схуднути, починають голодувати. Називатися це може по-різному: « лікувальне голодування »,« Жорстка дієта »і т.д. Але фактично людина практично повністю виключає споживання калорій, а приймає тільки ті чи інші вітаміни (або взагалі обходиться без них, що вже просто небезпечно для здоров'я).

На перший погляд, голодування дійсно є вкрай ефективним засобом схуднення. Взагалі єдиною причиною схуднення є дефіцит калорій. Всі дієти або спеціальні фізичні вправи тільки створюють цей дефіцит шляхом або зменшення приходу калорій, або збільшення витрат. Голодування ж, при якому прихід калорій знижується взагалі до нуля, здавалося б, повинно зробити схуднення максимально ефективним.

Але перше враження оманливе. Коли людина голодує, він дійсно скидає вагу (і часом дуже швидко), з цим неможливо сперечатися. Але варто повернутися до звичайного раціону - і втрачені кілограми відразу ж повертаються, причому в результаті ви можете виглядати навіть гірше, ніж до початку голодування. З чим же це пов'язано?

Тут все досить просто: при голодуванні для схуднення організм сприймає жирову тканину як «останній рубіж оборони», звертатися до якого потрібно тільки в самому крайньому випадку. А що ж ще в нашому організмі можна «пустити під ніж», тобто переробити в калорії, яких так не вистачає під час голодування? Це м'язи, які як раз найбільше і страждають від різноманітних жорстких дієт.

Після припинення голодування організм починає поспіхом відновлювати втрачену вагу, це така біологічна програма. Голодування - серйозний шок для нашого організму. Якщо він відчуває його один раз, то починає готуватися до наступного потрясіння. Іншими словами, втрачені кілограми повертаються, але вже у вигляді жирової тканини.

Чому саме жирової, чому організм не відновлює м'язи, які він спалив під час голодування? Та просто тому що жирову тканину наростити набагато простіше, ніж м'язи, це набагато менш витратний в енергетичному плані процес. А наш організм намагається на всьому економити. Саме тому ви виглядаєте через пару тижнів після припинення голодування часто гірше, ніж до його початку. Вага у вас приходить фактично в початковий стан, але відсоток жирової тканини в порівнянні з м'язовою збільшується.

Але, мабуть, погіршення зовнішнього вигляду не самий негативний ефект голодування. По-перше, тривале голодування банально шкідливо для організму, так серйозно можна похитнути власне здоров'я. По-друге, основними споживачами калорій є саме м'язи. Після голодування обсяг м'язів збільшується, знижується витрата калорій, а ви повертаєтеся до звичного раціону, тобто прихід калорій не знижується, а залишається тим самим. Фактично це означає, що ви будете ще легше і швидше набирати зайву вагу, ніж до початку голодування.

Все вищевикладене не повинно вселити вам думка, що схуднути взагалі не можна. Якраз при правильному підході схуднути не складає труднощів. Не потрібно намагатися скинути вагу за пару тижнів. Швидше за все, ви набирали його роками, а скинути хочете за набагато менш тривалий проміжок часу. Кілька дивний підхід, чи не так?

Для схуднення дефіцит калорій повинен бути невеликим. У переважній більшості випадків досить серйозно обмежити споживання калорійних продуктів, перш за все, солодкого і мучного. Не завадять також помірні фізичні навантаження, але важливо розуміти, що відсотків на дев'яносто схуднення залежить від правильного харчування, а тренування грають виключно допоміжну роль.

Не завадять також помірні фізичні навантаження, але важливо розуміти, що відсотків на дев'яносто схуднення залежить від правильного харчування, а тренування грають виключно допоміжну роль

З чим же це пов'язано?
А що ж ще в нашому організмі можна «пустити під ніж», тобто переробити в калорії, яких так не вистачає під час голодування?
Чому саме жирової, чому організм не відновлює м'язи, які він спалив під час голодування?
Кілька дивний підхід, чи не так?

Новости