Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Чи не працює віджет Погоди після поновлення на iOS 11 / iOS 12 на iPhone

  1. Як налаштувати віджет Погоди на iOS 11

Власники iPhone і iPad активно встановлюють нове програмне забезпечення iOS 11. В ході тестування мобільного прошивки з часом вони знаходять різні баги і недоліки. Так, одна з популярних помилок, з якою зіткнулися користувачі i-пристроїв - «не працює віджет Погода після поновлення iOS 11 на айфоне». У кожного дана проблема може проявлятися по-різному. Нижче описані можливі варіанти даної помилки та шляхи її вирішення.

Отже, багато користувачів активно пишуть на тематичних форумах, що помітили після поновлення на iOS 11, що віджет Погоди перестав працювати. Одні власники айфонів розповідають, що система не може визначити координати місцезнаходження та постійно висить. Інші повідомляють, що погода просто не відображається серед інших віджетів. Одним словом, існує проблема з роботою цього віджета, і причиною цього стало явно оновлення на нову платформу iOS 11. Як виправити даний баг?

Як налаштувати віджет Погоди на iOS 11

Якщо після поновлення iOS 11 на айфоне не працює віджет Погода, можна спробувати налаштувати його заново. Для цього необхідно зробити наступне:

Для цього необхідно зробити наступне:

1. Для початку можна спробувати відключити і заново включити віджет. З головного екрану зробіть свайп зліва направо, прокручуючи екран вниз, натисніть на кнопку «Змінити». У списку віджетів знайдіть «Погода», вимкніть, потім повторіть даний дії і увімкніть його.

2. Другий варіант - спробувати змінити місто. Це ви можете зробити через додаток «Погода», або натиснувши на сам віджет.

3. Третій варіант - спробувати відключити і заново включити геолокацію. Зробити це можна через Настройки - Конфіденційність - Служби геолокації. Тут поставте галочку навпроти «Завжди».

Якщо всі описані вище дії не виправили помилку, і віджет Погода не працює на iOS 11 як і раніше, тоді можна скористатися утилітою Tenorshare ReiBoot, яка вирішує більшість проблем на iOS-платформі за допомогою входу і виходу в режим відновлення.

1. Скачайте програму Tenorshare ReiBoot з офіційного сайту, встановіть її на ваш комп'ютер і запустіть.

2. Далі підключіть ваш iPhone, на якому не працює віджет Погода після поновлення iOS 11, до комп'ютера з помощтю USB дроти. Програма розпізнає ваш пристрій.

3. Натисніть на активну кнопку «Увійти в режим відновлення». Програма автоматично введе ваш iPhone в режим відновлення. На його екрані ви побачите логотип iTunes і шнур USB.

На його екрані ви побачите логотип iTunes і шнур USB

4. Коли кнопка «Вийти з режиму відновлення» стане активною, натисніть на неї. Програма виконає перезавантаження вашого iPhone. Після перезавантаження пристрій буде готове працювати, всі дані на ньому залишаться. Перевірте і заново налаштуйте при необхідності віджет Погода.

Перевірте і заново налаштуйте при необхідності віджет Погода

Завантажити програму Tenorshare ReiBoot можна безкоштовно. Утиліта працює на Windows і Mac. За допомогою входу і виходу з режиму відновлення ви можете вирішити найпоширеніші системні помилки на iOS-платформі.

Якщо ваш айфон завис при дзвінку, або скинути пароль айфона, завис в режимі відновлення, завис в режимі DFU, завис при оновленні ios 11, Tenorshare ReiBoot pro може виправити всі ці проблеми.

11. Як виправити даний баг?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно