Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Чи впливає домен на SEO-просування сайту

 1. рівні домену

Домен - це унікальне зареєстроване в мережі ім'я сайту, необхідне для його ідентифікації. Тобто набір символів по типу www.website.com - це і є домен. Ввівши його в адресний рядок браузера, ми потрапимо на ресурс, який має ця назва.

рівні домену

Кожен домен має три рівні: 1-й, 2-й і 3-й.

Перший рівень - це доменна зона. Її не можна створити, можна тільки вибрати з наявних варіантів. Другий рівень - доменне ім'я. Його ми придумуємо самі. Третій - піддомен. Також придумуємо самі.

Кожен з рівнів впливає на просування сайту. Давайте більш детально про це поговоримо.

Доменна зона

Доменні зони поділяються на два типи:

 • регіональні,
 • тематичні.

До перших відносять такі зони, як [.ru] - Росія, [.ua] - Україна, [.us] - США і т. Д.

До других відносять такі зони, як [.com] - комерційна організація, [.org] - некомерційна організація, [.net] - мережу, [.info] - інформаційний портал і т. Д.

Якщо говорити про вплив доменної зони на просування, то воно, безумовно, є. Чи не найзначніше, але є. Припустимо, адреса вашого сайту закінчується на [.ru], а у конкурентів на [.de] (Німеччина). За інших рівних умов в пошуковій видачі по запиту користувача з Росії ваш сайт буде вище.

Але якщо вміст сайту у конкурентів більш доречна і корисно для відвідувача, пошуковики віддадуть перевагу саме йому (незважаючи на доменну зону [.de]).

Доменне ім'я

Не менш важливий аспект при створенні домену - підбір якісного доменного імені. Існують три основні види імен, які найбільш ефективні при просуванні сайту.

 • Прості і запам'ятовуються - як правило, вони дуже короткі і співзвучні, на зразок hh.ru, love.ru, vk.com, ya.ru, ok.ru і т. Д. Такі доменні імена легко запам'ятовуються людьми, що покращує поведінкові фактори і привертає більше трафіку.
 • Назва бренду - якщо ви хочете підвищити впізнаваність вашої компанії, тоді використовуйте її назву. Наприклад, lenovo.ru, sberbank.ru, microsoft.ru, ibox.su. Також це дозволяє отримати перші позиції по цільових запитах, що містить назву вашої компанії.
 • Ключове слово - останнім часом багато стали використовувати цей прийом. Наявність ключа в домені сайту робить його більш релевантним запитом і дозволяє йому зайняти високу позицію в пошуковій видачі. Головне - не використовуйте ключові слова, що містять по 3 і більше слів або комерційні леми типу kupit-noutbuk-online.ru. Такі домени можуть бути відзначені пошуковими системами як спамние і не будуть показуватися.

Це три основні аспекти, які наочно показують, як доменне ім'я впливає на просування сайту. Постарайтеся врахувати хоча б деякі з них. Наприклад, як це зробили соц. мережі (vk.com, ok.ru), зробивши ім'я простим і таким, що запам'ятовується, але при цьому містить назву бренду / компанії.

піддомени

Вплив поддомена на видачу мінімальне. Тому при SEO-просуванні не варто його використовувати. Але в контекстній рекламі піддомен може стати відмінним інструментом для додаткового залучення уваги користувачів. У ньому можна вказати ключову фразу, щоб виділити її жирним шрифтом.

Історія і вік домену

Справа в тому, що такі пошуковики, як Яндекс, Гугл та інші, віддають перевагу саме старим доменів. Але старий не завжди означає «якісний». Тому завжди варто враховувати історію. Якщо ви вирішили купити старенький домен, завжди перевіряйте його. Раптом він потрапив під фільтри пошукових систем? А вивести його звідти буде вкрай складно. Іноді можна знайти старі домени, які просто перестали оплачуватися своїми власниками. У більшості випадків вони мають хорошу історію, що значно спростить їх просування.

Постарайтеся підібрати для свого проекту оптимальний варіант. Подумайте, що важливіше саме у вашій ситуації - вписати назву бренду або ключовий запит, використовувати старий домен або купити новий і т. Д.


Раптом він потрапив під фільтри пошукових систем?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно