Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Чи правда, що Google вас підслуховує?

В новинах пишуть , Що Google потай записує всі ваші розмови. Це дійсно так, але ситуація потребує деяких уточнень. В новинах   пишуть   , Що Google потай записує всі ваші розмови

Google записує голоси, це правда. Однак робиться це виключно для поліпшення якості розпізнавання вашого голосу, і Apple, наприклад, надходить точно так же. OK Google і Siri використовують ці записи для навчання. Ну і до речі, Google веде запис тільки на Android-пристроях, а не на гаджетах Apple (хіба що ви встановили додаток Google на свій iPhone або iPad).

З іншого боку, Google - це величезна корпорація, продукти якої використовуються у всьому світі. Ну багато в чому . Тому питання про можливе зловживання зібраними даними виникають самі собою. Навіщо Google зберігає ці дані? Одна справа - використовувати їх якийсь час, поки програма не розбереться із запитом користувача, але навіщо їх складувати?

Взагалі-то, Google зберігає не тільки це. А ще історію ваших пошукових запитів, всі ваші листи, картинки і робочі документи. Google пам'ятає, куди ви ходили і їздили, і багато чого ще. Так чому голосові запити повинні бути винятком? Питання не в цьому, а в тому, як компанія використовує ці дані.

У довгостроковій перспективі Google обробляє дані в гігантському хмарі , Щоб поліпшити свої пошукові системи. У короткостроковій же ця інформація використовується для того, щоб відповіді на ваші запити стали точніше, а також щоб підвищити ефективність реклами. Якщо ви раптом не в курсі: значний щоквартальний дохід Google в $ 20 мільярдів практично повністю залежить від однієї лише реклами.

Реклама - це основна причина, по якій ви можете користуватися всіма цими прекрасними програмами, програмами та сервісами Google «безкоштовно». Насправді ви за них платите: віддаєте дані про себе і переглядаєте рекламу.

А тепер просто уявіть, що буде, якщо хто-небудь зламає ваш обліковий запис Google. Вони дізнаються про вас дуже і дуже багато.

На щастя, поки що ви можете в будь-який момент відмовитися від зберігання даних в Google (хоча за замовчуванням ці опції включені). Якщо ви не готові вносити свій вклад в бізнес зі збору та обробки персональних даних, ви можете відключити всі стежать сервіси в настройках Google .

Навіщо Google зберігає ці дані?
Одна справа - використовувати їх якийсь час, поки програма не розбереться із запитом користувача, але навіщо їх складувати?
Так чому голосові запити повинні бути винятком?

Новости