Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Часті поломки в швейцарських кварцових годиннику

  1. «А у любові у нашій села батарейка ...»
  2. «Ненажерлива плата»
  3. «Пустотливі ручки»
  4. «Годинник зупиняються»
  5. «Не бийте боляче»

На відміну від механічних швейцарських годинників, кварцові годинники менш примхливі в експлуатації і обслуговуванні. Вони менш сприйнятливі до механічних впливів, їх потрібно рідше обслуговувати, але і кварцові годинники можуть зламатися при певних обставинах. Грунтуючись на статистиці звернень в наш сервісний центр, ми можемо узагальнити симптоми поломок кварцових годин і методи їх лікування.

Грунтуючись на статистиці звернень в наш сервісний центр, ми можемо узагальнити симптоми поломок кварцових годин і методи їх лікування

«А у любові у нашій села батарейка ...»

Так, серце кварцового годинника - сіла батарейка - найпоширеніша причина зупинки кварцових годин. Сигналізують годинник про це по-різному: іноді секундна стрілка починає стрибати через поділ, рідше, годинник починає відставати, або відразу встають. Тут головне не затягувати, а змінити батарейку в авторизованому сервісному центрі, з гарантією на батарейку і герметичність. Загалом, якщо в годиннику просто сіла батарея і її якісно замінили, то у власника, що називається, немає проблем.

«Ненажерлива плата»

Після виміру ємності батареї, в хорошій майстерні другим етапом обов'язково перевіряють енергоспоживання плати кварцового механізму. На жаль, іноді в кварцових швейцарський годинник плата виходить з ладу і починає «пожирати» батарейку. Зазвичай відбувається така поломка в двох випадках: або в годинник потрапила волога і на платі утворилася корозія, або потекла китайська батарейка (або сіла батарейка занадто довго перебувала в годинах). Для початку майстри намагаються обійтися «малою кров'ю» і зробити повну профілактику механізму. Допомагає рідко, частіше за все, потрібна заміна плати. Якщо врахувати, що вже кілька років фабрика швейцарських механізмів ЕТА не постачає плати окремо від механізму, то в деяких випадках потрібна повна заміна механізму. Дорого, але власник отримує практично новий годинник і той найцінніший досвід. Звичайно, краще прочитати заздалегідь цю статтю і не потрапляти в таку ситуацію. У нашому сервісному центрі для постійних клієнтів завжди доступна безкоштовна перевірка герметичності. Перед купальним сезоном ми завжди радимо перевірити годинник на герметичність, щоб уникнути попадання вологи в корпус.

«Пустотливі ручки»

Як багато умільців, спраглих самостійно оживити улюблені швейцарський годинник, так багато і горе- «годинникарів», що розташувалися «по близькості до будинку», «в шевської майстерні» і т.п., з непрофесійним інструментом в руках. Скільки б не рекомендували виробники годинників звертатися лише до авторизованих майстерні по ремонту годинників, а все одно потік швейцарських годинників з порваними котушками після недбайливої ​​заміни батареї не вичерпується. Якщо майстер не в змозі назвати чітку причину поломки годин після серії маніпуляцій і відправляє вас у іншу майстерню, справа нечиста. Але в хорошому авторизованому сервісному центрі оригінальну котушку механізму можна замінити.

«Годинник зупиняються»

Цей поширений симптом зазвичай вказує на необхідність звичайної профілактики: годинник потрібно розібрати, почистити, змастити новим маслом, замінити спрацьовані коліщатка. Справа в тому, що кварцові швейцарський годинник складаються не тільки з електронного кварцового блоку, але і з механічного аналогового з колісною системою. Рідше, ніж в механічному годиннику, в кварцових годинниках так само спрацьовується масло, зношуються колеса, та й будь-яка порошинка може служити причиною періодичної зупинки годин. Звичайна профілактика в авторизованому сервісному центрі легко вирішить цю проблему. Ми даємо після профілактики річну гарантію.

«Не бийте боляче»

Швейцарські кварцові годинники досить стійко переносять невеликі удари, але все ж кидати їх не варто. Ударами обумовлюється третину звернень в сервіс зі зламаними годинами. Те ніжки циферблата відломились, то кварц, навіть зуби коліс бувають заламали. Симптоми тут найрізноманітніші: часто від удару зміщується циферблат і придавлює стрілки - годинник починає зупинятися, так як стрілки чіпляються за скло. У нашому сервісному центрі до послуг власників є безкоштовна діагностика, в процесі якої майстер визначає несправності і називає ціну ремонту.

Інші статті на тему експлуатації годин:

Заміна батарейки в швейцарському годиннику

Сервісне обслуговування швейцарських годинників

Інформація про герметичності годин

Назад в розділ

Новости