Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Canva - онлайн редактор зображень або платформа для вашого дизайну | IT-блог про веб-технологіях, серверах, протоколах, базах даних, СУБД, SQL, комп'ютерних мережах, мовами програмування і створення сайтів.

 1. Можливості онлайн редактора Canva, вірніше платформи Canva
 2. Реєстрація аккаунта на сервісі Canva: встань на шлях професійного веб-дизайнера
 3. Короткий огляд інтерфейс онлайн редактора зображень Canva
 4. Створення дизайну шапки для групи Вконтакте за допомогою редактора Canva
 5. З Canva можна легко відредагувати ваші фото в Instagram або створити красиву напис
 6. Висновки

Привіт, шановні відвідувачі сайту ZametkiNaPolyah.ru! У цій публікації я б хотів розповісти про дуже зручну онлайн платформу для веб-дизайнерів, яка допоможе вам створювати і редагувати графічний контент сайтів, блогів та груп в соціальних мережах або сторінок в Instagram. Відразу хочу відзначити, що весь основний функціонал цього редактора доступний безкоштовно відразу після реєстрації.

Платформа називається Canva і її можливості задовольнять потреби як звичайних користувачів мережі Інтернет, так і професійних веб-дизайнерів, а також цей редактор ідеально підійде для людей, які хочуть швидко і легко змінити дизайн своїх, сторінок, груп та паблік в соціальних мережах.

Можливості онлайн редактора Canva, вірніше платформи Canva

Зміст статті:

Перш за все хочу зауважити, що всі основні можливості по редагуванню фотографій і створення зображень у Canva безкоштовні, доступні відразу після реєстрації. Давайте я тут трохи розповім про них, а для тих, хто зацікавиться і захоче дізнатися більше, рекомендую перейти по посиланню ( можливості Canva ), Тут ви знайдете більше інформації і кілька цікавих прикладів можливостей цього онлайн редактора.

Хоча насправді, говорити про Canva, як про онлайн редакторі фотографій і зображень не справедливо, справа все в тому, що Canva дозволяє не тільки редагувати ваші зображення, а й має величезний архів готових макетів для найрізноманітніших потреб: починаючи від макета листівки до дню народження і закінчуючи готовими макетами для вашого веб-сайту і його елементів.

Отже, Canva має вбудований онлайн редактор зображень, при цьому зображення можна завантажувати і редагувати, а можна скористатися файловим сховищем Canva і знайти щось підходяще для свого проекту прям там, в будь-якому випадку за допомогою Canva ви без зусиль зможете зробити наступні дії з вашими фото та зображеннями:

 • повертати ваші зображення під потрібним кутом, ефект повороту відбувається дуже швидко і в режимі реального часу;
 • вбудований онлайн редактор зображень дає можливість змінювати композицію, фотографії можна легко обрізати і не переживати, що щось піде не так, редактор вам допоможе;
 • якщо ви ведете групу, паблік в ВК або будь-яку іншу сторінку в соціальній мережі, то вам часто доводиться робити написи на фото, в редакторі Canva робити це дуже просто і швидко, до того ж у Canva є купа готових шрифтів і стилізованих написів, який ви зможете використовувати в своїх роботах;
 • в продовженні варто згадати, що можна додавати не просто текст, але і фрази у вигляді хмарки, прям як в коміксах;
Привіт, шановні відвідувачі сайту ZametkiNaPolyah

Малюнок 1 - Додаємо хмарка тексту на зображення як в коміксах

 • редактор дозволяє змінювати прозорість зображень, таким чином ви можете розміщувати одне зображення над іншим, а потім експериментувати з вбудованими фільтрами, щоб отримати яскравий результат;
 • невдале фото теж не біда: Canva допоможе вам змінити яскравість і контраст завантаженої фотографії, а якщо буде потрібно, то і додати ефект розмиття для кращої фокусування на головному об'єкті ізображенеія;
 • а якщо у вас виникне завдання створити старе фото, то Canva вам допоможе і в цьому, благо для цих цілей тут є спеціальний ефект і вам не доведеться комбінувати безліч фільтрів.

Ні, це далеко не весь функціонал, який є у Canva для редагування зображень і фотографій, він набагато ширше, це лише його мала частина. І навіть сам редактор - це не Canva, це тільки частина платформи, крім редактора у сервісу є набір готових зображень, але про це пізніше, а також тут є безліч готових макетів для різних завдань, ці макети мають не тільки тематичний дизайн, але вони ще й з технічної точки зору відповідають обраної завдання, наприклад, з Canva вам не доведеться різати зображення, щоб воно підходило для шапки групи Вконтакте, а якщо ви вирішите створити візитку, то розміри отриманого макета будуть відповідати вимогам друкарні, в ко торою ви будете друкувати ці візитки.

Крім усього вищеописаного, Canva має цілий арсенал різних значків, рамок, фігур, фігурок, мініатюр, декоративних ліній, графіків і діаграм, шрифтів, готових написів, готових дизайнерських макетів для різних потреб і це все ви зможете використовувати, не заплативши нікому ні копійки. Інтерфейс Canva простий, зрозумілий і містить підказки, але якщо ви не розберетеся з чимось, то зможете подивитися приклади по посиланню, яку я дав вище, а також на сайті є сторінка з уроками по використанню Canva.

Реєстрація аккаунта на сервісі Canva: встань на шлях професійного веб-дизайнера

А тепер коротко розповім вам про те, як зареєструвати аккаунт в сервісі Canva, щоб почати редагувати фото і створювати зображення. Для цього переходимо на головну сторінку платформи: canva.com. Обережно! Тут можна трохи залипнути, водячи мишкою по фонового зображення сайту. Отліпла? Відмінно! Тоді зверніть увагу на форму в центрі екрану, з неї починається реєстрація своєї учеткі, вона показана на рисунку 2.

Тоді зверніть увагу на форму в центрі екрану, з неї починається реєстрація своєї учеткі, вона показана на рисунку 2

Малюнок 2 - Вибираємо варіант використання Canva

Я тут вибрав варіант для себе, так як збираюся використовувати онлайн редактор Canva для свого блогу, YouTube канал і групи Вконтакте. Після чого сервіс запропонує вам три способи реєстрації на вибір, я вирішив по-старому, буду використовувати електронний ящик, тому натиснув на зелену кнопку в формі, показаної на рисунку 3.

Малюнок 3 - Вибираємо спосіб створення аккаунта в Canva

З'явилася остання форма для заповнення, вона показана на рисунку 4. Тут потрібно буде ввести своє ім'я, адресу електронної пошти і придумати пароль для облікового запису на сервісі Canva.

Малюнок 4 - Вводимо облікові дані для реєстрації в онлайн редакторі

Після того, як ви вкажете облікові дані і натиснете кнопку «Реєстрація», сервіс вас перенаправить на сторінку, яка допоможе вам у виборі шаблонів дизайну в залежності від того, для чого ви будете використовувати цей онлайн редактор зображень, повірте, тут є шаблони на будь-який смак і їх дуже багато, приклад цієї сторінки показаний на рисунку 5.

Малюнок 5 - Фрагмент сторінки з готовими дизайнерськими шаблонами Canva

При реєстрації на Canva за допомогою e-mail не забудьте підтвердити свою поштову скриньку, перш ніж почати творити. Для цього сервіс на зазначену пошту вишле вам лист з посиланням, по якій потрібно буде перейти, лист буде виглядати приблизно так, як це показано на рисунку 6.

Малюнок 6 - Посилання для підтвердження електронної пошти

Отже, тепер ми можемо користуватися можливостями цього чудового сервісу: редагувати свої фото і створювати різні зображення для різних завдань. До речі, варто сказати, що платформа Canva дуже дружелюбна і після реєстрації буде давати вам всілякі підказки, в тому числі і інтерактивні, але це краще побачити, описати я толком цей процес не зможу, краще ми перейдемо до короткого огляду інтерфейсу Canva.

Короткий огляд інтерфейс онлайн редактора зображень Canva

Сторінка аккаунта в Canva зручна і інтуїтивно зрозуміла: зліва знаходиться меню, що дозволяє робити всякі кльові графічні штуки і управляти проектом, а всю іншу область займає поле для вашої творчості, яке показано на рисунку 7.

Сторінка аккаунта в Canva зручна і інтуїтивно зрозуміла: зліва знаходиться меню, що дозволяє робити всякі кльові графічні штуки і управляти проектом, а всю іншу область займає поле для вашої творчості, яке показано на рисунку 7

Малюнок 7 - Інтерфейс аккаунта сервісу Canva

Зверху на бірюзовому тлі нам пропонують вибрати готовий шаблон тематичного дизайну, якщо натиснути на кнопку «Ще», то ви побачите, що графічних шаблонів дуже багато і ці шаблони практично на всі випадки життя. Напевно, варто це показати:

Малюнок 8 - Готові макети дизайну для різних документів і записів в соціальних мережах

Тут варто звернути увагу на одну важливу річ: макети дизайну вже мають потрібний розмір, встановлений у відповідність з тим, де ви хочете його використовувати у відповідність з друкарськими вимоги онлайн ресурсу, додатки або реального документа, який друкується на принтері, тобто вам вже не потрібно буде возитися і підганяти розмір.

Малюнок 9 - Готові дизайнерські шаблони для вашого бізнесу і повсякденного життя

Вам потрібно зробити плакат, буклет, візитку або меню? Немає ніяких проблем, тому що Canva пропонує вам скористатися вже готовими професійними макетами з приємним дизайном, а що ще приємніше - це все онлайн, доступ до зображень можна отримати з будь-якого пристрою, аби був Інтернет. Так, і це не все макети, є ще, зайдіть і переконайтеся самі.
Ну а якщо вам потрібно взагалі щось особливе і не типове, тобто кнопка «Використовувати спеціальні розміри», у вас з'явиться форма, в якій потрібно буде задати розмір вашого макета, давайте зробимо 500х300px.

Малюнок 10 - Створюємо свій макет в онлайн редакторі зображення Canva

Натискаємо «Створити» і нас переносить у вікно графічного редактора, в якому в першу чергу потрібно буде вибрати макет. Варіанти макетів відображаються зліва, справа показується результат.

Малюнок 11 - Створення свого власного дизайнерського макета в Canva

Зараз я не буду детально описувати процес створення макета, зазначу тільки, що це дуже просто, хоча якщо в коментарях ви попросите це зробити, буде друга публікація. Коротко пробіжимося по інтерфейсу. Так, мало не забув: багато гарячі клавіші, до яких ви звикли в ваших оффлайн редакторах, прекрасно працюють і в Canva.

І тут варто сказати, що Canva - це не просто онлайн редактор зображень / фотографій з набором готових дизайнерських ідей для різних потреб, а й величезне сховище готових зображень малюнків і фотографій, які ви можете використовувати абсолютно безкоштовно для своїх потреб, редагуючи фотографії або створюючи нові зображення. Щоб ви цьому переконатися, давайте перейдемо на вкладку «Пошук» в редакторі і введемо ключове слово , Наприклад, «котик», результат ви бачите на рисунку 12.

Щоб ви цьому переконатися, давайте перейдемо на вкладку «Пошук» в редакторі і введемо  ключове слово  , Наприклад, «котик», результат ви бачите на рисунку 12

Малюнок 12 - Пошук зображень сервісу Canva

Результат не забарився: безліч котиків як намальованих, так і відображених на камеру і всіх цих котиків ви зможете використовувати в своїх проектах. Додам, що сервісом Canva користуються по всьому світу, тому для пошуку відповідних зображень можна використовувати не тільки російську мову, а й, скажімо, англійська або будь-який інший, який підтримується сервісом.

Тепер коротко про решту вкладки. Вкладка «Елементи» дозволяє додавати різні графічні елементи на ваше зображення: рамки, фігури, діаграми, різні лінії і так далі. Вкладка «Текст» дозволяє додавати написи на ваші зображення, природно, ці написи можна стилізувати і змінювати різні параметри тексти, Canva має в арсеналі безліч шрифтів, а ще можна додавати різні таблички і написи, для яких вже були створені макети.
Вкладка «Фон» дозволяє змінювати фон вашого макета, і тут Canva теж пропонує вам безліч безкоштовних варіантів. Ну а вкладка «Моє» дасть можливість вам завантажити свої зображення, якщо колекції графічного онлайн редактора Canva вам буде недостатньо.

На завершення огляду інтерфейсу онлайн редактора Canva, давайте коротко розглянемо, що є на головній сторінці. Головне меню сервісу показано на рисунку 13.

Малюнок 13 - Головне меню онлайн редактора фотографій Canva

З вкладкою «Все дизайни» ми вже знайомі, її ми пропускаємо. На вкладці «Загальні» ви можете займатися творчістю з друзями та колегами, створюючи і редагуючи зображення разом, розібратися з тим, як це зробити буде неважко, сервіс завжди підказує і підсвічує куди натискати. Вкладка «Створити команду» дозволяє запрошувати друзів і колег для спільної роботи.

Якщо вам не вистачить різних графічних елементів, які вже є в редакторі, то вкладка «Бренд» дасть вам можливість завантажити свої логотипи і шрифти, які в подальшому ви зможете використовувати для створення різних макетів і шаблонів. На вкладці «Огляд шаблонів» ви зможете знайти, подивитися і скористатися безліччю готових дизайнерських рішень, який можуть ідеально підійти для ваших завдань.

Ну а в низу меню ви можете систематизувати свої роботи і шаблони: просто створіть пару папок і дайте їм осмислені імена, а потім помістіть свої роботи в ці папки. Ну а в самій нижній частині головної сторінки, яка показана на рисунку 14, ви зможете пройти навчання з використання онлайн редактора, подивитися роботи інших користувачів Canva, а також передплатити цю послугу, яка дасть вам масу додаткових можливостей і розширить колекцію доступних графічних елементів для вашого дизайну .

Малюнок 14 - Головне меню онлайн редактора зображень Canva

Основні переваги підписки перераховані на рисунку 15, передплату можна отримати безкоштовно на 30 днів.

Малюнок 15 - Основні переваги підписки сервісу Canva

Я намагався не сильно заглиблюватися при описі можливостей Canva, але опис вийшло досить об'ємним, хоча я навіть не розповідав різні фішки цього онлайн редактора макетів, зображень і фотографій, але давайте все-таки зробимо що-небудь корисне, наприклад, створимо шапку для групи на сайті vk.com і спробуємо створити напис для ванільною сторінки в Instagram.

Створення дизайну шапки для групи Вконтакте за допомогою редактора Canva

Природно, команда розробників Canva врахувала, що багато користувачів мережі Інтернет в більшості своїй 90% часу в мережі проводять в соціальних мережах, а деякі там і живуть, тому у Canva є інструменти для створення дизайну сторінок і груп у соціальних мережах, в Росії найпопулярніша соціальна мережа - це Вконтакте, тому давайте створимо шапку для групи в цій соціальній мережі, якщо моїй інструкції вам буде недостатньо, то скористайтеся інструкцією для Вконтакте від Canva , Так само на цій сторінці ви знайдете на все або ну майже всі питання, які можуть у вас виникнути при створенні шапки групи для ВК.

Перейшовши за посиланням вище, натисніть на зелену кнопку з текстом «Зробити обкладинку для групи ВК», таким чином відкриється онлайн редактор з величезною кількістю готових макетів, які відповідають вимогам до шапки соціальної мережі Вконтакте, нам лише залишиться внести невеликі зміни, щоб стилізувати шапку під свої потреби. Один з результатів моєї роботи, хоча тут важко назвати робота, показаний на рисунку 16.

Малюнок 16 - Готова шапка для групи вконтакте за 5 хвилин

Я не дизайнер від слова зовсім, але мені здається вийшло досить стерпна шапка для моєї групи Вконтакте, на її створення я витратив п'ять хвилин, використовуючи Canva. Отже, що потрібно, щоб створити шапку для групи в ВК:

1. Вибрати зліва відповідний макет.
2. Змінити написи на свої.
3. При бажанні змінити шрифт.

Власне, я більше нічого не робив, на все про все у мене пішло 5 хвилин, ну можна ще витратити трохи часу і текст ZametkiNaPolyah.ru трохи вниз спустити. Після того, як ви вирішили, що у вас все готово, свіжо створену шапку для групи в vk.com можна скачати, скориставшись кнопкою в правій верхній частині сайту.

Малюнок 16 - Скачиваем шапку для групи vk.com

Зверніть увагу: при скачуванні можна вказати формат зображення, яке ви хочете отримати. Ну ось, власне, все, шапка для групи в vk готова, можна користуватися.

З Canva можна легко відредагувати ваші фото в Instagram або створити красиву напис

Якщо чесно, Instagram я не користуюся зовсім, може, це і упущення, так як ця соціальна мережа досить популярна, але давайте я залишу невелику інструкцію про те, як створити красиву напис для вашої сторінки в Instagram за допомогою онлайн редактора Canva. Тут я залишу невелику інструкцію, яка допоможе вам почати редагувати зображення для Instagram за допомогою Canva, але якщо вам потрібно буде більше інформації, то перейдіть на офіційний сайт редактора і ознайомтеся із записом « створити фото для Інстаграм ».

Так чи інакше, якщо ви хочете створити гарну напис у вигляді фото для Instagram, вам все одно доведеться перейти по посиланню вище, щоб натиснути на зелену кнопку з тестом «Створити фото для Instagram», ця посилання вас перенаправить в розділ редактора Canva, в якому знаходиться колекція готових написів для Instagram з унікальним дизайном, вам лише потрібно буде вибрати потрібний і обробити його під свої потреби.

Я хотів написати, що не став створювати нічого, тому що не користуюся сервісом Instagram, але насправді, я нічого не зробив з тієї причини, що кількість готових макетів для створення фото в Інстаграм на сервісі Canva дуже велике, а відредагувати і змінити їх під свої цілі дуже просто, тому реєструйтеся і пробуйте самостійно.

Я хотів написати, що не став створювати нічого, тому що не користуюся сервісом Instagram, але насправді, я нічого не зробив з тієї причини, що кількість готових макетів для створення фото в Інстаграм на сервісі Canva дуже велике, а відредагувати і змінити їх під свої цілі дуже просто, тому реєструйтеся і пробуйте самостійно

Малюнок 17 - Зліва вибираємо макет для фото в Інстаграм, праворуч редагуємо його під себе

Завантажити отриману фотографію можна також справа вгорі, а потім завантажити її в Інстаграм і здивувати своїх передплатників.

Висновки

У висновку хочеться додати, що це лише поверхневий огляд онлайн редактора зображень Canva, для розуміння його можливостей вам потрібно самостійно спробувати цей інструмент, особливо рекомендую його тим людям, хто так чи інакше пов'язаний з веб-дизайном або веде свою групу, блог або сторінку в соціальної мережі. Та й називати Canva просто онлайн редактором несправедливо, так як сервіс має великий архів готового контенту доступного абсолютно безкоштовно всім і кожному, який істотно прискорить вашу роботу і зробить її більш яскравою і продуктивною, крім того, ця платформа допоможе вам шукати натхнення в роботах інших користувачів цієї чудової майданчика.

Отліпла?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,