Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Брокери бінарних опціонів, що використовують систему QIWI Wallet

На сучасному ринку бінарних опціонів є досить багато брокерів, які використовують платіжну систему QIWI в якості способу внесення та виведення клієнтських коштів На сучасному ринку бінарних опціонів є досить багато брокерів, які використовують платіжну систему QIWI в якості способу внесення та виведення клієнтських коштів. QIWI Wallet - це система електронних платежів, що має можливість інтеграції з іншими способами оплати.

Система QIWI Wallet належить компанії VISA і представлена ​​в наступних країнах:

 1. Офіси компанії розташовуються в Росії, США, Білорусії, Молдавії, Румунії, Бразилії, Йорданії та Казахстані.
 2. Франшиза QIWI діє в 11 країнах: Україна, Малайзія, Чилі, Аргентина, Перу, Панама, Індія, Китай, Киргизія, Таджикистан.
 3. За ліцензійними договорами QIWI працює ще в трьох країнах: Латвія, Сербія, Болгарія.

Таким чином, основна діяльність системи QIWI зосереджена на території СНД, Східної Європи та Північної і Південної Америк.

Кращі брокери, що приймають платежі через QIWI:

Як працює система QIWI Wallet на платформах для торгівлі бінарними опціонами

Для того, щоб підключити систему QIWI Wallet до своєї платформі, брокер бінарних опціонів повинен спочатку внести кошти на так званий "рахунок оператора" QIWI. Цей депозит грає роль своєрідного резерву, який гарантує можливість брокера виконати всі запити клієнтів на виведення коштів.

При виборі опції QIWI Wallet на сайті брокера клієнта перенаправляють на сайт QIWI Wallet, де і ініціюється операція по внесенню або виведення коштів. Всі дані транзакції передаються на брокерську платформу, на якій по завершенні операції відображається новий баланс торговельного рахунку. Виводити кошти трейдер може не тільки через комп'ютер, але і через спеціальні термінали QIWI. По завершенні операції на висновок всі дані також поступа.т на сервера QIWI і брокерську платформу.

Верифікація рахунку QIWI Wallet

Перш ніж використовувати систему QIWI Wallet для перерахування коштів на рахунок брокера бінарних опціонів, трейдеру необхідно пройти процедуру верифікації, яка, як правило, полягає в поданні наступних документів:

 1. Посвідчення особи (загальногромадянський паспорт, водійське посвідчення або закордонний паспорт). Посвідчення має бути чинним на момент подання, і в ньому повинні бути вказані прізвище та ім'я трейдера, дата закінчення документа (якщо є), дата і місце народження трейдера, його підпис і фотографія.
 2. Документ, що підтверджує адреса проживання або реєстрації (рахунок за комунальні послуги або банківська виписка, видані не раніше ніж 3 місяці тому).
 3. Копія лицьового та зворотного боку банківської карти користувача (при цьому вас можуть попросити приховати перші або останні 4 цифри номера картки та / або її код безпеки).

Завдяки системі верифікації оператор QIWI Wallet може розглядатися як один з найбезпечніших способів електронного платежу. Повна відсутність анонімності дозволяє уникнути ймовірності використання цієї системи з метою відмивання грошей.

Які брокери використовують систему QIWI Wallets?

Нижче перераховані деякі брокери бінарних опціонів, що використовують платіжну систему QIWI:

 1. BinaryTilt
 2. Finpari

Крім перерахованих, платіжну систему QIWI використовують і інші брокери.

Як користуватися системою QIWI на платформах для торгівлі бінарними опціонами

Після успішного проходження процедури верифікації ви можете вільно користуватися цією системою для внесення і виведення коштів з брокерського рахунку. Однак необхідно мати на увазі, що брокер може на свій розсуд встановлювати ліміти на депозити і виведення коштів як для всіх способів платежу, так і конкретно для платежів через QIWI. При внесенні коштів через QIWI вони, як правило, зараховуються на рахунок вже через кілька хвилин.

На сайті брокера, який використовує QIWI, на сторінці оплати присутній відповідний кнопка. Після входу в систему необхідно натиснути на цю кнопку, і ви відразу будете перенаправлені на сайт QIWI, де зможете здійснити необхідну операцію з допомогою свого гаманця.

Перспективи брокерів бінарних опціонів, що користуються системою QIWI Wallet

Останнім часом використання системи QIWI Wallet серед брокерів бінарних опціонів набирає обертів. Завдяки поширеності терміналів QIWI, ця платіжна система стала неймовірно доступною для жителів країн СНД і Східної Європи, що і привернуло брокерів, що працюють з цими регіонами.

Також важливою перевагою QIWI є можливість інтеграції з іншими платіжними системами, що дозволяє трейдерам використовувати систему QIWI, продовжуючи при цьому виводити кошти через іншу платформу, до якої вони вже звикли. З цієї причини на сучасному ринку стає все більше брокерів, які використовують QIWI.

Які брокери використовують систему QIWI Wallets?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают