Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Боти в Tinder: розлучення на голі фото

 1. Знайомимося з ботами ближче
 2. шукаємо ляльковода
 3. Не бійся «Тіндера»

Як ви думаєте, який рівень кликабельности посилань, які користувачі-чоловіки отримують від привабливих жінок в месенджерах, вбудованих в додатки сервісів знайомств? Спробуйте вгадати. 1%? 5%? 15%? А ось і ні: як стверджує дослідник Інбар Рац з PerimeterX, цілих 70%! Тобто з трьох чоловіків два клацають по посиланнях - це, без сумніву, найвищий показник CTR (click-trough rate) у світі. Здавалося б, що може піти не так ... Як ви думаєте, який рівень кликабельности посилань, які користувачі-чоловіки отримують від привабливих жінок в месенджерах, вбудованих в додатки сервісів знайомств

Інбар Рац почав своє дослідження, створивши ідеальний профіль в Tinder. Ця тема, як це не дивно, досить добре вивчена, в сенсі вивчена математично. Є безліч рекомендацій, в тому числі інтерв'ю з главою Tinder Шоном Редом (Sean Rad), в якому він пояснює, які фотографії забезпечать вам найбільший успіх. Ось короткий список:

 • знімки, зроблені професійним фотографом;
 • фотографії з домашнім вихованцем;
 • фото, де ви займаєтеся спортом або своїм хобі;
 • «Офіціозні» фотографії з роботи;
 • щось дурне або креативне.

Близько року тому Рац виступав на конференції з інформаційної безпеки в Копенгагені. Приїхавши, він зайшов в Tinder і протягом години отримав вісім збігів (matches), або пар, як це називається в російській інтерфейсі Tinder, - все як на підбір привабливі молоді жінки. Одна з них відправила йому повідомлення на датському з посиланням в кінці. Після цього Tinder запропонував Рацу ще безліч варіантів пар, і всі вони написали йому повідомлення. Всі ці повідомлення були практично ідентичними - відмінність полягала в чотирьох символах в кінці посилання.

У Раца зародилися цілком обґрунтовані підозри, що всі ці привабливі жінки - насправді боти, так що він вирішив пильніше їх вивчити. Наприклад, він з'ясував, що на 57 запропонованих кандидатур доводиться тільки 29 ВНЗ, 26 місць роботи і 11 професій (в більшості своїй жінки представлялися моделями). Більш того, хоча всі боти, крім одного, як вузу вказали в профілі датські навчальні заклади, майже всі вони нібито працювали в тих чи інших британських компаніях (в основному розташованих в Лондоні).

Після цього Рац перевірив інформацію профілів. Вони теж виявилися складені ... неідеально: в профілі вказувалися номери сторінки в Facebook і Instagram, що не збігаються з іменами і фотографіями профілю в Tinder.

неідеально: в профілі вказувалися номери сторінки в Facebook і Instagram, що не збігаються з іменами і фотографіями профілю в Tinder

Знайомимося з ботами ближче

Через кілька місяців Рац знову поїхав на конференцію з безпеки - на цей раз в Денвер. Варто було йому ненадовго відкрити Tinder - і сервіс знову запропонував йому безліч потенційних пар, здебільшого фейковий. Тут деякі з ботів були виконані на більш високому рівні: спочатку вони намагалися налагодити спілкування, а вже потім надсилали посилання. Рац спробував позадавать ботам в'їдливі запитання, щоб перевірити ступінь інтерактивності. Як з'ясувалося, вона все-таки була невисокою - боти слідували досить жорстким сценарієм діалогу, незалежно від того, що питав дослідник. Спілкування очікувано закінчувалося запрошенням продовжити розмову в Skype або перейти по посиланню.

На цей раз Рац вирішив перевірити посилання, які відправляли йому боти. Вони вели на другий сайт, який, в свою чергу, перенаправляв відвідувачів на третій сайт. Зрештою Рац потрапив на сторінку, яка говорить: «Це НЕ сайт знайомств». Наступне попередження звучало так: «Ви побачите оголені фото. Будь ласка, будьте розважливі », що б не означало слово« розсудливий »в цьому контексті.

Перемотувати трохи вперед: пройшло два місяці, Рац прямував на наступну конференцію - Chaos Communication Congress в Гамбурзі. Цього разу повідомлення від одного з ботів містило посилання на сайт під назвою «Краще, ніж Tinder» з величезними фотографіями оголених жінок прямо на головній сторінці.

шукаємо ляльковода

Ще трохи вперед: через місяць Рац знову їхав на конференцію з безпеки в Остіні. Він зайшов в Tinder, і, як і очікувалося, додаток запропонувало йому нові Метч. Тепер Рац вже був впевнений на 100%, що його співрозмовниці - боти. Спілкуючись з ними, дослідник навіть не намагався вести діалог по-людськи. І дійсно, розмова незмінно йшов відповідно до скриптом, а в кінці Рац отримував запрошення в Skype - поспілкуватися з користувачем під ніком juicyyy768.

Ім'я облікового запису нагадало йому про інше боті, який запросив Раца в Skype, коли той був у Денвері, - нікнейм того теж виглядав як слово, в якому остання буква повторюється кілька разів, плюс три цифри. Рац створив акаунт в Skype спеціально з метою дослідження і поспілкувався з ботом. Дотримуючись іншому скрипту, бот попросив Раца створити обліковий запис на якомусь фотохостингу. Природно, при створенні аккаунта знадобився номер кредитної картки, і, звичайно ж, вам вже зрозуміло, що б сталося далі.

Як наступний крок Рац спробував зрозуміти, як влаштована імперія ботів і її інфраструктура. Він перевірив IP-адреса одного з веб-сайтів, посилання на який отримував в повідомленнях. З цієї IP-адресою був пов'язаний ряд сумнівних доменних імен, в назвах яких незмінно фігурували секс, Tinder або що-небудь в такому дусі. Рац перевірив, на кого були зареєстровані ці домени, але в більшості випадків власники виявилися анонімами.

Однак перевірка всіх доменів (а їх виявилося аж 61) принесла більше відомостей. Деякі з доменів містили хоч якусь інформацію, в окремих випадках були навіть вказані імена, номери телефону, адреси в Марселі і email. Як з'ясувалося потім, це були фейковий дані, але Рац зміг звести все воєдино і зробити наступні кроки.

За допомогою сайту Scamadviser.com, який перевіряє, наскільки безпечно купувати що-небудь в Інтернеті, Рац з'ясував, що бот-кампанії на різних сайтах, зареєстрованих на різних континентах, пов'язані з одним і тим же email-адресою ***** 752 @ gmail.com, який Рац дізнався з відомостей про реєстрацію домену. Господар email-адреси використовує кілька фейковий імен, номерів телефону та адрес. Єдине, що їх пов'язує, - це місце розташування в Марселі і єдина формула створення ніків для пошукових роботів. Рац не зміг з'ясувати справжню особистість шахрая - ким би він не був, він добре вміє ховатися.

Після цього Рац переключився на іншу платформу, OkCupid, щоб перевірити її на наявність спамерських пошукових роботів. І природно, вони там були. Вони поступалися роботам в Tinder за якістю виконання, а сайти, на які вели посилання, явно були зроблені на коліні. Як показало подальше дослідження, господар цієї невеликої імперії ботів зовсім не так добре вмів ховатися, як ***** 752. Перевіривши кілька сайтів, Рац спочатку зміг виявити email, а потім реальне ім'я шахрая і навіть його основний рахунок у Facebook. На фото профілю ляльковод позував з пачками купюр в руках.

Не бійся «Тіндера»

Отже, в Tinder є боти. І що? Ну, як ви вже здогадалися, вони там зовсім не для краси і не для того, щоб ви частіше витрачали час даремно або живили нездійсненні надії. Вони - частина фішинговою кампанії, їх завдання - перевести вас на сайт, який збирає дані кредитних карт, а кликабельность фішингових посилань в чатах Tinder і йому подібних сервісів, як ми відзначили ще на початку матеріалу, неймовірно висока. Тобто по посиланнях клацає дійсно велика кількість чоловіків, а деякі навіть вводять дані своєї кредитки, щоб краще роздивитися потенційну прекрасну подругу.

Але це не означає, що вам потрібно терміново відмовитися від Tinder, OkCupid або інших сервісів знайомств. Просто потрібно бути напоготові.

 1. Не переходьте за посиланнями, які вам надсилають незнайомці. Власне, у ваших потенційних Метч взагалі немає ніяких особливих причин надсилати вам посилання. Перевіряйте інформацію профілю вашого співрозмовника. Якщо в профілі вказані посилання на акаунти з іншими іменами, щось тут явно не так.
 2. Боти є практично у всіх інтернет-сервісах, але принаймні зараз в більшості своїй вони примітивні, так що відрізнити бота від реального людини досить легко. Просто не втрачайте голову через красуні, якій ви нібито теж сподобалися. Спробуйте змінити тему розмови і спостерігайте, чи може ваш співрозмовник продовжувати діалог.
 3. Не намагайтеся ходити з ботами на побачення. Ну і пройдіть наш тест про фішинг , Щоб краще вивчити прийоми шахраїв.

І що?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают