Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте | «Лайкні»

 1. «Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна...
 2. 1. Визначення підроблених облікових записів
 3. 2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
 4. 3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
 5. 3.1. Використовуйте налаштування по регіонах
 6. 3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег
 7. 3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування
 8. висновок
 9. «Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте
 10. Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?
 11. 1. Визначення підроблених облікових записів
 12. 2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
 13. 3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
 14. 3.1. Використовуйте налаштування по регіонах
 15. 3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег
 16. 3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування
 17. висновок
 18. «Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте
 19. Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?
 20. 1. Визначення підроблених облікових записів
 21. 2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
 22. 3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
 23. 3.1. Використовуйте налаштування по регіонах
 24. 3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег
 25. 3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування
 26. висновок
 27. «Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте
 28. Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?
 29. 1. Визначення підроблених облікових записів
 30. 2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
 31. 3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
 32. 3.1. Використовуйте налаштування по регіонах
 33. 3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег
 34. 3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування
 35. висновок
 36. «Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте
 37. Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?
 38. 1. Визначення підроблених облікових записів
 39. 2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
 40. 3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
 41. 3.1. Використовуйте налаштування по регіонах
 42. 3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег
 43. 3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування
 44. висновок

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте

У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна аудиторія активних користувачів складає 1,23 млрд. Із цієї кількості фейк є 11,2%. Як обчислювати лже-користувачів і що з ними робити, розповідають експерти Socialmediaexaminer.

Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?

Ще в 2012 році Facebook почав активно боротися зі спамом і реєстраціями фейковий профілів. «Зачистки» йдуть успішно, але лже-юзери продовжують з'являтися в соціальній мережі.

Всякий раз, коли на сторінці в Facebook виникають спамние коментарі або лайки від фальшивих акаунтів, то адміністрація соцмережі прибирає всі оновлення з стрічок новин.

В середині 2013 і початку 2014 року, Facebook змінив алгоритм подачі новин з метою фільтрації неякісного контенту і особливо спаму. Тепер кожен користувач бачить в своїй стрічці новин сторінки зі змістом, яке відповідає його інтересам.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій від Facebook необхідні заходи, про які розповідається далі.

1. Визначення підроблених облікових записів

Якщо ви адміністратор сторінки бренду, то ви повинні знати, як відрізнити справжнього передплатника від бота. Найпростіше - подивитися розташування, фотографію обкладинки, а також те, наскільки часто він взаємодіє з вашої сторінкою.

Якщо користувач несправжній, то його активність значно менше, ніж в середньому у справжнього користувача. Дослідження показують, що на 43% підроблених профілях ніколи не оновлюються статуси. Якщо ви перейшли на «сумнівний» профіль і бачите, що користувач ніколи не оновлював свій статус, то з великою ймовірністю це спамер.

Будь-адміністратор фан-сторінки повинен знати демографічні та географічні параметри своєї цільової аудиторії. Експерти Socialmediaexaminer наводять приклад, який буде зрозумілий і російськомовним користувачам. Отже, ваша сторінка присвячена компанії, яка торгує сантехнікою. Розташування компанії - США, проте 2 000 користувачів від загальної кількості фанів в 3 500, чомусь складають представники Індії або Бангладеш - що дуже підозріло, і власник сторінки повинен звернути на це увагу.

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

Фотографія профілю вам також може багато чого розповісти. Експерти Socialmediaexaminer вважають, що спамери і шахраї хочуть здаватися за допомогою фото або ідеальними, або непомітними, причому і те й інше у них виходить з працею. Проста порада - можна провести перехресну перевірку фотографій профілю через Google Images. Фото підозрілого аккаунта може з'явитися у видачі кілька разів, на багатьох профілях в різних соціальних медіа і під різними назвами. Це теж ознака підробленого аккаунта.

Якщо на здаються вам сумнівними профілях присутній жіноча фотографія, то зверніть на такі акаунти особливу увагу. За даними дослідження Barracuda Labs, 97% фейковий акаунтів мають «жіноче обличчя».

І нарешті, ви можете визначити справжність облікового запису через активність користувача. Якщо єдиною метою передплатника сторінки є участь в конкурсах або бездумне проставлення лайків (як правило, за гроші), то, швидше за все, це спамери.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?

Видаляти ботів з числа передплатників сторінки насправді просто. Для цього потрібно в настройках поміняти свій аккаунт в соцмережі на фан-сторінку, яку теж можна використовувати в якості особистого профілю.

Далі на панелі повідомлень натискаємо на значок «Друзі» і бачимо список ваших останніх передплатників:

Кількома, щоб переглянути повний список:

Якщо у випадаючому списку ви знайшли сумнівний профіль і хочете його позбутися, то видалити його можна простим клацанням миші.

3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Кращий спосіб боротьби зі спамерами - взагалі не допускати їх появи на вашій сторінці в соціальній мережі. Для цього потрібно добре розбиратися в параметрах налаштування сторінок, зокрема встановлення обмеження по регіонах.

3.1. Використовуйте налаштування по регіонах

Грунтуючись на власному досвіді, експерти Socialmediaexaminer називають Бангладеш, Індію та Індонезію одними з найбільш «спамних» країн. Саме їх і можна виключити в настройках по регіонах на своїй сторінці бренду. Для цього потрібно перейти в настройки сторінки і відшукати опцію «Обмеження по країнам». Адміністратору пропонується два варіанти:

 • «Показувати цю Сторінку тільки в цих країнах»,
 • «Приховати цю Сторінку від користувачів в цих країнах».

Обмеження доступу до сторінки від спамерських акаунтів по країнам

Вибираємо другий варіант і вводимо назви країн, в яких ми не хочемо демонструвати сторінку. Однак цей підхід може не спрацювати, якщо ваші клієнти знаходяться в якійсь одній країні, скажімо в РФ або США. Вибираємо настройку «тільки для користувачів в цих країнах» і вказуємо потрібний регіон.

3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег

Якщо ви плануєте залучати передплатників, пропонуючи їм подарунки, то будьте обережні. Так, ви дійсно збільшите кількість передплатників і підвищите їх взаємодія з вашою сторінкою, але можете таким чином і принадити спамерів. Та ж сама небезпека підстерігає і при надмірному захопленні хештегом, про що йдеться трохи нижче.

Експерти Socialmediaexaminer стверджують, що є окремі сайти, на яких у вигляді прямих посилань викладена вся інформація про проведені в Facebook конкурсах. Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів.

Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів

Теоретично будь-який конкурс може залучити спамерів

Якщо ви збираєтеся запустити в Facebook якийсь конкурс, то для цього потрібно добре знати аудиторію, серед якої планується розіграш призів. Уникнути напливу спамерів можна звертаючись тільки до аудиторії в рамках будь-якого регіону або до ваших потенційних клієнтів.

Відзначимо, що для проведення конкурсів в Facebook краще використовувати додатки від сторонніх розробників. Socialmediaexaminer радить придивитися до AgoraPulse, Woobox, Shortstack. Про додатках для конкурсів писав і Лайкні.

Багато адміністратори фан-сторінок використовують хештеги без міри. Варто пам'ятати, що спамери шукають популярні теги щодня і найбільшу увагу звертають на ті, які пов'язані з конкурсами, подарунками, розпродажами і подібними подіями.

Коли Facebook ввів хештеги, незабаром стало зрозуміло, що не варто використовувати такі «безликі» теги, як # конкурс або # розпродаж, а придумувати індивідуальні слова. Це знизить ризик напливу спамерських пошукових роботів.

3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування

Розміщуючи оголошення на Facebook, намагайтеся продумувати складні варіанти орієнтування аудиторії. Соціальна мережа надає для цього максимум можливостей, аж до особистих переваг людини.

Facebook оголошення повинні орієнтуватися на конкретні демографічні та регіональні параметри

При створенні оголошень будьте більш конкретним, наприклад, вказуйте не просто країни, а певні міста. Це також допоможе уникнути контактів з лже-користувачами.

висновок

Після оновлення в Facebook алгоритму ранжирування матеріалів в стрічці новин, дуже багато сторінок як погіршили, так і поліпшили свою досяжність для користувачів. І якщо ви помітили, що ваша сторінка користується малою популярністю, то обов'язково перевірте її на наявність спамних коментарів і передплатників спамерських пошукових роботів.

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте

У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна аудиторія активних користувачів складає 1,23 млрд. Із цієї кількості фейк є 11,2%. Як обчислювати лже-користувачів і що з ними робити, розповідають експерти Socialmediaexaminer.

Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?

Ще в 2012 році Facebook почав активно боротися зі спамом і реєстраціями фейковий профілів. «Зачистки» йдуть успішно, але лже-юзери продовжують з'являтися в соціальній мережі.

Всякий раз, коли на сторінці в Facebook виникають спамние коментарі або лайки від фальшивих акаунтів, то адміністрація соцмережі прибирає всі оновлення з стрічок новин.

В середині 2013 і початку 2014 року, Facebook змінив алгоритм подачі новин з метою фільтрації неякісного контенту і особливо спаму. Тепер кожен користувач бачить в своїй стрічці новин сторінки зі змістом, яке відповідає його інтересам.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій від Facebook необхідні заходи, про які розповідається далі.

1. Визначення підроблених облікових записів

Якщо ви адміністратор сторінки бренду, то ви повинні знати, як відрізнити справжнього передплатника від бота. Найпростіше - подивитися розташування, фотографію обкладинки, а також те, наскільки часто він взаємодіє з вашої сторінкою.

Якщо користувач несправжній, то його активність значно менше, ніж в середньому у справжнього користувача. Дослідження показують, що на 43% підроблених профілях ніколи не оновлюються статуси. Якщо ви перейшли на «сумнівний» профіль і бачите, що користувач ніколи не оновлював свій статус, то з великою ймовірністю це спамер.

Будь-адміністратор фан-сторінки повинен знати демографічні та географічні параметри своєї цільової аудиторії. Експерти Socialmediaexaminer наводять приклад, який буде зрозумілий і російськомовним користувачам. Отже, ваша сторінка присвячена компанії, яка торгує сантехнікою. Розташування компанії - США, проте 2 000 користувачів від загальної кількості фанів в 3 500, чомусь складають представники Індії або Бангладеш - що дуже підозріло, і власник сторінки повинен звернути на це увагу.

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

Фотографія профілю вам також може багато чого розповісти. Експерти Socialmediaexaminer вважають, що спамери і шахраї хочуть здаватися за допомогою фото або ідеальними, або непомітними, причому і те й інше у них виходить з працею. Проста порада - можна провести перехресну перевірку фотографій профілю через Google Images. Фото підозрілого аккаунта може з'явитися у видачі кілька разів, на багатьох профілях в різних соціальних медіа і під різними назвами. Це теж ознака підробленого аккаунта.

Якщо на здаються вам сумнівними профілях присутній жіноча фотографія, то зверніть на такі акаунти особливу увагу. За даними дослідження Barracuda Labs, 97% фейковий акаунтів мають «жіноче обличчя».

І нарешті, ви можете визначити справжність облікового запису через активність користувача. Якщо єдиною метою передплатника сторінки є участь в конкурсах або бездумне проставлення лайків (як правило, за гроші), то, швидше за все, це спамери.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?

Видаляти ботів з числа передплатників сторінки насправді просто. Для цього потрібно в настройках поміняти свій аккаунт в соцмережі на фан-сторінку, яку теж можна використовувати в якості особистого профілю.

Далі на панелі повідомлень натискаємо на значок «Друзі» і бачимо список ваших останніх передплатників:

Кількома, щоб переглянути повний список:

Якщо у випадаючому списку ви знайшли сумнівний профіль і хочете його позбутися, то видалити його можна простим клацанням миші.

3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Кращий спосіб боротьби зі спамерами - взагалі не допускати їх появи на вашій сторінці в соціальній мережі. Для цього потрібно добре розбиратися в параметрах налаштування сторінок, зокрема встановлення обмеження по регіонах.

3.1. Використовуйте налаштування по регіонах

Грунтуючись на власному досвіді, експерти Socialmediaexaminer називають Бангладеш, Індію та Індонезію одними з найбільш «спамних» країн. Саме їх і можна виключити в настройках по регіонах на своїй сторінці бренду. Для цього потрібно перейти в настройки сторінки і відшукати опцію «Обмеження по країнам». Адміністратору пропонується два варіанти:

 • «Показувати цю Сторінку тільки в цих країнах»,
 • «Приховати цю Сторінку від користувачів в цих країнах».

Обмеження доступу до сторінки від спамерських акаунтів по країнам

Вибираємо другий варіант і вводимо назви країн, в яких ми не хочемо демонструвати сторінку. Однак цей підхід може не спрацювати, якщо ваші клієнти знаходяться в якійсь одній країні, скажімо в РФ або США. Вибираємо настройку «тільки для користувачів в цих країнах» і вказуємо потрібний регіон.

3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег

Якщо ви плануєте залучати передплатників, пропонуючи їм подарунки, то будьте обережні. Так, ви дійсно збільшите кількість передплатників і підвищите їх взаємодія з вашою сторінкою, але можете таким чином і принадити спамерів. Та ж сама небезпека підстерігає і при надмірному захопленні хештегом, про що йдеться трохи нижче.

Експерти Socialmediaexaminer стверджують, що є окремі сайти, на яких у вигляді прямих посилань викладена вся інформація про проведені в Facebook конкурсах. Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів.

Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів

Теоретично будь-який конкурс може залучити спамерів

Якщо ви збираєтеся запустити в Facebook якийсь конкурс, то для цього потрібно добре знати аудиторію, серед якої планується розіграш призів. Уникнути напливу спамерів можна звертаючись тільки до аудиторії в рамках будь-якого регіону або до ваших потенційних клієнтів.

Відзначимо, що для проведення конкурсів в Facebook краще використовувати додатки від сторонніх розробників. Socialmediaexaminer радить придивитися до AgoraPulse, Woobox, Shortstack. Про додатках для конкурсів писав і Лайкні.

Багато адміністратори фан-сторінок використовують хештеги без міри. Варто пам'ятати, що спамери шукають популярні теги щодня і найбільшу увагу звертають на ті, які пов'язані з конкурсами, подарунками, розпродажами і подібними подіями.

Коли Facebook ввів хештеги, незабаром стало зрозуміло, що не варто використовувати такі «безликі» теги, як # конкурс або # розпродаж, а придумувати індивідуальні слова. Це знизить ризик напливу спамерських пошукових роботів.

3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування

Розміщуючи оголошення на Facebook, намагайтеся продумувати складні варіанти орієнтування аудиторії. Соціальна мережа надає для цього максимум можливостей, аж до особистих переваг людини.

Facebook оголошення повинні орієнтуватися на конкретні демографічні та регіональні параметри

При створенні оголошень будьте більш конкретним, наприклад, вказуйте не просто країни, а певні міста. Це також допоможе уникнути контактів з лже-користувачами.

висновок

Після оновлення в Facebook алгоритму ранжирування матеріалів в стрічці новин, дуже багато сторінок як погіршили, так і поліпшили свою досяжність для користувачів. І якщо ви помітили, що ваша сторінка користується малою популярністю, то обов'язково перевірте її на наявність спамних коментарів і передплатників спамерських пошукових роботів.

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте

У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна аудиторія активних користувачів складає 1,23 млрд. Із цієї кількості фейк є 11,2%. Як обчислювати лже-користувачів і що з ними робити, розповідають експерти Socialmediaexaminer.

Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?

Ще в 2012 році Facebook почав активно боротися зі спамом і реєстраціями фейковий профілів. «Зачистки» йдуть успішно, але лже-юзери продовжують з'являтися в соціальній мережі.

Всякий раз, коли на сторінці в Facebook виникають спамние коментарі або лайки від фальшивих акаунтів, то адміністрація соцмережі прибирає всі оновлення з стрічок новин.

В середині 2013 і початку 2014 року, Facebook змінив алгоритм подачі новин з метою фільтрації неякісного контенту і особливо спаму. Тепер кожен користувач бачить в своїй стрічці новин сторінки зі змістом, яке відповідає його інтересам.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій від Facebook необхідні заходи, про які розповідається далі.

1. Визначення підроблених облікових записів

Якщо ви адміністратор сторінки бренду, то ви повинні знати, як відрізнити справжнього передплатника від бота. Найпростіше - подивитися розташування, фотографію обкладинки, а також те, наскільки часто він взаємодіє з вашої сторінкою.

Якщо користувач несправжній, то його активність значно менше, ніж в середньому у справжнього користувача. Дослідження показують, що на 43% підроблених профілях ніколи не оновлюються статуси. Якщо ви перейшли на «сумнівний» профіль і бачите, що користувач ніколи не оновлював свій статус, то з великою ймовірністю це спамер.

Будь-адміністратор фан-сторінки повинен знати демографічні та географічні параметри своєї цільової аудиторії. Експерти Socialmediaexaminer наводять приклад, який буде зрозумілий і російськомовним користувачам. Отже, ваша сторінка присвячена компанії, яка торгує сантехнікою. Розташування компанії - США, проте 2 000 користувачів від загальної кількості фанів в 3 500, чомусь складають представники Індії або Бангладеш - що дуже підозріло, і власник сторінки повинен звернути на це увагу.

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

Фотографія профілю вам також може багато чого розповісти. Експерти Socialmediaexaminer вважають, що спамери і шахраї хочуть здаватися за допомогою фото або ідеальними, або непомітними, причому і те й інше у них виходить з працею. Проста порада - можна провести перехресну перевірку фотографій профілю через Google Images. Фото підозрілого аккаунта може з'явитися у видачі кілька разів, на багатьох профілях в різних соціальних медіа і під різними назвами. Це теж ознака підробленого аккаунта.

Якщо на здаються вам сумнівними профілях присутній жіноча фотографія, то зверніть на такі акаунти особливу увагу. За даними дослідження Barracuda Labs, 97% фейковий акаунтів мають «жіноче обличчя».

І нарешті, ви можете визначити справжність облікового запису через активність користувача. Якщо єдиною метою передплатника сторінки є участь в конкурсах або бездумне проставлення лайків (як правило, за гроші), то, швидше за все, це спамери.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?

Видаляти ботів з числа передплатників сторінки насправді просто. Для цього потрібно в настройках поміняти свій аккаунт в соцмережі на фан-сторінку, яку теж можна використовувати в якості особистого профілю.

Далі на панелі повідомлень натискаємо на значок «Друзі» і бачимо список ваших останніх передплатників:

Кількома, щоб переглянути повний список:

Якщо у випадаючому списку ви знайшли сумнівний профіль і хочете його позбутися, то видалити його можна простим клацанням миші.

3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Кращий спосіб боротьби зі спамерами - взагалі не допускати їх появи на вашій сторінці в соціальній мережі. Для цього потрібно добре розбиратися в параметрах налаштування сторінок, зокрема встановлення обмеження по регіонах.

3.1. Використовуйте налаштування по регіонах

Грунтуючись на власному досвіді, експерти Socialmediaexaminer називають Бангладеш, Індію та Індонезію одними з найбільш «спамних» країн. Саме їх і можна виключити в настройках по регіонах на своїй сторінці бренду. Для цього потрібно перейти в настройки сторінки і відшукати опцію «Обмеження по країнам». Адміністратору пропонується два варіанти:

 • «Показувати цю Сторінку тільки в цих країнах»,
 • «Приховати цю Сторінку від користувачів в цих країнах».

Обмеження доступу до сторінки від спамерських акаунтів по країнам

Вибираємо другий варіант і вводимо назви країн, в яких ми не хочемо демонструвати сторінку. Однак цей підхід може не спрацювати, якщо ваші клієнти знаходяться в якійсь одній країні, скажімо в РФ або США. Вибираємо настройку «тільки для користувачів в цих країнах» і вказуємо потрібний регіон.

3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег

Якщо ви плануєте залучати передплатників, пропонуючи їм подарунки, то будьте обережні. Так, ви дійсно збільшите кількість передплатників і підвищите їх взаємодія з вашою сторінкою, але можете таким чином і принадити спамерів. Та ж сама небезпека підстерігає і при надмірному захопленні хештегом, про що йдеться трохи нижче.

Експерти Socialmediaexaminer стверджують, що є окремі сайти, на яких у вигляді прямих посилань викладена вся інформація про проведені в Facebook конкурсах. Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів.

Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів

Теоретично будь-який конкурс може залучити спамерів

Якщо ви збираєтеся запустити в Facebook якийсь конкурс, то для цього потрібно добре знати аудиторію, серед якої планується розіграш призів. Уникнути напливу спамерів можна звертаючись тільки до аудиторії в рамках будь-якого регіону або до ваших потенційних клієнтів.

Відзначимо, що для проведення конкурсів в Facebook краще використовувати додатки від сторонніх розробників. Socialmediaexaminer радить придивитися до AgoraPulse, Woobox, Shortstack. Про додатках для конкурсів писав і Лайкні.

Багато адміністратори фан-сторінок використовують хештеги без міри. Варто пам'ятати, що спамери шукають популярні теги щодня і найбільшу увагу звертають на ті, які пов'язані з конкурсами, подарунками, розпродажами і подібними подіями.

Коли Facebook ввів хештеги, незабаром стало зрозуміло, що не варто використовувати такі «безликі» теги, як # конкурс або # розпродаж, а придумувати індивідуальні слова. Це знизить ризик напливу спамерських пошукових роботів.

3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування

Розміщуючи оголошення на Facebook, намагайтеся продумувати складні варіанти орієнтування аудиторії. Соціальна мережа надає для цього максимум можливостей, аж до особистих переваг людини.

Facebook оголошення повинні орієнтуватися на конкретні демографічні та регіональні параметри

При створенні оголошень будьте більш конкретним, наприклад, вказуйте не просто країни, а певні міста. Це також допоможе уникнути контактів з лже-користувачами.

висновок

Після оновлення в Facebook алгоритму ранжирування матеріалів в стрічці новин, дуже багато сторінок як погіршили, так і поліпшили свою досяжність для користувачів. І якщо ви помітили, що ваша сторінка користується малою популярністю, то обов'язково перевірте її на наявність спамних коментарів і передплатників спамерських пошукових роботів.

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте

У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна аудиторія активних користувачів складає 1,23 млрд. Із цієї кількості фейк є 11,2%. Як обчислювати лже-користувачів і що з ними робити, розповідають експерти Socialmediaexaminer.

Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?

Ще в 2012 році Facebook почав активно боротися зі спамом і реєстраціями фейковий профілів. «Зачистки» йдуть успішно, але лже-юзери продовжують з'являтися в соціальній мережі.

Всякий раз, коли на сторінці в Facebook виникають спамние коментарі або лайки від фальшивих акаунтів, то адміністрація соцмережі прибирає всі оновлення з стрічок новин.

В середині 2013 і початку 2014 року, Facebook змінив алгоритм подачі новин з метою фільтрації неякісного контенту і особливо спаму. Тепер кожен користувач бачить в своїй стрічці новин сторінки зі змістом, яке відповідає його інтересам.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій від Facebook необхідні заходи, про які розповідається далі.

1. Визначення підроблених облікових записів

Якщо ви адміністратор сторінки бренду, то ви повинні знати, як відрізнити справжнього передплатника від бота. Найпростіше - подивитися розташування, фотографію обкладинки, а також те, наскільки часто він взаємодіє з вашої сторінкою.

Якщо користувач несправжній, то його активність значно менше, ніж в середньому у справжнього користувача. Дослідження показують, що на 43% підроблених профілях ніколи не оновлюються статуси. Якщо ви перейшли на «сумнівний» профіль і бачите, що користувач ніколи не оновлював свій статус, то з великою ймовірністю це спамер.

Будь-адміністратор фан-сторінки повинен знати демографічні та географічні параметри своєї цільової аудиторії. Експерти Socialmediaexaminer наводять приклад, який буде зрозумілий і російськомовним користувачам. Отже, ваша сторінка присвячена компанії, яка торгує сантехнікою. Розташування компанії - США, проте 2 000 користувачів від загальної кількості фанів в 3 500, чомусь складають представники Індії або Бангладеш - що дуже підозріло, і власник сторінки повинен звернути на це увагу.

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

Фотографія профілю вам також може багато чого розповісти. Експерти Socialmediaexaminer вважають, що спамери і шахраї хочуть здаватися за допомогою фото або ідеальними, або непомітними, причому і те й інше у них виходить з працею. Проста порада - можна провести перехресну перевірку фотографій профілю через Google Images. Фото підозрілого аккаунта може з'явитися у видачі кілька разів, на багатьох профілях в різних соціальних медіа і під різними назвами. Це теж ознака підробленого аккаунта.

Якщо на здаються вам сумнівними профілях присутній жіноча фотографія, то зверніть на такі акаунти особливу увагу. За даними дослідження Barracuda Labs, 97% фейковий акаунтів мають «жіноче обличчя».

І нарешті, ви можете визначити справжність облікового запису через активність користувача. Якщо єдиною метою передплатника сторінки є участь в конкурсах або бездумне проставлення лайків (як правило, за гроші), то, швидше за все, це спамери.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?

Видаляти ботів з числа передплатників сторінки насправді просто. Для цього потрібно в настройках поміняти свій аккаунт в соцмережі на фан-сторінку, яку теж можна використовувати в якості особистого профілю.

Далі на панелі повідомлень натискаємо на значок «Друзі» і бачимо список ваших останніх передплатників:

Кількома, щоб переглянути повний список:

Якщо у випадаючому списку ви знайшли сумнівний профіль і хочете його позбутися, то видалити його можна простим клацанням миші.

3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Кращий спосіб боротьби зі спамерами - взагалі не допускати їх появи на вашій сторінці в соціальній мережі. Для цього потрібно добре розбиратися в параметрах налаштування сторінок, зокрема встановлення обмеження по регіонах.

3.1. Використовуйте налаштування по регіонах

Грунтуючись на власному досвіді, експерти Socialmediaexaminer називають Бангладеш, Індію та Індонезію одними з найбільш «спамних» країн. Саме їх і можна виключити в настройках по регіонах на своїй сторінці бренду. Для цього потрібно перейти в настройки сторінки і відшукати опцію «Обмеження по країнам». Адміністратору пропонується два варіанти:

 • «Показувати цю Сторінку тільки в цих країнах»,
 • «Приховати цю Сторінку від користувачів в цих країнах».

Обмеження доступу до сторінки від спамерських акаунтів по країнам

Вибираємо другий варіант і вводимо назви країн, в яких ми не хочемо демонструвати сторінку. Однак цей підхід може не спрацювати, якщо ваші клієнти знаходяться в якійсь одній країні, скажімо в РФ або США. Вибираємо настройку «тільки для користувачів в цих країнах» і вказуємо потрібний регіон.

3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег

Якщо ви плануєте залучати передплатників, пропонуючи їм подарунки, то будьте обережні. Так, ви дійсно збільшите кількість передплатників і підвищите їх взаємодія з вашою сторінкою, але можете таким чином і принадити спамерів. Та ж сама небезпека підстерігає і при надмірному захопленні хештегом, про що йдеться трохи нижче.

Експерти Socialmediaexaminer стверджують, що є окремі сайти, на яких у вигляді прямих посилань викладена вся інформація про проведені в Facebook конкурсах. Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів.

Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів

Теоретично будь-який конкурс може залучити спамерів

Якщо ви збираєтеся запустити в Facebook якийсь конкурс, то для цього потрібно добре знати аудиторію, серед якої планується розіграш призів. Уникнути напливу спамерів можна звертаючись тільки до аудиторії в рамках будь-якого регіону або до ваших потенційних клієнтів.

Відзначимо, що для проведення конкурсів в Facebook краще використовувати додатки від сторонніх розробників. Socialmediaexaminer радить придивитися до AgoraPulse, Woobox, Shortstack. Про додатках для конкурсів писав і Лайкні.

Багато адміністратори фан-сторінок використовують хештеги без міри. Варто пам'ятати, що спамери шукають популярні теги щодня і найбільшу увагу звертають на ті, які пов'язані з конкурсами, подарунками, розпродажами і подібними подіями.

Коли Facebook ввів хештеги, незабаром стало зрозуміло, що не варто використовувати такі «безликі» теги, як # конкурс або # розпродаж, а придумувати індивідуальні слова. Це знизить ризик напливу спамерських пошукових роботів.

3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування

Розміщуючи оголошення на Facebook, намагайтеся продумувати складні варіанти орієнтування аудиторії. Соціальна мережа надає для цього максимум можливостей, аж до особистих переваг людини.

Facebook оголошення повинні орієнтуватися на конкретні демографічні та регіональні параметри

При створенні оголошень будьте більш конкретним, наприклад, вказуйте не просто країни, а певні міста. Це також допоможе уникнути контактів з лже-користувачами.

висновок

Після оновлення в Facebook алгоритму ранжирування матеріалів в стрічці новин, дуже багато сторінок як погіршили, так і поліпшили свою досяжність для користувачів. І якщо ви помітили, що ваша сторінка користується малою популярністю, то обов'язково перевірте її на наявність спамних коментарів і передплатників спамерських пошукових роботів.

«Боти» в Facebook: не так безпечно, як ви думаєте

У лютому 2014 року представники Facebook, що щомісячна аудиторія активних користувачів складає 1,23 млрд. Із цієї кількості фейк є 11,2%. Як обчислювати лже-користувачів і що з ними робити, розповідають експерти Socialmediaexaminer.

Чим небезпечні фейковий передплатники в Facebook?

Ще в 2012 році Facebook почав активно боротися зі спамом і реєстраціями фейковий профілів. «Зачистки» йдуть успішно, але лже-юзери продовжують з'являтися в соціальній мережі.

Всякий раз, коли на сторінці в Facebook виникають спамние коментарі або лайки від фальшивих акаунтів, то адміністрація соцмережі прибирає всі оновлення з стрічок новин.

В середині 2013 і початку 2014 року, Facebook змінив алгоритм подачі новин з метою фільтрації неякісного контенту і особливо спаму. Тепер кожен користувач бачить в своїй стрічці новин сторінки зі змістом, яке відповідає його інтересам.

Для того щоб уникнути штрафних санкцій від Facebook необхідні заходи, про які розповідається далі.

1. Визначення підроблених облікових записів

Якщо ви адміністратор сторінки бренду, то ви повинні знати, як відрізнити справжнього передплатника від бота. Найпростіше - подивитися розташування, фотографію обкладинки, а також те, наскільки часто він взаємодіє з вашої сторінкою.

Якщо користувач несправжній, то його активність значно менше, ніж в середньому у справжнього користувача. Дослідження показують, що на 43% підроблених профілях ніколи не оновлюються статуси. Якщо ви перейшли на «сумнівний» профіль і бачите, що користувач ніколи не оновлював свій статус, то з великою ймовірністю це спамер.

Будь-адміністратор фан-сторінки повинен знати демографічні та географічні параметри своєї цільової аудиторії. Експерти Socialmediaexaminer наводять приклад, який буде зрозумілий і російськомовним користувачам. Отже, ваша сторінка присвячена компанії, яка торгує сантехнікою. Розташування компанії - США, проте 2 000 користувачів від загальної кількості фанів в 3 500, чомусь складають представники Індії або Бангладеш - що дуже підозріло, і власник сторінки повинен звернути на це увагу.

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

У соціальних мережах є спільноти, які спеціалізуються на створенні фальшивих профілів і накрутці чисельності груп

Фотографія профілю вам також може багато чого розповісти. Експерти Socialmediaexaminer вважають, що спамери і шахраї хочуть здаватися за допомогою фото або ідеальними, або непомітними, причому і те й інше у них виходить з працею. Проста порада - можна провести перехресну перевірку фотографій профілю через Google Images. Фото підозрілого аккаунта може з'явитися у видачі кілька разів, на багатьох профілях в різних соціальних медіа і під різними назвами. Це теж ознака підробленого аккаунта.

Якщо на здаються вам сумнівними профілях присутній жіноча фотографія, то зверніть на такі акаунти особливу увагу. За даними дослідження Barracuda Labs, 97% фейковий акаунтів мають «жіноче обличчя».

І нарешті, ви можете визначити справжність облікового запису через активність користувача. Якщо єдиною метою передплатника сторінки є участь в конкурсах або бездумне проставлення лайків (як правило, за гроші), то, швидше за все, це спамери.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?

Видаляти ботів з числа передплатників сторінки насправді просто. Для цього потрібно в настройках поміняти свій аккаунт в соцмережі на фан-сторінку, яку теж можна використовувати в якості особистого профілю.

Далі на панелі повідомлень натискаємо на значок «Друзі» і бачимо список ваших останніх передплатників:

Кількома, щоб переглянути повний список:

Якщо у випадаючому списку ви знайшли сумнівний профіль і хочете його позбутися, то видалити його можна простим клацанням миші.

3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Кращий спосіб боротьби зі спамерами - взагалі не допускати їх появи на вашій сторінці в соціальній мережі. Для цього потрібно добре розбиратися в параметрах налаштування сторінок, зокрема встановлення обмеження по регіонах.

3.1. Використовуйте налаштування по регіонах

Грунтуючись на власному досвіді, експерти Socialmediaexaminer називають Бангладеш, Індію та Індонезію одними з найбільш «спамних» країн. Саме їх і можна виключити в настройках по регіонах на своїй сторінці бренду. Для цього потрібно перейти в настройки сторінки і відшукати опцію «Обмеження по країнам». Адміністратору пропонується два варіанти:

 • «Показувати цю Сторінку тільки в цих країнах»,
 • «Приховати цю Сторінку від користувачів в цих країнах».

Обмеження доступу до сторінки від спамерських акаунтів по країнам

Вибираємо другий варіант і вводимо назви країн, в яких ми не хочемо демонструвати сторінку. Однак цей підхід може не спрацювати, якщо ваші клієнти знаходяться в якійсь одній країні, скажімо в РФ або США. Вибираємо настройку «тільки для користувачів в цих країнах» і вказуємо потрібний регіон.

3.2. Будьте обережними з конкурсами та хештег

Якщо ви плануєте залучати передплатників, пропонуючи їм подарунки, то будьте обережні. Так, ви дійсно збільшите кількість передплатників і підвищите їх взаємодія з вашою сторінкою, але можете таким чином і принадити спамерів. Та ж сама небезпека підстерігає і при надмірному захопленні хештегом, про що йдеться трохи нижче.

Експерти Socialmediaexaminer стверджують, що є окремі сайти, на яких у вигляді прямих посилань викладена вся інформація про проведені в Facebook конкурсах. Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів.

Подібні ресурси створюються спамерами і для спамерів

Теоретично будь-який конкурс може залучити спамерів

Якщо ви збираєтеся запустити в Facebook якийсь конкурс, то для цього потрібно добре знати аудиторію, серед якої планується розіграш призів. Уникнути напливу спамерів можна звертаючись тільки до аудиторії в рамках будь-якого регіону або до ваших потенційних клієнтів.

Відзначимо, що для проведення конкурсів в Facebook краще використовувати додатки від сторонніх розробників. Socialmediaexaminer радить придивитися до AgoraPulse, Woobox, Shortstack. Про додатках для конкурсів писав і Лайкні.

Багато адміністратори фан-сторінок використовують хештеги без міри. Варто пам'ятати, що спамери шукають популярні теги щодня і найбільшу увагу звертають на ті, які пов'язані з конкурсами, подарунками, розпродажами і подібними подіями.

Коли Facebook ввів хештеги, незабаром стало зрозуміло, що не варто використовувати такі «безликі» теги, як # конкурс або # розпродаж, а придумувати індивідуальні слова. Це знизить ризик напливу спамерських пошукових роботів.

3.3. Використовуйте складні варіанти таргетування

Розміщуючи оголошення на Facebook, намагайтеся продумувати складні варіанти орієнтування аудиторії. Соціальна мережа надає для цього максимум можливостей, аж до особистих переваг людини.

Facebook оголошення повинні орієнтуватися на конкретні демографічні та регіональні параметри

При створенні оголошень будьте більш конкретним, наприклад, вказуйте не просто країни, а певні міста. Це також допоможе уникнути контактів з лже-користувачами.

висновок

Після оновлення в Facebook алгоритму ранжирування матеріалів в стрічці новин, дуже багато сторінок як погіршили, так і поліпшили свою досяжність для користувачів. І якщо ви помітили, що ваша сторінка користується малою популярністю, то обов'язково перевірте її на наявність спамних коментарів і передплатників спамерських пошукових роботів.

2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?
2. Як видалити передплатників спамерських пошукових роботів?
3. Як захистити свою сторінку від напливу ботів?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно