Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Бонуси і спеціальні пропозиції від брокерів Форекс

Бонуси на ринку Форекс існують вже досить давно Бонуси на ринку Форекс існують вже досить давно. Перші бонуси почали видавати ще в 2006 році. З тих пір з'явилося безліч нових видів бонусів і спеціальних пропозицій, однаково вигідних для брокерів і для трейдерів. У цій статті ми детально поговоримо про бонуси на ринку Форекс і можливості їх отримати.

Які бувають бонуси?

Бонуси на Форекс бувають трьох видів:

1) Бонуси на депозит.

2) Сезонні бонуси.

3) Бездепозитні бонуси.

Бонуси на депозит з'явилися на ринку Форекс першими. Вони, як правило, виплачуються потенційним клієнтам брокера, які вже майже готові відкрити рахунок і внести свій перший депозит. Розмір цих бонусів варіюється від 25% до 100% від депозиту. У деяких брокерів відсоток бонусу залежить від суми депозиту: чим більше депозит, тим більше відсоток бонусу.

Сезонні бонуси виплачуються вже зареєстрованим трейдерам, які або припинили торгувати на своєму рахунку, або понесли великі збитки. Для отримання сезонного бонусу необхідно також внести депозит. Такі бонуси можуть не тільки виплачуватися грошима, а й видаватися у вигляді подарунків - наприклад, планшетів iPad, ноутбуків, дискових накопичувачів і інших пристроїв. Сезонні бонуси спрямовані на те, щоб трейдери, закинули свої рахунки, відновили торгівлю.

Бездепозитні бонуси - це відносно новий вид бонусу, який виплачується просто за реєстрацію рахунку, депозиту при цьому не потрібно.

Одним з піонерів в області бездепозитні бонусів є брокер Plus500 CFD Services . За умовами такого бонусу трейдеру необхідно зареєструватися на сайті через партнерську посилання. Після цього трейдер отримує бонус на реальний рахунок, а партнер - комісію від брокера.

Комісія партнера залежить від того, на яку суму "наторгуйте" трейдер. Для трейдерів бездепозитний бонус - це відмінний спосіб почати торгувати на реальному рахунку реальними грошима, не вклавши при цьому ні копійки.

Спеціальні пропозиції

Не всі спеціальні пропозиції та акції на Форекс проходять у вигляді бонусів. Існують також такі види спец. пропозицій:

1) Конкурси.

2) Лотереї.

3) Подарункові карти.

Конкурси серед трейдерів можуть влаштовувати самі брокери або їх партнери. Переможців конкурсу можуть визначати за кількістю прибутку, по розробці кращої стратегії або "радника" або по самий низькою просідання. Призом за перемогу в конкурсі служать, як правило, гроші, які можна вивести або продовжити на них торгувати.

Лотереї розігруються серед кращих трейдерів по будь-яким показником (наприклад, постійного балансу рахунку). Серед призів можуть бути футболки, цифрова техніка або навіть автомобілі.

Ще один популярний в наш час вид спеціальної пропозиції - подарункові карти, які, як правило, видаються за дуже великі депозити, більш 10000 доларів. За кожен новий депозит такого обсягу може видаватися нова подарункова карта.

Що буде з бонусами в 2015 році

На жаль, багато сучасних брокери накладають на бонуси дуже жорсткі обмеження, оскільки в останні роки відбулося чимало випадків зловживання бонусами і бонусними коштами. В результаті, брокери часто ставлять такі умови, як, наприклад, зробити стільки угод, щоб загальна сума спреда перевищувала суму бонусу в 4 рази. З 2012 року багато що регулюють організації взяли бонусну політику брокерів під свій контроль. Так, Японська асоціація фінансових ф'ючерсів (FFAJ) повністю заборонила бонуси для японських брокерів. Австралійська комісія з інвестицій та цінних паперів також збирається заборонити брокерам зараховувати власні кошти на рахунки клієнтів (що, власне, і називається бонусом).

Все це може означати, що трейдерам доведеться незабаром відмовитися від традиційних грошових бонусів і замість цього брати участь в конкурсах і лотереях і отримувати подарунки замість грошей. Не можна при цьому сказати, що грошові бонуси скасують взагалі - ще поки існують брокери, що ставлять цілком реальні умови виведення бонусних коштів (наприклад, сума бонусу повинна дорівнювати сумі виплаченого спреда). Якщо ж брокер вимагає, щоб обсяг торгівлі перевищував суму бонусу в 30 разів, то від такого бонусу краще відмовитися відразу, адже його відіграти все одно нереально.

Це вся основна інформація щодо бонусів. Ваше головне завдання - визначити, який саме бонус ви хочете отримати, і потім зареєструватися у відповідного брокера і виконати необхідні умови.

Які бувають бонуси?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают