Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Bluetooth USB для Android

 1. Що потрібно врахувати
 2. Інструкція
 3. Як підключити Android до комп'ютера через Bluetooth: Відео

Купуючи недорогі нові або вживані Android-пристрої, ви істотно економите в грошах, але згодом можете зіткнутися з труднощами, прихованими або просто неявними на перший погляд. Наприклад, частою проблемою супербюджетних китайських планшетів є відсутність Bluetooth-модуля, що в певні моменти стає критичним. У цій статті розповімо, як можна вийти з цієї ситуації, приєднавши до пристрою Bluetooth USB для Android.

Що потрібно врахувати

Що потрібно врахувати

Для того щоб все вийшло відразу і без зайвих питань в самому процесі, спершу потрібно з'ясувати такі моменти:

 • Так як ми вже згадали, що на допомогу прийдуть USB-пристрої, потрібно з'ясувати, чи підтримує ваш гаджет OTG підключення. Це можна дізнатися на сайті виробника або за наявності в комплекті спеціального OTG-кабелю. Якщо в комплекті його не було, але у вас він є окремо, спробуйте приєднати до планшета будь-яке інше USB-пристрій. Зазвичай перевіряють за допомогою простої флешки, так як для них не потрібні спеціальні драйвера і є вони в практично кожному будинку. Після того як переконалися, що ваш девайс підтримує підключення зовнішніх пристроїв, переходимо до наступного кроку.

Після того як переконалися, що ваш девайс підтримує підключення зовнішніх пристроїв, переходимо до наступного кроку

 • Знадобиться спеціальний пристрій - USB Bluetooth адаптер. Його можна знайти в будь-якому інтернет-магазині електроніки. Виглядає такий пристрій або ж як флешка, або ж як наноприймач, як той, що з-під бездротових мишок. Брати можете будь-, не обов'язково шукати якийсь спеціальний під Android, - ті, що для Windows призначені, також підійдуть. Коштують вони недорого.

Коштують вони недорого

Інструкція

Для того щоб встановити Bluetooth dongle на планшет Android, потрібно виконати наступні дії:

 • Підключити OTG-кабель до смартфону або планшету.
 • Вставити зовнішній адаптер в іншу сторону кабелю.
 • На мобільному гаджеті перейти в меню додатків.

На мобільному гаджеті перейти в меню додатків

 • Вибрати пункт «Налаштування».

Вибрати пункт «Налаштування»

 • У перших рядках повинен з'явиться пункт «Bluetooth», з усіма можливостями, як якщо б він був вбудований в корпус девайса.

У перших рядках повинен з'явиться пункт «Bluetooth», з усіма можливостями, як якщо б він був вбудований в корпус девайса

Далі хочемо відзначити, що Bluetooth USB dongle драйвер для Android не існує, як ви можете і самі встановити: немає в інтернеті сайтів з якимись драйверами для даної операційної системи. Спочатку Android має вже в собі все необхідне для роботи з деякими пристроями. Тому вам не вдасться завантажити Bluetooth dongle драйвер для планшета Android, якщо раптом після підключення у вас не запрацює подібний адаптер.

Справа вся в тому, що в офіційних прошивках, де пристрій спочатку не має якогось модуля, розробники вирізують з системи неиспольз програмні можливості, наприклад, як можливість підключення Bluetooth в нашому випадку. Це робиться для звільнення місця і ресурсів пристрою, щоб незадіяний функціонал не Грузія систему.

Є інший вихід із цієї ситуації. Якщо ви власник кастомной прошивки, наприклад, такий, як від CyanogenMod, то ви можете бути спокійні з цього приводу, так як в кастомних збірках використовується чистий Android з усіма вбудованими службами. Якщо ж на стокової прошивці не вдається підключити бездротовий модуль, радимо придивитися до аматорським збірок - там можна знайти потрібну версію.

Також існують спеціальні MicroSD карти з вбудованим Bluetooth. Вони рідко трапляються у нас, тому найчастіше користувачі замовляють їх з Китаю. Принцип роботи у них точно такий же, тільки вставляються вони прямо в гніздо для SD-карти, займають набагато менше місця і не вимагають використання OTG-підключення.

Як підключити Android до комп'ютера через Bluetooth: Відео

Дата публікації: 10.01.16

Новости