Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Блог записів WordPress

 1. вступ
 2. Блог записів WordPress
 3. Blog Manager Light
 4. Blog Designer
 5. недоліки
 6. WP Blog and Widget
 7. Blog Designer - Post and Widget
 8. The Post Grid
 9. Fusion Page Builder: Extension - Blog
 10. висновок

вступ

Налаштування головної сторінки у вигляді блогу останніх постів, спочатку була в пріоритетних налаштуваннях WordPress, як платформи для блогу. Вона до цих пір виставлена, як настройка за замовчуванням.

Однак сучасне використання WordPress вийшло далеко за рамки блогосфери і частіше доводиться робити посадкову сторінку сайту у вигляді красивої статичної сторінки.

У такому варіанті налаштувань блог останніх записів, йде на другий план і його реалізація стає непростим але розв'язуваної, наприклад, за допомогою профільних плагінів.

Блог записів WordPress

Можна зробити блог останніх записів WordPress інструментами адміністратора. Це буде працювати, якщо ви не використовуєте в якості головної, статичну сторінку сайту.

Для цього на вкладці Налаштування >>> Читання, просто виберіть пункт налаштувань: Останні записи. Цю ж настройку можна виставити / поміняти на вкладці Зовнішній вигляд >>> Установки.

А як бути, якщо вам потрібно зробити головною сторінкою статичну сторінку сайту. У цьому варіанті, блог останніх записів перестає працювати, і сайт позбавляється інструментів для створення новинного блогу. Залишається тільки можливість виводити на сайт архіви по рубриках.

В цьому випадку, останні записи можна показати в віджеті, що не дуже помітно. Або написати свій файл php, використовуючи, функцію wp_query, який буде виводити останні записи у вигляді сторінки з окремим шаблоном. Це вимагає знань і навичок, що не завжди можливо.

Тому, при використанні на головній сторінці статичної сторінки сайту, виводимо блог записів WordPress за допомогою цих плагінів. Зверніть увагу, блог будь-яких записів, будь-якої категорії і будь-якого архіву, а не тільки останні записи.

Blog Manager Light

Кращий плагін, станиця плагіна ТУТ , Що дає в безкоштовній версії максимальну кількість налаштувань блогу.

За замовчуванням, 6 шаблонів блогу:

 • 1 колонка;
 • 4 колонки:
 • 1 колонка в стилі віджет;
 • Гарний шаблон в дві колонки з оформленням;
 • Слайдер великий,
 • Слайдер в 3 колонки.

Маса потрібних і корисних налаштувань. Наприклад, ви легко можете змінити вид матеріалу в блозі, а саме:

 • Вибрати категорії для цього блогу.
 • Прибрати / залишити заголовок, картинку, мета-теги, дату, посилання «читати далі».
 • Є настройка мініатюри: розміри, посилання на неї, колір фону.

Всі плагіни, призначені зробити блог записів WordPress, управляються приблизно однаково. Покажу, як створити блог на прикладі цього плагіна (Blog Manager Light).

 • Встановіть плагін, знайшовши його за назвою (слову) на вкладці Модулі;
 • Встановіть і активуйте плагін. Якщо забули, як це робити, читати тут ;
 • Плагін з'явиться в консольному списку. Вам потрібна вкладка: Blog Manager >>> Add list;

Тепер вам потрібно створити свій перший блог. Йому потрібно дати унікальне ім'я і виставити настройки. Дивимося Сніна налаштувань, вони не складні.

дати назву, вибрати сортування що показувати в блозі записів вибір параметрів блогу ще параметри блогу

Після збереження створений блог з'явиться в списку на вкладки Blog Manager >>> Blog lists. Під назвою блогу, є кнопки Edit для зміни його налаштувань і кнопка Delete для його видалення.

Коли блог створений, потрібно створити для нього сторінку. Зробити це потрібно на вкладці Сторінки >>> Створити нову. Дайте сторінці ім'я, якщо ваша тема підтримує шаблони сторінок, виберете шаблон на всю ширину або будь-який інший.

Тепер найголовніше. Щоб на цій сторінці з'явився блог в візуальному режимі редактора, додайте короткий код, який потрібно взяти в списку блоків на вкладці Blog lists нашого плагіна.

Шорт код вставити на знову створювану сторінку, на вкладці «Додати сторінку».

Після збереження сторінки, блог готовий до добавці в будь-яке меню сайту. Як додати пункт меню типу «Сторінка», читати тут і тут .

І так, для створення блогу потрібно:

 • В налаштуваннях плагіна створити блог;
 • Взяти шорткод створеного блогу;
 • Вставити шорткод на нову сторінку;
 • Додати цю сторінку як пункт в будь-яке меню.

Все готово. Ви створили окремий блог записів вибіркових рубрик та / або міток і / або авторів і вивели це блог на сайт окремим пунктом меню.

Blog Designer

По-перше, плагін « Blog Designer »Поширюється в двох варіантах, безкоштовному і платному (за 30 $). У безкоштовної версії автори дали 6 шаблонів (класичний, легкий бриз, Spektrum, еволюція, хронологія і новини) щоб створити блог записів WordPress.

При створенні блогу, передбачені настройки для вибору рубрик для блогу, вибір макета блогу, додавання шаред кнопок, вибір кольору фону повідомлень блогу, зміна довжини уривка, зміна напису «Read more».

Щоб створити блог на сторінці, використовується короткий код, wp_blog_designer (в квадратних дужках).

недоліки

Зверну вашу увагу. Цей плагін, по крайней мере, в безкоштовної версії, не виводить мініатюри записи в блогах. Через що блог виходить блідим.

І головний недолік, як мені здається, за допомогою цього плагіна ви зможете створити, тільки один блог на своєму сайті.

У Pro версії кількість шаблонів звалюють до 40+, а також кількість створюваних блогів необмежено. Тобто для кожного розділу сайту ви зможете створити свій унікальний шаблон.

Нагадаю, платна версія коштує 30-40 $, в залежності від сезону.

WP Blog and Widget

плагін « WP Blog and Widget »Дозволить створити сторінку блог записів WordPress. До плагіну додається свій віджет. Блог можна створювати по рубриці, і налаштовувати, змінюючи основний шорткод плагіна.

Щоб створити блог, створіть сторінку блога і додайте короткий код:

 • blog, в квадратних дужках.

Якщо хочете зробити блог за категоріями, ви можете до шорткоде вказати категорії:

 • blog category = »category_id», в квадратних дужках.

Є інші настройки коду для створення сітки, кількості повідомлень і т.д.

Мені не здався цей плагін цікавим, напевно, тому що, мало візуальних налаштувань.

Примітка. Плагін «WP Blog and Widget» створений з налаштованим типом повідомлення. Якщо ви шукаєте плагін, який працює з існуючими постами, використовуйте інший плагін цього ж автора «Blog Designer - Post і Widget»

Blog Designer - Post and Widget

Це плагін того ж автора, що і попередній плагін. Він дозволяє створити блог тільки з постів сайту. Працює також через шорткоди. Можна створити стеку повідомлень, слайдер і т.д. Працюють такі шорткоди (все є в документації плагіна на його сторінці ):

 • wpspw_post, простий блог, шорткод в квадратних дужках;
 • wpspw_recent_post_slider, блог у вигляді слайдера;
 • wpspw_post limit = "10", блог з останніми 10 повідомленнями, і розбивкою на сторінки.
 • wpspw_post category = «category_id, блог по рубриці.

The Post Grid

плагін « Post Grid »Допоможе створити адаптивний блог постів у вигляді сітки і списку без кодування. Ви можете відображати повідомлення з будь-якої категорії (категоріям), тегам, авторам, ключовими словами, також замовляти повідомлення за ідентифікатором, типом, датою створення, зміни дати і порядку меню.

Працюють 4 макета блог записів WordPress. Є настройка положення і розмірів мініатюр (мініатюра, середній, великий, повний), що є цінним у безкоштовній версії. Є свій віджет.

Fusion Page Builder: Extension - Blog

сторінка плагіна ТУТ . Це додатковий плагін до конструктору сторінок, плагіну Fusion . З його допомогою можна створити блог записів відфільтрувавши їх по рубриці, датою, автору, мітках. У блозі використовується уривок (excerpt), а не повний зміст (content).

Плагін підхоплює налаштування кількості повідомлень на сторінці, встановлених на сторінці «Налаштування >>> Читання».

Повторюся, для роботи цього плагіна потрібно основний плагін Fusion - гнучкий і розширюваний будівник сторінок для WordPress.

висновок

Замість висновку, для блог записів WordPress я використовую безкоштовний плагін Blog Manager Light. Тому що, необмежену кількість блогів і 6 шаблонів зовнішнього вигляду мене влаштовують. З платних варіантів, рекомендую Blog Designer, їх demo сторінка вражає.

© www.wordpress-abc.ru


Статті пов'язані з теми:

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают