Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Блог Станіслава Бернухова »інвестиції

  1. Автор: admin Вітаю всіх! Хтось із вас, можливо, пам'ятає: минулого літа я анонсував послугу...
  2. Автор: admin
  3. Автор: admin

Автор: admin

Вітаю всіх Вітаю всіх!

Хтось із вас, можливо, пам'ятає: минулого літа я анонсував послугу інвестиційного консультування. Кілька людей недавно запитували мене про інвестиції, тому розповім які формати співпраці є зараз, і чим я можу допомогти вам в цьому питанні.

Припустимо, у вас є вільні кошти, які ви хочете розмістити на ринку, і вам потрібна порада - що і як купити. Якщо у вас пристойна сума, і ви прийдете до Інвестконсультант (наприклад, Андрію Мовчану), він просто запропонує вам купити євробонди з фіксованою прибутковістю, або купити ETF на індексний фонд і залишити його в спокої на кілька років. У першому випадку, ви просто пріпаркуете свої кошти і забудете про них. Хороший варіант, якщо у вас кілька десятків мільйонів доларів заощаджень. У другому випадку, прибутковість вашого рахунку буде плавати в широких межах, і можливо, у вас будуть просадки, що тривають по кілька років (якщо буде ведмежий ринок). Зрештою, ви переможете, але коли - сказати складно.

Що якщо ви хочете домагатися результату більшого ніж кілька відсотків на рік у валюті, що не відправляючи рахунок в "вільне плавання"?

В цьому випадку, вам доведеться займатися активним управлінням своїм інвестпортфелів або передати його в управління фахівця. Повторю тезу: для досягнення відносної плавності руху вашого капіталу, інвестиційний портфель вимагає уваги - їм потрібно управляти. Особливо це було актуально в період падіння ринків у вересні - управляти потрібно було досить активно, щоб не занурюватися в просадки разом з падінням індексів.

Тому, мною прийнято рішення все інвестиційне консультування перевести під активне управління, користуючись інструментами InteractiveBrokers. Те, як це відбувається, я описав в цієї статті . Якщо коротко, то ваш інвідуальний рахунок підключається до рахунку фінансового радника (до мого майстер-рахунку), і я виробляю розміщення (аллокації) позицій і ордерів. Звичайно, в цьому випадку, ми націлюємося на набагато більшу прибутковість, ніж кілька відсотків на рік (прагнемо зробити від декількох відсотків на місяць).

В особистому кабінеті ви можете спостерігати зміну динаміки свого портфеля, бачити поточні позиції, будувати графіки прибутковості. Наприклад, так виглядає прибутковість за рахунком з початку року:

Наприклад, так виглядає прибутковість за рахунком з початку року:

Так що, у вас є всі функції контролю і моніторингу за рахунком. Єдине, що ви не можете - заходити в торговий термінал і торгувати. Але, в будь-який момент ви можете відключити свій рахунок від майстер-рахунки і торгувати самостійно, якщо раптом відчуєте в собі талант)

Якщо вам цікава така можливість, надішліть заявку через форму, розташовану нижче, ми призначимо попереднє інтерв'ю і я розповім про умови і деталях. Рішення про співпрацю приймається тільки після розмови по скайпу.

Так, і повинен попередити, що ця можливість не для всіх і підключити я можу тільки рахунки з балансом не менше 30 тисяч доларів - це обумовлено як економічною доцільністю, так і необхідністю мати достатню "купівельну силу" на рахунку, щоб формувати потрібні позиції. Підключити можу не більше 10 рахунків на даний момент.


PS Якщо ви не володієте ресурсами, не впадайте у відчай - ви можете навчитися торгувати самостійно, наприклад, пройшовши одну з моїх програм навчання або відвідавши кемп трейдерів на Кіпрі .
Подати заявку на підключення до програми:

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні цікава тема - як приватній особі (наприклад, вам) можна створити свій невеличкий фонд на акціях США, і фактично, побудувати свій інвестиційний бізнес. Домовимося на березі - я нікого не закликаю створювати свої фонди, тільки розповім на своєму прикладі і покажу як (і, головне, навіщо) я це роблю.

Торкатися чужих коштів для початківців трейдерів протипоказано за визначенням, для продовжують - вимагає акуратності і міцних навичок ризик-менеджменту. Тому, будемо вважати що попередження про ризики вами отримано і прийнято) Ми також не будемо торкатися того, як вам "з нуля" отримати досвід торгівлі на фондовому ринку США, це не завдання сьогоднішньої статті. Моє завдання - показати вам, як можна в майбутньому масштабироваться і побудувати бізнес на трейдингу або інвестиціях. Цей шлях можна назвати альтернативою "розгін рахунків", торгівлі в пропах з мікроскопічними стопами і підходить для тих, хто торгує на трохи великих інтервалах, ніж внутрішньоденної.

І ще один "дисклеймер": мова сьогодні піде не про ПАММ-рахунках, не про платформах автоследованія, а про торгівлю тільки на біржових ринках: NYSE, AMEX і NASDAQ (чому в цьому списку немає ф'ючерсів і валют, я поясню пізніше.). Акції і ETF. Термін "невеликий" на мові американських брокерів, означає, "що не перевищує 50 мільйонів доларів". Взагалі, на Уолл стріт терміном "small fund" називають структуру, що має менше 100 мільйонів доларів в управлінні. Звикайте до такого і ви)

Поїхали!
Читати повністю "

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Вчора в літаку читав книгу Едварда Торпа (Першого кванта в історії біржової торгівлі), і надихнула мене вона написати пост для тих, хто розглядає інвестування в трейдерів / керуючих. У минулому пості ми говорили про вибір брокера , Сьогодні поговоримо про вибір керуючого (якщо ви вирішили все-таки його шукати) - як не стати жертвою красиво намальованою віртуальної реальності. Я сам, траплялося, потрапляв раніше в подібні пастки, і втрачав гроші. Також, регулярно отримую повідомлення в соцмережах про те, як хтось втрачає гроші, інвестуючи в трейдерів. Тому, пост-застереження буде корисний.

Відверте шахрайство розпізнати не так складно, тут всього лише потрібно мати здоровий глузд і трохи критичного мислення. Набагато складніше з "сірими схемами", коли керуючий маскує стратегію з позамежним ризиком під "консервативну" і "дохідну" і дійсно, показує підтверджені позитивні результати. Оцінити ризики інвесторові вкрай складно в такому випадку. Як бути?

Тож почнемо…

Читати повністю "

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Мій блог називається "Професійно про трейдингу і інвестиції", але так склалося, що, власне, про інвестиції я поки нічого і не писав. Частково тому, що в питанні інвестицій я досить консервативний і використовую захисні інструменти (вони мало кому цікаві). Іншими словами, якщо я купую, наприклад, акції на Мосбірже (помірно ризиковані інструменти), то відбувається це досить рідко і на відносно невеликі суми.

Замість цього я строю портфель з облігацій, які знаходяться на нижній межі спектра інвестиційних інструментів за рівнем ризику. У той же час я торгую на ф'ючерсах та на інших ризикованих інструментах, приймаючи на себе високий ризик за мірками будь-якого інвестиційного консультанта.

Що це? Біполярний розлад? Манія, що чергується з депресією? ))

Ні і ні. Словом, цей підхід вимагає розгорнутої відповіді, тим більше що останнім часом почастішали питання з розряду "куди вкласти вільні кошти". Тема досить складна і цікава. Тому, я вводжу категорію "інвестиції" на блозі і буду описувати своє розуміння процесу.

Поїхали!

Читати повністю "

Що якщо ви хочете домагатися результату більшого ніж кілька відсотків на рік у валюті, що не відправляючи рахунок в "вільне плавання"?
Як бути?
Що це?
Біполярний розлад?
Манія, що чергується з депресією?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно