Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Блог Станіслава Бернухова »інвестиції

  1. Автор: admin Вітаю всіх! Хтось із вас, можливо, пам'ятає: минулого літа я анонсував послугу...
  2. Автор: admin
  3. Автор: admin

Автор: admin

Вітаю всіх Вітаю всіх!

Хтось із вас, можливо, пам'ятає: минулого літа я анонсував послугу інвестиційного консультування. Кілька людей недавно запитували мене про інвестиції, тому розповім які формати співпраці є зараз, і чим я можу допомогти вам в цьому питанні.

Припустимо, у вас є вільні кошти, які ви хочете розмістити на ринку, і вам потрібна порада - що і як купити. Якщо у вас пристойна сума, і ви прийдете до Інвестконсультант (наприклад, Андрію Мовчану), він просто запропонує вам купити євробонди з фіксованою прибутковістю, або купити ETF на індексний фонд і залишити його в спокої на кілька років. У першому випадку, ви просто пріпаркуете свої кошти і забудете про них. Хороший варіант, якщо у вас кілька десятків мільйонів доларів заощаджень. У другому випадку, прибутковість вашого рахунку буде плавати в широких межах, і можливо, у вас будуть просадки, що тривають по кілька років (якщо буде ведмежий ринок). Зрештою, ви переможете, але коли - сказати складно.

Що якщо ви хочете домагатися результату більшого ніж кілька відсотків на рік у валюті, що не відправляючи рахунок в "вільне плавання"?

В цьому випадку, вам доведеться займатися активним управлінням своїм інвестпортфелів або передати його в управління фахівця. Повторю тезу: для досягнення відносної плавності руху вашого капіталу, інвестиційний портфель вимагає уваги - їм потрібно управляти. Особливо це було актуально в період падіння ринків у вересні - управляти потрібно було досить активно, щоб не занурюватися в просадки разом з падінням індексів.

Тому, мною прийнято рішення все інвестиційне консультування перевести під активне управління, користуючись інструментами InteractiveBrokers. Те, як це відбувається, я описав в цієї статті . Якщо коротко, то ваш інвідуальний рахунок підключається до рахунку фінансового радника (до мого майстер-рахунку), і я виробляю розміщення (аллокації) позицій і ордерів. Звичайно, в цьому випадку, ми націлюємося на набагато більшу прибутковість, ніж кілька відсотків на рік (прагнемо зробити від декількох відсотків на місяць).

В особистому кабінеті ви можете спостерігати зміну динаміки свого портфеля, бачити поточні позиції, будувати графіки прибутковості. Наприклад, так виглядає прибутковість за рахунком з початку року:

Наприклад, так виглядає прибутковість за рахунком з початку року:

Так що, у вас є всі функції контролю і моніторингу за рахунком. Єдине, що ви не можете - заходити в торговий термінал і торгувати. Але, в будь-який момент ви можете відключити свій рахунок від майстер-рахунки і торгувати самостійно, якщо раптом відчуєте в собі талант)

Якщо вам цікава така можливість, надішліть заявку через форму, розташовану нижче, ми призначимо попереднє інтерв'ю і я розповім про умови і деталях. Рішення про співпрацю приймається тільки після розмови по скайпу.

Так, і повинен попередити, що ця можливість не для всіх і підключити я можу тільки рахунки з балансом не менше 30 тисяч доларів - це обумовлено як економічною доцільністю, так і необхідністю мати достатню "купівельну силу" на рахунку, щоб формувати потрібні позиції. Підключити можу не більше 10 рахунків на даний момент.


PS Якщо ви не володієте ресурсами, не впадайте у відчай - ви можете навчитися торгувати самостійно, наприклад, пройшовши одну з моїх програм навчання або відвідавши кемп трейдерів на Кіпрі .
Подати заявку на підключення до програми:

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Сьогодні цікава тема - як приватній особі (наприклад, вам) можна створити свій невеличкий фонд на акціях США, і фактично, побудувати свій інвестиційний бізнес. Домовимося на березі - я нікого не закликаю створювати свої фонди, тільки розповім на своєму прикладі і покажу як (і, головне, навіщо) я це роблю.

Торкатися чужих коштів для початківців трейдерів протипоказано за визначенням, для продовжують - вимагає акуратності і міцних навичок ризик-менеджменту. Тому, будемо вважати що попередження про ризики вами отримано і прийнято) Ми також не будемо торкатися того, як вам "з нуля" отримати досвід торгівлі на фондовому ринку США, це не завдання сьогоднішньої статті. Моє завдання - показати вам, як можна в майбутньому масштабироваться і побудувати бізнес на трейдингу або інвестиціях. Цей шлях можна назвати альтернативою "розгін рахунків", торгівлі в пропах з мікроскопічними стопами і підходить для тих, хто торгує на трохи великих інтервалах, ніж внутрішньоденної.

І ще один "дисклеймер": мова сьогодні піде не про ПАММ-рахунках, не про платформах автоследованія, а про торгівлю тільки на біржових ринках: NYSE, AMEX і NASDAQ (чому в цьому списку немає ф'ючерсів і валют, я поясню пізніше.). Акції і ETF. Термін "невеликий" на мові американських брокерів, означає, "що не перевищує 50 мільйонів доларів". Взагалі, на Уолл стріт терміном "small fund" називають структуру, що має менше 100 мільйонів доларів в управлінні. Звикайте до такого і ви)

Поїхали!
Читати повністю "

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Вчора в літаку читав книгу Едварда Торпа (Першого кванта в історії біржової торгівлі), і надихнула мене вона написати пост для тих, хто розглядає інвестування в трейдерів / керуючих. У минулому пості ми говорили про вибір брокера , Сьогодні поговоримо про вибір керуючого (якщо ви вирішили все-таки його шукати) - як не стати жертвою красиво намальованою віртуальної реальності. Я сам, траплялося, потрапляв раніше в подібні пастки, і втрачав гроші. Також, регулярно отримую повідомлення в соцмережах про те, як хтось втрачає гроші, інвестуючи в трейдерів. Тому, пост-застереження буде корисний.

Відверте шахрайство розпізнати не так складно, тут всього лише потрібно мати здоровий глузд і трохи критичного мислення. Набагато складніше з "сірими схемами", коли керуючий маскує стратегію з позамежним ризиком під "консервативну" і "дохідну" і дійсно, показує підтверджені позитивні результати. Оцінити ризики інвесторові вкрай складно в такому випадку. Як бути?

Тож почнемо…

Читати повністю "

Автор: admin

Всім привіт Всім привіт!

Мій блог називається "Професійно про трейдингу і інвестиції", але так склалося, що, власне, про інвестиції я поки нічого і не писав. Частково тому, що в питанні інвестицій я досить консервативний і використовую захисні інструменти (вони мало кому цікаві). Іншими словами, якщо я купую, наприклад, акції на Мосбірже (помірно ризиковані інструменти), то відбувається це досить рідко і на відносно невеликі суми.

Замість цього я строю портфель з облігацій, які знаходяться на нижній межі спектра інвестиційних інструментів за рівнем ризику. У той же час я торгую на ф'ючерсах та на інших ризикованих інструментах, приймаючи на себе високий ризик за мірками будь-якого інвестиційного консультанта.

Що це? Біполярний розлад? Манія, що чергується з депресією? ))

Ні і ні. Словом, цей підхід вимагає розгорнутої відповіді, тим більше що останнім часом почастішали питання з розряду "куди вкласти вільні кошти". Тема досить складна і цікава. Тому, я вводжу категорію "інвестиції" на блозі і буду описувати своє розуміння процесу.

Поїхали!

Читати повністю "

Що якщо ви хочете домагатися результату більшого ніж кілька відсотків на рік у валюті, що не відправляючи рахунок в "вільне плавання"?
Як бути?
Що це?
Біполярний розлад?
Манія, що чергується з депресією?

Новости