Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Блог-платформа Tumblr - xBB.uz

 1. Навіщо це потрібно
 2. Основні настройки та розміщення записів
 3. редагування записів
 4. Виправлення HTML і CSS
 5. сторінки
 6. Особливості

У Живому Журналі вас неабияк дратує погана реклама, через неї людям посилання давати ніяково? Збоїв і глюків в Blogger не злічити, кінця-краю їм не видно, а скарги в техпідтримку ігноруються? Вам потрібно пристойна сторінка, без погану рекламу і на солідному сервісі? Можна спробувати Tumblr. Складно і не дуже-то зрозуміло? Незвично? Не біда: нижченаведена стаття заощадить вам час і, сміємо сподіватися, допоможе освоїтися.

Навіщо це потрібно

В соціальної мережі Google+ все частіше з'являються відчайдушні скарги на збої платформи Blogger.com, що належить «корпорації добра» Google. А відповідь (очевидно, від співробітників Google, прикидаються звичайними користувачами) завжди лише один: сервіс безкоштовний, і кому не подобається - скатертиною доріжка.

Ось і веде користувачів доріжка до пошуків альтернатив. І так уже склалося до поточного моменту, що роздобути пристойну сторінку безкоштовно і без неприпустимою реклами біженцям з Blogger можна лише на Tumblr.com .

Основні настройки та розміщення записів

Після успішної реєстрації авторізуемся - і попадаємо в «Стрічку», що представляє собою і потік новинок, і головний призначений для користувача інтерфейс. Бачимо в верхній частині сторінки вельми помітне меню, яке пропонує опублікувати текст, фото, посилання, цитату, навіть аудіо і відео, а також чат прикрутити.

Однак спочатку необхідно заглянути в налаштування (все та ж кнопка з шестернею у верхній частині сторінки), натиснути там на розділ, пойменований точно так же, як ваш блог, прокрутити сторінку вниз і дозволити індексацію пошуковими системами - поставити відповідну позначку і натиснути «Зберегти». (До речі, там же налаштовується трансляція в Facebook і Twitter.)

Раз вже ми тут, в налаштуваннях, заодно відкриємо розділ «Ел. пошта » і знімемо галочку з «Повідомляти мені про оновлення ...». Взагалі-то обговорюваний сервіс не викритий в наданні персональних даних спамерам, проте пристрасть як любить висилати на пошту огляди новинок.

Тепер повертаємося в верхню частину сторінки, тиснемо на кнопочку з будиночком - знову потрапляємо в «Стрічку» і публікуємо текст, фото, відео, ну або що там у вас.

редагування записів

Редагувати матеріали, якими ви поділилися з людством, можна двома способами:

 1. З «Стрічки», чи то пак головного призначеного для користувача інтерфейсу, де ви бачите розміщене іншими людьми (в тому числі тими, на чиї блоги ви підписалися). Досить натиснути на «Пости» в меню праворуч і потім - на значок шестерінки ( «Параметри поста») під конкретної записом, де і буде команда «Змінити».
 2. Перебуваючи безпосередньо на сторінці свого блогу, шукайте під кожним постом посилання, яка так і називається - «Посилання». Натискання на ону відкриє певний запис окремо, і справа вгорі з'явиться кнопка «Змінити».

У кеші браузера, можливо, залишиться колишня версія. Буде здаватися, що зміни не запам'яталися. Однак досить повернутися на головну сторінку вашого блогу (натиснути на його заголовок) і переконатися, що редагування вироблено успішно.

Виправлення HTML і CSS

Перебуваючи в авторизованому стані на вищезгаданій головній сторінці блогу, вгорі праворуч бачимо кнопку «Налаштування».

Насамперед, звичайно, вибираємо платну або безкоштовну тему оформлення. Безкоштовні, зрозуміло, не дуже-то просунуті в плані мистецтва веб-дизайну , Але можна трішки допив самостійно.

Прокручуємо колонку «Налаштування» вниз (чомусь сильно гальмує прокручування сенсорною панеллю, доведеться тягти за повзунок). Там є розділ «Оформлення», де перефарбовувати посилання, текст, заголовки, описи, цитати, фон etc. Нічого складного, як бачите.

Ще нижче - «Додаткові параметри» для досвідчених користувачів, де не забороняється, уявіть собі, додавати свої CSS . Наприклад, змусити всі тексти вирівнюватися по ширині сторінки. А все гіперпосилання зробити підкресленими, згідно з усталеною традицією.

Хвилиночку, запитаєте ви, а навіщо потрібна кнопка «Змінити HTML», яку бачимо відразу при вході в «Налаштування». А потрібна вона, в основному, щоб відкрити HTML-редактор (в якому навіть підсвічування синтаксису є) і вставити в кінці, безпосередньо перед тегом </ body>, коди лічильників відвідувань .

JavaScript працює, але зловживати ним, зрозуміло, не слід. Може вискочити (прямо в редакторі, при збереженні змін) досить недвозначне попередження, мовляв, такий код неприпустимий, ви трохи перестаралися, дорогенький.

сторінки

Якщо ви письменник або журналіст, то об'ємні оповідання, повісті та статті краще публікувати на статичних сторінках. Те ж відноситься до будь-яких матеріалів, яким небажано їхати в глибини новинної стрічки. Нехай посилання на важливе буде видно завжди.

Кнопка «Налаштування» у верхній частині сторінки - шукаємо розділ «Додати сторінку». там:

 1. включаємо «Показувати посилання на цю с ...» (слово «сторінка» в форми не влізло);
 2. придумуємо і вводимо латинськими буквами коротку адресу сторінки, доповнюючи адреса блогу;
 3. пишемо заголовок, можна російською (вводимо назву опусу);
 4. копіюємо текст, зберігаємо, закриваємо «Налаштування» і бачимо свіжу посилання, що з'явилася в блозі;
 5. копіюємо це посилання у новий пост, в якому повідомляємо читачів про свіжому матеріалі.

Редагуються сторінки теж в «Налаштуваннях». Розміщувати можна досить об'ємні тексти, кілобайт на двісті п'ятдесят.

Особливості

Восени 2013-го трохи зіпсували прокрутку колонки з настройками, про що вже згадувалося. Не критично, адже міняти там параметри і виготовляти статичні сторінки доводиться нечасто.

Кнопка видалення облікового запису в липні не працювала, в серпні полагодили, а десь в жовтні знову зламали. Невелика біда, адже якщо сервіс не влаштовує, можна просто випиляти всі матеріали і забути про нього.

Головна особливість: пошукові системи люблять Tumblr, в основному, за безліч унікальних зображень, в тому числі різноманітною GIF-анімації з 3D-графікою . І на самому сервісі обожнюють картинки, адміністрація навіть просуває вподобане. Тому намагайтеся ілюструвати тексти своїми (саме своїми) фотографіями всяких красивостей.

Загалом, сервіс цілком придатний для безкоштовного створення персональної сторінки, посилання на яку (навіть з прикрученим власним доменом) можна сміливо давати пристойним, шановним людям. Там є поети, письменники, музиканти, артисти, ну і художників багато, зрозуміло. Недоліки дріб'язкові, реклами немає, розгулу глюків - теж.

Автор: vanilinkin, спеціально для xBB.uz, 29.11.2013

Попередні публікації:

Останнє редагування: 2013-11-29 5:39:37

Мітки матеріалу: платформа tumblr , блог , tumblr.com , персональна сторінка , tumblr , блог-платформа , сервіс tumblr , веб , блог-платформа tumblr

Залиште, будь ласка, свій коментар до публікації

Збоїв і глюків в Blogger не злічити, кінця-краю їм не видно, а скарги в техпідтримку ігноруються?
Вам потрібно пристойна сторінка, без погану рекламу і на солідному сервісі?
Складно і не дуже-то зрозуміло?
Незвично?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают