Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Блог-хостинг - Блог платформа

Залежно від рівня сервісу, що надається блог-платформи можна умовно розділити на групи:   Професійні блог-платформи Залежно від рівня сервісу, що надається блог-платформи можна умовно розділити на групи:
Професійні блог-платформи. користувачеві дається персональний движок для блога, разом з необхідними плагінаміі налаштованими відповідно до запитів пользователя.Доступ до коду движка не надається. Все ж дається персональний хостинг для файлів і обмежена можливість запуску власних PHP скриптів або їх підключення до власного блогу (або їх підключення з готового переліку).
Напівпрофесійні блог-платформи. Користувачеві надається можливість оренди движка, -нередко можливий вибір одного з декількох двигунів. Можливостей індивідуальної настройки немає. Для зберігання файлів надається хостинг.
Масові блог-платформи .Пользователю надається обліковий запис разом з орендою web-ресурсів окремого сервера.Ну, а щоб зберігати файли,
надається окремий хостінг.Прямого доступу до даних у користувача немає, тільки з використанням штатних засобів движка. Напівпрофесійні і професійні блог-платформи, зазвичай-платні. Адже вони використовують модель надання індивідуального хостингу, який, адаптується для ведення блогу, обслуговування та оренди додатків. А масові блог-платформи, безкоштовні, вони надають користувачеві лише масовий web-ресурс на сервісах.Лучше мати професійну блог-платформу,

яка дозволяє краще використовувати свій блог в особистих целях.Услуг і функцій в них буде набагато більше.
Розглянемо найбільш популярні сервіси для публікації блогів (масові блог-платформи) їх плюси і мінуси.

WordPress WordPress.com - потужна безкоштовна платформа в світі для створення сайтів і і найпопулярніших блогів і управління їх вмістом. (Найбагатший сервіс з усіх), який отримав загальне визнання.
Це найпопулярніша система управління сайтами-працює на популярному програмному забезпеченні WordPress (Multi User). Безкоштовна версія включає в себе різні особливості: SEO, фільтри проти спаму, лічильники трафіку, високоякісні теми та ін.
Ви вирішили використовувати WordPress.com, то прісоедініліь до гарної компанії, так як і багато популярних блогі.Работает стабільно, дуже зручний.
Незалежно від того, досвідчений ви блогер або новачок, ця платформа в будь-якому випадку буде хорошим вибором.Для нього постійно розробляються нові теми і плагіни, які неодмінно хочеться встановити. Однак варто бути обережнішими при установці різних плагінів, так як деякі з них в ряді випадків
можуть конфліктувати з самої платформою, а інші - один з одним. Варто встановлювати кожен плагін по-окремо, після чого дивитися на роботу ресурсу.
Якщо вам знадобиться більше можливостей, ніж запропоновано в безкоштовній версії, то ви можете скористатися преміум-пакетом, в який входить замовлення доменів, розширені ресурси хостингу і ін.

Google Blogger (Blogger Google Blogger (Blogger.com) -блог платформа, продукт компанії Google.Ето можливість поставити на блог будь-який шаблон, який пропонує користувачам різноманітні можливості, змінювати зовнішній вигляд блогу як завгодно .Більшість новачків вибирає саме Blogger через простого управління блогом і прямий синхронізації з Google-аккаунтом .Бистро завантажується , стабільний в роботі, відмінно індексується пошуковими системами, є можливість прикріпити свій домен 2го рівня.
Чи не вдаючись до програмування і не піклуючись про встановлення та налаштування програмного обеспеченія.Недавно Google оголосив про можливість на Blogger'е підключити коментарі мережі Google +.
Велика перевага Blogger полягає в тому, що багато корисні елементи в ньому пропонуються абсолютно безкоштовно, на відміну від інших платформ для ведення блогов.Blogger дозволяє встановити будь-яку адаптовану тему, надається всі можливості таких відомих продуктів від Google, як AdSence, Google Analitics, пошук Google і Інструменти Веб-майстри, дозволяє використовувати ява-скріпти.Можно підключити до блогу і переклад Google.
Так само вам не потрібно платити за те, щоб вибрати собі домен.
Потрібно мати обліковий запис електронної пошти в Google і підписатися на сервіс blogger.com. Потім важливим кроком є ​​реєстрація доменів.
Коли доменне ім'я вибрано, потрібно вибрати шаблон блогу і блог оживе вже протягом декількох хвилин. Пізніше, ви можете легко оптимізувати його за допомогою різних вбудованих функцій. У безкоштовної версії, ваш домен буде виглядати як www.abc.blogger.com. У платній версії - просто www.abc.com.
Платформа Blogger дає блогеру один гігабайт простору в безкоштовній версії. У платній версії воно більше. Для порівняння, безкоштовна версія WordPress пропонує три гігабайти пространства.Счітают, що Blogger є більш безпечним, ніж WordPress, тому що всі дані захищені на сервері Google, але WordPress більш гнучкий-ви можете мати доступ до файлів зображень, PHP, CSS і іншому, можете легко розміщувати і вставляти
файли зі сторонніх джерел.
Для новачків Blogger дуже зручна і легше у використанні, вважається найпопулярнішою як і WordPress (складніше) безкоштовними платформами для блогів, які використовується у всьому світі.

Blog Blog.com -популярні платформа для ведення блогів на WordPress, вона має свої плюси і мінуси.
Вам буде запропоновано багато красивих тим і сучасних полігонів для безкоштовних акаунтів, які можна використовувати на блозі.
Недолік платформи, на сервісі більше рекламних оголошень, ніж на WordPress.com (можна прибрати замовивши платне оновлення, щоб реклама зникла), включає 2 ГБ місця на безкоштовному сервері, в той час як WordPress.com дає в ваше розпорядження 3 ГБ.

LiveJournal ( «Живий журнал»)   популярна безкоштовна майданчик для блогів, пропонує вам вести блог у соціальній мережі, непогана платформа для початківців блогерів не мають ніяких навичок в веб-мастерінге LiveJournal ( «Живий журнал») популярна безкоштовна майданчик для блогів, пропонує вам вести блог у соціальній мережі, непогана платформа для початківців блогерів не мають ніяких навичок в веб-мастерінге.Ви можете брати участь в опитуваннях, створювати спільноти і взаємодіяти з іншими користувачами ЖЖ, -єдине перевага в порівнянні з іншими сервісамі.Очень відома платформа. Величезна кількість людей мають бложіках на цій платформе.Кто-то активно пише і ділитися інформацією, хтось просто чітатель.Можно відзначити велику скандальність ресурсу, тут свої блоги ведуть провідні політики, борці за свободу, мільйонери, божевільні дизайнери.
Має у своєму розпорядженні велику колекцію шаблонів і стандартним набором плагінів і пріложеній.Ява скрипти не підтримуються з міркувань безпеки, відповідно можна урізноманітнити зовнішній вигляд блогу
тільки HTML прикрасами, та й то тільки на сторінці профіля.Отлічний сервіс статистики, дозволяє отримати всеосяжний аналіз відвідувань блогу, -який багато хто із задоволенням пользуются.На території рунета LiveJournal популярний у початківців блогерів. Ніяких особливих навичок не потрібно. Зареєструвався і піші.Очень добре індексується пошуковими системами.
Є система підтримки новачків. Просунуті користувачі використовують підтримку в якості одного із способів просування свого блогу в рейтингу платформи.Связивая постійних читачів дружніми відносинами так само підвищує рейтинг блогу.
Але якщо ви хочете забезпечити своєму блогу безпеку і добитися успіху, то краще зупинитися на провідних онлайн-платформах, які вже завоювали велику популярність і хороший авторитет.
TypePad Micro - ще один безкоштовний сервіс. Він відрізняється зручним інтерфейсом і дає вам можливість імпортувати і експортувати вміст з інших онлайн платформ.Колічество додатків навряд чи задовольнить навіть середньостатистичного блогера. Найдешевший платний тариф від 8.95 $ в місяць вже включає додаткові теми, домени і технічну поддержку.TypePad Micro виглядає з-за цього кілька відстаючим в даний час, коли практично всі блогінг-сервіси вже пропонують широкі можливості в безкоштовних версіях.
Tumblr - популярна платформа мікроблогінгу з різними функціямі.Преімущество цього сервісу - можливість створювати групи блогів, які працюють на цій платформі. Tumblr підтримує різні додатки, серед яких Google Analytics і Feedburner. Вона володіє багатьма особливостями, серед яких ведення аудіоблога (можна викладати свою музику), вільний вибір доменів, сотні оригінальних тим і багато іншого, зможете синхронізувати свій аккаунт в Tumblr з Facebook і / або Twitter так, щоб оновлювати власний контент тільки в одному ресурсі.

Weebly -   дозволяє організувати ефективну систему роботи управління контентом, пропонує вам більше, ніж просто ведення блогу, має зручний інтерфейс, підтримкою галереї зображень і слайд-шоу, аудіо- та відеофайлів, карт і т Weebly - дозволяє організувати ефективну систему роботи управління контентом, пропонує вам більше, ніж просто ведення блогу, має зручний інтерфейс, підтримкою галереї зображень і слайд-шоу, аудіо- та відеофайлів, карт і т.п.
Так як це повнофункціональний будівельник веб-сайту, ви можете використовувати дизайнерську платформу Weebly, на якій ви зможете будувати веб-сайти для клієнтів.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,