Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Блог-хостинг - Блог платформа

Залежно від рівня сервісу, що надається блог-платформи можна умовно розділити на групи:   Професійні блог-платформи Залежно від рівня сервісу, що надається блог-платформи можна умовно розділити на групи:
Професійні блог-платформи. користувачеві дається персональний движок для блога, разом з необхідними плагінаміі налаштованими відповідно до запитів пользователя.Доступ до коду движка не надається. Все ж дається персональний хостинг для файлів і обмежена можливість запуску власних PHP скриптів або їх підключення до власного блогу (або їх підключення з готового переліку).
Напівпрофесійні блог-платформи. Користувачеві надається можливість оренди движка, -нередко можливий вибір одного з декількох двигунів. Можливостей індивідуальної настройки немає. Для зберігання файлів надається хостинг.
Масові блог-платформи .Пользователю надається обліковий запис разом з орендою web-ресурсів окремого сервера.Ну, а щоб зберігати файли,
надається окремий хостінг.Прямого доступу до даних у користувача немає, тільки з використанням штатних засобів движка. Напівпрофесійні і професійні блог-платформи, зазвичай-платні. Адже вони використовують модель надання індивідуального хостингу, який, адаптується для ведення блогу, обслуговування та оренди додатків. А масові блог-платформи, безкоштовні, вони надають користувачеві лише масовий web-ресурс на сервісах.Лучше мати професійну блог-платформу,

яка дозволяє краще використовувати свій блог в особистих целях.Услуг і функцій в них буде набагато більше.
Розглянемо найбільш популярні сервіси для публікації блогів (масові блог-платформи) їх плюси і мінуси.

WordPress WordPress.com - потужна безкоштовна платформа в світі для створення сайтів і і найпопулярніших блогів і управління їх вмістом. (Найбагатший сервіс з усіх), який отримав загальне визнання.
Це найпопулярніша система управління сайтами-працює на популярному програмному забезпеченні WordPress (Multi User). Безкоштовна версія включає в себе різні особливості: SEO, фільтри проти спаму, лічильники трафіку, високоякісні теми та ін.
Ви вирішили використовувати WordPress.com, то прісоедініліь до гарної компанії, так як і багато популярних блогі.Работает стабільно, дуже зручний.
Незалежно від того, досвідчений ви блогер або новачок, ця платформа в будь-якому випадку буде хорошим вибором.Для нього постійно розробляються нові теми і плагіни, які неодмінно хочеться встановити. Однак варто бути обережнішими при установці різних плагінів, так як деякі з них в ряді випадків
можуть конфліктувати з самої платформою, а інші - один з одним. Варто встановлювати кожен плагін по-окремо, після чого дивитися на роботу ресурсу.
Якщо вам знадобиться більше можливостей, ніж запропоновано в безкоштовній версії, то ви можете скористатися преміум-пакетом, в який входить замовлення доменів, розширені ресурси хостингу і ін.

Google Blogger (Blogger Google Blogger (Blogger.com) -блог платформа, продукт компанії Google.Ето можливість поставити на блог будь-який шаблон, який пропонує користувачам різноманітні можливості, змінювати зовнішній вигляд блогу як завгодно .Більшість новачків вибирає саме Blogger через простого управління блогом і прямий синхронізації з Google-аккаунтом .Бистро завантажується , стабільний в роботі, відмінно індексується пошуковими системами, є можливість прикріпити свій домен 2го рівня.
Чи не вдаючись до програмування і не піклуючись про встановлення та налаштування програмного обеспеченія.Недавно Google оголосив про можливість на Blogger'е підключити коментарі мережі Google +.
Велика перевага Blogger полягає в тому, що багато корисні елементи в ньому пропонуються абсолютно безкоштовно, на відміну від інших платформ для ведення блогов.Blogger дозволяє встановити будь-яку адаптовану тему, надається всі можливості таких відомих продуктів від Google, як AdSence, Google Analitics, пошук Google і Інструменти Веб-майстри, дозволяє використовувати ява-скріпти.Можно підключити до блогу і переклад Google.
Так само вам не потрібно платити за те, щоб вибрати собі домен.
Потрібно мати обліковий запис електронної пошти в Google і підписатися на сервіс blogger.com. Потім важливим кроком є ​​реєстрація доменів.
Коли доменне ім'я вибрано, потрібно вибрати шаблон блогу і блог оживе вже протягом декількох хвилин. Пізніше, ви можете легко оптимізувати його за допомогою різних вбудованих функцій. У безкоштовної версії, ваш домен буде виглядати як www.abc.blogger.com. У платній версії - просто www.abc.com.
Платформа Blogger дає блогеру один гігабайт простору в безкоштовній версії. У платній версії воно більше. Для порівняння, безкоштовна версія WordPress пропонує три гігабайти пространства.Счітают, що Blogger є більш безпечним, ніж WordPress, тому що всі дані захищені на сервері Google, але WordPress більш гнучкий-ви можете мати доступ до файлів зображень, PHP, CSS і іншому, можете легко розміщувати і вставляти
файли зі сторонніх джерел.
Для новачків Blogger дуже зручна і легше у використанні, вважається найпопулярнішою як і WordPress (складніше) безкоштовними платформами для блогів, які використовується у всьому світі.

Blog Blog.com -популярні платформа для ведення блогів на WordPress, вона має свої плюси і мінуси.
Вам буде запропоновано багато красивих тим і сучасних полігонів для безкоштовних акаунтів, які можна використовувати на блозі.
Недолік платформи, на сервісі більше рекламних оголошень, ніж на WordPress.com (можна прибрати замовивши платне оновлення, щоб реклама зникла), включає 2 ГБ місця на безкоштовному сервері, в той час як WordPress.com дає в ваше розпорядження 3 ГБ.

LiveJournal ( «Живий журнал»)   популярна безкоштовна майданчик для блогів, пропонує вам вести блог у соціальній мережі, непогана платформа для початківців блогерів не мають ніяких навичок в веб-мастерінге LiveJournal ( «Живий журнал») популярна безкоштовна майданчик для блогів, пропонує вам вести блог у соціальній мережі, непогана платформа для початківців блогерів не мають ніяких навичок в веб-мастерінге.Ви можете брати участь в опитуваннях, створювати спільноти і взаємодіяти з іншими користувачами ЖЖ, -єдине перевага в порівнянні з іншими сервісамі.Очень відома платформа. Величезна кількість людей мають бложіках на цій платформе.Кто-то активно пише і ділитися інформацією, хтось просто чітатель.Можно відзначити велику скандальність ресурсу, тут свої блоги ведуть провідні політики, борці за свободу, мільйонери, божевільні дизайнери.
Має у своєму розпорядженні велику колекцію шаблонів і стандартним набором плагінів і пріложеній.Ява скрипти не підтримуються з міркувань безпеки, відповідно можна урізноманітнити зовнішній вигляд блогу
тільки HTML прикрасами, та й то тільки на сторінці профіля.Отлічний сервіс статистики, дозволяє отримати всеосяжний аналіз відвідувань блогу, -який багато хто із задоволенням пользуются.На території рунета LiveJournal популярний у початківців блогерів. Ніяких особливих навичок не потрібно. Зареєструвався і піші.Очень добре індексується пошуковими системами.
Є система підтримки новачків. Просунуті користувачі використовують підтримку в якості одного із способів просування свого блогу в рейтингу платформи.Связивая постійних читачів дружніми відносинами так само підвищує рейтинг блогу.
Але якщо ви хочете забезпечити своєму блогу безпеку і добитися успіху, то краще зупинитися на провідних онлайн-платформах, які вже завоювали велику популярність і хороший авторитет.
TypePad Micro - ще один безкоштовний сервіс. Він відрізняється зручним інтерфейсом і дає вам можливість імпортувати і експортувати вміст з інших онлайн платформ.Колічество додатків навряд чи задовольнить навіть середньостатистичного блогера. Найдешевший платний тариф від 8.95 $ в місяць вже включає додаткові теми, домени і технічну поддержку.TypePad Micro виглядає з-за цього кілька відстаючим в даний час, коли практично всі блогінг-сервіси вже пропонують широкі можливості в безкоштовних версіях.
Tumblr - популярна платформа мікроблогінгу з різними функціямі.Преімущество цього сервісу - можливість створювати групи блогів, які працюють на цій платформі. Tumblr підтримує різні додатки, серед яких Google Analytics і Feedburner. Вона володіє багатьма особливостями, серед яких ведення аудіоблога (можна викладати свою музику), вільний вибір доменів, сотні оригінальних тим і багато іншого, зможете синхронізувати свій аккаунт в Tumblr з Facebook і / або Twitter так, щоб оновлювати власний контент тільки в одному ресурсі.

Weebly -   дозволяє організувати ефективну систему роботи управління контентом, пропонує вам більше, ніж просто ведення блогу, має зручний інтерфейс, підтримкою галереї зображень і слайд-шоу, аудіо- та відеофайлів, карт і т Weebly - дозволяє організувати ефективну систему роботи управління контентом, пропонує вам більше, ніж просто ведення блогу, має зручний інтерфейс, підтримкою галереї зображень і слайд-шоу, аудіо- та відеофайлів, карт і т.п.
Так як це повнофункціональний будівельник веб-сайту, ви можете використовувати дизайнерську платформу Weebly, на якій ви зможете будувати веб-сайти для клієнтів.

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают