Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Бізнес на Амазон

 1. Як почати бізнес з Китаєм
 2. Що варто врахувати
 3. 4 переваги бізнесу з Китаєм
 4. Переваги бізнесу з Китаєм
 5. 2. Широкий асортимент
 6. 3. Висока конкуренція
 7. 4. Ексклюзив
 8. Вигоди покупців і продавців

Сьогодні більше половини всіх товарів масового споживання в світі зроблені в Китаї. При цьому за останні 20 років їх якість помітно підвищився, а ціни залишилися як і раніше найнижчими на всьому світовому ринку. Тому бізнес з Китаєм починають все більше підприємців з Росії.

На китайських товарах цілком реально заробляти від 1000 доларів на місяць. При цьому багато примудряються це робити не виходячи з дому. Схоже, настали ідеальні часи: якість китайських товарів високе, асортимент величезний, а інтернет дає можливість вести бізнес з будь-якої точки світу.

Для старту від вас не буде потрібно ніяких особливих знань або навичок, досить буде деякого досвіду споживача та бажання розвиватися і рости.

Як почати бізнес з Китаєм

Як почати бізнес з Китаєм

Для початку необхідно визначитися з товаром. Для цього використовуйте власний досвід покупця, подумайте, що буде актуальним найближчим часом, спробуйте знайти ексклюзив або вивчіть найвищий показник продажів позиції на Амазон.

Коли ви визначитеся з нішею, ціною, видом товару і асортиментом, можна приступати до пошуку китайського виробника або постачальника. Налаштовуйтеся на те, щоб знайти максимально низьку ціну і вигідну пропозицію по доставці, термінів і іншим моментам співробітництва.

Коли умови будуть зрозумілі, замовте доставку товару і придумайте концепцію, як продавати його в Росії.

Бізнесу з Китаєм хороший тим, що не треба морочити голову з виробництвом - все просто, швидко і красиво. Природно тут є і свої особливості. Важливо враховувати і потенційні перешкоди.

| Читайте також: Що таке маржа, націнка і як зробити продажу на Амазон вигідними

Що варто врахувати

Що варто врахувати

На успіх продажів може вплинути відсутність необхідної інформації. Спочатку доведеться вирішити багато питань і прийняти ще більше рішень: де і який товар купувати, наскільки він буде хорошим для російського покупця, як зробити ціну вигідною, як цікаво розповісти про товар поки немає живих відгуків.

Завдяки інтернету, відсутність інформації стає все меншою проблемою. При бажанні, вже за 6 тижнів можна налагодити бізнес з Китаєм. Відсутність інформації можна використовувати собі на користь. Ні, ми не пропонуємо обманювати людей. Більшість покупців замовляли б товар безпосередньо з Китаю, але для цього треба вирішити купу питань. Зробіть це за своїх потенційних покупців, і успіх в продажах не змусить себе довго чекати.

У деяких людей до сих пір упереджене і скептичне ставлення до китайських товарів. Мабуть, сьогодні це головний фактор невдачі. Поки що складно переконати всіх, що речі, зроблені в Китаї, не такої жахливої ​​якості, як були 20 років назад. Пропонуйте своїм покупцям ексклюзивні умови. Наприклад, повернення товару, якщо він не сподобається, або обмін в разі шлюбу. Використовуйте відгуки покупців і робіть якісні фотографії товару з докладним описом. Для оформлення сторінки товару або вашого інтернеті-магазину зверніться за допомогою до професійного фотографа і копірайтер.

4 переваги бізнесу з Китаєм

У китайського виробника найнижчі ціни. Це один з головних плюсів, щоб почати бізнес з Китаєм. До того ж ви можете чи не у одного китайського постачальника знайти повний асортимент цікавою вам продукції.

Китайці роблять все - від предметів особистої гігієни до електронних пристроїв. При цьому товари вже відрізняються прийнятною якістю і дизайном, ніж повністю доводять, що Китай - не означає одноразова річ.

Сьогодні багато світових лідерів виробництва розміщують свої фабрики саме в Китаї, так як тут є можливість знайти дешеву робочу силу. При цьому оптові ціни як і раніше триматися на рівні найнижчих і це ніяк не відбивається на якості або функціонал товарів.

Все це означає, що тільки в Китаї можна знайти вигідних постачальників і виробників. До того ж, сучасні технології дозволяють звести початкові вкладення до мінімуму, адже вам навіть не доведеться їхати у відрядження до Китаю, щоб оцінити товар і домовитися про все з виробником. Досить швидко ви зможете долучитися до числа тих, хто вже сьогодні веде бізнес з Китаєм і отримує з цього гарний прибуток.

| Читайте також: Як збільшити продажі в інтернеті: 6 уроків бізнесу від Амазон

Переваги бізнесу з Китаєм

1. Низькі ціни

Вони можливі не стільки через зниження якості, скільки через дешеву робочу силу. Завдяки цьому ви можете робити дійсно велику націнку, яка може досягати 1000% і здатна покрити всі витрати на закупівлю і доставку товару.

2. Широкий асортимент

Такий асортимент товарів є тільки в Китаї. Тут існує величезна кількість виробників різних масштабів: фабрики і заводи виробляють товари масового споживання на будь-який випадок життя та для будь-якого клієнта. При цьому є величезний вибір моделей кожного виробу.

3. Висока конкуренція

Велика кількість виробників схожих товарів тільки на руку тим, хто збирається купувати товари в Китаї. Виробники намагаються і роблять багато, щоб купували саме у них. Демпінг (заниження ціни з метою витіснення конкурентів) - теж звична справа для китайських виробників. Цим гріх не скористатися.

4. Ексклюзив

Китай дає можливість представляти на ринку ексклюзивні товари від маловідомих, але якісних брендів. Для цього знадобиться деякий час і добре знання китайського ринку, але ви можете стати чи не єдиним представником його лінійки в своєму регіоні. Це дозволить зробити вигідну вам націнку на товар і отримувати більше прибутку.

Вигоди покупців і продавців

Вигоди покупців і продавців

Окрім вигідної ціни закупівлі, можливості продавати ексклюзивний товар і великого асортименту, бізнес з Китаєм може бути вигідним через відносини покупців до процесу покупки.

Сьогодні багато хто знає про хорошу якість китайських товарів, функціональності, великому виборі і низьких цінах. Але щоб купувати безпосередньо з Китаю, треба дізнатися багато всього. Знайти товар, продавця, розібратися з цінами і доставкою, з якістю схожих товарів і можливістю повернення. Споживачеві простіше замовити товар в російській інтернет-магазині, ніж займатися оформленням замовлення і доставкою з китайської фабрики. Покупець готовий переплатити вам і отримати своє замовлення швидко.

Для перевірки продавця, вивчення відгуків про товар, з'ясування тонкощів з доставкою доводиться витратити багато часу і сил. Саме тому більшість російськомовних покупців віддадуть перевагу звернутися до посередника, у якого хоч і дорожче, але зате все просто і гранично зрозуміло на сайті.

Сьогодні в Китаї досить розвинена інфраструктура для російських бізнесменів. Є компанії і окремі консультанти, які допомагають почати бізнес і закупівлі для Росії. Для цього вам не знадобиться знання китайської, досить англійської та російської мов. Виробники намагаються і роблять умови для закупівлі товарів дрібним і великим оптом максимально вигідними і зручними. Також китайські виробники готові робити товари за вашим індивідуальним замовленням. Це можуть бути окремі деталі для ексклюзивних товарів (меблі, ляльки, одяг, прикраси) або товари, створені під ваші стандарти і запити.

| Читайте також: 13 міфів про бізнес в інтернеті

Зображення: Shutterstock, Pixabay

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно