Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Біржа KuCoin (КуКоін) - огляд та відгуки

 1. Реєстрація на біржі KuCoin
 2. Переваги біржі KuCoin для трейдерів
 3. Що таке - криптовалюта KuCoin Shares (KCS) і які у неї перспективи?
 4. Відгуки про KuCoin com

Однією з нових, але найбільш активно і стабільно розвиваються кріптовалютних бірж є KuCoin, яка менше, ніж за півроку зможу увійти в топ 15 крипто бірж і продовжує активно розвиватися. Розглянемо основні переваги біржі КуКоін, як їй користуватися (поповнювати, виводити, торгувати), розглянемо криптовалюта від цієї біржі KuCoin Shares, а також основні відгуки про KuCoin com.

KuCoin (КуКоін, офіційний сайт https://www.kucoin.com ) - це гонконгська кріптовалютная біржа, запущена в середині вересня 2017 року і активно набирає обертів (зовні і за принципом роботи дуже схожа на біржу Бінанс ).

На біржі КуКоін можна купити і продати такі криптовалюта: KuCoin Shares (KCS), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), RedPulse (RPX), NEO (NEO), Bitcoin Cash (BCH), Gas (GAS ), RaiBlocks (XRB), DebitCoin (DBC), Dent (DENT), Dragonchain (DRGN), OysterPearl (PRL), EthereumClassic (ETC), Litecoin (LTC), PowerLedger (POWR), VeChain (VEN), Walton (WTC ), Asch (XAS), Flixxo (FLIXX), SONM (SNM), Modum (MOD), Quantstamp (QSP), Substratum (SUB), Ambrosus (AMB), Dash (DASH), Elixir (ELIX), EOS (EOS ), Hshare (HSR), DecisionToken (HST), Publica (PBL), RaidenNetworkToken (RDN), RequestNetwork (REQ), RChain (RHOC), UnikoinGold (UKG), Revain (R), DigiByte (DGB), KhanCOIN (KNC ), Neblio (NEBL), OmiseGO (OMG), Populous (PPT), Pura (PURA), BitcoinGold (BTG), Everex (EVX), Utrust (UTK), Bounty0x (BNTY), EthLend (LEND), PoET (POE ), TrueFlip (TFL), Solaris (XLR), Aion (AION), Change (CAG), Confido (CFD), LAToken (LA), Deeponion (ONION), ClearPoll (POLL ), Achain (ACT), Bitcoin Diamond (BCD), Bitmark (BTM), GenesisVision (GVT), Monetha (MTH), Nuls (NULS), Qtum (QTUM), Stox (STX), Block Mason Credit Protocol (BCPT) , TenX (PAY), Civic (CVC), Status (SNT).

Реєстрація на біржі KuCoin

Реєстрація на біржі KuCoin

Реєстрація на біржі КуКоін мало чим відрізняється від процесу реєстрації на інших біржах і звичайних сайтах.

Насамперед переходимо на офіційний сайт біржі kucoin.com , В правому верхньому кутку вибираємо російську мову (якщо сайт біржі завантажився відразу не російською), після чого там же натискаємо кнопку «Реєстрація» і на сторінці заповнюємо всі поля (емейл і пароль двічі), і натискаємо кнопку «Далі». На сторінці, система відразу попросить підтвердити адресу електронної пошти, вказану при реєстрації (потрібно перейти по посиланню в листі, який відразу прийде на емейл після реєстрації, при цьому воно часто може потрапляти в папку спам, тому перевіряємо її також).

На замітку: відразу ж після реєстрації рекомендується включити захист аккаунта, включивши в настройках Google Authenticator, що допоможе захистити Ваш аккаунт від злому, а також поповнювати свій рахунок на біржі і виводити криптовалюта.

Переваги біржі KuCoin для трейдерів

 • Стабільно і швидко працююча біржа (надійні сервера і движок біржі, завдяки чому вона працює швидко і «не тупить»).
 • Сайт біржі криптовалюта KuCoin доступний на багатьох мовах, в тому числі і російською (Переклад не ідеальний, але досить якісний).
 • Засоби трейдерів надійно збережені (використовується багаторівневе шифрування, депозити зберігаються на рахунку в надійному банку і регулюються банком, що виключає можливість красти криптовалюта з рахунків клієнтів співробітниками і творцями біржі).
 • Широкий вибір кріптовалютний пар для торгівлі, при цьому даний список постійно росте.
 • Немає необхідності проходити обов'язкову верифікацію.
 • Якісна цілодобова підтримка користувачів.
 • Високі обсяги торгів по багатьом популярним криптовалюта.
 • На біржі KuCoin є офіційні мобільні додатки під iOS і Android, через які можна торгувати зі свого смартфона.
 • Професійний торговий термінал на базі TradingView.
 • Комісія при обміні криптовалюта становить 0,1% (або 0,5% при використанні внутрішньої криптовалюта KuCoin Shares).
 • На біржі Ku Coin висока швидкість обробки вхідних і вихідних транзакцій користувачів (при поповненні рахунку і виведення коштів), що є безперечною перевагою в порівнянні з багатьма біржами, навіть з більш відомими і великими.
 • На біржі КуКоін є внутрішні токени KuCoin Shares (KCS), власники яких отримують пасивний дохід від біржі, а також ряд інших бонусів (наприклад, знижку 50% на комісії біржі при торгівлі), при цьому раз на квартал біржа викуповує частину токенов KuCoin Shares, через що вони ще швидше ростуть в ціні.
 • Кожен зареєстрований на біржі KuCoin com користувач може отримувати додатковий дохід, беручи участь в партнерській програмі і отримуючи пасивний дохід 40% від комісії, заробленої біржею на торговий операціях залучений трейдерів.

Як поповнити рахунок, виводити кошти і торгувати на крипто біржі KuCoin (КуКоін)

Як поповнити рахунок, виводити кошти і торгувати на крипто біржі KuCoin (КуКоін)

Після реєстрації і входу в свій аккаунт на біржі KuCoin переходимо в верхньому меню в розділ «Активи» і на сторінці відображається весь список доступних на біржі криптовалюта у вигляді таблиці.

Поповнити свій рахунок в обраній криптовалюта досить просто: вибираємо потрібну криптовалюта в таблиці і навпаки неї в рядку натискаємо кнопку «Депозит», після чого на октрившейся сторінці відображається згенерований гаманець, на який потрібно буде зробити переклад в цій криптовалюта (після підтвердження переказу в мережі, кошти відразу надходять на Ваш баланс на біржі).

У цьому ж розділі можна замовляти і виведення коштів зі свого балансу, тільки навпаки обраної криптовалюта потрібно натискати кнопку «Виведення коштів» і на сторінці уважно заповнити всі необхідні поля (сума виводу, гаманець, на який будуть перекладається токени, а також код з Гугл аутентифікатора для замовлення виплати). На цій же сторінці відображається розмір комісії при виведенні з біржі KuCoin.

На цій же сторінці відображається розмір комісії при виведенні з біржі KuCoin

Щоб почати торгувати (купувати і продавати криптовалюта) на біржі КуКоін необхідно у верхньому меню перейти у вкладку «Ринки». На сторінці буде відображена таблиця, в якій можна вибрати кріптовалютную пару і відразу зробити покупку або продаж потрібно монети (натиснувши кнопки «Купити» або «Продати» навпроти обраної пари). Це найпростіший варіант покупки криптовалюта на біржі для новачків, тому краще відразу перейти в торговий термінал біржі, натиснувши на назву кріптовалютной пари (наприклад, KCS / BTC) або на значок діаграми праворуч в рядку з даною парою, після чого відкриється головна торгова сторінка біржі .

На замітку: при переході в головний торговий термінал біржі KuCoin в правому нижньому кутку потрібно відразу ввести код з Google Authenticator, щоб почати торгівлю.

У головному торговому терміналі біржі КуКоін зверху зліва біля назви біржі можна вибрати необхідну кріптовалютную пару в випадаючому меню.

Зліва екрану розташований графік по обраної торгової парі (з великою кількістю налаштувань), праворуч від нього розміщені поточні пропозиції щодо купівлі та продажу обраних токенов, а також історія торгів за обраною парі токенов. Під ними розташовані 2 блоки, через які можна оформити покупку і продаж обраної криптовалюта (можна виставляти бажану вартість покупки або продажу, а також необхідну кількість монет).

У самому низу екрану розташовані графік, на якому відображається кількість поточних пропозицій з купівлі та продажу, а праворуч від нього блок, в якому відображені Ваші поточні і закриті заявки за обраною парі криптовалюта.

Що таке - криптовалюта KuCoin Shares (KCS) і які у неї перспективи?

Що таке - криптовалюта KuCoin Shares (KCS) і які у неї перспективи

Токени KuCoin Shares (KCS) - це внутрішня криптовалюта біржі КуКоін, яку може купувати кожен зареєстрований користувач біржі і отримувати від цього пасивний дохід (криптовалюта КуКоін Шарес постійно зростає в ціні, так як стабільно збільшується кількість активних трейдерів на даній біржі, які в свою чергу купують дані маркери для зниження комісій при торгівлі) та ряд інших бонусів і переваг (як і на біржі Binance, внутрішні маркери можна використовувати для зниження комісії при торгівлі в 2 рази до 0,05% від угоди).

Токени KuCoin Shares випущені на базі Ethereum (ERC20-токени), тому їх можна також зберігати не тільки на біржі, а й на своєму Ефіріум гаманці.

Головною перевагою токенов KuCoin Shares (KCS) є можливість отримувати пасивний дохід від біржі KuCoin, так як половину свого доходу від комісій з торгівлі всіх користувачів біржа розподіляє між власниками токенов KCS на біржі.

Відгуки про KuCoin com

За недовгий час роботи (на момент написання огляду), біржа Ku Coin зібрала безліч, в основному позитивних відгуків про себе, так як вона зручна і надійна, має низькі комісії при торгах, а головне з кожним днем ​​все більше набирає обертів (зростає кількість доступних для торгів токенов, збільшується обсяг торгів за багатьма кріптовалютним парам) + доступна на багатьох мовах (залучає активних трейдерів з усіх куточків світу). Свої думки та відгуки про біржу KuCoin com залишаємо в коментарях до даного огляду, а також не забуваємо ділиться ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний.


Що таке - криптовалюта KuCoin Shares (KCS) і які у неї перспективи?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно