Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Біржа Bittrex (Бітрікс) - майданчик для торгівлі криптовалюта

 1. Біржа криптовалюта Bittrex
 2. Чим торгують на біржі криптовалюта Bittrex
 3. Реєстрація Bittrex.com
 4. огляд інтерфейсу
 5. Особистий кабінет
 6. верифікація аккаунта
 7. Як торгувати на бітрекс біржі
 8. купити криптовалюта
 9. продати криптовалюта
 10. вивести кошти
 11. Відгуки про біржу криптовалюта Bittrex

Біржа Bittrex цікава тим, що є досить великою майданчиком, яка на сьогоднішній день займає друге місце за щоденними оборотами криптовалюта, поступаючись тільки Bitfinex

Біржа Bittrex цікава тим, що є досить великою майданчиком, яка на сьогоднішній день займає друге місце за щоденними оборотами криптовалюта, поступаючись тільки Bitfinex.

Користувачі давно оцінили її переваги і перейшли на Бітрікс повністю або частково. Спробуємо ближче познайомитися з торговим майданчиком і ми.

Біржа криптовалюта Bittrex

З розвитком кріптовалютной сфери з'явилася величезна кількість торгових майданчиків, які пропонують інвесторам і трейдерам найрізноманітніші умови. Що ж стосується Bitrix - біржа по праву вважається одним з найбільш комфортних сервісів для спекуляцій криптовалюта. Саме тому вона користується стійким інтересом публіки, а по оборотам зуміла вирватися в ТОП, обігнавши менш щасливих конкурентів. Якщо проаналізувати, що ж пишуть про цю біржі на форумах, то можна приємно здивуватися - категоричного негативу в її адресу набагато менше, ніж по відношенню до інших популярних торгових майданчиків.

Виникла біржа не так давно - в 2015 році. Спочатку сервіс замислювався як звичайний кріптовалютний обмінник, але пізніше творці вирішили вийти на новий рівень і запив справжнісіньку торгову площадку - так і з'явилася на світ Bittrex. Чия біржа ще могла б мати такі грандіозні амбіції, що не американська? І треба сказати, що ці самі амбіції вдалося реалізувати якнайкраще.

Навіть сервіси, які працюють більш тривалий термін і були хедлайнерами в минулому, не можуть похвалитися таким солідним арсеналом переваг. Про них можна говорити довго, але головне в тому, що трейдерам Бітрікс надає широке поле для дій. Посудіть самі: на вибір є 260 торгових пар в самих різних напрямках, а добовий оборот становить 236 $ млн., Тоді як, для порівняння, обороти відомої майданчики Poloniex складають лише 96,5 $ млн. Я вже і зовсім мовчу про біржі за типом Exmo, добові торги на якій не виходять за межі 7,3 $ млн. Як бачите, суми на Бітрікс дійсно крутяться великі, причому навіть за мірками кріптовалютного ринку.

Серед інших достоїнств майданчика можна виділити:

 • Високий рівень надійності біржі і безпеки - застосовується технологія холодного зберігання монет, присутній верифікація користувачів і двухфакторная аутентифікація.
 • Комісія не сильно відрізняється від аналогічного параметра у конкурентів - 0,25%.
 • Сайт працює коректно навіть в момент жвавої торгівлі - при пампах, наприклад.
 • Чесне ім'я Бітрікс не зганьбив зломами, крадіжками, великими хакерськими атаками.
 • Служба підтримки працює оперативно.
 • Адміністрація лояльна до клієнтів, але щодо безпеки строга - тому без елементарної верифікації вам не обійтися.
 • Курс біткоіни на Бітрікс часто вище, ніж на інших майданчиках.

Є у Bittrex і суттєві недоліки і мовчати про них не можна. В першу чергу, російськомовні сегмент ринку незадоволений тим, що переведення на зрозумілий для нас мову немає і він не передбачається. Це, звичайно, важливий момент, але і без російськомовної версії сайту на ньому можна зорієнтуватися і торгувати. Серед іншого, не вистачає підтримки фіатних грошових одиниць, в яких зручно було б здійснювати поповнення рахунку, обходячи конвертацію в біткоіни і, тим самим, не прив'язуючи себе до волатильності курсу. Чи не позначається позитивно на торгівлі незручність графіків і мінімальний ліміт на суму операції.

Чим торгують на біржі криптовалюта Bittrex

Якщо ви раніше торгували на якійсь із великих бірж, то напевно, вам не вистачало валютних пар. Це досить стандартна ситуація, на яку страждає більшість бірж, адже апетити у трейдерів неабиякі і відповідати їм непросто, якщо на лістингу тільки основні альткоіни і біткоіни . Бітрікс дана проблема ніяк не стосується, тому що на цій біржі з кількістю напрямків обміну все в повному порядку. Біржа, звичайно ж, не може похвалитися такою кількістю монет, як Yobit, але число пар значне і досягає 260.

Найбільшу частку торгів на біржі займають операції між біткоіни і кріптовалютним аналогом долара - USDT. Цей напрямок займає близько 8% всіх обмінів, що еквівалентно 19,5 $ млн.

Велику популярність на Бітрікс має криптовалюта Нео , Напрямки обміну з ethereum і молодим Форком Bitcoin Cash . Тут же ви можете знайти все топові монети і навіть деякі рідкісні криптовалюта. Одним словом, якщо ви любите торгувати найрізноманітнішими по волатильності і капіталізації монетами, то вам відмінно підійде Bittrex. Але знову ж таки, в порівнянні з Йобітом, тут немає незрозумілих криптовалюта, які за межами біржі не котируються.

Реєстрація Bittrex.com

Як бачите, майданчик дійсно варто нашої уваги і на ній обов'язково необхідно завести свій аккаунт - якщо не для використання, як основної біржі для торгівлі, то хоча б для диверсифікації своїх грошей. Отже, щоб використовувати біржу необхідно мати на ній свій персональний аккаунт. Завести його зовсім неважко - звичайно, у тих, хто не володіє англійською, можуть виникнути деякі питання, але їх просто можна вирішити, якщо користуватися інструкцією по реєстрації аккаунта, яку я доклала нижче.

Офіційний сайт біржі Bittrex розташований за адресою https://bittrex.com - на нього і потрібно перейти для того, щоб почати роботу з великим торговим сервісом. Далі виконуємо наступні дії:

 1. На сайті біржі шукаємо функцію «LOGIN», яка розміщена в самому кутку праворуч.
 2. Після натискання з'явиться форма входу, її ігноруємо і натискаємо маленьку посилання «Sign Up».
 3. Далі все гранично просто: даємо системі знати яка у нас пошта і задаємо надійний пароль. Тут же потрібно підтвердити, що умови обслуговування ви не тільки бачили і читали, а й повністю з ними згодні. Наостанок залишається натиснути кнопку «Sign Up».
 4. Щоб завершити реєстрацію і стати щасливим володарем особистого облікового запису, необхідно відвідати пошту, яку ви надали при заповненні форми і пройти за посиланням в листі.

огляд інтерфейсу

Інтерфейс сайту дуже зручний і лаконічний, але якщо ви з англійським на «ви», то можливо, він вам здасться не таким вже й зрозумілим. Це тимчасове явище, яке пройде, як тільки ви трошки звикнете. Ну а поки це станеться варто заручитися підтримкою перекладача.

Дизайн Bittrex ненав'язливий, вся важлива для трейдера інформація структурована за розділами і представлена ​​на головній і в кабінеті - залишається лише навчитися її правильно використовувати.

Особистий кабінет

Уже після підтвердження пошти ви можете відвідати свій аккаунт і вивчити функціонал особистого кабінету. Він не такий багатий, щоб в ньому можна було заплутатися і представлені тільки основні функції. У розділі «Wallets» ви завжди можете ознайомитися з реальним станом вашого рахунку, а також провести операції поповнення і виведення. «Orders» - підкаже яке положення справ з торговими заявками. Тут ви можете переглянути які операції виконані, а які ще тільки чекають активації. Для налаштувань облікового запису є посилання «Settings», ну а по виниклих питань можна звернутися в розділ «Help».

верифікація аккаунта

З недавніх пір питання верифікації на Бітрікс стоїть особливо гостро, тому хочете ви цього чи ні, а для використання біржі пройти її в будь-якому випадку доведеться, інакше виводити отриманий прибуток ви просто не зможете. Для початку підтвердження особи перейдіть в розділ «Settings» і виберіть підкатегорію «Basic verification». Далі дотримуйтесь інструкції:

 1. Заповніть верифікаційної форму: перепишіть з паспорта ПІБ, дату народження, місце проживання (країну, округ / область, місто, вулицю, будинок і навіть поштовий індекс). Тут же вкажіть номер паспорта (це необов'язково).
 2. Підтвердіть бажання пройти верифікацію натисканням кнопки «Submit». Інформація буде відправлена ​​на перевірку, а вам необхідно пройти наступний етап аутентифікації.
 3. «Phone verification», вкажіть свій номер телефону, а потім - перепишіть секретний код, який прийде в смс.

Ось, власне, і вся верифікація, після перевірки даних ви зможете користуватися функціоналом біржі практично без кордонів. Якщо, звичайно, не вирішите виводити суми понад 100 ВТС в день - тоді вже доведеться показати адміністрації свій паспорт.

Як торгувати на бітрекс біржі

Ось і настав найвідповідальніший момент співпраці з біржею - безпосередня торгівля з метою отримати профіт. В цілому весь цей процес мало чим відрізняється від торгівлі на будь-який інший кріптобірже, так як основний принцип скрізь однаковий. Є деякі свої нюанси, але якщо раніше вам доводилося торгувати, то складнощів в роботі з Бітрікс не буде.

Почати роботу з майданчиком слід з поповнення рахунку. Для цього перейдіть в розділ «Wallets» і знайдіть потрібну вам криптовалюта. Натиснувши на знак «+» навпроти обраної монети, ви отримаєте адресу, на який необхідно здійснити переклад. Від вас потрібно скопіювати цю інформацію і зробити платіж з гаманця, через обмінник або перевести кошти з іншого біржі.

купити криптовалюта

Для покупки криптовалюта перейдіть в розділ «Markets» і виберіть цікавлять вас напрямок обміну. Натиснувши на нього, ви побачите всю статистику і інструменти аналізу ринкової ситуації за обраним напрямом. Опустившись нижче по сторінці розташовуються ордера покупки і продажу - вам необхідно вибрати ордер «BUY»:

 • «Max» - вкажіть кількість монет, які хочете купити;
 • «Price» - ціна за 1 монету;
 • «Total» - сума оплати з комісією системи.

Після натискання кнопки «BUY» угода буде укладена і, якщо ціна відповідає наявних пропозицій, то ордер буде виконаний, якщо ні - доведеться почекати.

продати криптовалюта

Продаємо криптовалюта за тим же принципом, який я описала вище. Виняток лише в тому, що вам, після вибору напрямку обміну, необхідно вибрати ордер «SELL». В іншому ж всі дії аналогічні.

вивести кошти

Отриману шляхом торгівлі прибуток можна вивести в розділі «Wallets». Виберіть баланс тієї монети, яку збираєтеся переправити на свій гаманець, і натисніть навпроти неї кнопку «-». Далі потрібно вказати адресу гаманця і суму переказу - не забувайте врахувати, що бере bittrex.com комісію за виведення. Після підтвердження операції кошти будуть відправлені і залишиться лише почекати підтвердження мережі.

Відгуки про біржу криптовалюта Bittrex

Якщо ви уважно читали огляд, то напевно, помітили мою прихильність до біржі криптовалюта Бітрікс. Дійсно, важко не враховувати її зручностей, можливостей і обсягів, адже це одна з найбільш популярних майданчиків для торгівлі і заслужила любов користувачів вона не просто так. Ті ж невеликі недоліки, які є, перекриває величезна кількість переваг, які і дали можливість Bittrex вирватися в верхівку ТОПу.

Який би распрекрасной була описана в цьому огляді біржа, але пильності втрачати не варто. Зокрема, не забувайте, що будь-який подібний сервіс не довговічний і багато майданчики йдуть в скам. Тому торгувати тільки на бітрекс і тримати на ній великі суми не варто - використовуйте відразу кілька бірж. А якщо ви ставитеся до старовірів, які до сих пір використовують біржу як сховище співвідношення ціни і якості, то раджу припинити ці дурниці і довіряти гроші тільки програмним і апаратним гаманцях .

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Чия біржа ще могла б мати такі грандіозні амбіції, що не американська?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно