Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Безкоштовні шаблони для сайтів - погані і хороші. І все, що вам потрібно знати

 1. Переваги використання безкоштовних веб-шаблонів
 2. Недоліки використання безкоштовних веб-шаблонів
 3. Пошук безкоштовних веб-шаблонів
 4. Будьте онлайн уже сьогодні за допомогою безкоштовних веб-шаблонів

Одним з найважливіших рішень, яке вам доведеться прийняти, створюючи свій сайт, це те, як він буде виглядати. При цьому ви повинні вирішити, чи хочете ви використовувати вже існуючий безкоштовний шаблон або створити свій. Хоча є безліч аргументів для створення власного індивідуального дизайну, для багатьох власників сайтів це не зовсім практично, особливо для початківців.

Рішення - використовувати безкоштовний веб-шаблон для створення вашого сайту. Веб-шаблони - це вже готові дизайни веб-сайтів, які можуть бути встановлені за пару хвилин. Вони вже мають всі необхідні функції, необхідні для запуску вашого веб-сайту і залучення трафіку.

Більшість веб-хостингів і конструкторів сайтів пропонують своїм клієнтам безкоштовні шаблони, які вони можуть використовувати для швидкого створення своїх сайтів. Багатьом користувачам безкоштовних шаблонів цього буде достатньо, і при цьому вони будуть готові терпіти недоліки їх використання.

Переваги використання безкоштовних веб-шаблонів

Обдумуючи, чи потрібні вам безкоштовні веб-шаблони, почніть з вивчення переваг їх використання:

 • Низькі початкові витрати на установку. При використанні безкоштовного веб-шаблону ви значно скорочуєте свої загальні витрати на установку. Налаштування вашого веб-шаблону може коштувати сотні або навіть тисячі доларів, в залежності від дизайну і функцій, які ви хочете додати на свій сайт.
 • Перевірені дизайни. Багато шаблони, які ви знайдете в конструкторах сайтів, розроблені, щоб бути ефективними в мережі. Ви також можете знайти шаблони, які були попередньо налаштовані для роботи в конкретних нішах або з дизайнами, які вже зарекомендували себе серед відвідувачів.
 • Оптимізовано для мобільних пристроїв. Найостанніші веб-шаблони вже налаштовані для роботи на мобільних пристроях, так як веб-розробники завжди в курсі поточних тенденцій. Шаблони з динамічним дизайном гарантують, що користувачі зможуть отримувати доступ до вашого контенту незалежно від використовуваного пристрою.
 • Вибір - Це величезний світ можливостей, що надає вам безліч варіантів дизайну для вашого сайту. Ймовірно, ви знайдете кілька варіантів, які точно відповідають вашому баченню, а деякі, можливо, буду навіть краще, ніж ви припускали.
 • Швидка настройка - Якщо ви хочете моментально налаштувати свій сайт, безкоштовні шаблони - це ваш вибір. У деяких випадках ви можете встановити новий шаблон за все за п'ять хвилин. Від реєстрації та до готового функціонального сайту у вас може зайняти не більше години або навіть менше.

Недоліки використання безкоштовних веб-шаблонів

Недоліки використання безкоштовних веб-шаблонів

Не існує таких понять, як безкоштовний обід або безкоштовний веб-шаблон. Завжди будуть недоліки, в тому числі і такі:

 • Чи не «дуже» безкоштовно - Зазвичай існує ряд прийомів при використанням безкоштовного веб-шаблону. Часто шаблони доступні тільки в рамках вашого тарифного плану хостингу або підписки. Іноді можуть існувати обмеження на типи сайтів, для яких ви можете використовувати шаблон. Зазвичай це означає, що ви не можете використовувати його для здійснення бізнесу. Крім того, часто виникає різного роду реклама, яку ніяким чином не можна видалити. Крім того, додаткові функції, не включені в безкоштовний шаблон, повинні оплачуватися окремо.
 • Відсутність підтримки - Безкоштовні веб-шаблони зазвичай надаються без будь-яких зобов'язань, і ніякої підтримки не передбачається. Якщо вам потрібна допомога, вам доведеться найняти кого-то другого, щоб все закінчити, що в кінцевому підсумку може коштувати вам більше в довгостроковій перспективі, ніж створення з нуля.
 • Вимагає багато часу - Ви коли-небудь пробували вибрати веб-шаблон? Ви можете витратити години або дні, намагаючись знайти шаблон, який відповідає вашим потребам, і ви повинні впорядкувати величезну кількість веб-шаблонів, щоб зробити це. На кожен шаблон, який буде відмінним для вас варіантом, ймовірно, знайдеться 20 інших, які або не підійдуть, або будуть відверто поганими.
 • Ви не будете виділятися від інших. Проблема з пошуком правильного безкоштовного шаблону полягає в тому, що багато інших вже зробили таке ж відкриття. Це означає, що ваш сайт буде виглядати як багато інших, і, якщо ви опинитеся в тій же галузі або ніші, ви не будете виділятися. Насправді, деякі можуть просто вас проігнорувати, бо їм здасться, що ви копіюєте роботу когось іншого.

Пошук безкоштовних веб-шаблонів

Якщо ви хочете знайти найкращі безкоштовні веб-шаблони, найкраще пошукати їх на сайтах компаній, які спеціалізуються на дизайні сайтів. Нижче наведені деякі з кращих варіантів для пошуку безкоштовних веб-шаблонів онлайн:

 • WordPress - 75 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress в якості свого движка. Шаблони WordPress прості у використанні, і ви можете легко перемикатися між ними. Спочатку шаблони WordPress використовувалися в основному для створення блогів, тепер же багато веб-сайти у всіх нішах створені на WordPress.
 • Wix - Wix пропонує зручний drag-and-drop інструмент, або ж ви можете вибрати будь-який дизайнерський шаблон з їх величезної бібліотеки.
 • Weebly - Це ще одна послуга по створенню веб-сайтів з функцією перетягування, на подобу Wix, але вони більше орієнтуються на бізнес-сайти. У Weebly вам буде надана величезна бібліотека безкоштовних веб-шаблонів, які підходять для ведення бізнесу.
 • Sitebuilder - Sitebuilder пропонує широкий спектр безкоштовних хостингових і веб-рішень, придатних для будь-якого веб-сайту. Їх безкоштовні сервіси, включаючи величезну бібліотеку шаблонів, існують через наявність реклами, але вони також пропонують і звичайний хостинг
 • - Ця компанія надає величезний вибір шаблонів, але більше орієнтована на веб-майстрів DIY. Їх шаблони повністю настроюється і вільно модифікуються від початкового базового дизайну.

Будьте онлайн уже сьогодні за допомогою безкоштовних веб-шаблонів

Будьте онлайн уже сьогодні за допомогою безкоштовних веб-шаблонів

Коли ви будете готові створити свій перший веб-сайт, ви захочете якомога швидше стати онлайн. Ось тут вам і стануть в нагоді безкоштовні веб-шаблони. За допомогою безкоштовного веб-шаблону ви можете швидко стати онлайн за хвилини за допомогою легкоізменяемого дизайну, оптимізованого для мобільних пристроїв, і ваш сайт буде виглядати так, як якщо б ви найняли професійного розробника.

Хоча у безкоштовних шаблонів і існує кілька недоліків, для багатьох веб-майстрів це несуттєво. Звичайно, в разі, якщо ви спробуєте безкоштовний шаблон, і він не буде працювати, або ваш бізнес почне рости, в майбутньому у вас завжди буде можливість розробити власний дизайн. На даний момент безкоштовний веб-шаблон може бути кращим рішенням для запуску вашого сайту і початку процесу створення вашого бренду.

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,