Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Bazisvirtualcd.sys - Як виправити помилку "синій екран" (BSOD)

 1. огляд Bazisvirtualcd.sys
 2. Що з себе представляють файли SYS?
 3. Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?
 4. В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?
 5. Поширені повідомлення про помилки в Bazisvirtualcd.sys
 6. Причини помилок у файлі Bazisvirtualcd.sys
 7. Крок 1: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері
 8. Крок 2: Виправити записи реєстру, пов'язані з WinCDEmu
 9. Крок 3: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ
 10. Крок 4: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі
 11. Крок 5: Видалити недавно встановлену програму, пов'язану з WinCDEmu / Bazisvirtualcd.sys
 12. Крок 6: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")
 13. Крок 7: Встановіть всі доступні оновлення Windows
 14. Крок 8: Перевірити жорсткий диск на помилки ( "chkdsk / f")
 15. Крок 9: Перевірте оперативну пам'ять (RAM) на наявність помилок
 16. Крок 10: Проведіть чисту установку Windows
 17. Інформація про операційну систему
 18. Проблема з Bazisvirtualcd.sys все ще залишається невирішеним?

Завантаження
WinThruster 2019 - Сканувати ваш комп'ютер на наявність помилок реєстру в bazisvirtualcd.sys

Сумісна з Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 і 10

Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення

огляд Bazisvirtualcd.sys

Що таке Bazisvirtualcd.sys?

Bazisvirtualcd.sys є різновидом файлу SYS, пов'язаного з WinCDEmu, який розроблений Bazis для ОС Windows. Остання відома версія Bazisvirtualcd.sys: 1.5.0.1, розроблена для Windows Vista. Даний файл SYS має рейтинг популярності 1 зірок і рейтинг безпеки "Невідомо".

Що з себе представляють файли SYS?

Файли SYS, такі як bazisvirtualcd.sys - це сторонні (наприклад, Bazis) драйвери пристроїв або важливі системні файли, які поставляються як частина операційної системи Windows. Більшість файлів SYS дозволяє внутрішнього обладнання ПК або підключеному устаткуванню, наприклад, принтеру, взаємодіяти зі сторонніми програмами (наприклад, з веб-браузерами, текстовими процесорами, WinCDEmu) і операційною системою (наприклад, Windows Vista).

Інші файли SYS - це важливі системні файли, звані "драйвери пристроїв режиму ядра", які використовуються для роботи операційної системи Windows Vista. Такі файли, як "CONFIG.SYS", містять містять параметри конфігурації і вказують, які драйвери пристроїв повинні завантажуватися операційною системою. Без файлів драйверів, таких як bazisvirtualcd.sys, ви б не могли виконувати такі прості завдання, як друк документа.

Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?

Помилки файлу SYS зазвичай викликані несправностями обладнання або ушкодженнями файлів драйверів пристроїв. Зважаючи на важливість Bazisvirtualcd.sys в роботі WinCDEmu і інших функцій Windows, будь-яке пошкодження цього файлу може призвести до критичних системних помилок у формі "синього екрану смерті" (BSOD). Для отримання додаткової інформації див. "Причини помилок Bazisvirtualcd.sys" нижче.

В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?

Помилки SYS, наприклад, пов'язані з bazisvirtualcd.sys, найчастіше з'являються під час запуску комп'ютера, запуску програми або при спробі використання специфічних функцій у вашій програмі (наприклад, друк).


Поширені повідомлення про помилки в Bazisvirtualcd.sys

Більшість помилок %% knowledgebase_file_name %%, з якими вам доведеться зіткнутися, пов'язане з помилками типу "синій екран" (також відомими як "BSOD" або "помилка ЗУПИНКИ"), які з'являються в Windows XP, Vista, 7, 8 і 10:

 • "Була виявлена проблема, і Windows була вивантажено, щоб запобігти пошкодженню комп'ютера. Очевидно, проблема викликана наступним файлом: Bazisvirtualcd.sys."
 • ":( Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою і потребує перезавантаження. Ми зберемо необхідну інформацію і здійснимо перезавантаження. Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете пізніше пошукати в Інтернеті за назвою помилки: bazisvirtualcd.sys."
 • "STOP 0x0000000A: IRQL_NOT_LESS_EQUAL - bazisvirtualcd.sys"
 • "STOP 0x0000001E: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED - bazisvirtualcd.sys"
 • "STOP 0 × 00000050: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA - bazisvirtualcd.sys"

У більшості випадків ви стикаєтеся в помилками типу "синій екран" bazisvirtualcd.sys після установки нового апаратного або програмного забезпечення. Сині екрани bazisvirtualcd.sys можуть з'являтися при установці програми, якщо запущена програма, пов'язана з bazisvirtualcd.sys (наприклад, WinCDEmu), коли завантажується драйвер Bazis або під час запуску або завершення роботи Windows. Відстеження моменту появи помилки ЗУПИНКИ є важливою інформацією при усуненні проблеми.


Причини помилок у файлі Bazisvirtualcd.sys

Помилки типу "синій екран" файлу Bazisvirtualcd.sys можуть бути викликані безліччю проблем апаратного забезпечення, прошивки, драйвера або програмного забезпечення. Вони, в свою чергу, можуть бути пов'язані або з програмним забезпеченням WinCDEmu, або з апаратним забезпеченням Bazis, але це не завжди так.

Більш конкретно, дані помилки bazisvirtualcd.sys можуть бути викликані наступними причинами:

 • Неправильно сконфігуровані, старі або пошкоджені драйвери пристрою WinCDEmu (дуже часто).
 • Пошкодження реєстру Windows через нещодавній зміни програмного забезпечення (установка або видалення), пов'язаного з bazisvirtualcd.sys.
 • Вірус або шкідливі програми, які пошкодили файл bazisvirtualcd.sys або пов'язані з WinCDEmu програмні файли.
 • Конфлікт обладнання після установки нового обладнання Bazis, або обладнання, пов'язаного з bazisvirtualcd.sys.
 • Пошкоджені або віддалені системні файли після установки програмного забезпечення або драйверів, пов'язаних з WinCDEmu.
 • Синій екран bazisvirtualcd.sys викликаний ушкодженнями жорсткого диска.
 • Помилка зупинки файлу bazisvirtualcd.sys в зв'язку з пошкодженням оперативної пам'яті (RAM).

Нижче описана послідовність дій по усуненню помилок, покликана вирішити проблеми bazisvirtualcd.sys. Дана послідовність приведена в порядок від простого до складного і від менш витратного за часом до більш витратним, тому ми настійно рекомендуємо дотримуватися даної інструкції по порядку, щоб уникнути непотрібних витрат часу і зусиль.


Крок 1: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері


Вкрай ймовірно, що помилки типу "синій екран" Bazisvirtualcd.sys пов'язані з пошкодженням або старінням драйверів пристроїв. Драйвери з легкістю можуть працювати сьогодні і перестати працювати завтра з цілого ряду причин. Гарна новина полягає в тому, що ви часто можете оновити драйвери пристрою, щоб усунути проблему BSOD.

У зв'язку з тимчасовими витратами і загальною складністю оновлення драйверів ми настійно рекомендуємо використовувати утиліту оновлення драйверів , наприклад DriverDoc (Розроблена Microsoft Gold Partner), для автоматизації цього процесу.Крок 2: Виправити записи реєстру, пов'язані з WinCDEmu


Іноді помилки bazisvirtualcd.sys і інші системні помилки типу "синій екран" можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Установка сторонніх програм або зараження шкідливим ПЗ могли пошкодити записи реєстру, пов'язані з WinCDEmu, і викликати помилки ЗУПИНКИ bazisvirtualcd.sys. Таким чином, ці пошкоджені записи реєстру WinCDEmu необхідно виправити, щоб усунути проблему в корені.

Редагування реєстру Windows вручну з метою видалення містять помилки ключів bazisvirtualcd.sys не рекомендується, якщо ви не є фахівцем з обслуговування ПК. Помилки, допущені при редагуванні реєстру, можуть привести до непрацездатності вашого ПК і завдати непоправної шкоди вашій операційній системі. Насправді, навіть одна кома, поставлена ​​не в тому місці, може перешкодити завантаженні комп'ютера!

У зв'язку з подібним ризиком ми настійно рекомендуємо використовувати надійні інструменти очищення реєстру, такі як WinThruster (Розроблений Microsoft Gold Certified Partner), щоб просканувати і виправити будь-які проблеми, пов'язані з bazisvirtualcd.sys. використовуючи очистку реєстру , Ви зможете автоматизувати процес пошуку пошкоджених записів реєстру, посилань на які відсутні файли (наприклад, викликають помилку bazisvirtualcd.sys) і неробочих посилань усередині реєстру. Перед кожним скануванням автоматично створюється резервна копія, що дозволяє скасувати будь-які зміни одним кліком і захищає вас від можливого пошкодження комп'ютера. Найприємніше, що усунення помилок реєстру може різко підвищити швидкість і продуктивність системи.


Попередження: Якщо ви не є досвідченим користувачем ПК, ми НЕ рекомендуємо редагування реєстру Windows вручну. Неправильне використання Редактора реєстру може призвести до серйозних проблем і зажадати переустановлення Windows. Ми не гарантуємо, що неполадки, які є результатом неправильного використання Редактора реєстру, можуть бути усунені. Ви користуєтеся Редактором реєстру на свій страх і ризик.

Перед тим, як вручну відновлювати реєстр Windows, необхідно створити резервну копію, експортувавши частина реєстру, пов'язану з bazisvirtualcd.sys (наприклад, WinCDEmu):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "regedit" і натисніть ENTER.
 8. У редакторі реєстру виберіть ключ, пов'язаний з bazisvirtualcd.sys (наприклад, WinCDEmu), для якого потрібно створити резервну копію.
 9. У меню Файл виберіть Експорт.
 10. У списку Зберегти в виберіть папку, в яку ви хочете зберегти резервну копію ключа WinCDEmu.
 11. У полі Ім'я файлу введіть ім'я файлу резервної копії, наприклад "WinCDEmu резервна копія".
 12. Переконайтеся, що в полі Діапазон експорту вибрано значення Обрана гілку.
 13. Натисніть Зберегти.
 14. Файл буде збережений з розширенням .reg.
 15. Тепер у вас є резервна копія записи реєстру, пов'язаної з bazisvirtualcd.sys.

Наступні кроки при ручному редагуванні реєстру не будуть описані в даній статті, так як з великою ймовірністю можуть привести до пошкодження вашої системи. Якщо ви хочете отримати більше інформації про редагування реєстру вручну, будь ласка, ознайомтеся з посиланнями нижче.


Ми не несемо ніякої відповідальності за результати дій, вчинених за інструкцією, наведеною нижче - ви виконуєте ці завдання на свій страх і ризик.

Windows XP
http://www.theeldergeek.com/windows_xp_registry.htm

Windows 7
http://www.theeldergeek.com/windows_7/registry_edits_for_win7.htm

Windows Vista
http://support.microsoft.com/kb/2688326 - LetMeFixItMyselfAlways


Крок 3: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ


Є ймовірність, що помилка ЗУПИНКИ bazisvirtualcd.sys може бути пов'язана із зараженням вашого комп'ютера шкідливим ПЗ. Ці шкідливі зловмисники можуть пошкодити або навіть видалити файли, пов'язані з SYS. Крім того, існує можливість, що помилка типу "синій екран" bazisvirtualcd.sys пов'язана з компонентом самої шкідливої ​​програми.


Порада: Якщо у вас ще не встановлена програма для захисту від шкідливого ПО, ми настійно рекомендуємо використовувати Emsisoft Anti-Malware ( завантажити ). На відміну від інших захисних програм, дана програма пропонує гарантію видалення шкідливого ПЗ.


Крок 4: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі


Відновлення системи Windows дозволяє вашому комп'ютеру "відправитися в минуле", щоб виправити проблеми bazisvirtualcd.sys. Відновлення системи може повернути системні файли і програми на вашому комп'ютері на той час, коли все працювало нормально. Це потенційно може допомогти вам уникнути головного болю від усунення помилок, пов'язаних з SYS.


Будь ласка, майте на увазі: використання відновлення системи не вплине на ваші документи, зображення або інші дані.

Щоб використовувати Відновлення системи (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. У рядку пошуку введіть "Відновлення системи" та натисніть ENTER.
 3. У вікні результатів натисніть Відновлення системи.
 4. Введіть пароль адміністратора (у разі запиту).
 5. Дотримуйтесь вказівок на екрані майстра для вибору точки відновлення.
 6. Відновити ваш комп'ютер.

Крок 5: Видалити недавно встановлену програму, пов'язану з WinCDEmu / Bazisvirtualcd.sys


Якщо помилка BSOD bazisvirtualcd.sys пов'язана з конкретною програмою, перевстановлення пов'язаного з WinCDEmu програмного забезпечення може допомогти.

Інструкції для Windows 7 і Windows Vista:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління в меню справа.
 3. Натисніть Програми.
 4. Натисніть Програми та засоби.
 5. Знайдіть WinCDEmu в стовпці Ім'я.
 6. Натисніть на запис WinCDEmu.
 7. Натисніть на кнопку Видалити у верхній стрічці меню.
 8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення WinCDEmu.

Інструкції для Windows XP:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління.
 3. Натисніть Установка і видалення програм.
 4. Знайдіть WinCDEmu в списку Встановлені програми.
 5. Натисніть на запис WinCDEmu.
 6. Натисніть на кнопку Видалити праворуч.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення WinCDEmu.

Інструкції для Windows 8:

 1. Встановіть покажчик миші в нижньому лівому куті екрану для показу зображення меню Пуск.
 2. Клацніть правою кнопкою миші для виклику контекстного меню Пуск.
 3. Натисніть Програми та засоби.
 4. Знайдіть WinCDEmu в стовпці Ім'я.
 5. Натисніть на запис WinCDEmu.
 6. Натисніть Видалити / змінити у верхній стрічці меню.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення WinCDEmu.

Після того, як ви успішно видалили програму, пов'язану з bazisvirtualcd.sys (наприклад, WinCDEmu), заново встановіть цю програму, дотримуючись інструкції Bazis.


Крок 6: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")


Перевірка системних файлів являє собою зручний інструмент, що включається до складу Windows, який дозволяє просканувати і відновити пошкоджені системні файли Windows (включаючи ті, які мають відношення до bazisvirtualcd.sys). Якщо утиліта перевірки системних файлів виявила проблему в SYS або іншому важливому системному файлі, вона зробить спробу замінити проблемні файли автоматично.

Як запустити перевірку системних файлів (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "sfc / scannow" і натисніть ENTER.
 8. Перевірка системних файлів почне сканування на наявність проблем bazisvirtualcd.sys і інших системних файлів (проявіть терпіння - перевірка може зайняти тривалий час).
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 7: Встановіть всі доступні оновлення Windows


Microsoft постійно оновлює і покращує системні файли Windows, пов'язані з bazisvirtualcd.sys. Іноді для вирішення проблеми синього екрану смерті потрібно просто напросто оновити Windows за допомогою останнього пакета оновлень або іншого патча, які Microsoft випускає на постійній основі.

Щоб перевірити наявність оновлень Windows (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "update" в рядку пошуку і натисніть ENTER.
 3. Буде відкрито діалогове вікно Оновлення Windows.
 4. Якщо є доступні оновлення, натисніть на кнопку Встановити оновлення.

Крок 8: Перевірити жорсткий диск на помилки ( "chkdsk / f")


Хоча більшість помилок bazisvirtualcd.sys типу "синій екран", пов'язаних зі зберіганням, викликані проблемами з драйверами жорсткого диска або з контролерами зовнішньої пам'яті, в деяких випадках такі BSODи можуть бути викликані пошкодженнями жорсткого диска.

Згодом ваш комп'ютер може накопичити помилки на жорсткому диску в зв'язку з частим ненавмисним неправильним використанням. Непередбачені завершення роботи, "примусове завершення" програм, пошкоджена або неповна установка програмного забезпечення (наприклад, WinCDEmu), відмова обладнання Bazis і перебої в подачі електроенергії можуть привести до пошкодження файлової системи і даних, що зберігаються. В результаті, ви можете зіткнутися з появою синіх екранів, пов'язаних з bazisvirtualcd.sys.

Microsoft поставляє зручну утиліту під назвою "chkdsk" ( "Check Disk" - перевірка диска), призначену для сканування і виправлення помилок жорсткого диска. Якщо описані вище кроки щодо усунення помилок не допомогли позбутися помилки ЗУПИНКИ bazisvirtualcd.sys, запуск утиліти "chkdsk" може допомогти виявити і усунути причину появи BSOD.

Як запустити "chkdsk" (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "chkdsk / f" і натисніть ENTER.
 8. "Chkdsk" почне сканування жорсткого диска на наявність пошкоджень, які могли викликати помилки ЗУПИНКИ bazisvirtualcd.sys.
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 9: Перевірте оперативну пам'ять (RAM) на наявність помилок


Іноді помилки bazisvirtualcd.sys типу "синій екран", пов'язані з апаратним забезпеченням, можуть бути викликані пошкодженням оперативної пам'яті (RAM). Якщо ви стикаєтеся з випадковими перезавантаженнями комп'ютера, звуковими сигналами при завантаженні або іншими несправностями комп'ютера (на додаток до помилок BSOD bazisvirtualcd.sys), то досить імовірно, що є пошкодження пам'яті. Насправді, майже 10% падінь додатків в ОС Windows викликані пошкодженнями пам'яті.

Якщо ви недавно додали нову пам'ять в комп'ютер, ми рекомендуємо тимчасово прибрати її, щоб переконатися, що вона не є причиною помилки bazisvirtualcd.sys. Якщо ця дія усунуло BSOD, знаічіт, це джерело проблеми, і, отже, нова пам'ять або несумісна з якимось вашим обладнанням, або пошкоджена. В такому випадку, вам буде потрібно заміна нових модулів пам'яті.

Якщо ви не додавали нової пам'яті, на наступному етапі необхідно провести діагностичний тест наявної пам'яті комп'ютера. Тест пам'яті дозволяє провести сканування на наявність серйозних збоїв пам'яті і періодичних помилок, які можуть бути причиною вашого синього екрану смерті bazisvirtualcd.sys.

Хоча останні версії Windows містять утиліту для перевірки оперативної пам'яті, я вкрай рекомендую замість неї використовувати Memtest86 . Memtest86 є тестуючі програмне забезпечення на основі BIOS, на відміну від інших тестових програм, що запускаються в середовищі Windows. Перевага такого підходу в тому, що утиліта дозволяє перевіряти ВРЮ операційну пам'ять на наявність помилок bazisvirtualcd.sys, в той час як інші програми не можуть перевіряти області пам'яті, зайняті власне програмою, операційною системою і іншими запущеними програмами.

як запустити Memtest86 для сканування пошкоджень пам'яті, що викликають помилки ЗУПИНКИ bazisvirtualcd.sys:

 1. Візьміть невикористаний USB флеш-накопичувач і підключіть до комп'ютера.
 2. Завантажити USB образ Windows MemTest86.
 3. Клацніть правою кнопкою миші на файлі образу і виберіть пункт "Витягти в поточну папку". Вийміть папку в будь-яке місце, де ви зможете з легкістю здійснювати доступ до неї (наприклад, на Робочий стіл).
 4. Відкрийте витягнуту папку, запустіть утиліту ImageUSB і виберіть підключений USB-носій для створення завантажувального диска. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: дана дія призведе до стирання всіх даних на USB-носії
 5. Memtest86 буде встановлена на USB-носій, після чого ви зможете приступити до перевірки можливих джерел помилок bazisvirtualcd.sys.
 6. Комп'ютер за допомогою встановленого USB-приводу.
 7. Memtest86 почне тестування пам'яті на наявність помилок.
 8. Дотримуйтесь командам на екрані.

Якщо всі описані вище кроки не увінчалися успіхом, а Memtest86 виявила пошкодження пам'яті, то вкрай ймовірно, що помилка типу "синій екран" bazisvirtualcd.sys викликана поганим станом пам'яті. В такому випадку, вам потрібно замінити відмовляється пам'ять, щоб усунути BSODи bazisvirtualcd.sys.

Додаткову допомогу може надати навчальне відео від Corsair, в якому розповідається, як запустити Memtest86:

http://www2.corsair.com/training/how_to_memtest/6

Крок 10: Проведіть чисту установку Windows


Caution: We must emphasize that reinstalling Windows will be a very time -consuming and advanced task to resolve bazisvirtualcd.sys problems. To avoid data loss, you must be sure that you have backed-up all of your important documents, pictures, software installers, and other personal data before beginning the process. If you are not currently backing up your data, you need to do so immediately ( download a highly-recommended backup solution ) To protect yourself from permanent data loss.


Будь ласка, майте на увазі: Якщо проблема bazisvirtualcd.sys не усунуто після чистої установки Windows, це означає, що проблема SYS ОБОВ'ЯЗКОВО пов'язана з апаратним забезпеченням. В такому випадку, вам, ймовірно, доведеться замінити відповідне обладнання, що викликає помилку bazisvirtualcd.sys.


Файл: bazisvirtualcd.sys Остання відома версія: 1.5.0.1 Розробник: Bazis Розмір файлу (байтів): 61080 Програмне забезпечення: WinCDEmu Операційна система: Windows Vista Опис: WinCDEmu virtual CDROM driver MD5: f3326e4e3f902b31a6bd601ecc6e14d1 SHA1: 501f1d20354621a3aa019b8c0622973552d6f180 SHA256: 1f8fb48c1c9a47a67d04b4b7f3e1cc9a74c808d9e2831df0005a34559c7595d3

Інформація про операційну систему

Повідомлення про помилки Bazisvirtualcd.sys можуть з'являтися в будь-яких з нижчеперелічених операційних систем Microsoft Windows:

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Windows ME
 • Windows 2000

Проблема з Bazisvirtualcd.sys все ще залишається невирішеним?

Звертайтеся до нас в будь-який час в соціальних мережах для отримання додаткової допомоги:Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення


Про автора: Джей Гітера ( Jay Geater ) Є президентом і генеральним директором корпорації Solvusoft - глобальної компанії, що займається програмним забезпеченням і приділяє основну увагу новаторським сервісним програмам. Він все життя пристрасно захоплювався комп'ютерами та любить все, пов'язане з комп'ютерами, програмним забезпеченням і новими технологіями.
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?
Sys все ще залишається невирішеним?
Sys?
Що з себе представляють файли SYS?
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?
Sys все ще залишається невирішеним?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,