Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Avast Free Antivirus

 1. Переваги беплатного антивіруса Аваст 2017
 2. Актіваціруйте і продовжите Avast на рік
 3. Завантажити антивірус Аваст 2017
 4. Чому Аваст - кращий антивірус?
 5. Антивірусні компоненти Avast FREE
 6. Зміни в Free Antivirus 2017:

Безкоштовний Avast Antivirus 2017 - абсолютно нова програма від компанії Avast, яку можна завантажити без реєстрації на сайті NotAntivirus.ru. Незважаючи на те, що це безкоштовний антивирусник на 1 рік, Аваст Software без реєстрації обеспечтвает найефективнішу і сучасну захист від будь-яких типів вірусів. Ця антивірусна утиліта варта уваги, адже вона стоїть в одному ряду з відомими антивірусними продуктами, такими як розробки Касперського або Dr.Web. Але при цьому за нього не потрібно платити.

Аваст - один з найбільш відомих безкоштовних антивірусів, який з успіхом вирішує численні завдання по збереженню безпеки користувачів, їх діяльності і особистих даних. За багатьма параметрами він не поступається багатьом платним продуктам. Аваст від компанії AVAST-Software відмінно підходить для домашнього використання, адже даний продукт цілком легально можна поставити на свій ПК і не знати проблем. Користувачам дається річна ліцензія без необхідності оплати і реєстрації.

аваст антивірус 2017 скачати безкоштовно аваст антивірус 2017 скачати безкоштовно

Переваги беплатного антивіруса Аваст 2017

Скачайте антивирусник Avast

Avast створювався не тільки під знайомі більшості користувачів операційні системи Windows, є версії для систем Mac OS і мобільних пристроїв. Для стабільної і правильної роботи антивірусного продукту рекомендується ставити його на локальний системний диск, в більшій частині випадків це диск C.

скачати аваст безкоштовно на рік скачати аваст безкоштовно на рік


Розробником Avast Free Antivirus є AVAST Software. Це компанія з Чехії, яка з'явилася в 1991 році. У перші роки існування штат співробітників організації мав всього 5 співробітників, на поточний момент штат фірми включає практично 1000 чоловік. Засновниками компанії є Павло Баудіш, Едвард Кучера, в тому числі перший влаштувався співробітник Володимир Черник.
У 2010 році антивирусник зайняв 2 місце в рейтингу CNET Downloads за кількістю завантажуваних програм. Antivirus Аваст на 2014 скачали і встановили понад 160 мільйонів користувачів у світі. Програма підтримує понад 50 мовних пакетів.

Антивірус за замовчуванням ставиться в корінь системного диска, де стоїть операційна система:

Актіваціруйте і продовжите Avast на рік

Для активації Avast необхідно зробити ряд дій. В першу чергу рекомендується уважно переглянути скріншоти і вивчити опис, щоб не було зайвих питань при активації антівірусника на рік.
Виконати активацію АВАСТ на рік без реєстрації можливо в разі, якщо була завантажена і встановлена ​​версія Avast Free! Antivirus. Із завершенням установки потрібно виконати наступний ряд дій:

 • натиснути «Пройти реєстрацію» або «Реєстрація». Подібне ж вікно з'явиться рівно через рік, коли закінчиться річна безкоштовна ліцензія;
 • У вікні №2 під стовпцем «Базовий захист» потрібно буде натиснути кнопку;
 • після цього потрібно заповнити поля «Ім'я», «Прізвище» та «E-mail»;
 • завершити реєстрацію, тобто поставити хрестик або залишити базову захист. Більше ніяких дій виконувати не потрібно.

Після цього антивірус буде мати безкоштовну ліцензію строком на рік. Інших дій виконувати не потрібно, антивірус буде оновлюватися автоматично безпосередньо з виходом свіжих баз.

Важливо врахувати, що антивірус Аваст є безкоштовним, тому користувачеві будуть постійно демонструватися різні рекламні віконця:

 • про можливість оновитися до версії Pro;
 • включити Мега-крутий режим сканування і так далі.

Не потрібно вестися на подібні рекламні вікна, адже все, що буде пропонуватися додатково, зажадає сплати грошей. Природно, що платити чи не платити - вирішувати Вам. Але і без платних доповнень антивирусник буде прекрасно себе демонструвати. Антивірус Аваст з безкоштовною ліцензією на рік буде щодня оновлюватися.

Завантажити антивірус Аваст 2017

В останній версії Avast FREE:

Безкоштовний антивірус Аваст 2017 представляє цілий ряд нововведень і поліпшень, які роблять роботу з даним продуктом легше і зручніше. При цьому антивирусник став більш розумним і ефективним. Він прекрасно бореться з всілякими вірусами і троянами, забезпечуючи безпечну роботу користувача. Аваст фрі 2017 року пропонується з розширеним пакетом функцій, тобто він крім іншого включає видалення з браузера небажаних панелей інструментів, а також сканування системи за допомогою однієї кнопки.

avast 2017 avast 2017

Нове у версії 2017

 • екран поведінки
 • Ігровий режим
 • пасивний режим
 • Новий користувальницький інтерфейс: перероблений інтерфейс став більш інтуїтивним, простішим в навігації і менш громіздким для досвідчених користувачів. Використання зрозумілого "людського" мови дозволить спростити розуміння функцій антивіруса як для новачків, так і для досвідчених користувачів.
 • Покращена продуктивність, менше переривань: менше активності на екрані. Чи не потрібна попередня реєстрація для настройки продукту.
 • Додавання захисних технологій AVG

нововведення:

• Все переведено на російську мову.

• Перероблений призначений для користувача інтерфейс

• Avast Паролі.

• Аудитор безпеки домашньої мережі.

• Захист від шкідливого програмного забезпечення.

• Менеджер паролів.

• Антивірус і антишпигун.

• Оновлення програмного забезпечення (Software Updater).

• Сканер безпеки (Home Security Network) домашньої мережі.

• SmartScan.

• Сканування HTTPS.

• Сумісність з Windows 10

Слід також виділити два основних поновлення:

• - браузер SafeZone. Він замінює десктопну версію SafeZone, яка тепер доступна в будь-який преміум-версії (Premier, Internet Security, Pro Antivirus). SafeZone використовується для автоматичного запуску в ізольованій захищеному середовищі фінансових сайтів в Режимі оплати, а також автоматичного відкриття ненадійних і підозрілих сайтів в безпечному режимі в захищеній віртуальному середовищі;

• - Паролі. Ця функція інтегрована в усі версії антивіруса, вона дозволяє задавати один майстер-пароль, щоб мати доступ до будь-яких збереженим паролів.

Основним нововведенням останньої російської версії Аваст став менеджер паролів під назвою Avast Passwords. Його головна особливість в тому, що він не тільки може зберігати і генерувати паролі, заповнювати різні онлайнові форми тощо, але також синхронізувати дані користувача з мобільними додатками пристроїв, що базуються на системах Android і iOS. Тепер можна зберігати в зашифрованому вигляді всі ваші паролі і не боятися, що їх хтось вкраде і стане використовувати у власних корисливих інтересах.

менеджер паролів аваст менеджер паролів аваст

Крім цього був оновлений інтерфейс і функціональність, поліпшений моніторинг за поточним станом локальної мережі, в браузерах доданий новий метод сканування HTTPS, підвищена швидкодія головних модулів пакета і виправлені виявлені помилки. Унікальний модуль сканування локальної мережі на даний момент виявляє на 12 видів вразливостей роутера більше.

Встановлюючи останню версію Avast Free, Ви стаєте власником не просто безкоштовного антивіруса, а справжнісінького сучасного антивіруса, який забезпечить найвищу захист вашої домашньої мережі, вашого комп'ютера, а також ваших конфіденційних даних.

Чому Аваст - кращий антивірус?

Екран файлової системи.

Являє основний компонент сканера avast, який в реальному часі відстежує всі програми, в тому числі файли на вашій системі.

Гібридні технології. Застосовуються Послуги в «хмарі» у вигляді:

- потокових оновлень. Забезпечується потокова передача оновлень, яка дає можливість забезпечити постійний і ефективний захист від новітніх загроз.

- служби репутації FileRep. Дає можливість приймати більш правильні рішення за допомогою відправки запитів в avast (базу даних) для перевірки по репутації файлів.

Екран пошти.

Дозволяє відстежувати весь трафік програм, які функціонують з електронною поштою. Даний інструмент може сканувати всі листи до моменту, як вони потрапляють в ваш комп'ютер, забезпечуючи, таким чином, безпеку та запобігаючи виникненню небезпеки. Екран сценаріїв. Даний інструмент перехоплює всі сценарії, які виконуються в системі, як безпосередньо віддалені, так і локальні. Веб-екран. Аналізує будь-які ваші дії при відвідуванні сайтів в мережі і заздалегідь запобігає загрози до того моменту, як їх зможе відстежити веб-браузер. Екран поведінки. Дозволяє відстежити систему на підозрілу поведінку, щоб попередити користувача про будь-які незвичні діях. Екран P2P. Даний інструмент відстежує завантаження більшості додатків P2P, тобто пірінгових програм, нейтралізуючи майже всі ризики в сфері безпеки, які мають зв'язок із зазначеним типом програм. Установка в режимі сумісності. Даний інструмент забезпечує другу лінію оборони. Встановивши антивирусник в режимі сумісності можна використовувати avast спільно з антивірусною програмою, що стоїть у вас на комп'ютері в поточний момент. Однак слід розуміти, що деякі функції в даному випадку не будуть встановлені. Мережевий екран. Даний інструмент відстежує всю мережеву активність, а також блокує віруси, які намагаються через мережу заразити вашу систему. До того ж екран блокує доступ до численних шкідливим веб-сайтів. Модулі для веб-браузерів. Екран інтернет-чатів. Цей компонент перехоплює будь-які завантаження з додатків, призначених для обміну повідомленнями (ICQ тощо), а потім перевіряє їх на присутність вірусів.

аваст 2017 безкоштовно аваст 2017 безкоштовно

Антивірусний продукт від АВАСТ 2017 року має ряд плагінів для веб-браузерів, таких як Chrome, Firefox і Explorer. Наприклад:

- є плагін «Online Security» для відображення рівня безпеки сайтів при пошуку в пошукових системах Яндекс, Google, а також безпосередньому відвідуванні ресурсу.

- Блокування реклами Ad Blocker на базі плагіна Adblock Plus. Відмінний плагін, який блокує рекламу на відвідуваних сайтах. Інтегрується в браузер, керувати ним можна через меню Налаштування.

• Автоматична пісочниця (AutoSandbox). Даний інструмент дозволяє запускати наявні програми в середовищі, яка ізольована від решти системи. Однак це тільки для таких додатків, які, на думку антівірусника, викликають підозру.

• Інструмент Browser Cleanup. Ця функція знаходить і відключає небажані і шкідливі плагіни в веб-браузерах.

• Модуль Software Updater. Забезпечує контроль стану програм в системі. Вкрай важливо підтримувати програми в оновленому стані, щоб запобігати загрозі безпеки, наприклад, використання вразливостей зловмисниками.

• Захист Wi-Fi мережі. Це платний VPN-сервіс під назвою SecureLine, який одночасно робить анонімним і захищеним з'єднання з «відкритими» (незахищеними) або громадськими Wi-Fi мережами. Використовуючи цю службу буде неможливо дізнатися, хто ви, а також що робите в мережі.

Антивірусні компоненти Avast FREE

Pro Antivirus - розширена версія Free Antivirus, яка доповнена наступними модулями:

• avast! Пісочниця. Спеціальний модуль, який дозволяє вручну запускати додатки або заходити на сайти у віртуальному середовищі, де не залишаються непоміченими ніякі атаки.

• SafeZone. Це ізольована середовище, яке дає можливість переглядати веб-сторінки з надійно захищеного, конфіденційного «кабінету», який залишається невидимим для решти системи. Це найкраще рішення для покупки квитків, сайтів аукціонів, онлайн-ігор, бронювання авіаквитків та готелів, у тому числі виконання різних грошових переказів.

• Файервол - модуль, який відстежує весь обмін інформацією, який чинять між зовнішнім світом і вашим комп'ютером. Він блокує недозволені дії, використовуючи правила «Заборонити» і «Дозволити». В результаті брандмауер запобігає витоку будь-яких даних з комп'ютера, в тому числі блокує спроби злому з боку хакерів.

• Сканер командного рядка.

• Безповоротний знищувач дисків, файлів і логічних дисків.

• Антиспамовий фільтр. Інструмент для знаходження небажаних повідомлень, які надходять на електронну пошту.

• Модуль знаходження оновлень для наявного в системі програмного забезпечення тощо.

Нова технологія: Avast Паролі

Avast Паролі - це унікальна новинка, яка дозволяє антівірусника забезпечити додатковий захист для користувача. Сучасна тенденція така, що людина практично всі найважливіші аспекти переносить у віртуальне середовище. Це стосується численних сфер, в тому числі і фінансових. Багато хто користується соціальними мережами, поштою, мобільним банком і іншими засобами, для використання яких потрібні паролі. Однак їх легко можуть вкрасти хакери, завдавши користувачеві колосального збитку.

Саме тому в безкоштовному Antivirus 2017 був впроваджений модуль Avast Паролі. Новий менеджер паролів створює невзламиваемие, унікальні паролі для кожної з облікових записів, але при цьому необхідно буде запам'ятати тільки один з них, щоб користуватися повноцінно іншими. Завдяки цьому ліквідується значний огріх, який робив користувача вразливим перед крадіжкою його паролів.

Для зручності і синхронізації паролів між різними пристроями, у користувача є можливість підключити до облікового запису Avast всі свої пристрої. Дана дія дає можливість поставити один пароль для отримання доступу до інших паролів з усіх підключених пристроїв, а також встановлювати розширення в браузери, таких як Opera, Internet Explorer, Safari, Firefox і Chrome.

Зміни в Free Antivirus 2017:

• Виправлені проблеми на Windows XP з мережею інтернет;
• Виправлено додаток «Паролі», що використовується в браузері Firefox;

• Виправлені проблеми з простроченим сертифікатами, які потрібні для сканування HTTPS;
• Виправлено відсутність появи спливаючого вікна при перевірці оновлень програми;

• Виправлені проблеми з браузером SafeZone. Тепер він автоматично імпортує закладки з застарілого SafeZone.
Крім цього додані:

• іконки сканування;
• опція для виключення підпису електронної пошти;

• функція видалення видів призначеного для користувача сканування;
• в системному треї повернулася ікона браузера SafeZoneю тощо.

Чому Аваст - кращий антивірус?

Новости