Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Apache.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Apache.exe
 2. Інформація про фото Apache.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з Apache
 5. Apache сканер

Справжній файл Apache.exe є одним з компонентів програмного забезпечення HTTP Server, розробленого Apache Software Foundation.

Apache - це абревіатура від Apache HTTP Server

Apache.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Apache.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Apache.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Apache HTTP Server. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи Apache.exe.

Інформація про фото Apache.exe

процес Apache HTTP Server або NVIDIA ForceWare Network Access Manager належить програмі NVIDIA ForceWare Network Access Manager або Apache HTTP Server або NVIDIA ForceWare Network або marvell (Версія 61xx) або Marvell MRU або NVIDIA ForceWare Network Access або NVIDIA Drivers або Vembu StoreGrid від Apache Software Foundation (Www.apache.org).

Опис: Apache є одним з, якщо не найбільш поширеним веб-сервером, використовуваним в інтернеті, і apache.exe - це процес, який реалізує його. Ви побачите, що цей процес працює, якщо ви явно створили Apache на вашому комп'ютері для забезпечення можливостей веб-служби. Він також може бути встановлений на комерційні продукти, які використовують його; наприклад, як відомо, його використовує брандмауер Nvidia. Цей процес не є критичним системним, але його відключення призведе до проблем з будь-яким програмним забезпеченням, що покладається на нього.

Докладний аналіз: Apache.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл Apache.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" (наприклад C: \ Program Files \ Apache Group \ Apache2 \ bin \ або C: \ Program Files \ Apache Software Foundation \ Apache2.5 \ bin). Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 20,543 байт (60% всіх випадків), 20,539 байт і ще 6 варіанту . Докладний аналіз: Apache
Назва сервісу - MRUWebService.
Додаток не видно користувачам. Це не системний файл Windows. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. Ви можете деінсталювати цю програму з панелі інструментів. Тому технічний рейтинг надійності 50% небезпеки.
Якщо у вас є які-небудь проблеми з Apache.exe, Ви можете видалити програмне забезпечення Apache HTTP Server, використовуючи функцію "Установка і видалення програм" в Панелі управління Windows, отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення Apache або оновити програму до останньої версії.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Apache.exe

Якщо Apache.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 74% небезпеки. Розмір файлу 20,480 байт. Немає інформації про творця файлу. Додаток не видно користувачам. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. Це не системний процес Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Apache.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Apache.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Це сервер для управління мережевою картою nVidia через веб. Ставиться разом з драйверами.
Antoha77 2Antoha77 Так кеп, це процес сервера, але що, якщо користувач використовує комп тільки для серфінгу і жежешечкі? Це цілком може бути вірус, який використовує ваш комп'ютер як віддалений сервер для чиїхось цілей. Довіряй але перевіряй.
Dagmarr А може бути це від Денвера
Це сервер для управління мережевою картою nVidia через веб. Ставиться разом з драйверами. Може бути і небезпечним, віруси часто маскуються під нього
Хтось

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото Apache.exe: - на основі 6 голосів з 4 відгуками.

52 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. 3 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з Apache

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Apache. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Apache.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Apache сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,