Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Антивірус Касперського

Антивірус Касперського - являє собою комплексний антивірус, який надійно захищає ваш комп'ютер від шкідливих програм і вірусів. До його складу входить кілька компонентів, серед яких можна виділити Kaspersky Internet Security, файловий антивірус, поштовий антивірус, Антібаннер.

В епоху високих технологій дуже важливо підтримувати захист інформаційних систем від несанкціонованого доступу та інших шкідливих впливів, метою яких може бути не тільки банальний вихід з ладу комп'ютера або ноутбука, але і заволодіння персональною інформацією користувача.

Антивірус Касперського 2019 (Online установка) для Windows

(2,5 МБ)

Антивірус Касперського 2019 для Windows  (148 МБ) Антивірус Касперського 2019 для Windows (148 МБ)

Антивірус Касперського 2018 для Windows  (148 МБ) Антивірус Касперського 2018 для Windows (148 МБ)

Антивірус Касперського для Android  (27 МБ) Антивірус Касперського для Android (27 МБ)

Антивірус Касперського для iOS  (21,3 МБ) Антивірус Касперського для iOS (21,3 МБ)

Антивірус Касперського для Windows Phone  (5 МБ) Антивірус Касперського для Windows Phone (5 МБ)


Основні характеристики Kaspersky Anti-Virus:

 • Захист від троянських програм, вірусів, шпигунського ПЗ;
 • Перевірка інтернет-трафіку, поштових повідомлень і файлів;
 • Перевірка Visual Basic і Java-скриптів;
 • Пошук вразливостей в операційній системі і в установленому програмному забезпеченні;
 • Глобальний моніторинг загроз;
 • Блокування заражених сайтів;
 • Захист конфіденційних даних;
 • Простота експлуатації.


Особливо шахраїв цікавлять паспортні дані, номери телефонів, номери кредитних карток, персональні дані електронних платіжних систем. Також віруси запускаються на комп'ютер жертви для стеження за її діями і вивудження паролів від цікавлять фінансових рахунків. Саме для захисту від такого роду незаконних дій і були створені антивірусні програми.

Антивірус Касперського для Windows 7, 8, 10, Vista і XP по праву займає лідируючі позиції на ринку антивірусного програмного забезпечення. Розробники постаралися продумати все до останніх дрібниць. Так щоб навіть мінімальна ймовірність зараження комп'ютера була повністю виключена. Від інтернет-загроз передбачено три рівня захисту: перевірка по базах сигнатур, евристичний аналізатор і поведінковий блокує. Крім цього безкоштовний антивірус Kaspersky Anti-Virus забезпечує захист від рекламного (adware) і шпигунського (spyware) шкідливого ПЗ. Його дія поширюється не тільки на браузери, але і на ICQ і поштові програми. Також здійснюється автоматичне виявлення всіх видів руткітів, клавіатурних шпигунів, вірусів, троянських програм, черв'яків. До додаткових можливостей антивіруса відноситься аварійне відновлення системи і самозахист. Пробник антивіруса Касперського 2019 також підтримує весь вищеописаний функціонал.

Завантажити Антивірус Касперського можна на на сайті SoftAtaka, де крім нього, можна знайти і інший софт. Завантажувати антивірус рекомендується тільки з надійних джерел, таких як наш сайт, щоб ненароком не завантажити на свій комп'ютер шкідливу програму, яка може нанести багато шкоди.

Сьогодні компанією розробників надається пробна версія Kaspersky Anti-Virus. Користувач має можливість безкоштовно використовувати всі можливості і функціонал антивіруса. Зазвичай 30-ти днів достатньо, щоб в повній мірі оцінити всі численні переваги комплексного захисту вашого комп'ютера. Протягом місяця здійснюється повне обслуговування антивіруса. Kaspersky Anti-Virus на місяць (30 днів) справно оновлюється. При виникненні питань і складнощів завжди можна задати питання в службу підтримки. По закінченню пробного терміну користувачеві пропонується купити ліцензію. Щоб використовувати антивірус далі, користувачеві доведеться купити ліцензію.

Завантажити Kaspersky Anti-Virus безкоштовно може кожен. Для тих, хто з яких-небудь причин не може купити повний антивірус, існує спеціальна утиліта Kaspersky Virus Removal Tool. Вона призначена для роботи і лікування вже зараженого комп'ютера. Такий спосіб захисту свого ПК показує високу ефективність. Рекомендується регулярно завантажувати останні версії цієї утиліти. Це дозволить їй успішно боротися з найостаннішими розробками вірусів і троянських програм. Як правило, Kaspersky Virus Removal Tool досліджує систему на предмет шкідливих програм в безпечному режимі Windows. Пошук здійснюється по базах сигнатур і з використанням евристичного аналізатора.

Якщо користувач все ж вирішив використовувати повну версію, для початку йому необхідно завантажити антивірус Касперського 2014 ще, після чого правильно його встановити. У завантаженої папці або архіві потрібно знайти інсталяційний файл з розширенням .exe (в назві, як правило, має бути поєднання букв «kav») і запустити його. У вікні необхідно натиснути кнопку «Встановити». Далі слід клікнути на кнопку «Прийняти» під ліцензійною угодою. Потім почекати поки антивірус інсталюється на ваш комп'ютер. По закінченню необхідно натиснути кнопку «Завершити». Потім з'явиться віконце з пропозицією активації продукту. При наявності ключа - потрібно його ввести. При відсутності - можна активувати пробну версію. Якщо з яких-небудь причин користувач не зміг самостійно встановити антивірус Касперського 2019, то він завжди може звернутися за допомогою та роз'ясненнями на сайт компанії.

Безкоштовний Касперський для ноутбука, комп'ютера і ПК широко затребуваний на ринку кібербезпеки завдяки своїй доступності та широті системних вимог. Завантажити антивірус Касперського без СМС можна на комп'ютер або ноутбук з тактовою частотою процесора 800 МГц і 512 Мбайт оперативної пам'яті. Навіть на такій, за нинішніми мірками, скромною системі антивірус Касперського повна версія (безкоштовно) буде ефективно виконувати свої функції. Кращий антивірус Касперського 2019 року успішно працює на операційних системах Windows XP, Vista, 7, 8, 10, а також на macOS версій 10.5, 10.6 або 10.7. Загальними вимогами є наявність комп'ютерної миші, підключення до інтернету, CD-ROM (для установки з диска), Internet Explorer, Windows Installer. На жорсткому диску встановлена ​​демо версія програми антивіруса Касперського і повна версія займають не менше 480 Мб.

Kaspersky Security Network є основним блоком антивіруса. Ця технологія оберігає персональний комп'ютер від будь-яких кібератак, шкідливих програм, шпигунського ПЗ. Основними можливостями Kaspersky Security Network є розширений контроль над програмами, створення білих списків додатків, постійний моніторинг операційної системи, аналіз актуальних загроз, оперативне застосування захисних заходів.

За час роботи на ринку Kaspersky Anti-Virus отримав масу позитивних відгуків і нагород на міжнародних презентаціях і конкурсах. Найбільш значущими з них є Gold Packers Support, Gold Malware Treatment Award, Gold Zero-day Protection Award, Choice of Channel 2008. Крім того в 2009 році антивірус отримав максимальну оцінку після тестування в всесвітньо відомої лабораторії AV-Comparatives.

Купити антивірус Касперського можна на офіційному сайті. Витрачені гроші окупляться сповна. Ваш комп'ютер або ноутбук будуть надійно захищені від будь-яких загроз. Це дозволить не хвилюватися про безпеку персональних даних і фінансових кошти.

Також на сайті кожен користувач має можливість завантажити антивірус Касперського без реєстрації. Зазвичай при завантаженні не повинно виникати проблем. У разі чого завжди можна звернутися за допомогою в підтримку сайту Лабораторії Касперського.

Завантажити схожі програми:

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают