Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Якщо ви отримуєте свій домен від Namecheap або GoDaddy?

 1. Чи є GoDaddy або NameCheap кращою компанією?
 2. 1. Переклади домену
 3. 2. Контракт і ціни
 4. Скільки коштує GoDaddy?
 5. Скільки коштує NameCheap?
 6. NameCheap Free WhoisGuard
 7. 3. Інтерфейс управління
 8. 4. Підтримка і призначений для користувача досвід
 9. 5. Аукціони доменів
 10. Висновок: хто переможе?

Більшість з нас не думає про те, хто наш реєстратор доменів, так як ми просто замовляємо його за допомогою будь-якого веб-хостингу, з яким ми плануємо працювати.

Однак чи знаєте ви, що більшість веб-хостів - це тільки реселлери для виділених реєстраторів доменних імен?

Реєстратори доменних імен самі є акредитованими корпорацією Internet для привласнених імен і номерів ( ICANN ). ICANN є основним органом, який керує всією глобальною системою доменних імен. Проте, купити доменне ім'я сьогодні дуже швидко і просто .

Отже, чи є різниця, з якої ви купуєте своє доменне ім'я? Звісно! Коли ви купуєте автомобіль у дилера, дилер може вільно проводити акції, давати халяви і вести переговори - в розумних межах. Доменні імена піддаються аналогічного процесу, і будуть випадки, коли деякі рекламні акції або інші навіть дозволять вам захопити один за ціною нижче, ніж 99 центів!

Крім того, у кожного місця, яке ви вважаєте придбанням своєї форми імені домена, також є свої власні примхи. Назвемо їх «за» і «проти». Пошук відповідного для вас з точки зору ціни і інших функцій може бути таким же складним, як вибір вашої веб-хостингу компанії (яку WHSR вже спростив для вас - подивіться наш список кращих веб-хостів ).

Розкриття інформації FTC

WHSR є афілійованою особою і отримує комісійні від GoDaddy і NameCheap.

Чи є GoDaddy або NameCheap кращою компанією?

Назвати кращого реєстратора доменів непросто, але до цього давайте трохи поглянемо на ці дві компанії. Namecheap має майже два десятиліття в бізнесі і побудував свою назву від низу до верху. Сьогодні це один з найбільш визнаних постачальників веб-послуг в світі, продавши понад чотири мільйони доменних імен. Крім доменних імен, він керує всією гамою послуг, включаючи веб-хостинг, поштовий хостинг, хмарні сервіси і багато іншого.

Крім того, GoDaddy також є галузевої, що володіє тим, що, за її твердженням, більше, ніж частка 30 в бізнесі доменних імен. Він продав привабливі 59 мільйони доменних імен і також надає всі веб-сервіси, необхідні початківцю онлайн-підприємцю.

Більшість з нас не думає про те, хто наш реєстратор доменів, так як ми просто замовляємо його за допомогою будь-якого веб-хостингу, з яким ми плануємо працювати

Реєстратори доменів верхнього рівня, вимірювані об'ємом доменних імен, зареєстрованих через їх платформу на основі даних квітня 2018 (джерело: доменне стан ).

З цим давайте подивимося, що вони скажуть про свої службах доменних імен.

1. Переклади домену

Якщо з якоїсь причини ви виявили, що є необхідність перейти до іншого реєстратора, то не турбуйтеся, процес простий. Нещодавно мені довелося перенести одне з моїх доменних імен з 1 і 1 Хостинг з причин, в які я б вважав за краще не потрапити, так що я до сих пір пам'ятаю цей процес.

Незалежно від вашого реєстратора, вам потрібно буде зробити пару речей:

 1. Відкрий своє доменне ім'я
 2. Подати заявку на переклад і сплатити комісію за переказ вашому новому реєстратору
 3. Створіть ключ аутентифікації на існуючому хості і вставте його в панель управління вашого майбутнього хоста

Після цього це просто питання очікування схвалення переходу, який займає близько п'яти днів. Однак переконайтеся, що ви помітили обмеження в перенесенні імен доменів.

Відповідно до правил ICANN передача домену не може бути здійснена протягом 60 днів реєстрації або попередньої передачі (за винятком).

2. Контракт і ціни

Є кілька різних елементів про ціни, які вам потрібно знати при виборі реєстратора; ціноутворення, поновлення і передачі. Багато реєстратори часто проводять рекламні акції по продажу доменних імен, тому давайте подивимося, що зараз пропонується.

Скільки коштує GoDaddy?

Ціни на домен GoDaddy (станом на квітень 2019): .com $ 2.99 ($ ​​17.99 / рік при продовженні), .net $ 13.99 ($ ​​19.99 / рік при продовженні) і $ 11.99 ($ ​​20.99 / рік при продовженні).

GoDaddy коштує $ 17.99 / рік для доменів .com і $ 19.99 / рік для доменів .net.

В даний час GoDaddy проводить промо-акцію $ 2.99 на доменах .com, але перш ніж поспішати прийняти їх в реченні, майте на увазі, що домен оновлюється з нормальною швидкістю ($ 17.99 / рік) після першого року. Якщо ви не купуєте, а переводите в GoDaddy, то чекайте, що заплатите $ 0.81 і отримаєте безкоштовне продовження на один рік в оренду.

Скільки коштує NameCheap?

Ціни на домен NameCheap (станом на квітень 2019): .com $ 8.88 ($ 10.98 / рік при продовженні), .net $ 12.98 ($ 14.98 / рік при продовженні) і $ 12.98 ($ 14.98 / рік при продовженні).

NameCheap працює при $ 8.88 / рік для доменів .com і $ 12.98 / рік для доменів .net під час реєстрації. Плата за продовження в NameCheap трохи вище, вона коштує $ 10.98 / рік для домену .com і $ 14.98 / рік для .net.

NameCheap Free WhoisGuard

Однак дивною особливістю NameCheap є їх ціна за переклади, яка коштує $ 9.69, але згодом оновлюється на $ 12.98. Хоча це може бути помилкою, викликаної занадто великою кількістю / частими промо-акціями та неналежним зміною інформації на сторінках, все ж це виглядає трохи дивно. Єдина хороша частина полягає в тому, що домени NameCheap поставляються безкоштовно Whoisguard , Який маскує ідентифікатор власників домену.

Промоушен $ 0.99 GoDaddy дійсно важко перемогти. Проте, NameCheap підштовхнув мене до довічного пропозицією безкоштовної Whoisguard, за яке інші реєстратори зазвичай беруть чимало грошей.

Раніше це коштувало ~ 15 в рік.

3. Інтерфейс управління

Інтерфейс управління DNS є однією з найважливіших речей, які вам необхідно використовувати при адмініструванні вашого доменного імені. Якщо це кошмар, з яким можна працювати, тоді ваше життя буде пекло, незалежно від того, наскільки велике ваше доменне ім'я.

У мене є обліковий запис на обох реєстраторах, і, чесно кажучи, з точки зору функціональності у мене немає реальних переваг. Вони є простими і нескладними, що робить їх простими у використанні.

Вони є простими і нескладними, що робить їх простими у використанні

Моє єдине реальне почуття тут в тому, що інтерфейс управління GoDaddy виглядає трохи так, як ніби він призначений для використання на мобільному екрані. Тонни широкого простору відкритих просторів навколо монітора, залишаючи мене цікаво, чи була це чуйна тема дикої.

Тонни широкого простору відкритих просторів навколо монітора, залишаючи мене цікаво, чи була це чуйна тема дикої

З іншого боку, навігаційна панель NameCheap не дає вам прямого входу в екран руху DNS. Звичайно, не перешкода, але хіба це не те, що роблять більшість людей? Це єдине, що потрібно всім і не потрібно приховувати під іншими вкладками.

4. Підтримка і призначений для користувача досвід

Зазвичай я б досить докладно розповідав про підтримку користувачів, але в разі покупки доменного імені ... ну, я не дуже впевнений, наскільки це складно.

Ви шукаєте, ви знаходите, і ви купуєте.

Єдине, що я можу собі уявити, потребуючи невеликої допомоги, можливо, управління DNS , Інформація, яка є досить загальною і доступна практично в будь-якому місці.

У будь-якому випадку, як GoDaddy, так і NameCheap пропонують підтримку по електронній пошті в реальному часі. Моє власне час в цих областях було трохи обмежена просто тому, що я не знав, що запитати, але просто для уточнення - я отримав відповідь на «привіт»!

Більш важливо, що підтримка - це призначений для користувача інтерфейс. На мій погляд, процес повинен бути максимально простим і безболісним. Дозвольте користувачеві шукати, вибирати і оплачувати, як я вже говорив вище. Ще одна річ, яка повинна бути ясною і простий посиланням, - це ціна.

Знову ж, обидві компанії процвітають в цьому районі, так як ви можете шукати потрібне доменне ім'я прямо зі своїх цільових сторінок. Мене нескінченно дратує те, що Namecheap назавжди намагається змусити вас додати і купити інші речі.

Час від часу під час процесу мені здавалося, що я був в черзі в McDonald's, якого питали, я хотів збільшити свою колу, додати на десерт або зіткнутися з будь-якими іншими спробами upsell. Чесно кажучи, GoDaddy не набагато краще, але трохи менше образливий.

5. Аукціони доменів

Аукціони доменів

Я залишив це для останнього, так як не всі реєстратори доменів пропонують послугу, яка для мене робить обох цих реєстраторів вище рівня. Ви коли-небудь хотіли доменне ім'я, тільки щоб дізнатися, що він вже належить комусь іншому?

Але почекайте - чи знаєте ви, що ви все одно зможете його купити? Так, ці домени можуть належати тому, що мені подобається називати «squatters domain name». Вони купують багато доменів і виставляють їх на аукціон. По-моєму, це добре і погано. Погано, тому що вам доведеться платити більше, але добре, так як це може не належати тому, хто помре, перш ніж віддавати його вам!

Висновок: хто переможе?

Судити про ці компанії на основі доменних імен було складно. Це дуже крихітна частина галузі з такою кількістю послуг і опцій. Щоб поглянути на речі, мої особисті тенденції - це простота і ефективність (тому вони обидва дратували мене цими спробами).

GoDaddy здавався мені найбільш компетентним в цій ситуації. Крім того, не боляче, що їх широта послуг пропонує сильну підтримку. Навіть якщо я тут тільки для доменного імені, я завжди можу вибрати один з їх інших сервісів в будь-який час.

Також корисно було увійти в систему і натиснути одну посилання, щоб управляти настройками DNS. Це було легковажно.

Чи є GoDaddy або NameCheap кращою компанією?
Скільки коштує NameCheap?
Однак чи знаєте ви, що більшість веб-хостів - це тільки реселлери для виділених реєстраторів доменних імен?
Отже, чи є різниця, з якої ви купуєте своє доменне ім'я?
Чи є GoDaddy або NameCheap кращою компанією?
Скільки коштує GoDaddy?
Скільки коштує NameCheap?
Звичайно, не перешкода, але хіба це не те, що роблять більшість людей?
Ви коли-небудь хотіли доменне ім'я, тільки щоб дізнатися, що він вже належить комусь іншому?
Але почекайте - чи знаєте ви, що ви все одно зможете його купити?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно