Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Якщо на екрані MacBook з'являються смуги

 1. Смуги на екрані MacBook і iMac Якщо Ви читаєте цю статтю, швидше за все Ви зіткнулися з цієї не дуже...
 2. ми в соціальних мережах
 3. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Смуги на екрані MacBook і iMac

Якщо Ви читаєте цю статтю, швидше за все Ви зіткнулися з цієї не дуже приємної проблемою. Нижче ми більш детально опишемо можливі причини появи смуг на матриці Вашого пристрою. Якщо проблема з смугами має місце бути, то причин може бути кілька:

 • несправність матриці
 • Пошкодження шлейфа матриці
 • Вихід з ладу відеочіпа

Спочатку хочемо Вас попередити, що самостійно, вирішити цю проблему досить складно, якщо Ви звичайно не спеціалізуєтесь на ремонті MacBook.

Наше відео про ці проблеми з екраном Мака

Незважаючи на загальновизнану надійність iMac і MacBook, проблеми із зображенням у користувачів техніки Apple виникають нерідко. В основному, це спотворення картинки, поява артефактів на екрані (тобто повторюваних геометричних візерунків або інших елементів), вертикальні і / або горизонтальні смуги на зображенні, "поділ" екрану на кілька частин, поява суцільного кольорового фону або повна відсутність зображення.

Смуги на екрані MacBook і iMac - за статистикою найпоширеніша проблема. Але не дивлячись на зовнішні подібності, поява такого дефекту може бути викликано ніяк не пов'язаними один з одним різними несправностями.

Розглянемо ці несправності по порядку:

 • пошкодження матриці

Вертикальні смуги на екрані MacBook Air, MacBook Pro з дисплеєм Retina і Нового MacBook Retina 12 "можуть з'явитися при пошкодженні дешифратора матриці. Цей елемент дисплея дуже вразливий, знаходиться безпосередньо під закриває його захисним склом (MacBook Pro Retina, MacBook Retina 12 ", MacBook Pro Unibody 2008-2012 з глянцевим дисплеєм) або тонкої алюмінієвої рамкою (MacBook Air, MacBook Pro Unibody 2008-2012 з матовим дисплеєм ). Дешифратор - складний електронний елемент, "розподіляє" відео-сигнал від материнської плати по всій матриці. Через специфіку роботи, дешифратор підключений до матриці тонким плівковим шлейфом по всій її довжині (уздовж нижньої або правої межі).

Пошкодити сам дешифратор або порушити його контакт з робочим шаром матриці (дисплея) дуже просто: достатньо слабкого удару або натискання в область з'єднання.

Замінити саме дешифратор технічно неможливо, тому Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою - потрібно установка нової матриці (або дисплея в зборі).

 • Якщо пошкоджений дешифратор (тобто матриця), смуги, як правило не змінюють свого положення, поки Ви з зусиллям не доторкнетеся до дисплея в області з'єднання шлейфа дешифратора і матриці або не зміните кут нахилу екрану. Також можна спробувати злегка деформувати дисплей по діагоналі (лівий верхній кут трохи потягнути вперед, а на правий нижній злегка натиснути), але робити це потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити робочі шари самої матриці, так як вона дуже тендітна.
 • Несправний шлейф LCD (матриці)

Розпізнати проблему можна по змінюється положення і кольором вертикальних смуг при зміні кута нахилу екрану (кришки ноутбука), але при цьому її можна переплутати з пошкодженням дешифратора самої матриці.

Шлейф підключення матриці до материнської плати механічно зношується (а саме, перетирається) від частого відкриття-закриття кришки ноутбука. Ця проблема є типовою для багатьох виробників, але в Apple знайшли оптимальний варіант і успішно застосували його в ноутбуках лінійок Unibody 2008-2012, Air 2010-2014, Unibody Retina Display і в новому MacBook Retina 12 ". робоча поверхня шлейфу тут розташовується всередині петлі а не поруч з нею, як в більшості інших ноутбуків. Це дозволило істотно підвищити термін служби і знизити ризик випадкового виходу шлейфа з ладу. Змінюється такий шлейф в зборі з петлею дисплея, ремонту він не підлягає.

 • Вихід з ладу Відео-чіпа або відео-пам'яті

Смуги на екрані MacBook і iMac можуть з'явитися також при пошкодженні відео-чіпа (графічного процесора). - мікросхема виходить з ладу при тривалому перегріві або зборі в ланцюзі живлення материнської плати.

Не допустити перегріву допоможе регулярна профілактична чистка системи охолодження і заміна термопасти. Виконувати цю операцію за офіційним регламентом потрібно не рідше 1-2 разів на рік. В іншому випадку пил закриває вентиляційні отвори і при підвищенні температури всередині корпусу порушується з'єднання між контактними майданчиками материнської плати і BGA-висновками чіпа. При перегрів також можливе виникнення дефектів в структурі самого кристала. У першому випадку тимчасово усунути проблему може термоусадка чіпа або його перевстановлення (ReBall), хоча ми не рекомендуємо Вам вдаватися до таких заходів.

 • Пошкодження структури чіпа можливо так само при перепадах напруги, збої в роботі ланцюгів харчування.

При виході з ладу графічного процесора чіп можна замінити на спеціальній паяльної станції.

 • Крім самого графічного процесора поява смуг на екрані Вашого MacBook і iMac можуть викликати і пошкоджені елементи відео-пам'яті (більш швидкий аналог оперативної пам'яті, яка використовується в основному для зберігання графічних команд, кешування текстур і інших графічних операцій). Відео-пам'ять на всіх моделях MacBook розпаяна на материнській платі, змінюється вона групами (по 2, 4, 8 або 16 елементів), тому робота такого роду ще більш складна, ніж заміна самого відео-чіпа.

компонентний ремонт MacBook з дотриманням технології може виконати тільки висококваліфікований майстер, тому не радимо економити на якісному ремонті Вашого MacBook - це в будь-якому випадку буде дешевше заміни материнської плати.

Якщо Ви зіткнулися з несправністю материнської плати, ми завжди готові Вам допомогти. Відповімо на будь-які питання і проконсультуємо Вас по телефону, електронній пошті або в онлайн-чаті на сторінках нашого сайту.

Завжди з радістю чекаємо Вас!

команда MacPlus.ru

всі ціни

Вартість послуг на ремонт екрану MacBook і iMac

Актуально на 13.06.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика - Безкоштовно! 0 руб. 20 хвилин Детальніше

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Тевосян Михайло Володимирович
19 грудня

Питання: При включення макбуков з'являється брижі на екрані, потім хвилями справа-наліво ця брижі проходить по екрану з одночасним зависанням тачпада. При закрили кришки і подальшим відкриванням, на якийсь час, робота маку стабілізується, потім, знову все повторюється (зависання і хвилями брижі). Раніше, два дні тому чистився екран вологою серветкою, призначеної для чищення екрану. Ніяких зовнішніх пошкоджень мак не отримував.

Відповідь: Добрий день, Михайле! Проблема у вас плаваюча (шлейф матриці, дешифратор, проблема з апаратною частиною на мат.плату). Для початку, в будь-якому випадку, потрібно провести діагностику. Щоб зрозуміти, в чому проблема, і виявити несправність. Віддалено, на жаль, не бачачи апарат, не представляється можливим, точно виявити проблему і сказати, що з апаратом. Потрібно, щоб інженер подивився ваш пристрій, за фактом, в СЦ. Привозите, подивимося. Діагностика в нашому сервісному центрі безкоштовна. Будемо раді допомогти. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Рамазанова Марьям
28 квітня

Питання: Доброго дня! У мене на MacBook Pro Retina, 15-inch, Early 2013 (конфігурація 2,8 GHz Intel Core i7, 16 ГБ 1600 MHz DDR3, SSD 750 Gb) стали з'являтися горизонтальні чорно-білі спалахи. Поки не розібралася, але начебто це відбувається при перегляді відео в інтернеті, коли комп починає сильно нагреват. У чому може бути проблема і чи можете ви її вирішити?

Відповідь: Добрий день! Швидше за все у Вас проблема полягає в відеочіпі. Подібні проблеми ми завжди вирішуємо! Кращий варіантом для Вас, буде - принести Макбук до нас для діагностики проблеми і її усунення, поки елементи живлення не вийшли з ладу через перегрів або, можливо, чогось іншого. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Юлія
15 січня

Питання: Доброго дня,
у мене macbook pro 15 2011 року.
Вчора вилізла проблема: блакитні горизонтальні смуги 1 пікс при завантаженні, полозок завантаження доходить до середини і викидає на сірий екран, далі тільки на перезавантаження.

Відповідь: Добрий день, Юлія! Проблема швидше за все пов'язана з поломкою відеокарти і жорсткого диска. Сказати точно зможемо тільки після діагностики, діагностика у нас безкоштовна, працює без вихідних з 9:00 до 21:00. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Григорій
07 січня

Питання: Добрий день!
Imac 27 5k radeon pro 570 4gb
Варто boot camp windows 10
при запуску деяких ігор з'являються смуги і мерехтить екран.
Проявляється це тільки під час завантаження ігор (Battlefront 2, PUBG, Division).
Зазвичай достатньо згорнути і розгорнути гру і всі проблеми пропадають.
Проблема апаратна або може бути викликана тим, що на робочому столі дозвіл 5к, ігри запускаю в 1920x1080?
Дякуємо!

Відповідь: Доброго дня, Григорій! Мерехтіння і смуги на екрані часто свідчать про несправності матриці або відеокарти, але в Вашому випадку ми не можемо стверджувати цього. Якщо проблема програмна, то швидше за все не пов'язана з тим, як запускаєте, а пов'язана з проблемою драйверів. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Дмитро
24 жовтня

Питання: При завантаженні macbook pro екран не включається, але вся система працює. Допомагає закриття і відкриття кришки по кілька разів. І так може бути постійно, чи не бути взагалі. В чому проблема?

Відповідь: Добрий день, Дмитро! Для точного визначення несправності нам буде потрібно провести безкоштовну діагностику. Проблема може полягати в чому завгодно, від шлейфу матриці до жорсткого диска. Приїжджайте, подивимося і усунемо Вашу несправність. З повагою, MacPlus

Подивитися весь коментар Приховати

Ольга
23 серпня

Питання: Доброго дня!
З'явилася проблема - екран став "полосить", але поки неявно, видно на суцільних зливках, як на скріншоті: https://yadi.sk/i/3wBBbUc23MG5io Стали з'являтися білі крапки при наближенні об'єкта, серед тексту стали з'являтися стихійні чорні точки. Можете підказати, з чим це може бути пов'язано? Я грішу на драйвер nvidia, який недавно оновила, але підозрюю, що справа не тільки в цьому.

Відповідь: Добрий день Ольга! Для того, що б точно визначити з чим пов'язана Ваша несправність нам необхідно знати яке у Вас пристрій ... Але судячи з опису з ладу виходить відеочіп. З повагою, MacPlus

Подивитися весь коментар Приховати

Кеввай Михайло Валентинович
07 липня

Питання: Добрий день. На macbook air 13 1269 з'явилися на екрані горизонтальні смуги при русі кришки. Зображення то з'явитися, то пропаде.
в чому може бути проблема?
Дякуємо)

Відповідь: Добрий день Михайло Валентинович! Проблема може бути як в шлейфі матриці, так і в самій матриці. Відбувається це або через потрапляння вологи, або від механічних ушкоджень. Діагностика - безкоштовна.
Приходьте! Ми будемо раді Вам допомогти. Так само у нас є кур'єрська служба, ми можемо доставити Ваше пристрій на діагностику в межах МКАД - безкоштовно.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Сергій
29 травня

Питання: Добрий день, я звернувся за описаною в попередньому питанні проблеми на діагностику до місцевого Apple Service і там сказали що потрібна заміна матриці. При цьому комп'ютер навіть не перезавантажували судячи з усього (інакше б їм знадобився пароль). Чи можна провести діагностику не вимикаючи живлення, і чи можлива взагалі проблема в матриці при таких симптомах?

Відповідь: Добрий день, Сергій! Смуги на екрані Mac можуть з'являтися з різних причин: найчастіше - дійсно матриця або шлейф LCD, але не тільки. Іноді - це дефект збірки і досить перепідключити шлейф до самої матриці і в роз'єм на мат. платі. Останній варіант - несправність на платі, але в такому випадку смуги з'являлися б, напевно, частіше і трохи інакше. Проблему з самої матрицею в самому явному випадку приблизно можна визначити, приклавши невелике зусилля до кришки дисплея, але робити це потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити екран - це дуже тендітна панель. Навіть якщо в такому випадку проблема підтвердиться, Mac все одно розбирають, щоб перевірити, чи все гаразд все інше, зрозуміло. Якщо є сумніви - приїжджайте - постараємося все перевірити оперативно - діагностика у нас в будь-якому випадку робиться безкоштовно. Обов'язково допоможемо. Все, що потрібно для ремонту, в наявності є. З повагою, MacPlus

Подивитися весь коментар Приховати

СЕРГІЙ
24 травня

Питання: Добрий день! MB Pro mid 2012 retina 15 'після установки El Capitan якийсь час назад була проблема - бігають горизонтальні смуги на всьому екрані, через кілька секунд пропадають і все стає нормально. Проявилося одноразово і припинилося. Минуло кілька місяців і тепер проблема повернулася, кожен раз це тепер трапляється після виходу із сплячого режиму. Іноді триває пару секунд, іноді до хвилини.

Відповідь: Добрий день Сергій! Можливо проблема з ланцюга живлення відеокарти, потрібна діагностика пристрою. Поки що проблема незначного характеру, найкраще звернутися до нас. Діагностика - безкоштовна і проходить в найкоротші терміни. Приходьте! Ми будемо раді Вам допомогти.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Кирило
19 квітня

Питання: Доброго дня. Після включення MacBook PRO 13 '2015 роки по тому кілька хвилин з'являються кольорові смуги на екрані. Пробував різні способи (оновлення ОС, натискання на певні місця на екрані), але спробував підключити кабель HDMI і вони відразу зникли до тих пір поки не відключив його. Питання: в чому може бути проблема?

Відповідь: Добрий день, Кирило! Проблема досить неоднозначна. Що б встановити точну несправність необхідно провести діагностику, в нашому сервісному центрі вона безкоштовна і проходить в найкоротші терміни! Приїжджайте, обов'язково допоможемо. З повагою MacPlus

Подивитися весь коментар Приховати

Дмитро Федоров
06 березня

Питання: у мене після протирання екрану і клави з'явилася брижі з правого боку екрану. Можу надіслати скріншот.
Що це може бути в першому наближенні? МАК Ейр 15 "2014

Відповідь: Добрий день! Проблема не очевидна і для точного визначення несправності потрібно діагностика пристрою. Діагностика - безкоштовна і проходить в день звернення.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Сергій
25 січня

Питання: Доброго дня, на екрані MacBook Pro 15 (2011р.) З'явилися горизонтальні смуги і система не завантажується, смуги є, але картинку видно, система доходить до авторизації, після авторизації, білий екран і комп'ютер йде в перезавантаження. Необхідна діагностика. Оскільки з ремонтом пристроїв Apple, дуже і дуже багато обману, чи можу я спостерігати за процедурою діагностики.

Відповідь: Добрий день! Виходячи з опису можна припустити, що у Вас з ладу вийшов відео чіп на відео карті, але що б переконатися точно необхідно провести діагностіку.Діагностіка повністю безкоштовна і проходить в день звернення. Послуга діагностика в присутності клієнта коштує 1500 рублів

Подивитися весь коментар Приховати

Андрєєв Петро Миколайович
01 січня

Питання: Доброго времени суток, питання таке перегрів відео чіп живу далеко тут хороших сервісів немає, якщо я відправлю вам свій ноутбук то ви зможете його полагодити і відправити мені його назад

Відповідь: Добрий день.
Нам не рідко надсилають обладнання з регіонів. Діагностика даної несправності проводиться безкоштовно.
Будемо раді допомогти Вам!

Подивитися весь коментар Приховати

Едуард
18 грудня

Питання: Чи були смуги на екрані мого Айпад міні 2 Після того як я замінив екран вони пропали але як я тільки увійшов у свою гру pro evolution soccer сново з'явилися смуги .що ж це може бути. Дякую чекаю відповіді на мило

Відповідь: Що б зрозуміти в чому причина необхідно провести діагностику, діагностика-безкоштовна

Подивитися весь коментар Приховати

Шевченко Алла
16 жовтня

Питання: Добрий вечір з'явилися на макбуки про горизонтальні смуги при включенні а потім під час роботи іноді стали з'являтися рідко білі квадратики - що це? Дякуємо

Відповідь: Добрий день! Підозра на Відеочіп, точніше після діагностики, діагностика-безкоштовно

Подивитися весь коментар Приховати

Сперанська Анастасія Дмитрівна
20 серпня

Питання: Добрий день! Чоловік розбирав iMac, пошкодив екран з матрицею - екран перестав працювати. При включенні був чорний екран, потім горизонтальні смуги, і все відключалася. Чоловік купив новий екран з матрицею, але проблема залишилася - та ж чорнота і ті ж смуги! В чому може бути причина?

Відповідь: Доброго дня, Анастасія.
Проблема може бути в ланцюзі харчування зображення або підсвічування на материнській платі. Остаточну відповідь зможемо дати по результату діагностики.
Діагностика даної несправності проводиться безкоштовно.
Вона допоможе визначити вид робіт і їх остаточну вартість.
Будемо раді допомогти Вам! Працюємо щодня з 9:00 до 21:00.

Подивитися весь коментар Приховати

Еагеній
24 червня

Питання: На MacBook Pro 15 'retina спочатку з'явилися тонкі регулярні горизонтальні смуги, майже не заважають працювати, а потім екран став моргати десь кожні 5 секунд з появою чорних, сірих і білих вертикальних смуг повністю закривають зображення. Смуги з'являються, а потім повільно зникають. На яку поломку це більше схоже? Скільки готувати грошей на ремонт?

Відповідь: Доброго дня, Євген. Причин може бути декілька, як дефект матриці, так і ланцюг харчування відеоадаптера. Якщо справа в матриці, то цей варіант буде найдорожчим, 19500руб. Діагностика даної несправності проводиться безкоштовно. Вона допоможе визначити вид робіт і їх остаточну вартість. Будемо раді допомогти Вам!
Працюємо щодня з 9:00 до 21:00.
Виїзд кур'єра в межах МКАД безкоштовний.
Чи можемо самі доставити апарат в сервісний центр. Як вам буде зручніше?

Подивитися весь коментар Приховати

Григорій Михайлович
28 лютого

Питання: моноблок imac став відключаться. Працює, потім клацання і відключається, не залежно від температури (і холодний і гарячий), може відразу перезавантажитися і включитися, а може взагалі не включаться і на кнопку не реагувати, поки не вимкнеш вилку з розетки.

Відповідь: Добрий день! Швидше за все у Вас проблема з блоком живлення, але точно зможемо сказати тільки після діагностики. Діагностика безкоштовна.

Подивитися весь коментар Приховати

Алідаров Олжас
15 січня

Питання: Доброго дня! Підкажіть будь ласка як вирішити проблему на macbook pro 2012. Іноді при роботі на ньому з'являється чорний або синій екран або ж він просто застигає і не хоче працювати, після, заново запускаю і з'являються якісь смуги на екрані, він в деяких випадках прогружаются на половину і індикатор завантаження OS залишається на половині або ж прогружаются, індикатор пропадає, смуги пропадають, але він не завантажується і залишається тільки білий екран. Думав що справа в жорсткому диску, так як при діагностиці показав що проблема в ньому, замінив, смуги залишилися, але після internet backup став нормально працювати, після деякого часу, смуги з'явилися назад. OS El Capitan. Допоможіть будь ласка!

Відповідь: Доброго дня Олжас.
За описом вашої несправності більш ймовірно що проблема криється в системній платі а зокрема в відео чипі. Для точного визначення необхідно провести повну діагностику вашого Macbook PRO. У нашому сервісному центрі діагностика абсолютно безкоштовна. Після діагностики ми сповістимо вас про результати і вартості ремонту.

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
У чому може бути проблема і чи можете ви її вирішити?
Проблема апаратна або може бути викликана тим, що на робочому столі дозвіл 5к, ігри запускаю в 1920x1080?
В чому проблема?
Можете підказати, з чим це може бути пов'язано?
В чому може бути проблема?
Чи можна провести діагностику не вимикаючи живлення, і чи можлива взагалі проблема в матриці при таких симптомах?
Що це може бути в першому наближенні?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,