Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Який хостинг краще вибрати для сайту

 1. Що таке «хороший хостинг»?
 2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 3. Безкоштовний або платний хостинг?
 4. Який вид хостингу вибрати?
 5. Як підібрати хостинг для різних типів сайтів.
 6. Який хостинг вибрати для Joomla?
 7. Який хостинг вибрати для WordPress блогу чи сайту?
 8. На що ще звернути увагу при виборі хостингу?
 9. Хостинг в Росії або закордонний?
 10. Зручні способи оплати.
 11. Служба технічної підтримки.
 12. Швидкість завантаження сайту.
 13. Зручна панель управління послугами.
 14. Тарифні плани «на виріст».
 15. Що входить в тарифний пакет послуг хостингу?

Який хостинг вибрати, на які параметри звернути увагу в першу чергу, замовляти дорогу послугу або зупинитися на безкоштовному сервісі - ці та інші питання виникають у недосвідчених користувачів, які запускають в мережі перший Інтернет-проект.

Що таке «хороший хостинг»?

Щоб розібратися в цих моментах і отримати правильну відповідь, важливо чітко уявляти, що стоїть за поняттям «хороший хостинг». Хостингом називається надання послуг з розміщення інформації на сервері, підключеному до мережі Інтернет.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Під інформацією мається на увазі зберігання файлів інтернет-ресурсу. Щоб справлятися з цим завданням, хостинг-провайдер повинен:

 • володіти надійно захищеною технічною базою, розрахованої на обробку великих обсягів інформації;
 • мати високошвидкісне з'єднання з Інтернетом;
 • здійснювати цілодобову безперебійну роботу;
 • надавати швидку і якісну технічну підтримку клієнтів;
 • давати необхідні консультації та роз'яснювати незрозумілі питання.

Чим нижче якість хостинг-послуг - тим більше проблем виникає в роботі сайту: виникають збої, знижується швидкість завантаження сайту. Це негативно впливає і просування сайтів, і на враження відвідувачів.

Безкоштовний або платний хостинг?

Для недосвідченого користувача велика спокуса використовувати безкоштовний хостинг. Це виправдано, коли сайт є любительську домашню сторінку користувача.

Але коли це професійний ресурс, за допомогою якого просувають бізнес, безкоштовний хостинг стає джерелом додаткових незручностей:

 • натомість на безкоштовну послугу компанія розміщує на сайті рекламу хостингу або інших рекламодавців, яка тематично ніяк не підходить ресурсу за змістом. Відключення цієї опції, як правило, платне;
 • обмеження навантаження, через яку встановлено ліміт відвідувачів сайту. Урізана функціональність проявляється і іншими обмеженнями: обсяг дискового простору і швидкістю доступу;
 • низький рівень якості послуг і швидкість реакції на звернення в технічну підтримку;
 • домен сайту третього рівня в деяких каталогах не приймають для реєстрації, домен не належить власнику сайту;
 • сайт не належить вам в повній мірі. Хостинг-провайдер має право видалити його без попередження і пояснень.

Незважаючи на ці недоліки, багато хто намагається починати на безкоштовному хостингу. В результаті - втрата часу і грошей (вкладених у створення сайту, рекламу, наповнення і т.д.), і необхідність починати все з нуля, як тільки можливостей безкоштовного хостингу перестає вистачати для бізнесу.

Який вид хостингу вибрати?

Крім цього, хостинг класифікують згідно типу сервера, на якому розміщують сайт. У числі найпоширеніших видів:

 1. Віртуальний - розміщення на одному сервері декількох клієнтів. Власнику сайту надається передбачене тарифом дисковий простір, але оперативною пам'яттю і процесором розміщені тут ресурси користуються спільно. Якщо для усунення проблеми одного сайту буде потрібно перезавантажити сервер, це торкнеться і інших ресурсів.
 2. VPS (віртуальний виділений сервер) - крім виділеного дискового простору надається певна кількість пам'яті і процесорний час. Робота сайту не залежить від стану сусідів по серверу, власнику сайту надається можливість віддаленої перезавантаження і налаштування програмного забезпечення під індивідуальні потреби.
 3. Виділений - виправданий вибір для власників об'ємних Інтернет-порталів. Це оренда у хостинг-компанії окремого сервера необхідної потужності. Технічним обслуговуванням устаткування, електропостачанням, забезпеченням високошвидкісними каналами передачі даних займаються співробітники хостинг-провайдера, тоді як установкою програмного забезпечення, настроюванням конфігурації - орендар.

Ми пропонуємо:

Як підібрати хостинг для різних типів сайтів.

При виборі хостингу слід враховувати тип сайту. Система управління вмістом сайту відрізняються технічними вимогами, які беруть до уваги для коректної роботи.

Який хостинг вибрати для Joomla?

Який хостинг вибрати для Joomla

Для запуску joomla сайтів рекомендується:

 • використовувати Linux-хостинг;
 • не менше 150 Мб дискового простору;
 • ліміт пам'яті для PHP - не менше 64 Мб.

Цим вимогам відповідають всі тарифи віртуального хостингу , Починаючи з тарифу «Блогер».

Який хостинг вибрати для WordPress блогу чи сайту?

Який хостинг вибрати для WordPress блогу чи сайту

У зв'язку зі стрімким зростанням популярності блогінгу виділилися і головні вимоги для таких типів сайту. В тому числі:

 • розміщення хостингу в регіоні цільової аудиторії;
 • доступність в будь-якій точці світу;
 • можливість оплати послуги через Інтернет;
 • швидкісний канал передачі даних;
 • витримка багатотисячної навантаження залучених користувачів;
 • оперативний зв'язок зі службою підтримки.

Так як блоги в більшості своїй створюють за допомогою CMS WordPress, враховують технічні вимоги цієї системи управління контентом. Їй потрібно:

 • операційна система - Linux;
 • дисковий простір - не менше 100 Мб;
 • ліміт оперативної пам'яті - не менше 32 Мб.

На що ще звернути увагу при виборі хостингу?

Велике значення мають і інші параметри вибору хостингу. Зокрема - географічне розташування серверів хостинг-компанії. Сервер може розташовуватися в будь-якій точці світу. Рекомендується вибирати той, на аудиторію якої країни спрямований проект.

Хостинг в Росії або закордонний?

Переваги хостингу в Європі і США (іноді вдається знайти ціну нижче) перекриваються недоліками - англомовних техподдержкой, неможливістю роботи з дрібними юрособами, а також відсутністю важеля для вирішення проблем.

Наприклад - вам по будь-якої причини відмовили в наданні послуг, забрали домени і контент сайту, хостер знаходиться десь в Голландії. Ви в суд подавати підете?

Але якщо блог читають жителі РФ, то і вибирати обладнання для розміщення потрібно в Росії. Вагомі причини для цього:

 1. Швидкість завантаження сторінок буде вище.
 2. Спілкування з техподдержкой відбувається російською мовою.

Звертають увагу на стабільність роботи сайтів на серверах. Проект повинен бути завжди доступний для власника, відвідувачів і пошукових машин.

Зручні способи оплати.

Важливий критерій - безліч варіантів методів оплати послуг. Наприклад, американські компанії беруть переклади тільки за допомогою карт Visa або Master Card. Тому гнучка оплата - серйозна перевага, так як користувачі сьогодні відмовляються від банківських переказів на користь платіжних терміналів, WebMoney, Яндекс Гроші, Qiwi і навіть оплати з мобільного через смс.

Нашим клієнтам доступні більше 10 способів платежу - від безготівки з отриманням всіх необхідних документів (рахунки, акти виконаних послуг і т.д.) до QIWI, WebMoney і т.д.

Служба технічної підтримки.

Робота служби технічної підтримки неодмінно повинна бути не тільки швидкій та якісній, але і ввічливою, доброзичливою. Важливо, щоб зв'язатися з фахівцем можна було і за допомогою електронної пошти, і по телефону, ICQ, Skype.

Ми надаємо цілодобову технічну підтримку. Ви можете задати питання в першій годині ночі і швидко отримати відповідь. Виняток - питання в фінвідділ, що вимагають присутності бухгалтера або співробітників фінвідділу.

Часто недобросовісні хостинг-провайдери вказують техпідтримку в режимі 24х7 по системі заявок, хоча фактично заявки обробляються 6-8 годин в день. Перевірити це дуже просто - зарегістіруйтесь ввечері і створіть заявку з простим питанням про оплату. Час відповіді на цю заявку і буде реальним часом відповіді в разі виникнення проблем.

Швидкість завантаження сайту.

Також перевіряють швидкість завантаження сайтів на серверах провайдера. Для цього користуються спеціальними онлайн-сервісами. Це дозволить оцінити, з якою швидкістю сайт завантажується в браузері користувача. При недостатній швидкості це не виправиш оптимізацією сайту, заміною плагінів.

Швидкість завантаження WordPress сайту на мінімальному тарифі нашого віртуального хостингу за версією Google. Ніякі плагіни кешування та підвищити швидкість завантаження не використовувалися:

Ніякі плагіни кешування та підвищити швидкість завантаження не використовувалися:

Зручна панель управління послугами.

Зручність панелі управління передбачає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це важливий критерій, від якого залежить наскільки легко і скоро виконуються ті чи інші операції.

Наша панель управління послугами:

Наша панель управління послугами:

Тарифні плани «на виріст».

Провайдери пропонують на вибір клієнта кілька тарифних планів. Це логічно, адже для сайту-візитки не потрібно стільки функцій, як для інформаційного порталу або інтернет-магазину. Корисно детально вивчити пропозиції, щоб якщо проект виросте, на місці змінити тариф, а не шукати іншого провайдера.

Вартість послуг повинна бути вказана для всіх тарифних планів. Коли можливо замовити супутню послугу - ціна повинна бути чітко визначена.

Що входить в тарифний пакет послуг хостингу?

Зручно, коли тарифні плани представлені у вигляді порівняно таблиці, де вказані головні параметри хостингу:

 1. Дисковий простір - це стрижневий показник обраного пакета. Початківцю блогеру немає сенсу брати понад 1000 Мб. До того ж, за окрему доплату можна замовити розширення дискового простору.
 2. Трафік - позитивний момент, якщо обсяг інформації, який можна завантажити з сайту, не обмежений провайдером. Станеться непередбачений казус, коли в тарифному плані прописаний межа, а популярність ресурсу зросте настільки, що перевищить ліміт.
 3. Ліміт пам'яті PHP - має значення для того, на якому движку працює сайт і який його обсяг.
 4. Кількість сайтів - в тарифному плані буває передбачено до 1000 сайтів. Завбачливо продумати відразу, скільки вам знадобиться.
 5. Кількість ftp акаунтів - при обслуговуванні сайтів завантаженням файлів нерідко займається кілька співробітників, для цього будуть потрібні ftp акаунти.
 6. Кількість email ящиків - якщо для особистого блога вистачає одного поштової скриньки, то для бізнес-проекту корисно наявність декількох - для рекламного відділу, технічної підтримки.
 7. Кількість баз даних - коли в планах розміщення на хостингу більше одного сайту, потрібно з'ясувати, які передбачені обмеження. Недорогі тарифні плани іноді надаються без баз даних MySQL.

Сподіваємося, Ви зможете підібрати найбільш підходящий Вам тариф хостингу.

Що таке «хороший хостинг»?
Який вид хостингу вибрати?
Який хостинг вибрати для Joomla?
Який хостинг вибрати для WordPress блогу чи сайту?
На що ще звернути увагу при виборі хостингу?
Хостинг в Росії або закордонний?
Що входить в тарифний пакет послуг хостингу?
Що таке «хороший хостинг»?
Безкоштовний або платний хостинг?
Який вид хостингу вибрати?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно