Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Яка платформа краще для мультиканальною торгівлі?

 1. Мультиканальна торгівля в інтернеті
 2. Маркетплейси
 3. Соціальні мережі
 4. Системи порівняння товарів
 5. Список найкращих платформ для мультиканальною торгівлі
 6. Shopify
 7. BigCommerce
 8. Magento
 9. PrestaShop
 10. WooCommerce
 11. висновки
 12. Як Dinarys може допомогти вам?

Головна / Блог / Яка платформа краще для мультиканальною торгівлі?

Торгівля є найпопулярнішою діяльністю в інтернеті. Як повідомляє портал Statista , До 2021 року оборот коштів у онлайн торгівлі досягне 4.4 мільярда доларів.

Всі власники онлайн магазинів зацікавлені в тому, щоб їх сайт приносив більше прибутку. Але більшість з них до цих пір не знають, як ефективно використовувати мультиканального торгівлю. У цій статті ми розповімо, як вибрати кращу e-cоmmerce платформу для мультиканальною торгівлі і збільшити прибуток онлайн магазину. Ви готові отримувати більше від вашого онлайн магазину? Тоді почнемо!

Мультиканальна торгівля в інтернеті

Простіше кажучи, мультиканальна торгівля це особливий вид стратегії, коли власники онлайн магазинів використовують різні канали щоб залучити більше покупців, в які входять:

 • Маркетплейси
 • Соціальні мережі
 • Системи порівняння товарів

Як ви можете бачити, онлайн магазин - це не єдиний спосіб продавати товари в інтернеті і залучати нових покупців. У цій статті ми розглянемо, як ці три популярних каналу допоможуть онлайн бізнесу. Крім того, команда Dinarys підготувала список найпопулярніших платформ для мультиканальною торгівлі, які ви можете використовувати вже сьогодні для підвищення продажів.

Також прочитайте: Що вибрати: омніканальность або мультиканального?

Також прочитайте:  Що вибрати: омніканальность або мультиканального

Маркетплейси

Коли покупці шукають певний товар, в першу чергу вони звертаються до торгових майданчиків, таким як Amazon і Ebay. Тож не дивно, що саме ці два всесвітніх маркетплейса дають вам більше можливостей для збільшення онлайн продажів, ніж просто торгівля через онлайн магазин.

Соціальні мережі

Навіть якщо ви тільки запустили онлайн магазин, ви швидше отримаєте замовлення через соціальні мережі, ніж через сайт з нульовим трафіком. Більш того, завдяки розвиненим технологіям, покупці швидше напишуть на сторінку компанії, ніж зателефонують. Якщо ви надаєте високоякісні послуги або товари, то покупці обов'язково порадять вашу компанію своїм друзям в соціальних мережах.

Системи порівняння товарів

Це особливі пошукові системи, в яких покупці шукають інформацію про товари, які надають різні продавці. Існує безліч пошукових систем з порівнянням товарів, які ви можете використовувати для продажу товарів і залучення трафіку в онлайн магазин. Невеликі компанії і стартапи можуть використовувати Google Product Search або TheFind.com. Якщо ж ваш бюджет дозволяє розглядати платні варіанти, скористайтеся Nextag, Google Shopping або Shopzilla.

Ви зацікавлені такими можливостями? А це тільки початок. Далі, ми розповімо вам про найкращих платформах для мультиканальною торгівлі, які значно підвищать ваші продажі.

Далі, ми розповімо вам про найкращих платформах для мультиканальною торгівлі, які значно підвищать ваші продажі

Список найкращих платформ для мультиканальною торгівлі

Якщо ви перебуваєте в пошуках платформи для мультиканальною торгівлі, саме для ваш ми підготували список найпопулярніших рішень. Використовуючи ці платформи з великою кількістю функцій, ви можете збільшити продажі і залучати покупців самим надійним шляхом. У цей список входять:

 • Shopify
 • BigCommere
 • PreastaShop
 • Magento
 • WooCommerce

Давайте ближче розглянемо кожну з них, щоб ви прийняли рішення, яка платформа краще підійде вашому бізнесу.

Shopify

Ця платформа відома тим, що надає користувачам неймовірні можливості в мультиканальною торгівлі. Одна з переваг Shopify про те, що розробники шукають нові шляхи для продажу товарів через різні канали. Як повідомляє сама компанія, близько 60% користувачів Shopify продають товари через два або більше каналів.

Іншою перевагою Shopify вважається безперервна інтеграція з Amazon, одним з великих маркетплейсов в інтернеті. Щоб синхронізувати ваш онлайн магазин з Amazon, додайте цей канал в ваш онлайн магазин і синхронізує каталог товарів. Тепер ви можете бачити замовлення з маркетплейса в панелі адміністратора онлайн магазину. Завдяки зручності адмін панелі Shopify, навіть люди, які не мають досвіду в програмуванні, здатні зробити цю синхронізацію.

Також прочитайте: Magento vs Shopify: Порівняння платформ для онлайн магазинів

Навіть якщо брати до уваги соц мережі, ця платформа йде попереду інших. Користувачі можуть розмістити кнопку Купити зараз на будь-якому сайту на WordPress. Використовуючи функції Shopify, ви можете масштабувати ваш онлайн магазин в залежності від ваших потреб.

Ще одна перевага Shopify це додаток POS , Яке дозволяє проводити захищені платежі для пристроїв на iOS і Android. Крім різних видів платежів, додаток дає можливість виставляти чеки, робити знижки і повертати кошти. Ви можете користуватися всіма перевагами цього додатка з мобільних пристроїв або планшетів. Вартість користування POS залежить від вашого плану Shopify. Більш детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті додатки.

Власники онлайн бізнесу, що використовують кілька каналів, також користуються додатком Shopify`s Google Shopping . Ця програма допомагає користувачам синхронізувати профіль продавця в Google з онлайн магазинами. Завдяки цьому безкоштовного додатку, продавці можуть змінювати наявність товарів в Google Product з панелі адміністратора онлайн магазину на Shopify.

Крім того, платформа надає користувачам аналітику по всьому канал продажів в панелі адміністратора. Використовуючи цю дані, ви можете сконцентруватися на тому каналі продажів, який приносить вам найбільше прибутку.

Безсумнівно, Shopify це лідер серед рішень для мультиканальною торгівлі. Однак, щоб бути максимально об'єктивними, потрібно розглянути і інші платформи з функціями мультиканального.

Однак, щоб бути максимально об'єктивними, потрібно розглянути і інші платформи з функціями мультиканального

BigCommerce

Ще одна платформа, яка надає власникам онлайн магазинів мультіканальний досвід - це BigCommerce. Користувачі можуть розміщувати каталог своїх товарів в кількох каналах, збільшувати базу клієнтів і, як следсвие, отримувати більше прибутку. BigCommerce дає вам можливість публікувати товари на таких сайтах, як PriceGrabber , Bizrate і Shopzilla . . Якщо ви не знайомі з цими сайтами, то варто знати, що вони відомі завдяки великому обсягу трафіку людей, які роблять покупки онлайн. Більш того, власники онлайн магазинів на платформі BigCommerce можуть продавати товари на Amazon, Facebook і Google Shopping через панель адміністратора.

Платформа також синхронізується з eBay. Власники онлайн магазинів можуть відслідковувати статус всіх замовлень використовуючи тільки панель адміністратора.

Власники онлайн магазинів можуть відслідковувати статус всіх замовлень використовуючи тільки панель адміністратора

Magento

Magento це ще одна платформа з можливістю мультиканальною торгівлі для посередників і великих магазинів. Ця платформа відома завдяки величезним можливостям персоналізації онлайн магазинів. Але при цьому щоб правильно працювати з платформою потрібні знання в програмуванні або додатковий бюджет для співпраці з e-commerce агентствами.

Також прочитайте: Як створити e-commerce сайт на Magento

Онлайн магазин на цій платформі з легкістю інтегрується з eBay і Amazon. розширення M2E дозволяє синхронізувати e-commerce сайт з Rakuten, Amazon і eBay. Вартість користування розширенням залежить від того, скільки продажів у вас було в місяць. Онлайн продавцям доступні три плани: Starter, Business і Enterprise.

Також прочитайте: Навіщо вашому бізнесу індивідуалізована розробка Magento модулів

Розширення M2E користується популярністю завдяки кастомізації і автоматизації завдань. Це також допомагає користувачам контролювати нові замовлення, змінювати вартість і контролювати наявність товарів у всіх каналах. Більш того, розширення надає підтримку користувачів, доступ до звітів і має розвинене співтовариство користувачів по всьому світу.

Для мультиканальною торгівлі власники онлайн магазинів на Magneto також використовують Sellbrite . Це розширення, яке працює не тільки на платформі Magento, дозволяє інтегрувати онлайн магазин з такими сайтами, як Walmart, eBay, Amazon, Etsy і Rakuten. Це дуже зручне рішення для мультиканальною торгівлі онлайн. Користувачі можуть створювати і управляти каталогом у всіх каналах, контролювати наявність товарів і виконання замовлень.

Користувачі можуть створювати і управляти каталогом у всіх каналах, контролювати наявність товарів і виконання замовлень

PrestaShop

PrestaShop це ще одна платформа, яка допоможе вам успішно використовувати мультиканального торгівлю. Це рішення з відкритим вихідним кодом відомо завдяки великій кількості функцій і неймовірними можливостями кастомізації.

PrestaShop дає користувачам можливість інтеграції з торговим майданчиком Amazon. Для цього вам потрібно купити плагін Amazon Integration for PrestaShop за 199 доларів. Розширення надає підтримку користувачів через живий чат, електронну пошту та телефон.

Щоб використовувати всі переваги цього плагіна, у продавця повинен бути свій аккаунт на майданчику Amazon і план professional selling. Така інтеграція допоможе автоматично розміщувати товари на цьому величезному маркетплейсе. Більш того, продавці можуть змінювати вартість, картинки і кількість товарів.

Онлайн магазин на платформі PrestaShop також може бути інтегрований з eBay. Щоб збільшити прибуток і залучити нових клієнтів, власнику сайту потрібно встановити плагін eBay Integration for PrestaShop .

Якщо у вас залишилися сумніви, то варто врахувати, що платформа надає модуль Google Shopping . Він допомагає власникам онлайн магазинів представити свої товари тисячам клієнтів.

WooCommerce

Якщо ви є власником онлайн магазину на WordPress, то швидше за все ви використовуєте e-commerce плагін WooCommerce. Щоб вести успішну мультиканального торгівлю на WordPress, вам потрібно ставити плагін WP Lister Pro for Amazon. Це плагін преміум класу допоможе інтегрувати категорії товарів з маркетплейсом Amazon. Користувачі можуть автоматично отримувати повідомлення про нові замовлення з Amazon в панель адміністратора WooCommerce.

Тепер ви знаєте про найбільш популярних платформах, які допоможуть вести максимально зручну торгівлю через кілька каналів. Тепер, залежно від потреб вашого бізнесу, ви можете вибрати найкраще рішення.

Тепер, залежно від потреб вашого бізнесу, ви можете вибрати найкраще рішення

висновки

Якщо ви хочете успішно продавати товари через інтернет, вам потрібно задуматися про підвищення прибутку і залучення нових клієнтів. Використовуючи різні канали збуту, ви підвищуєте свої шанси отримати більше прибутку, збільшити впізнаваність бренду і представити ваші товари більшій кількості перспективних клієнтів. Щоб контролювати виконання всіх замовлень і не втратити дані про клієнта, власники онлайн магазинів використовують рішення для мультиканальною торгівлі. Більшість з них дають користувачам можливість отримувати і виконувати замовлення з торгових майданчиків eBay і Amazon, безпосередньо в панелі адміністратора онлайн магазину. Це набагато зручніше, ніж мати кілька різних акаунтів на різних сайтах.

Як Dinarys може допомогти вам?

Команда розробників Dinarys має великий досвід у створенні полігонів для платформ Magento, Shopify, WooCommerce, PrestaShop та BigCommerce. Більш того, команда може виконати міграції онлайн магазину з однієї платформи на іншу без втрати даних.

Якщо у вас виникли питання про інтеграцію мультиканального рішень в ваш онлайн магазин, то ми з радістю на них відповімо. Для цього заповніть контактну форму і команда зв'яжеться з вами.

Ви готові отримувати більше від вашого онлайн магазину?
Ви зацікавлені такими можливостями?
Як Dinarys може допомогти вам?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно