Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як і де отримати виписку з ЕГРП (ЕГРН) онлайн безкоштовно

 1. Отримати виписку з ЕГРП онлайн
 2. Виписка з ЕГРП через МФЦ
 3. Розширена виписка з ЕГРП (ЕГРН)
 4. Як отримати виписку з ЕГРП (ЕГРН) через інтернет
 5. Електронна виписка з ЕГРН. зразок
 6. Надання відомостей з ЕГРН - держмито

Виписку з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно (ЕГРП) можна отримати через інтернет, не виходячи з дому. Спосіб цей економить час і просто зручний, тому в даній статті ми розберемо, як і де отримати виписку з ЕГРП (ЕГРН), скільки це коштує і де це здійснити.

Майте на увазі, що з 2017 року ЕГРП називається ЕГРН - єдиний державний реєстр нерухомості.

Отримати виписку з ЕГРП онлайн

Федеральна служба державної реєстрації, кадастру і картографії, скорочено Росреестр, будучи державним виконавчим органом, здійснює державну реєстрацію прав власності на нерухомість.

Інформація про права власності є в більшості випадків відкритої.

Якщо запит на отримання виписки з ЕГРП не відноситься до категорії закритих від розголошення, він задовольняється в загальному порядку за запитом зацікавленої громадянина.

Як можна замовити цікаву для нас виписку з ЕГРП? Для цього є кілька шляхів:

 1. Через Багатофункціональні центри, які існують в кожному районі.
 2. У відділеннях Росреестра за місцем реєстрації нерухомого майна.
 3. На сайті Росреестра.
 4. Онлайн - на сайті єдиного порталу державних послуг.
 5. Поштою, відправивши заяву в відділення Росреестра.

При цьому для того, щоб замовити і отримати виписку з ЕГРП, ви можете:

 1. Завітати до відділення Росреестра особисто або через довр представника.
 2. Надіслати заяву поштою.
 3. Надіслати документи по електронній пошті.
 4. Через МФЦ.

Виписка з ЕГРП через МФЦ

Сам МФЦ не зможе вам оформити виписку з ЕГРП, але подати заяву на отримання виписки з ЕГРП в МФЦ можна. При подачі заяви в МФЦ всі ваші документи будуть передані за допомогою МФЦ в Росреестр, в якому ви і отримаєте свою виписку. Для подачі заяви в Росреестр через МФЦ ви будете повинні:

 1. Написати заяву про надання витягу з ЕГРП за встановленою формою.
 2. Сплатити державне мито та надати квитанцію про оплату.
 3. надати ваш паспорт або, якщо заяву за вас подає ваш представник, його паспорт та його доручення.
 4. Після отримання всього списку документів службовець МФЦ виписує вам розписку в отриманні документів та каже, коли і за якою адресою ви зможете забрати готову виписку.

Термін надання виписки з ЕГРП не перевищує 5 робочих днів в звичайному випадку.

При цьому цей термін включає в себе тільки обробку вашої заявки всередині Росреестра після надходження документів до цієї організації.

Зрозуміло, що при подачі заяви через МФЦ термін доставки вашої заяви з МФЦ в відділення Росреестра треба додавати до цих п'яти днів.

Забрати готову виписку можна в тому ж МФЦ, куди ви подавали заявку. Тобто МФЦ просто служить передавальною ланкою в передачі документів між замовником і Росреестра.

Розширена виписка з ЕГРП (ЕГРН)

Виписка з реєстру може мати вигляд звичайної і розширеної. У стандартній виписці містяться загальнодоступні відомості про нерухомість.

У розширеній виписці дається інформація про те, хто конкретно є володарем майнових прав на даний об'єкт нерухомості.

Така виписка видається тільки самому правовласнику або ж по довіреності довіреній особі.

Також за отримання розширеної виписки в більшості випадків доведеться заплатити державне мито.

Як отримати виписку з ЕГРП (ЕГРН) через інтернет

Інтернет надає масу зручних способів ведення справ з державними організаціями. Також швидко і зручно можна отримати і виписку з ЕГРН онлайн.

Для цього вам доведеться відвідати сайт Росреестра, щоб не шукати, просто перейдіть за прямим посиланням , На цій сторінці знаходиться форма подачі заяви на отримання відомостей з ЕГРН. Форма складається з декількох послідовно заповнюється сторінок. Після заповнення форми, якщо ви замовляєте розширену виписку, для оплати мита на вашу електронну адресу буде вислано посилання на оплату отримання замовленого документа.

Відомо, що всі державні послуги можна отримати онлайн на єдиному порталі держпослуг . Чи не буде винятком і отримання онлайн виписки з ЕГРН. Але в цьому випадку, перейшовши по запропонованому посиланню, ви потрапите на сайт Росреестра, де і будете замовляти виписку. Так що фактично спосіб онлайн-отримання виписки надає тільки сайт Росреестра.

Електронна виписка з ЕГРН. зразок

З початку 2011 року для прискорення діловодства і розвантаження відділення Росреестра була введена можливість отримання виписки з ЕГРП у вигляді електронного документа. Виписка надається на електронну пошту запитувача особи і складається з заархивированного файлу, в якому містяться:

 1. XML-файл самої виписки.
 2. Файл з електронним цифровим підписом реєстратора у вигляді SIG-файлу.
 3. Можливо, вам надішлють і PDF-файл документа.
 4. Якщо PDF-файл присутній, він також скріплюється електронним підписом у вигляді окремого SIG-файлу.

Всі ці документи без винятку ви можете надавати в будь-який орган, який зробив запит на отримання вашої виписки і він буде беззастережно прийматися, за винятком таких випадків:

 • У загальному випадку банки і нотаріуси вимагають паперовий оригінал виписки, документи в електронній формі їх не влаштовує.
 • PDF-файл в електронному варіанті не може бути заміною паперового документа, оскільки підпис реєстратора в ньому відсутня. Тому друк цього файлу марна.

Надання відомостей з ЕГРН - держмито

Розміри сплачується за отримання відомостей з ЕГРН мита визначаються наказом Міністерства Економічного розвитку №650 від 16 грудня 2010 року та різниться в залежності від того, в якому вигляді - електронному або паперовому, виписується виписка, а також від того, хто саме звертається за отриманням - физ.лицо або юридична.

При зверненні за випискою в паперовій варіанті фізичної особи воно має буде сплатити суму 200 рублів. Юридична особа при тих же умовах платить 600 рублів. Трохи дешевше замовити виписку в електронному вигляді: для фізичної особи вона буде коштувати 150 рублів, а для юридичних до 300.

Якщо ваша нерухомість знаходиться поза зоною дії територіального підрозділу Росреестра, в який ви спрямовуєте запит на отримання виписки і який не уповноважений здійснювати реєстрацію прав на ваш об'єкт відповідно до федеральним законом № 122-ФЗ , Для оформлення такої виписки доводиться робити екстериторіальний запит. Вартість держмита при цьому встановлюється окремо.

Так, для оформлення виписки в паперовій формі для фізичних осіб встановлено мито в 300 рублів, для юридичних осіб - 900 рублів. Електронна форма документів традиційно обходиться дешевше: 200 рублів для фіз. осіб і 400 для юридичних.

Без сплати мита виписки з ЕГРН надаються тільки за запитом державних органів, перерахованих в тексті закону про реєстрацію прав на нерухомість.

Як висновок відзначимо, що замовити і отримати виписку з ЕГРП, або як його називають з 2017 року, ЕГРН, можна або в багатофункціональному центрі, або у відділенні Росреестра. Ви можете отримати документ або особистим зверненням, або зверненням через представника, або через електронну пошту, замовивши виписку онлайн на сайті Росреестра. Для отримання виписки доведеться сплатити відповідні збори, розміри якої для всіх випадків ми перерахували трохи вище.

Як можна замовити цікаву для нас виписку з ЕГРП?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,