Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress

 1. Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress Вступ
 2. Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?
 3. Як працює Google Analytics?
 4. Що вам знадобиться
 5. Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics
 6. Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress
 7. Варіант 1 - Використання плагіна
 8. Варіант 2 - Додавання коду в header.php
 9. Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php
 10. укладення
 11. Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress
 12. Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?
 13. Як працює Google Analytics?
 14. Що вам знадобиться
 15. Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics
 16. Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress
 17. Варіант 1 - Використання плагіна
 18. Варіант 2 - Додавання коду в header.php
 19. Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php
 20. висновок
 21. Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress
 22. Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?
 23. Як працює Google Analytics?
 24. Що вам знадобиться
 25. Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics
 26. Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress
 27. Варіант 1 - Використання плагіна
 28. Варіант 2 - Додавання коду в header.php
 29. Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php
 30. висновок

Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress

Вступ

Якщо ви хочете запустити успішний сайт, важливо знати свою аудиторію і що вони очікують від вашого сайту. Кращим варіантом для досягнення цього завдання - стане перегляд свого трафіку. Це саме те, чим займається Google Analytics. Це безкоштовний додаток від Google, що дозволяє вам відстежувати відвідувачів вашого сайту, аналізувати їх звички, джерела трафіку, соціальні показники і багато інших різних даних. Аналізуючи статистику вашого сайту ви зможете створювати потрібний для ваших відвідувачів контент. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як зареєструватися і додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?

Напевно, все стає набагато простіше коли ви знаєте, що ваші відвідувачі хочуть від вас і вашого сайту? Щоб вони поверталися на ваш сайт знову і знову, необхідно надавати їм те, чого вони хочуть. Саме цим і займається Google Analytics. Ось лише кілька причин додати Google Analytics на ваш сайт і чому кожен сайт на WordPress зобов'язаний його мати:

 1. Він допомагає у визначенні поведінки ваших користувачів. Так, ви зможете віртуально відстежувати поведінку ваших користувачів через Google Analytics. Ви легко зможете перевірити самі популярні сторінки, середній час перегляду кожної сторінки, і навіть визначити яка сторінка змушує ваших користувачів вийти з вашого сайту. Безумовно, перегляд даної інформації допоможе вам в оптимізації вашого сайту. Наприклад, якщо певна стаття залучає велику кількість відвідувачів, ви можете опублікувати більше статей на схожу тематику і залучити більше трафіку.
 2. Він допомагає вам проаналізувати час з найбільшою активністю на вашому сайті. Ви легко можете визначити часовий відрізок з найбільшою кількістю трафіку. Наприклад, якщо більшість ваших користувачів активні в нічний час доби, очевидно, що краще перенести публікацію ваших постів на більш пізній час.
 3. Він допомагає вам у вивченні важливих даних. Google Analytics може надати вам найдрібніші деталі - від місця розташування відвідувачів, до мови на якому вони говорять, від браузерів які вони використовують, до дозволу екрану і подібних даних. Це безумовно допоможе вам краще розуміти свою аудиторію.

Хоча існує і кілька інших аналітичних сервісів, якими ви можете скористатися, Google Analytics надає широкий вибір ексклюзивних функцій. Давайте коротко розглянемо кожну з них:

 1. Зручне створення призначених для користувача звітів. Кращий спосіб аналізу поведінки ваших користувачів - витяг корисної інформації з фактів і цифр. Наявність зручної функції створення призначених для користувача звітів, безсумнівно допоможе вам в цьому. Ви можете додати в звіт різні настройки і показники, для того щоб отримати максимальну користь з отриманих даних.
 2. Налаштування профілів сповіщень. Це дійсно приголомшлива частина Google Analytics, яка допоможе налаштувати відправку призначеного для користувача оповіщення в формі тексту або електронного листа при кожному падінні або різкій зміні руху трафіку. Завдяки цій функції, вам більше не потрібно стежити за оновленнями потрібних вам даних в панелі управління.
 3. Інтеграція з Search Console. Дуже важливо стежити за статистикою і цифрами відносяться до SEO. Search Console - це один з таких інструментів, який надає вам важливу інформацію в сфері пошукової оптимізації. Інтеграція Search Console з Google Analytics робить інформацію більш доступною і дозволяє отримати до неї доступ з одного і того ж місця.

Це всього лише кілька функцій Google Analytics, які роблять процес роботи з WordPress легким завданням!

Як працює Google Analytics?

Ви напевно подумали, що дані які надає Google Analytics просто неймовірні. Але, як він це все робить? Щож, базові знання про роботу програмного забезпечення допомагають в його більш ефективному використанні. Процес роботи Google Analytics можна описати в три етапи:

 1. JavaScript код. Коли користувач потрапляє на ваш сайт, починається виконання JavaScript, який збирає всю необхідну інформацію про сам сайт і інформацію про відвідувача: браузер з якого він увійшов, операційну систему, дозвіл екрана і т.д.
 2. Служба збору даних. Як тільки інформація зібрана, вона відправляється на сервери Google у вигляді маленьких пакетів званих - хіти. Ці хіти відправляються кожен раз, коли відвідувач відкриває ваш сайт.
 3. Обробка даних. Під час обробки даних, сервера Google Analytics перетворюють необроблену інформацію в корисну для вас статистику. Наприклад, розподіляють ваших користувачів на основі їх розташування, мови, дозволу екрану, типу пристроїв і багато чого іншого.

Саме так це і працює. Весь процес може здатися досить легким, однак, велика частина складних процесів збору та формування інформації прихована від очей.

Сподіваюся, це тільки посилило ваше бажання додати сайт в Google Analytics. Ось короткий посібник, яке покаже вам, як зареєструватися і додати сайт в Google Analytics на WordPress.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics

Перше, що вам необхідно зробити, це створити обліковий запис Google Analytics і отримати відслідковує код. Етапи нижче підкажуть, як зареєструватися в Google Analytics:

 1. Зайдіть на сторінку Google Analytics . Натисніть кнопку Зареєструватися, яка розташована у верхній правій частині.
 2. Ви будете перенаправлені на сторінку входу. Введіть електронну адресу вашої пошти і натисніть кнопку Далі. Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис.

Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис

 1. На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти.

На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти

 1. Натисніть кнопку Реєстрація для продовження.

Натисніть кнопку Реєстрація для продовження

 1. Для створення нового облікового запису вам необхідно ввести наступну інформацію:
 • Назва аккаунта.
 • Назва сайту.
 • URL веб-сайту.
 • Галузь.
 • Часовий пояс звітів.

Часовий пояс звітів

Заповніть всі необхідні дані і натисніть кнопку Отримати ідентифікатор відстеження. На наступній сторінці вас попросять прийняти Ліцензійна угода, натисніть кнопку Прийняти.

От і все! Ви успішно створили обліковий запис Google Analytics. Тепер ви повинні побачити відслідковує код Google Analytics Universal:

<Script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function () {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o), m = s.getElementsByTagName ( o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: //www.google-analytics. com / analytics.js ',' ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script>

Цей код однаковий для всіх сайтів. Відрізняється лише тільки унікальний ідентифікатор (UA-00000000-1). Ваш повинен бути на тій же сторінці. Ідентифікатор відстеження Google Analytics починається з UA, що означає Universal Analytics, перший набір чисел відображає номер аккаунта (00000000), а останнє число означає ідентифікатор власності Google Analytics (1).

Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress

Існує кілька способів додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress: використовуючи плагін, додавши відслідковує скрипт безпосередньо в файл header.php або створивши нову функцію в файлі functions.php.

Варіант 1 - Використання плагіна

Якщо ви не знайомі зі структурою файлів WordPress і PHP, рекомендується використовувати даний варіант. Одним з кращих плагінів для цього є Analytics Code Integration. Цей плагін додасть відслідковує код Universal Analytics автоматично - вам необхідно лише ввести ваш ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics.

Етапи нижче покажуть, як встановити плагін і додати ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і встановіть плагін Analytics Code Integration. дотримуйтесь цього керівництву , Якщо ви не знаєте про те, як встановити новий плагін на WordPress.
 2. Як тільки установка завершиться пройдіть в розділ Налаштування і натисніть на Google Analytics Code.
 3. Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти.

Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти

 1. Ось і все, що відслідковує код був успішно доданий у ваш WordPress.

Звертаємо увагу, що для поновлення і початку показу перших результатів Google Analytics потрібно від 12 до 24 годин. Після цього, у вкладці Звіти Google Analytics буде представлена статистика про вашу аудиторії.

Варіант 2 - Додавання коду в header.php

Як було написано раніше, існує кілька шляхів для додавання коду Google Analytics на сайт WordPress. Наприклад, код може бути доданий в файл header.php вашої теми:

 1. Увійдіть в панель адміністратора WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Відкрийте header.php для редагування.
 3. Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл.

Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php

Цей метод вимагає базових знань в програмуванні і ми рекомендуємо його використання тільки при повному розумінні своїх дій. Крім того, строго рекомендується створити резервну копію файлу functions.php або навіть всього вашого сайту:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Виберіть functions.php зі списку файлів справа.
 3. Наступний код сниппет створить нову функцію і вставить код Analytics разом з ідентифікатором відстеження прямо перед закриває тегом </ head> на вашому сайті WordPress. Вставте цей код в кінець файлу functions.php, не забудьте поміняти ідентифікатор відстеження на ваш.

add_action ( 'wp_head', 'my_analytics', 20); function my_analytics () {?> <script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function ( ) {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o) , m = s.getElementsByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: / /www.google-analytics.com/analytics.js','ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script> <? Php}

 1. Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл.

Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

укладення

Немає необхідності говорити, що Google Analytics має важливе значення для розуміння аудиторії на вашому сайті WordPress. Закінчивши цей посібник ви навчилися, як додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress

Вступ

Якщо ви хочете запустити успішний сайт, важливо знати свою аудиторію і що вони очікують від вашого сайту. Кращим варіантом для досягнення цього завдання - стане перегляд свого трафіку. Це саме те, чим займається Google Analytics. Це безкоштовний додаток від Google, що дозволяє вам відстежувати відвідувачів вашого сайту, аналізувати їх звички, джерела трафіку, соціальні показники і багато інших різних даних. Аналізуючи статистику вашого сайту ви зможете створювати потрібний для ваших відвідувачів контент. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як зареєструватися і додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?

Напевно, все стає набагато простіше коли ви знаєте, що ваші відвідувачі хочуть від вас і вашого сайту? Щоб вони поверталися на ваш сайт знову і знову, необхідно надавати їм те, чого вони хочуть. Саме цим і займається Google Analytics. Ось лише кілька причин додати Google Analytics на ваш сайт і чому кожен сайт на WordPress зобов'язаний його мати:

 1. Він допомагає у визначенні поведінки ваших користувачів. Так, ви зможете віртуально відстежувати поведінку ваших користувачів через Google Analytics. Ви легко зможете перевірити самі популярні сторінки, середній час перегляду кожної сторінки, і навіть визначити яка сторінка змушує ваших користувачів вийти з вашого сайту. Безумовно, перегляд даної інформації допоможе вам в оптимізації вашого сайту. Наприклад, якщо певна стаття залучає велику кількість відвідувачів, ви можете опублікувати більше статей на схожу тематику і залучити більше трафіку.
 2. Він допомагає вам проаналізувати час з найбільшою активністю на вашому сайті. Ви легко можете визначити часовий відрізок з найбільшою кількістю трафіку. Наприклад, якщо більшість ваших користувачів активні в нічний час доби, очевидно, що краще перенести публікацію ваших постів на більш пізній час.
 3. Він допомагає вам у вивченні важливих даних. Google Analytics може надати вам найдрібніші деталі - від місця розташування відвідувачів, до мови на якому вони говорять, від браузерів які вони використовують, до дозволу екрану і подібних даних. Це безумовно допоможе вам краще розуміти свою аудиторію.

Хоча існує і кілька інших аналітичних сервісів, якими ви можете скористатися, Google Analytics надає широкий вибір ексклюзивних функцій. Давайте коротко розглянемо кожну з них:

 1. Зручне створення призначених для користувача звітів. Кращий спосіб аналізу поведінки ваших користувачів - витяг корисної інформації з фактів і цифр. Наявність зручної функції створення призначених для користувача звітів, безсумнівно допоможе вам в цьому. Ви можете додати в звіт різні настройки і показники, для того щоб отримати максимальну користь з отриманих даних.
 2. Налаштування профілів сповіщень. Це дійсно приголомшлива частина Google Analytics, яка допоможе налаштувати відправку призначеного для користувача оповіщення в формі тексту або електронного листа при кожному падінні або різкій зміні руху трафіку. Завдяки цій функції, вам більше не потрібно стежити за оновленнями потрібних вам даних в панелі управління.
 3. Інтеграція з Search Console. Дуже важливо стежити за статистикою і цифрами відносяться до SEO. Search Console - це один з таких інструментів, який надає вам важливу інформацію в сфері пошукової оптимізації. Інтеграція Search Console з Google Analytics робить інформацію більш доступною і дозволяє отримати до неї доступ з одного і того ж місця.

Це всього лише кілька функцій Google Analytics, які роблять процес роботи з WordPress легким завданням!

Як працює Google Analytics?

Ви напевно подумали, що дані які надає Google Analytics просто неймовірні. Але, як він це все робить? Щож, базові знання про роботу програмного забезпечення допомагають в його більш ефективному використанні. Процес роботи Google Analytics можна описати в три етапи:

 1. JavaScript код. Коли користувач потрапляє на ваш сайт, починається виконання JavaScript, який збирає всю необхідну інформацію про сам сайт і інформацію про відвідувача: браузер з якого він увійшов, операційну систему, дозвіл екрана і т.д.
 2. Служба збору даних. Як тільки інформація зібрана, вона відправляється на сервери Google у вигляді маленьких пакетів званих - хіти. Ці хіти відправляються кожен раз, коли відвідувач відкриває ваш сайт.
 3. Обробка даних. Під час обробки даних, сервера Google Analytics перетворюють необроблену інформацію в корисну для вас статистику. Наприклад, розподіляють ваших користувачів на основі їх розташування, мови, дозволу екрану, типу пристроїв і багато чого іншого.

Саме так це і працює. Весь процес може здатися досить легким, однак, велика частина складних процесів збору та формування інформації прихована від очей.

Сподіваюся, це тільки посилило ваше бажання додати сайт в Google Analytics. Ось короткий посібник, яке покаже вам, як зареєструватися і додати сайт в Google Analytics на WordPress.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics

Перше, що вам необхідно зробити, це створити обліковий запис Google Analytics і отримати відслідковує код. Етапи нижче підкажуть, як зареєструватися в Google Analytics:

 1. Зайдіть на сторінку Google Analytics . Натисніть кнопку Зареєструватися, яка розташована у верхній правій частині.
 2. Ви будете перенаправлені на сторінку входу. Введіть електронну адресу вашої пошти і натисніть кнопку Далі. Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис.

Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис

 1. На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти.

На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти

 1. Натисніть кнопку Реєстрація для продовження.

Натисніть кнопку Реєстрація для продовження

 1. Для створення нового облікового запису вам необхідно ввести наступну інформацію:
 • Назва аккаунта.
 • Назва сайту.
 • URL веб-сайту.
 • Галузь.
 • Часовий пояс звітів.

Часовий пояс звітів

Заповніть всі необхідні дані і натисніть кнопку Отримати ідентифікатор відстеження. На наступній сторінці вас попросять прийняти Ліцензійна угода, натисніть кнопку Прийняти.

От і все! Ви успішно створили обліковий запис Google Analytics. Тепер ви повинні побачити відслідковує код Google Analytics Universal:

<Script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function () {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o), m = s.getElementsByTagName ( o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: //www.google-analytics. com / analytics.js ',' ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script>

Цей код однаковий для всіх сайтів. Відрізняється лише тільки унікальний ідентифікатор (UA-00000000-1). Ваш повинен бути на тій же сторінці. Ідентифікатор відстеження Google Analytics починається з UA, що означає Universal Analytics, перший набір чисел відображає номер аккаунта (00000000), а останнє число означає ідентифікатор власності Google Analytics (1).

Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress

Існує кілька способів додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress: використовуючи плагін, додавши відслідковує скрипт безпосередньо в файл header.php або створивши нову функцію в файлі functions.php.

Варіант 1 - Використання плагіна

Якщо ви не знайомі зі структурою файлів WordPress і PHP, рекомендується використовувати даний варіант. Одним з кращих плагінів для цього є Analytics Code Integration. Цей плагін додасть відслідковує код Universal Analytics автоматично - вам необхідно лише ввести ваш ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics.

Етапи нижче покажуть, як встановити плагін і додати ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і встановіть плагін Analytics Code Integration. дотримуйтесь цього керівництву , Якщо ви не знаєте про те, як встановити новий плагін на WordPress.
 2. Як тільки установка завершиться пройдіть в розділ Налаштування і натисніть на Google Analytics Code.
 3. Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти.

Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти

 1. Ось і все, що відслідковує код був успішно доданий у ваш WordPress.

Звертаємо увагу, що для поновлення і початку показу перших результатів Google Analytics потрібно від 12 до 24 годин. Після цього, у вкладці Звіти Google Analytics буде представлена статистика про вашу аудиторії.

Варіант 2 - Додавання коду в header.php

Як було написано раніше, існує кілька шляхів для додавання коду Google Analytics на сайт WordPress. Наприклад, код може бути доданий в файл header.php вашої теми:

 1. Увійдіть в панель адміністратора WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Відкрийте header.php для редагування.
 3. Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл.

Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php

Цей метод вимагає базових знань в програмуванні і ми рекомендуємо його використання тільки при повному розумінні своїх дій. Крім того, строго рекомендується створити резервну копію файлу functions.php або навіть всього вашого сайту:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Виберіть functions.php зі списку файлів справа.
 3. Наступний код сниппет створить нову функцію і вставить код Analytics разом з ідентифікатором відстеження прямо перед закриває тегом </ head> на вашому сайті WordPress. Вставте цей код в кінець файлу functions.php, не забудьте поміняти ідентифікатор відстеження на ваш.

add_action ( 'wp_head', 'my_analytics', 20); function my_analytics () {?> <script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function ( ) {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o) , m = s.getElementsByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: / /www.google-analytics.com/analytics.js','ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script> <? Php}

 1. Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл.

Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

висновок

Немає необхідності говорити, що Google Analytics має важливе значення для розуміння аудиторії на вашому сайті WordPress. Закінчивши цей посібник ви навчилися, як додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Як Додати Ідентифікатор Відстеження Google Analytics в WordPress

Вступ

Якщо ви хочете запустити успішний сайт, важливо знати свою аудиторію і що вони очікують від вашого сайту. Кращим варіантом для досягнення цього завдання - стане перегляд свого трафіку. Це саме те, чим займається Google Analytics. Це безкоштовний додаток від Google, що дозволяє вам відстежувати відвідувачів вашого сайту, аналізувати їх звички, джерела трафіку, соціальні показники і багато інших різних даних. Аналізуючи статистику вашого сайту ви зможете створювати потрібний для ваших відвідувачів контент. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як зареєструватися і додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?

Напевно, все стає набагато простіше коли ви знаєте, що ваші відвідувачі хочуть від вас і вашого сайту? Щоб вони поверталися на ваш сайт знову і знову, необхідно надавати їм те, чого вони хочуть. Саме цим і займається Google Analytics. Ось лише кілька причин додати Google Analytics на ваш сайт і чому кожен сайт на WordPress зобов'язаний його мати:

 1. Він допомагає у визначенні поведінки ваших користувачів. Так, ви зможете віртуально відстежувати поведінку ваших користувачів через Google Analytics. Ви легко зможете перевірити самі популярні сторінки, середній час перегляду кожної сторінки, і навіть визначити яка сторінка змушує ваших користувачів вийти з вашого сайту. Безумовно, перегляд даної інформації допоможе вам в оптимізації вашого сайту. Наприклад, якщо певна стаття залучає велику кількість відвідувачів, ви можете опублікувати більше статей на схожу тематику і залучити більше трафіку.
 2. Він допомагає вам проаналізувати час з найбільшою активністю на вашому сайті. Ви легко можете визначити часовий відрізок з найбільшою кількістю трафіку. Наприклад, якщо більшість ваших користувачів активні в нічний час доби, очевидно, що краще перенести публікацію ваших постів на більш пізній час.
 3. Він допомагає вам у вивченні важливих даних. Google Analytics може надати вам найдрібніші деталі - від місця розташування відвідувачів, до мови на якому вони говорять, від браузерів які вони використовують, до дозволу екрану і подібних даних. Це безумовно допоможе вам краще розуміти свою аудиторію.

Хоча існує і кілька інших аналітичних сервісів, якими ви можете скористатися, Google Analytics надає широкий вибір ексклюзивних функцій. Давайте коротко розглянемо кожну з них:

 1. Зручне створення призначених для користувача звітів. Кращий спосіб аналізу поведінки ваших користувачів - витяг корисної інформації з фактів і цифр. Наявність зручної функції створення призначених для користувача звітів, безсумнівно допоможе вам в цьому. Ви можете додати в звіт різні настройки і показники, для того щоб отримати максимальну користь з отриманих даних.
 2. Налаштування профілів сповіщень. Це дійсно приголомшлива частина Google Analytics, яка допоможе налаштувати відправку призначеного для користувача оповіщення в формі тексту або електронного листа при кожному падінні або різкій зміні руху трафіку. Завдяки цій функції, вам більше не потрібно стежити за оновленнями потрібних вам даних в панелі управління.
 3. Інтеграція з Search Console. Дуже важливо стежити за статистикою і цифрами відносяться до SEO. Search Console - це один з таких інструментів, який надає вам важливу інформацію в сфері пошукової оптимізації. Інтеграція Search Console з Google Analytics робить інформацію більш доступною і дозволяє отримати до неї доступ з одного і того ж місця.

Це всього лише кілька функцій Google Analytics, які роблять процес роботи з WordPress легким завданням!

Як працює Google Analytics?

Ви напевно подумали, що дані які надає Google Analytics просто неймовірні. Але, як він це все робить? Щож, базові знання про роботу програмного забезпечення допомагають в його більш ефективному використанні. Процес роботи Google Analytics можна описати в три етапи:

 1. JavaScript код. Коли користувач потрапляє на ваш сайт, починається виконання JavaScript, який збирає всю необхідну інформацію про сам сайт і інформацію про відвідувача: браузер з якого він увійшов, операційну систему, дозвіл екрана і т.д.
 2. Служба збору даних. Як тільки інформація зібрана, вона відправляється на сервери Google у вигляді маленьких пакетів званих - хіти. Ці хіти відправляються кожен раз, коли відвідувач відкриває ваш сайт.
 3. Обробка даних. Під час обробки даних, сервера Google Analytics перетворюють необроблену інформацію в корисну для вас статистику. Наприклад, розподіляють ваших користувачів на основі їх розташування, мови, дозволу екрану, типу пристроїв і багато чого іншого.

Саме так це і працює. Весь процес може здатися досить легким, однак, велика частина складних процесів збору та формування інформації прихована від очей.

Сподіваюся, це тільки посилило ваше бажання додати сайт в Google Analytics. Ось короткий посібник, яке покаже вам, як зареєструватися і додати сайт в Google Analytics на WordPress.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

Крок 1 - Створення облікового запису Google Analytics

Перше, що вам необхідно зробити, це створити обліковий запис Google Analytics і отримати відслідковує код. Етапи нижче підкажуть, як зареєструватися в Google Analytics:

 1. Зайдіть на сторінку Google Analytics . Натисніть кнопку Зареєструватися, яка розташована у верхній правій частині.
 2. Ви будете перенаправлені на сторінку входу. Введіть електронну адресу вашої пошти і натисніть кнопку Далі. Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис.

Якщо у вас ще немає облікового запису Google, створіть її натиснувши на кнопку Створити обліковий запис

 1. На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти.

На наступній сторінці введіть пароль і натисніть кнопку Ввійти

 1. Натисніть кнопку Реєстрація для продовження.

Натисніть кнопку Реєстрація для продовження

 1. Для створення нового облікового запису вам необхідно ввести наступну інформацію:
 • Назва аккаунта.
 • Назва сайту.
 • URL веб-сайту.
 • Галузь.
 • Часовий пояс звітів.

Часовий пояс звітів

Заповніть всі необхідні дані і натисніть кнопку Отримати ідентифікатор відстеження. На наступній сторінці вас попросять прийняти Ліцензійна угода, натисніть кнопку Прийняти.

От і все! Ви успішно створили обліковий запис Google Analytics. Тепер ви повинні побачити відслідковує код Google Analytics Universal:

<Script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function () {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o), m = s.getElementsByTagName ( o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: //www.google-analytics. com / analytics.js ',' ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script>

Цей код однаковий для всіх сайтів. Відрізняється лише тільки унікальний ідентифікатор (UA-00000000-1). Ваш повинен бути на тій же сторінці. Ідентифікатор відстеження Google Analytics починається з UA, що означає Universal Analytics, перший набір чисел відображає номер аккаунта (00000000), а останнє число означає ідентифікатор власності Google Analytics (1).

Крок 2 - Додавання коду з ідентифікатором відстеження Google Analytics в WordPress

Існує кілька способів додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress: використовуючи плагін, додавши відслідковує скрипт безпосередньо в файл header.php або створивши нову функцію в файлі functions.php.

Варіант 1 - Використання плагіна

Якщо ви не знайомі зі структурою файлів WordPress і PHP, рекомендується використовувати даний варіант. Одним з кращих плагінів для цього є Analytics Code Integration. Цей плагін додасть відслідковує код Universal Analytics автоматично - вам необхідно лише ввести ваш ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics.

Етапи нижче покажуть, як встановити плагін і додати ідентифікатор відстеження аккаунта Google Analytics:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і встановіть плагін Analytics Code Integration. дотримуйтесь цього керівництву , Якщо ви не знаєте про те, як встановити новий плагін на WordPress.
 2. Як тільки установка завершиться пройдіть в розділ Налаштування і натисніть на Google Analytics Code.
 3. Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти.

Вставте ваш ідентифікатор відстеження Google Analytics в поле і натисніть Зберегти

 1. Ось і все, що відслідковує код був успішно доданий у ваш WordPress.

Звертаємо увагу, що для поновлення і початку показу перших результатів Google Analytics потрібно від 12 до 24 годин. Після цього, у вкладці Звіти Google Analytics буде представлена статистика про вашу аудиторії.

Варіант 2 - Додавання коду в header.php

Як було написано раніше, існує кілька шляхів для додавання коду Google Analytics на сайт WordPress. Наприклад, код може бути доданий в файл header.php вашої теми:

 1. Увійдіть в панель адміністратора WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Відкрийте header.php для редагування.
 3. Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл.

Вставте відслідковує код отриманий в Кроці 1 перед закриває тегом </ head> і натисніть кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

Варіант 3 - Створення нової функції у файлі functions.php

Цей метод вимагає базових знань в програмуванні і ми рекомендуємо його використання тільки при повному розумінні своїх дій. Крім того, строго рекомендується створити резервну копію файлу functions.php або навіть всього вашого сайту:

 1. Увійдіть в панель управління WordPress і перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Редактор.
 2. Виберіть functions.php зі списку файлів справа.
 3. Наступний код сниппет створить нову функцію і вставить код Analytics разом з ідентифікатором відстеження прямо перед закриває тегом </ head> на вашому сайті WordPress. Вставте цей код в кінець файлу functions.php, не забудьте поміняти ідентифікатор відстеження на ваш.

add_action ( 'wp_head', 'my_analytics', 20); function my_analytics () {?> <script> (function (i, s, o, g, r, a, m) {i [ 'GoogleAnalyticsObject'] = r; i [r] = i [r] || function ( ) {(i [r] .q = i [r] .q || []). push (arguments)}, i [r] .l = 1 * new Date (); a = s.createElement (o) , m = s.getElementsByTagName (o) [0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore (a, m)}) (window, document, 'script', 'https: / /www.google-analytics.com/analytics.js','ga '); ga ( 'create', 'UA-00000000-1', 'auto'); ga ( 'send', 'pageview'); </ Script> <? Php}

 1. Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл.

Збережіть зміни натиснувши на кнопку Оновити файл

ЗАМІТКА! Ідентифікатор відстеження Google Analytics повинен бути доданий в вашу активну тему. При зміні теми вам необхідно додати його повторно.

висновок

Немає необхідності говорити, що Google Analytics має важливе значення для розуміння аудиторії на вашому сайті WordPress. Закінчивши цей посібник ви навчилися, як додати ідентифікатор відстеження Google Analytics в WordPress.

Як працює Google Analytics?
Як працює Google Analytics?
Як працює Google Analytics?
Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?
Напевно, все стає набагато простіше коли ви знаєте, що ваші відвідувачі хочуть від вас і вашого сайту?
Як працює Google Analytics?
Але, як він це все робить?
Add_action ( 'wp_head', 'my_analytics', 20); function my_analytics () {?
Навіщо потрібен Google Analytics в WordPress?

Новости