Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як КУПИТИ права і що за це загрожує?

Стати володарем водійського посвідчення може кожен. Для цього потрібно пройти навчання в автошколі, скласти іспити, обійти медичні кабінети. Однак багато хто воліє просто купити фальшивку. Для таких людей в Інтернеті - сотні пропозицій. Причому робота шахраїв поставлена ​​на потік. Які існують підробки, і як карають тих, хто їх використовує?

"Вам надішлють підроблені права. Бланки, природно, теж неоригінальні. Власне кажучи, ви їдете до першої перевірки, до першого поста з цими правами", - говорить інструктор Павло.

- Ви оплачуєте, як правило, після цього люди пропадають. Друга половина - люди надсилають ваші права. Готові, але це - груба підробка. Іноді підробки надсилають хорошої якості, але все це не в базі.

50-річного уродженця Грузії Давида Георгійовича зупинили в Центральному окрузі Москви. Його водійське посвідчення здалося інспектору підозрілим.

Це посвідчення виявилося на ім'я зовсім іншу людину - Леоні Джишкаріані. В експертному центрі фахівець з легкістю виявив в документі невідповідності.

"На цій фотокартці видно, що фон повинен бути помаранчевий. Видно, що тут фотокартка мало не наповзає на штамп. Такого теж не повинно бути. А коли їх підробляють, вирізають ножицями, і видно - краї нерівні", - пояснює головний експерт 2 -го відділу експертно-криміналістичного центру УВС ЦАО Москви Максим Погромський.

"Дзеркальні права - це ваша фотографія на дані іншої людини, який дійсно має водійським посвідченням певної категорії", - розповідає інструктор Павло.

Інший варіант підробки - посвідчення з однієї маленької помилкою:

- Вас забивають в базі буква в букву, цифра в цифру. На одну цифру або букву зміна і, відповідно, ви не будете "світитися", як позбавлений, але все одно, це загрожує. Рано чи пізно все розкривається.

Раніше частіше підробляли права у вигляді пластикових карт, тепер - паперові ламіновані посвідчення, що випускаються Держзнаком.

"Грубо кажучи, 90, напевно, відсотків просто скануються, друкуються на простих друкуючих пристроях, на кольорових, і ламинируются", - розповідає експерт Максим Погромський.

Ось таку ксерокопію і пропонують шахраї за 20 тисяч рублів, якщо просто не пропадають з передоплатою. Позбавлений прав Давид Георгійович відповісти на питання, де придбав фальшивку, відмовився. Відповідальність йому призначить суддя.

Стаття 327 Кримінального Кодексу передбачає 4 види покарання за використання завідомо підроблених документів: це штраф до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи - до 240 годин. Можливі також виправні роботи до двох років або арешт на строк від 3 до 6 місяців. Найчастіше порушників карають штрафом, але в будь-якому випадку це вже кримінальна судимість.

І важливо пам'ятати, що справжніх водійських посвідчень у продажу не існує.

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок Москва +7 495 649-04-03 |  Санкт-Петербург +7 812 649-10-10   або   Замовте дзвінок

Гарантія № 1. Ми гарантуємо вам уважне і професійне ставлення до вашої проблеми і до вас особисто в будь-якому з наших офісів! Ми обіцяємо, що зробимо все можливе, щоб допомогти вам вирішити ваші юридичні проблеми швидко, ефективно і з вашим мінімальною участю.

Гарантія № 2. Ми гарантуємо, що ви отримаєте для себе щось корисне навіть на безоплатної первинної консультації. Якщо вам щось не сподобається (навіть колір краватки юриста), ви завжди можете встати і піти без пояснення причини.

Гарантія № 3. Ми гарантуємо 100% конфіденційність, якщо ви про це попросите!

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок

Які існують підробки, і як карають тих, хто їх використовує?
Є проблема?
Є проблема?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно