Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як КУПИТИ права і що за це загрожує?

Стати володарем водійського посвідчення може кожен. Для цього потрібно пройти навчання в автошколі, скласти іспити, обійти медичні кабінети. Однак багато хто воліє просто купити фальшивку. Для таких людей в Інтернеті - сотні пропозицій. Причому робота шахраїв поставлена ​​на потік. Які існують підробки, і як карають тих, хто їх використовує?

"Вам надішлють підроблені права. Бланки, природно, теж неоригінальні. Власне кажучи, ви їдете до першої перевірки, до першого поста з цими правами", - говорить інструктор Павло.

- Ви оплачуєте, як правило, після цього люди пропадають. Друга половина - люди надсилають ваші права. Готові, але це - груба підробка. Іноді підробки надсилають хорошої якості, але все це не в базі.

50-річного уродженця Грузії Давида Георгійовича зупинили в Центральному окрузі Москви. Його водійське посвідчення здалося інспектору підозрілим.

Це посвідчення виявилося на ім'я зовсім іншу людину - Леоні Джишкаріані. В експертному центрі фахівець з легкістю виявив в документі невідповідності.

"На цій фотокартці видно, що фон повинен бути помаранчевий. Видно, що тут фотокартка мало не наповзає на штамп. Такого теж не повинно бути. А коли їх підробляють, вирізають ножицями, і видно - краї нерівні", - пояснює головний експерт 2 -го відділу експертно-криміналістичного центру УВС ЦАО Москви Максим Погромський.

"Дзеркальні права - це ваша фотографія на дані іншої людини, який дійсно має водійським посвідченням певної категорії", - розповідає інструктор Павло.

Інший варіант підробки - посвідчення з однієї маленької помилкою:

- Вас забивають в базі буква в букву, цифра в цифру. На одну цифру або букву зміна і, відповідно, ви не будете "світитися", як позбавлений, але все одно, це загрожує. Рано чи пізно все розкривається.

Раніше частіше підробляли права у вигляді пластикових карт, тепер - паперові ламіновані посвідчення, що випускаються Держзнаком.

"Грубо кажучи, 90, напевно, відсотків просто скануються, друкуються на простих друкуючих пристроях, на кольорових, і ламинируются", - розповідає експерт Максим Погромський.

Ось таку ксерокопію і пропонують шахраї за 20 тисяч рублів, якщо просто не пропадають з передоплатою. Позбавлений прав Давид Георгійович відповісти на питання, де придбав фальшивку, відмовився. Відповідальність йому призначить суддя.

Стаття 327 Кримінального Кодексу передбачає 4 види покарання за використання завідомо підроблених документів: це штраф до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи - до 240 годин. Можливі також виправні роботи до двох років або арешт на строк від 3 до 6 місяців. Найчастіше порушників карають штрафом, але в будь-якому випадку це вже кримінальна судимість.

І важливо пам'ятати, що справжніх водійських посвідчень у продажу не існує.

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок Москва +7 495 649-04-03 |  Санкт-Петербург +7 812 649-10-10   або   Замовте дзвінок

Гарантія № 1. Ми гарантуємо вам уважне і професійне ставлення до вашої проблеми і до вас особисто в будь-якому з наших офісів! Ми обіцяємо, що зробимо все можливе, щоб допомогти вам вирішити ваші юридичні проблеми швидко, ефективно і з вашим мінімальною участю.

Гарантія № 2. Ми гарантуємо, що ви отримаєте для себе щось корисне навіть на безоплатної первинної консультації. Якщо вам щось не сподобається (навіть колір краватки юриста), ви завжди можете встати і піти без пояснення причини.

Гарантія № 3. Ми гарантуємо 100% конфіденційність, якщо ви про це попросите!

Є проблема? Дійте, поки не стало надто пізно ...

Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

Москва +7 495 649-04-03 | Санкт-Петербург +7 812 649-10-10
або Замовте дзвінок

Які існують підробки, і як карають тих, хто їх використовує?
Є проблема?
Є проблема?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,