Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як завантажити комп'ютер в безпечному режимі (Safe Mode) - режимі захисту від збоїв) ?. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

 1. Опис варіантів безпечного завантаження
 2. Комп'ютер завантажується тільки в звичайному режимі, що робити?
 3. Що ж робити, якщо комп'ютер самостійно завантажився в безпечному режимі?
 4. Як перезавантажити комп'ютер в безпечному режимі?

При включенні комп'ютера, як тільки зникне початковий екран (цей екран, як правило, відображає тактову частоту процесора і об'єм оперативної пам'яті, а також дозволяє завантажити Setup), починайте з періодичністю десь в півсекунди або трохи швидше натискати клавішу F8

При включенні комп'ютера, як тільки зникне початковий екран (цей екран, як правило, відображає тактову частоту процесора і об'єм оперативної пам'яті, а також дозволяє завантажити Setup), починайте з періодичністю десь в півсекунди або трохи швидше натискати клавішу F8. Повинно з'явитися відповідне меню, де Ви вибираєте Безпечний режим (або Safe Mode, якщо версія у Вас англійська) натиснувши на Enter, коли ця опція вибрана.

Якщо ви не встигли натиснути клавішу "F8" і вже з'явився логотип Windows, то потрібно дочекатися появи запрошення Windows для входу в систему, завершити роботу і перезавантажити комп'ютер.

Опис варіантів безпечного завантаження

 • Безпечний режим (SAFEBOOT_OPTION = Minimal).
  Для запуску Windows використовується мінімальний набір драйверів пристроїв і служб:
  застосовується стандартний драйвер відеоадаптера, відключається мережу, не запускаються програми автозавантаження. Після завантаження в безпечному режимі ви можете виконати більшість операцій по відновленню (наприклад, видалити проблемний драйвер або додаток, а також запустити засіб відновлення системи).
 • Безпечний режим з підтримкою мережі (SAFEBOOT_OPTION = Network).
  Для запуску Windows використовується мінімальний набір драйверів пристроїв і служб плюс драйвери для підтримки роботи в мережі.
  .Можливо знадобитися, якщо кошти відновлення або архівні копії системи знаходяться на мережевому диску.
 • Безпечний режим з підтримкою командного рядка (SAFEBOOT_OPTION = Minimal (AlternateShell)).
  Аналогічно безпечного режиму, тільки замість провідника Windows запускається файл Cmd.exe.
  Запуск Windows в безпечному режимі з вікном командного рядка замість стандартного інтерфейсу Windows. Цей варіант призначений для фахівців ІТ та адміністраторов.Прі пошкодженні або неправильної роботи програми explorer.exe тільки цей режим дозволяє завантажити комп'ютер. З командного рядка можна запускати будь-які додатки, в тому числі елементи Панелі управління.
 • Ведення журналу завантаження.
  Створення файлу ntbtlog.txt (знаходиться в папці з встановленою копією Windows.), В який заносяться всі драйвери, встановлені під час запуску. Ця інформація може виявитися корисною для усунення неполадок, які потребують поглибленого вивчення ситуації. Після невдалої завантаження в даному режимі ви можете переглянути файл протоколу з консолі відновлення та визначити службу або драйвер, що викликає помилку при завантаженні.
 • Включення режиму відео з низьким дозволом.
  Включити режим VGA. Windows запускається за допомогою поточного відео драйвера (а не Vga.sys) в режимі 640 x 480. Цей режим використовується, коли обрана конфігурація, яка монітор не підтримує. Запуск Windows з використанням поточного драйвера відеоадаптера і вибором низьких дозволу і частоти оновлення. Цей режим можна використовувати для скидання параметрів екрану. Це дає можливість усунути неправильну настройку відеоадаптера і монітора (наприклад, якщо монітор не підтримує встановлені параметри).
  Пам'ятайте, що в безпечному режимі і безпечному режимі з підтримкою мережі завантажується драйвер Vga.sys.
 • Остання відома вдала конфігурація.
  Завантажується остання вдала конфігурація Windows.
  Запуск Windows з останнім варіантом конфігурації реєстру та драйверів, при якому система працювала без сбоев.Ето параметр завантаження Windows, який використовує останні настройки системи, які працювали належним чином. При кожному виключенні комп'ютера і успішне завершення роботи Windows важливі системні параметри зберігаються в реєстрі. Ці параметри можна використовувати для запуску комп'ютера в разі виникнення неполадки. Наприклад, якщо новий драйвер для відеоадаптера викликає неполадки або неправильний параметр реєстру перешкоджає належному запуску Windows, комп'ютер можна перезавантажити, використовуючи останню вдалу конфігурацію.

Використовуйте останню вдалу конфігурацію, якщо в даний момент Windows не завантажується, а в попередній раз система завантажувалася правильно.

Якщо в системі спостерігається незвичайна поведінка і Windows все ще запущена, спробуйте відновити більш раннє стан системи, коли вона працювала правильно, використовуючи останню вдалу конфігурацію. Для завантаження в цьому режимі використовуються дані про стан комп'ютера після останньої успішної завантаження, що дозволяє скасувати зміни в налаштуваннях, внесені при попередньому сеансі роботи. Це дає можливість анулювати установку нового драйвера або зміна параметрів роботи обладнання. Використовуйте цей режим, в першу чергу, для скасування некоректно встановлених драйверів або невдалого зміни параметрів роботи служб.

Виберіть безпечний режим (Safe Mode) - перший рядок і натисніть Enter.

Коли комп'ютер завантажитися в безпечному режимі ви побачите наступне повідомлення.

Коли комп'ютер завантажитися в безпечному режимі ви побачите наступне повідомлення

Клацніть по кнопці Та й ви можете приступити до роботи з комп'ютером в безпечному режимі.

Якщо жоден з додаткових варіантів завантаження не опинився успішним, значить, ви зіткнулися з однією з найбільш серйозних проблем. В такому випадку слід завантажити комп'ютер за допомогою інсталяційного диска Windows

Комп'ютер завантажується тільки в звичайному режимі, що робити?

У деяких випадках гілка реєстру [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ SafeBoot], яка відповідає за завантаження операційної системи в безпечному режимі, може бути пошкоджена, що призводить до падіння в синій екран (BSOD) при завантаженні в безпечному режимі.Так можливо якщо вірус або троян видалили або пошкодили частини реєстру Windows, які відповідають за завантаження комп'ютера в безпечному режимі.

Відновити гілку реєстру Safeboot можна за допомогою заздалегідь експортованого reg-файлу. Для цього виконайте такі дії:

 1. скачайте архів WinSafeBoot.zip ;
 2. Розпакуйте вміст архіву на комп'ютер за допомогою програми-архіватора (наприклад, WinZip).
 3. Залежно від операційної системи запустіть reg-файл:

Для ОС Windows 2000 файл реєстру SafeBootWin200.reg;

Для ОС Windows 2003 файл реєстру SafeBootWinServer2003.reg;

Для ОС Windows XP файл реєстру SafeBootWinXP.reg;

Для ОС Windows Vista файл реєстру SafebootVista.reg;

Для ОС Windows 7 файл реєстру Safeboot7.reg;

4. Натисніть на кнопку ТАК у вікні Редактор реєстру.

Якщо це не допомогло, то скачайте і запустіть безкоштовну утиліту SafeBootKeyRepair . Перезапустіть комп'ютер і спробуйте увійти в безпечний режим знову.

Оновлення 1: якщо утиліта SafeBootKeyRepair недоступна, то ви можете спробувати цю . Скачайте і розпакуйте, в архіві reg файл з дефолтними значеннями ключів реєстру забезпечують правильний запуск безпечного режиму. Клацніть по файлу двічі, для установки цих дефолних значень.
Оновлення 2: Якщо попередні способи востановления завантаження комп'ютера в безпечному режимі вам не допомогли, то спробуйте наступне. Скачайте і встановіть Super Antispyware . Запустіть, в головному вікні клацніть на кнопці Preferences, далі по вкладці Repairs, в списку виберіть Repair broken SafeBoot key, після чого клацніть на кнопці Perform Repair ...

Чи не відображається меню завантаження після натискання кнопки F8, що робити?

Метод з використанням Системних засобів Windows XP.

Якщо з якої-небудь причини меню завантаження не відображається на екрані послне натискання кнопки F8 і систему вантажиться в звичайному режимі, то виконайте наступні дії:

 • Для Windows XP / 2003:
 • Натисніть на кнопку Пуск> Виконати> введіть msconfig> натисніть кнопку ОК.

Натисніть на кнопку Пуск> Виконати> введіть msconfig> натисніть кнопку ОК

 • У вікні Налаштування системи перейдіть на вкладку BOOT.INI.
 • У блоці Параметри завантаження встановіть прапорець / SAFEBOOT.
 • Натисніть на кнопку ОК.
 • У вікні Налаштування системи натисніть на кнопку Перезавантаження, щоб застосувати настройки.

У вікні Налаштування системи натисніть на кнопку Перезавантаження, щоб застосувати настройки

Після виконання необхідних дій в безпечному режимі необхідно відключити параметр / SAFEBOOT, щоб завантажитися в звичайному режимі Після виконання необхідних дій в безпечному режимі необхідно відключити параметр / SAFEBOOT, щоб завантажитися в звичайному режимі.

Після виконання необхідних дій в безпечному режимі необхідно відключити параметр / SAFEBOOT, щоб завантажитися в звичайному режимі

 1. Натисніть Пуск> введіть в рядку команду msconfig і натисніть кнопку Enter;
 2. У вікні Конфігурація системи перейдіть на вкладку Завантаження;
 3. У блоці Параметри завантаження включите опцію Безпечний режим;
 4. Натисніть кнопку ОК;
 5. Натисніть кнопку Перезавантаження у вікні Налаштування системи, щоб зміни вступили в силу.


Що ж робити, якщо комп'ютер самостійно завантажився в безпечному режимі?

Безпечний режим завантажується автоматично, якщо попередня спроба запуску системи не вдалася.

Перш за все, треба спробувати визначити, що змінилося в системі з часу її останнього завантаження і могло викликати такий ефект. Якщо було встановлено нове обладнання, відкрийте Панель управління (Control Panel), видаліть сам пристрій і драйвери до нього, а потім спробуйте перезавантажити комп'ютер. Якщо система завантажиться нормально, значить, проблема була пов'язана з якимось апаратним конфліктом і потрібно спробувати її вирішити.
Якщо перед завантаженням в безпечному режимі були встановлені нові ігри або програми, їх теж слід видалити за допомогою засобу «Установка / Видалення програм» (Add / Remove Programs) на панелі керування. Після цього спробуйте перезавантажити систему - цілком можливо, Windows запуститься у нормальному режимі.
Якщо проблема не пов'язана з новим обладнанням або програмним забезпеченням, швидше за все, пошкоджений реєстр. В цьому випадку майже напевно доведеться встановлювати заново всю систему.

Коли комп'ютер перебуває в безпечному режимі, по кутах екрана відображається напис "Безпечний режим".

Щоб вийти з Безпечного режиму, перезавантажте комп'ютер і дозвольте Windows запуститися в звичайному режимі.

Як перезавантажити комп'ютер в безпечному режимі?

Щоб перезавантажити комп'ютер у безпечному режимі, виконайте наступні дії:

 1. У лівому нижньому куті екрану натисніть на кнопку Пуск.
 2. Виберіть пункт меню Завершення роботи комп'ютера.
 3. Виберіть пункт меню Перезавантажити комп'ютер.
 4. У перші секунди завантаження комп'ютера натискайте F8 до тих пір, поки не з'явиться меню завантаження ОС Windows.

На деяких конфігураціях комп'ютерів клавіша F8 використовується для вибору фізичного пристрою, з якого повинен почати завантаження комп'ютер. В цьому випадку необхідно вибрати жорсткий диск, на якому встановлена операційна система. Після натискання клавіші Enter необхідно відразу повторно натискати клавішу F8 доти, поки не з'явиться меню вибору варіантів завантаження ОС Windows.

5. Виберіть пункт Safe Mode (або Безпечний режим / Режим захисту від збоїв).

6. Натисніть на клавіатурі клавішу Enter.

7. Натисніть на клавіатурі клавішу Enter ще раз для підтвердження вибору варіанта завантаження ОС.

8. Після завершення роботи в цьому режимі просто перезавантажте комп'ютер.

Для Windows 2000, XP, Vista, 7 необхідно знати пароль локального користувача Administrator

support.kaspersky.ru, windows.microsoft.com

А чи знаєте Ви,

Що ж робити, якщо комп'ютер самостійно завантажився в безпечному режимі?
Як перезавантажити комп'ютер в безпечному режимі?
Чи не відображається меню завантаження після натискання кнопки F8, що робити?
Що ж робити, якщо комп'ютер самостійно завантажився в безпечному режимі?
Як перезавантажити комп'ютер в безпечному режимі?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно