Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як оновити від інших версій Windows, щоб ОС Windows 8.1?

 1. Корисні поради перед оновленням
 2. Користувачі Windows 8
 3. Користувачі Windows 7
 4. Користувачі Windows Vista і XP
 5. Що робить Windows 8.1?

Мистецтво: Джеремі Нгуєн

Нещодавно Microsoft оголосила про ціною і упаковці для Windows 8.1. На цей раз це буде працювати по-іншому, ніж Windows 8.

Ціни будуть такими ж, як Windows 8, і ви будете встановлювати їх так само, використовуючи DVD або цифрову завантаження. На цей раз Microsoft позбулася оновлень Upgrade Edition: всі версії Windows 8.1, продані, будуть повною версією.

Мистецтво: Джеремі Нгуєн  Нещодавно Microsoft оголосила про  ціною і упаковці  для Windows 8

У коробці випущена версія Windows 8.1 Pro.

Однак на цей раз важлива різниця полягає в тому, що користувачі Користувачі повинні виконати чисту установку. Ваша стара установка Windows завжди буде збережена в папці під назвою Windows.old - якщо для цього недостатньо місця. Якщо є місце, цей процес дозволить вам зберегти ваші документи, але всі ваші установки, особливо ті, які вимагають коду ліцензії, будуть втрачені.

Маючи це на увазі, ось деякі важливі кроки, які необхідно враховувати при оновленні до Windows 8.1 18 жовтня 2013 року.

Корисні поради перед оновленням

Якщо у вас є програмне забезпечення, яке має ліцензійний код, наприклад Microsoft Office або будь-який комерційний продукт Adobe, і у вас все ще є цей код ліцензії, рекомендується видалити це програмне забезпечення Зараз, що звільняє цей код ліцензії при його повторному встановленні після оновлення. В іншому випадку ви зіткнетеся з проблемами, коли програмне забезпечення вважає, що воно встановлено на занадто багатьох машинах. (При переході з Windows 8 на Windows 8.1 вам не потрібно це робити, оскільки процес оновлення більш плавний.)

)

Обов'язково і видаліть будь-ліцензійне програмне забезпечення, щоб ви не досягли межі ПК в новій операційній системі.

Якщо у вас є iTunes, обов'язково і скасуйте авторизацію цього ПК для свого облікового запису iTunes. Кожна обліковий запис працює тільки на обмеженій кількості ПК, а нова установка операційної системи вважається новим ПК. Тому перед оновленням Windows важливо скасувати авторизацію. (Вам також не потрібно робити це при переході з Windows 8 на Windows 8.1).

Потім створіть резервні копії файлів! Велике безкоштовне рішення для резервного копіювання називається EaseUS Todo Backup Free . Він надзвичайно простий у використанні і може виконувати резервне копіювання на зовнішній диск за вашим вибором. Це важливо робити незалежно від шляху оновлення.

Після того як ви створили резервні копії всіх важливих документів і файлів, ви можете без проблем відновити їх на своїй новій ОС.

Користувачі Windows 8

Оновлення до Windows 8.1 безкоштовне і буде доступно в магазині Microsoft. Незважаючи на те, що ви можете зберігати всі свої файли і настройки при переході з Windows 8 на 8.1, ті з нас, хто встановив клієнтський перегляд Windows 8.1, повинні будуть перевстановити все при установці версії Windows 8.1.

1

18 жовтня в магазині Microsoft буде доступний Windows 8.1 для завантаження.

Користувачі Windows 7

Ви можете встановити Windows 8.1 поверх Windows 7, але ви втратите все настільні додатки. Читайте вище про деінсталяції будь-якого ліцензійного програмного забезпечення, для якого ви володієте ліцензійним кодом. Резервне копіювання будь-яких інших важливих документів і установка Windows 8.1 - у вас є вибір для установки за допомогою цифрового завантаження або DVD. Відновіть всі потім.

Користувачі Windows Vista і XP

Ви не можете встановити Windows 8.1 як оновлення до Windows XP або Windows Vista. Ви повинні придбати DVD і зробити нову установку, що означає, що ви повинні спочатку створити резервну копію всіх важливих документів. Крім того, прочитайте вище про деінсталяції будь-якого ліцензійного програмного забезпечення, для якого у вас є ліцензійний код.

Потім перезавантажте комп'ютер, увійдіть в BIOS і скажіть йому, щоб він завантажувався з DVD. Вставте DVD-диск Windows 8.l в дисковод і знову запустіть. Дотримуйтесь інструкцій по установці Windows 8.1, а потім відновіть всі резервні копії файлів.

Що робить Windows 8.1?

Серед нових можливостей Windows 8.1 - повернення кнопки «Пуск», поліпшення контролю над шпалерами , можливість зміни розмірів плит , Можливість завантаження на робочий стіл і т. Д Ось повний список .

Майте на увазі, що наше безкоштовний додаток, Start Menu Reviver , Відмінно працює з Windows 8.1 і відновлює навіть більше функціональності для Windows, ніж Windows 8.1.

Якщо ви вирішите перейти по шляху до Windows 8.1, ви повинні бути краще підготовлені після прочитання цієї статті! Все ще стикаються з проблемами? Залишити коментар.

Все ще стикаються з проблемами?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают