Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як вибрати відеокарту: практичні рекомендації

  1. Яку відеокарту краще брати для нового ПК
  2. Відеокарта для ігрового ПК
  3. Вибір відеокарти для апгрейда ПК
  4. Система охолодження: в пошуках тиші

До процесу вибору кращої відеокарти для ігор, роботи або мультимедіа варто підійти серйозно, щоб вкладені гроші не були витрачені даремно. Від того, наскільки продуктивним буде цей компонент ПК залежить і ваша швидкість роботи, успіхи в іграх і комфорт при обробці відео і графіки. Причому, абсолютно не важливо, хто є виробником чіпа - Intel, AMD або NVidia, головне виконання поставлених завдань.

До виробників відеокарт, що створюють продукти на базі процесорів NVidia відносяться такі бренди, як Palit і їх дочірній бренд Gainward. Також чудові карти роблять Zotac, Point of View, inno3D, EVGA і Galaxy.

Також чудові карти роблять Zotac, Point of View, inno3D, EVGA і Galaxy

MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X

З процесорами від AMD працюють такі бренди, як Sapphire, Powercolor і його суббренди Club3D, VTX3D і XFX, а також HIS.

Яку відеокарту краще брати для нового ПК

Якщо ви вже зважилися на придбання нового настільного комп'ютера, то напевно знаєте, для яких цілей він вам потрібен. У більшості випадків комп'ютер купується в якості універсального засобу, на якому можна було б і з документами попрацювати і з Інтернеті з комфортом посерфити і музику з відео відтворити. У деяких випадках користувачі не хотіли б відмовлятися і від можливості пограти в ігри, наприклад, танчики і ін.

У деяких випадках користувачі не хотіли б відмовлятися і від можливості пограти в ігри, наприклад, танчики і ін

MSI GeForce GTX 1050

Для сучасних ігор середнього рівня вам буде досить графічного прискорювача NVidia GeForce 1050 або 1060. Його продуктивності вистачить і для важких ігор на середніх налаштуваннях. Кращі місця в нашому рейтингу зайняли відеокарти з чіпом NVidia від компаній MSI , PNY і Zotac . Але не варто забувати, що на продуктивність в іграх впливає і центральний процесор. Кращим варіантом для недорогий збірки є відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1060 1582MHz PCI-E 3.0 6144MB.

Відкрите від компанії AMD також володіють достатньою для сучасних ігор міццю. наш рейтинг відеокарт від цього виробника підказує трьох лідерів в верхньому діапазоні продуктивності.

Про одну з найбільш продуктивних відеокарт на базі XFX Radeon RX 590 Fatboy ви можете прочитати в нашому тесті .

Відеокарта для ігрового ПК

Якщо ви збираєте саме ігровий ПК, то варто зупинитися на топових рішеннях, таких, як Radeon RX Vega56, NVidia GeForce GTX 1070Ti і NVidia GeForce GTX 1080 Gaming, вартість яких досягає 40-80 тис. Рублів, тобто вартості решті начинки вашого ПК. Оптимальним варіантом для сучасного ігрового ПК є відеокарта MSI GeForce GTX 1080 1708MHz PCI-E 3.0 8192MB.

Нагадаємо, що чим потужніший відеокарта, тим більшої потужності потрібен блок живлення для ПК. Крім того, при покупці потужної відеокарти слід звернути увагу на роз'єм додаткового живлення, розташований на її правому верхньому торці. Якщо куплений вами блок живлення не має відповідної колодки, варто подбати про придбання спеціального перехідника.

Вибір відеокарти для апгрейда ПК

При заміні старої відеокарти на більш продуктивну варто враховувати ширину корпусу і потужність блоку живлення

Рішення по заміні відеокарти в вашому ПК може прийти з двох причин: або ваш колишній графічний модуль вийшов з ладу і потрібно його заміна, або ви зважилися на апгрейд заради більшої продуктивності, тому що стара відеокарта вже не влаштовує вас у нових іграх, який стають все більш вимогливі до заліза.

У першому випадку слід вивчити вашу материнську плату на предмет підтримки інтерфейсу. У більшості старих і сучасних ПК в материнських платах використовується роз'єм PCI-express. Тільки в старих він має версію 2.0, а в нових 3.0. Ви можете купити відеокарту з новим інтерфейсом і вона буде прекрасно працювати в старому роз'ємі, просто не всі її можливості будуть використані. Те ж саме можна сказати і про підключення відеокарти зі старою версією 2.0 до материнської плати з підтримкою 3.0. Звичайно, ідеальним варіантом має бути відповідність інтерфейсів.

Звичайно, ідеальним варіантом має бути відповідність інтерфейсів

PCI-express v 3.0

Якщо у вас вузький корпус, то нова потужна відеокарта може в нього не поміститися. Це теж слід враховувати. Можливо, буде потрібно його заміна, а це додаткові 5-9 тис. Рублів. Також не забудьте про блок живлення. Потужності старого може не вистачити і тоді вам обов'язково потрібно і його проапгрейдить. Це ще близько 3-5 тис. Рублів. Вибрати кращий блок живлення вам допоможе ця стаття .

Наприклад для відеокарти GTX 1060 6gb рекомендують блок живлення з потужністю не менше 500 Вт, хоча сама відеокарта в робочому режимі споживає близько 120 Ватт, а при розгоні - 140 Ватт.

У другому випадку діють всі ті ж вимоги, перераховані вище, але можна ще додати, що вибираючи більш продуктивну відеокарту, варто звернути увагу на ширину шини передачі даних. Бажано, щоб вона була 192 або 256 біт. Варіант з шиною на 256 біт не означає, що відеокарта з менш продуктивним чипом буде працювати швидше, ніж карта з потужним чіпом на більш вузькій шині. Краще вибрати більш продуктивний чіп, але з шиною 192 біт.

За нашими тестами, відмінним варіантом ігровий відекарти з шиною 256 є модель GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti 1607MHz PCI-E 3.0 8192MB.

Система охолодження: в пошуках тиші

Будь-який користувач не хотів би, щоб шум від нової відеокарти викликав дискомфорт у всіх мешканців квартири. Але як домогтися балансу і вибрати ефективну і негаласливим відеокарту, та ще й не перетворити корпус в духову шафу?

Але як домогтися балансу і вибрати ефективну і негаласливим відеокарту, та ще й не перетворити корпус в духову шафу

При виборі відеокарти варто уникати охолодження з турбо кулером на увазі його високої гучності

Сучасні відеокарти від AMD і NVidia мають цілком енергоефективні процесори, але все ж варто особливо підійти до вибору продукту з хорошою системою охолодження. Краще відразу відмовитися від референсного дизайну з кулером типу «турбіна» - нові чіпи вже не так гарячі, а турбіна не така вже тиха навіть в просте. Краще вибирати варіант з двома великими вентиляторами.

Краще вибирати варіант з двома великими вентиляторами

Тому, перед покупкою графічної карти уважно почитайте огляди і показану в них конструкцію системи охолодження. Бажано дізнатися значення видається шуму і порівняння з конкурентами. Якщо відеокарта виробляє шум, заміряний з метра в межах 30 або 40 децибел - вона цілком комфортна для експлуатації. Але 45-50 децибел будуть вже сильно дратувати.

Читайте також:

Але як домогтися балансу і вибрати ефективну і негаласливим відеокарту, та ще й не перетворити корпус в духову шафу?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно