Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як записати відео з екрану смартфона: Android і iOS

 1. Як записати скрінкасти в iOS 11
 2. Як записати відео з екрану на Android: ТОП-3 програм
 3. AZ Screen Recorder

Починаючи з версії iOS 11 і з Android 5.0 в найбільш популярних смартфонах з'явилася можливість запису відео (скрінкасти) з екрану. Власне, до виходу 5-й версії Android це теж можна було робити, але лише використовуючи рутірованное пристрій. З виходом Android 5.0 система стала підтримувати інструменти android.media.projection API, завдяки чому сторонні розробники змогли створити відмінні додатки.

Що стосується iOS, то сторонні додатки і раніше могли використовуватися тут для запису скрінкасти, однак тепер це можна робити можливостями самої ОС.

Як записати скрінкасти в iOS 11

Для того, щоб записати відео з екрану вашого iPhone, необхідно зробити наступне. По-перше, треба зайти в «Налаштування» і відкрити «Пункт управління», після чого - клікнути «Налаштувати елементи управління». Відкриється таке меню:

Далі слід звернути увагу на пункт «Запис екрану» і натиснути знак «+» ліворуч від нього Далі слід звернути увагу на пункт «Запис екрану» і натиснути знак «+» ліворуч від нього.

Для того, щоб перетягнути ярлик ввімкнено на головний екран, треба натиснути кнопку «Додому» і потягнути нижню частину екрану. Кнопка для створення скрінкасти з'явиться в «Пункті управління», після чого її можна розмістити і на основному дисплеї. Кнопка «Запис екрану» виглядає так:

При натисканні на цю кнопку запис за замовчуванням запуститься без звуку, однак, якщо використовувати сильний тап (в термінології Apple, Force Touch), то з'явиться меню такого вигляду: При натисканні на цю кнопку запис за замовчуванням запуститься без звуку, однак, якщо використовувати сильний тап (в термінології Apple, Force Touch), то з'явиться меню такого вигляду:

У ньому можна включити запис звуку з мікрофону вашого смартфона У ньому можна включити запис звуку з мікрофону вашого смартфона.

Зупинити запис можна повторним натисканням на кнопку функції.

Важливо. Файл зберігається у форматі mp4, 50 кадрів в секунду і зі стереозвуком. Однак є ймовірність, що на вашому пристрої це буде інакше, оскільки властивості записи залежать від встановлених Кодак. Змінити параметри скрінкасти в iOS 11 неможливо, вони встановлені за замовчуванням.

Як записати відео з екрану на Android: ТОП-3 програм

DU Recorder

мабуть,  DU Recorder  найбільш адекватна програма для запису відео з екрану мабуть, DU Recorder найбільш адекватна програма для запису відео з екрану. Переваг у неї багато: тут і повністю безкоштовні функції, і відсутність реклами, і запис відео з високою якістю. Інтерфейс локалізований більш ніж на 20 мов - російська додається, звичайно.

Отже, що ж може програма. По-перше, звичайно, вона вміє записувати скрінкасти, причому в різних форматах, різних дозволах, бітрейтах тощо. Також програма підтримує HD-відео. Стоп-кадр і продовжити записування також може бути дуже корисна. При використанні програми можна вибрати, куди зберігати відео: на карту або у внутрішню пам'ять.

Крім того, за допомогою програми можна транслювати відео в Youtube, Facebook або Twitch, редагувати його, знімати скріншоти тощо.

завантажити додаток

також абсолютно  безкоштовний додаток Filmit Pro  , Яка здійснює відеозапис з екрану без обмеження тривалості скрінкасти також абсолютно безкоштовний додаток Filmit Pro , Яка здійснює відеозапис з екрану без обмеження тривалості скрінкасти. Звичайно, програма вміє писати і звук з мікрофона, редагувати заголовки та ін. Має досить прийнятний інтерфейс, що підтримує кілька мовних локалізацій. Крім того, цей додаток непогано знімає скріншоти, накладає на них різні фільтри, редагує фото, обрізає відео, накладає на нього музику - в загальному, робить все те, що зазвичай роблять найпростіші відеоредактори. Рута не вимагає.

завантажити додаток

AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder

І третя практично безкоштовна програма AZ Screen Recorder . Записує власне скрінкасти, звичайно, без рута, без реклами і обмежень тривалості зйомки. Пауза і запускається одним тапом, вміє записувати різні формати, в тому числі, Full HD і QHD. Також можна вибрати будь-який з безлічі бітрейтів, дозволів, фреймрейтом, змусити програму вести зворотний відлік і ін. Вийшло відео можна зберегти на SD-карті або у внутрішній пам'яті, як зручніше користувачеві. У додатку, однак, є різні платні фішки, наприклад, створення GIF, малювання на екрані, є кнопка для управління записами без входу в додаток. Ці симпатичні доповнення коштують від 94 до 169 руб.

завантажити додаток

Читайте також:

Фото: pixabay.com, компанії-виробники

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,