Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як записати відео на диск для перегляду на DVD-плеєрі

 1. ConvertXtoDVD
 2. Freemake Video Converter

Всім доброго дня Всім доброго дня!

Я не раз стикався з питаннями від користувачів, у яких не виходило змусити DVD-плеєр відтворити відео на диску. І, мушу вам сказати, в переважній більшості випадків винні самі користувачі: справа в тому, що багато записують на диск просто сам файл AVI, MKV, MP4, FLV і ін. З фільмами. Програвач ж не може прочитати ці файли з причини відсутності потрібного кодека (тим більше, коли справа стосується сучасних високоякісних HD-рипів).

У цій статті я хочу торкнутися пару способів, як можна легко і швидко записати таке відео на диск, який можна відкрити практично на будь-якому DVD-плеєрі! І так ...

Важливо! Рекомендую перед роботою з програмами нижче - встановити собі сучасний набір кодеків: https://ocomp.info/kodeki-dlya-video-i-audio.html

Щоб DVD-плеєр міг відтворити диск - він повинен бути правильно записаний! Якщо ви просто запишіть фільм в форматі FLV на диск (наприклад), то як вже сказав вище, DVD-плеєр просто не зможе прочитати і відтворити фільм, тому що у нього немає потрібного кодека для декодування файлу. Це на комп'ютері просто - немає потрібного кодека: скачав і встановив Щоб DVD-плеєр міг відтворити диск - він повинен бути правильно записаний .

Щоб диск можна було відкрити на DVD-плеєрі: його потрібно записати в потрібному форматі - в форматі DVD Video (вдає із себе пару папок на диску: AUDIO_TS і VIDEO_TS). Програм для конвертації AVI, MP4, FLV в DVD-формат існує море (АЛЕ є ще один тонкий момент) ...

Ще одна ложка дьогтю в тому, що розмір DVD диска (DVD 5) складає 4,5 ГБ. Тобто потрібно підлаштовуватися під розмір, підраховувати потрібний бітрейт, щоб вгадати і потрапити в потрібний розмір файлу після кодування.

Але є програми, які можуть автоматично конвертувати всі вибрані вами файли в потрібний формат, при цьому, витримавши потрібний розмір, і потім їх записати на DVD-диск. Таким чином вирішується відразу 2 завдання! Ось про таких програмах - кілька рядків нижче ...

ConvertXtoDVD

сайт: http://ru.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

Дуже хороший кодировщик, який не раз і не два записував мені "правильні" і читаються відео-диски. Одне з його переваг - повна автоматизація, яка позбавляє вам від всяких рутинних завдань: Ви просто вибираєте потрібні файли, які хочете додати на DVD-диск і тиснете кнопку конвертації!

переваги:

 • Відеофайли, записані це програмою, читаються на будь-якому DVD-плеєрі;
 • Вбудовані кодеки в програму (не все!);
 • Досить швидкий конвертер;
 • Авто-запис диска після закінчення конвертації;
 • Підтримка російської мови;
 • Підтримка всіх популярних версій Windows: Xp, 7, 8, 10.

Розгляну процес запису диска по кроках.

1) Після відкриття програми ви побачите вікно, розділене на 2 частини: в лівій частині буде видно додані вами файли, в правій - просто переглядач і редактор.

Перше, що робите - це додаєте потрібні файли, який хочете записати на DVD-диск (стрілка-1 на скрині нижче), друге - заходите в налаштування (стрілка-2 на скрині нижче).

Примітка! Теоретично, на один диск DVD можна записати досить багато файлів. Але чим більше файлів ви додасте - тим гірше буде якість (і звуку, і відео)! Рекомендую не додавати більше 2-3 фільмів на один диск.

Рекомендую не додавати більше 2-3 фільмів на один диск

Додавання в проект і настройки

2) В налаштуваннях програми: в розділі "Цільовий формат" виберіть формат відео - PAL (Росія, Європа) (для нашої країни - це оптимальний вибір, один з найбільш популярних форматів. А ось, наприклад, в США - поширений NTSC). Дозвіл DVD - повноекранне, пропорції зображення - автоматично.

цільовий формат

3) У розділі "Опції кодування" я рекомендую встановити варіант автоматично (щоб програма сама підібрала оптимальні опції для доданого кількості файлів). Що стосується загального розміру - то тут, в більшості випадків, потрібно вибрати DVD-5 (4300МБ) (або DVD-9, що в 2 рази більше за обсягом, але ці диски використовуються рідше (з мого досвіду 3) У розділі Опції кодування я рекомендую встановити варіант автоматично (щоб програма сама підібрала оптимальні опції для доданого кількості файлів) )).

Пріоритет конвертації - нормальний. Якщо встановите високий - то можливо подвисания і прітормажванія ПК в процесі виконання завдання (правда, завдання виконане буде трохи швидше).

Якщо встановите високий - то можливо подвисания і прітормажванія ПК в процесі виконання завдання (правда, завдання виконане буде трохи швидше)

кодування

4) Останнє, що рекомендую поставити в настройках - це аудіо. Потрібно встановити пару опцій: вибрати автоматичний аудіо формат, плюс поставити галочку напроти пункту "Конвертувати DTS в AC-3 (найкраща сумісність)" (див. Скрін нижче).

Аудіо-налаштування

5) Після того, як налаштування будуть задані, а відео-файли додані, необхідно:

 1. Оскільки в програмі є вбудовані редактор, Ви можете відредагувати відео (наприклад, вирізати рекламу, якщо робили запис з ТБ-тюнера - інструмент ножиці; або накласти додаткові написи, і т.д.);
 2. натиснути кнопку конвертувати (див. скріншот нижче).

Налагодження та конвертація (клікабельно)

6) Програма почне обробляти відео (конвертувати в потрібний формат). Як правило, час конвертування досить тривалий час (залежить від потужності вашого комп'ютера, кількості і якості доданого відео). У цій час краще не завантажувати ПК сторонніми завданнями і просто чекати завершення операції.

процес конвертації

7) Після того, як файли будуть конвертовані, ConvertXtoDVD запропонує вам вибрати дисковод і записати відео на диск. В общем-то, тут більше коментувати нічого - записаний диск можете сміливо вставляти в будь-який DVD-плеєр і насолоджуватися відео!

Вибір приводу для запису диска

Freemake Video Converter

сайт: http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/

Безкоштовний і дуже популярний відео конвертер. Підтримує купу різноманітних форматів відео: MP4, AVI, MKV, WMV, MP3, DVD, 3GP, SWF, FLV, HD, MOV, RM, QT, Divx, Xvid, TS, Fraps і ін. Програма підтримує високоякісне відео Full HD 1080p, HD 720p (з будь-яких HD камер).

Так само хочу відзначити окремо його швидку роботу - на мій скромний погляд, відео він конвертує швидше, ніж багато інших аналогічні програми.

Мінус: безкоштовна версія вставляє невеликі заставки в кінець і початок відео (при створенні DVD диска). На мою думку, в принципі, не страшно Мінус: безкоштовна версія вставляє невеликі заставки в кінець і початок відео (при створенні DVD диска) .

І так, докладно про створення DVD-диска в Freemake Video Converter ...

1) Після запуску програми - натисніть кнопку "Відео" і додайте все відео-файли, які ви хочете записати на диск. Майте на увазі, що чим більше файлів ви додасте, тим гірше буде якість! Моя порада: якщо мова йде про фільми, не додавайте більше 3-4 штук (стандартної довжини - приблизно 1 година 30 хв.) ...

Додавання відео в проект

2) Після того, як всі відео будуть додані, потрібно натиснути кнопку "Конвертації в DVD-формат". Кнопки конвертації розташовані в нижній частині вікна (див. Скріншот нижче).

Доданий відео конвертуємо в DVD формат

3) Наступний крок - завдання параметрів конвертації. Тут слід звернути увагу на (скрін нижче ілюструє все, що написано нижче):

 1. Вибір куди конвертувати відео - рекомендую просто зберегти відео в файл ISO на жорсткому диску ПК (ISO - це образ диска, який легко і швидко може бути записаний на звичайний CD / DVD диск, про це нижче в статті);
 2. Хороша якість: якщо програма вам пише саме так, значить все відмінно. Якщо буде фраза, що якість погана - значить ви додали занадто багато фільмів (відео-файлів), і їх кількість потрібно зменшити;
 3. Стандартний DVD (4,7 GB) - тут просто вкажіть диск, на який ви збираєтеся записувати свої фільми;
 4. PAL 720x576 25 FPS - тут нічого міняти не потрібно, в Росії формат PAL общераспространен;
 5. AC, 320 Kbbs, 5.1 - формат звуку (кодек). Можна не міняти;
 6. Заставка - мінус безкоштовної програми, просто миримося .

параметри конвертації

4) Процес конвертації може займати досить тривалий час. В цей час, краще відволіктися від комп'ютера і зайнятися іншими справами (мій підхід 4) Процес конвертації може займати досить тривалий час ).

процес створення

Коли конвертування буде закінчено, у вас буде файл ISO в DVD-форматі. Тепер його потрібно записати на диск, про це пару слів нижче ...

Як записати образ ISO на диск

Для цього існують спеціальні утиліти: Alcohol 120%, Daemon Tools, Nero, Ultra ISO і інші. Останні версії Windows образ ISO можуть записати і без всяких додаткових програм (правда, процес побудований криво і нерідко рясніє помилками). Тому я рекомендую скористатися Ultra ISO.

Ultra ISO

сайт: https://www.ezbsystems.com/ultraiso/index.html

Одна з найбільш зручних і багатофункціональних програм для роботи з ISO образами. Будь ISO образ можна відкрити, відредагувати і записати на флешку, CD / DVD диск, зовнішній жорсткий диск, тощо. Якщо вам доводиться мати справу з ISO образами - рекомендую цю програму, як одну з найкращих!

Сам процес запису ...

1) Після запуску Ultra ISO - відкрийте меню файл / відкрити і вкажіть образ, який ви хочете записати на диск (тобто відкрийте створений нами ISO образ в програмі Ultra ISO).

1) Після запуску Ultra ISO - відкрийте меню файл / відкрити і вкажіть образ, який ви хочете записати на диск (тобто відкрийте створений нами ISO образ в програмі Ultra ISO)

Відкрити ISO файл

2) Далі відкрийте меню інструменти / записати образ CD (або натисніть кнопку F7). Див. Скріншот нижче.

Записати образ CD

3) Тут потрібно вказати привід, в який вставлений CD / DVD диск для запису, вказати швидкість запису (можна залишити на максимумі за замовчуванням), і натиснути кнопку "Записати".

запис образу

Власне, на цьому все. Після запису образу, диск можна використовувати для перегляду в будь-якому DVD-плеєрі. Ось такі пару не хитра програм дозволяють легко і швидко записувати відео-диски. Гарного перегляду!

Інші записи:

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают