Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як записати відео на диск для перегляду на DVD-плеєрі

 1. ConvertXtoDVD
 2. Freemake Video Converter

Всім доброго дня Всім доброго дня!

Я не раз стикався з питаннями від користувачів, у яких не виходило змусити DVD-плеєр відтворити відео на диску. І, мушу вам сказати, в переважній більшості випадків винні самі користувачі: справа в тому, що багато записують на диск просто сам файл AVI, MKV, MP4, FLV і ін. З фільмами. Програвач ж не може прочитати ці файли з причини відсутності потрібного кодека (тим більше, коли справа стосується сучасних високоякісних HD-рипів).

У цій статті я хочу торкнутися пару способів, як можна легко і швидко записати таке відео на диск, який можна відкрити практично на будь-якому DVD-плеєрі! І так ...

Важливо! Рекомендую перед роботою з програмами нижче - встановити собі сучасний набір кодеків: https://ocomp.info/kodeki-dlya-video-i-audio.html

Щоб DVD-плеєр міг відтворити диск - він повинен бути правильно записаний! Якщо ви просто запишіть фільм в форматі FLV на диск (наприклад), то як вже сказав вище, DVD-плеєр просто не зможе прочитати і відтворити фільм, тому що у нього немає потрібного кодека для декодування файлу. Це на комп'ютері просто - немає потрібного кодека: скачав і встановив Щоб DVD-плеєр міг відтворити диск - він повинен бути правильно записаний .

Щоб диск можна було відкрити на DVD-плеєрі: його потрібно записати в потрібному форматі - в форматі DVD Video (вдає із себе пару папок на диску: AUDIO_TS і VIDEO_TS). Програм для конвертації AVI, MP4, FLV в DVD-формат існує море (АЛЕ є ще один тонкий момент) ...

Ще одна ложка дьогтю в тому, що розмір DVD диска (DVD 5) складає 4,5 ГБ. Тобто потрібно підлаштовуватися під розмір, підраховувати потрібний бітрейт, щоб вгадати і потрапити в потрібний розмір файлу після кодування.

Але є програми, які можуть автоматично конвертувати всі вибрані вами файли в потрібний формат, при цьому, витримавши потрібний розмір, і потім їх записати на DVD-диск. Таким чином вирішується відразу 2 завдання! Ось про таких програмах - кілька рядків нижче ...

ConvertXtoDVD

сайт: http://ru.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

Дуже хороший кодировщик, який не раз і не два записував мені "правильні" і читаються відео-диски. Одне з його переваг - повна автоматизація, яка позбавляє вам від всяких рутинних завдань: Ви просто вибираєте потрібні файли, які хочете додати на DVD-диск і тиснете кнопку конвертації!

переваги:

 • Відеофайли, записані це програмою, читаються на будь-якому DVD-плеєрі;
 • Вбудовані кодеки в програму (не все!);
 • Досить швидкий конвертер;
 • Авто-запис диска після закінчення конвертації;
 • Підтримка російської мови;
 • Підтримка всіх популярних версій Windows: Xp, 7, 8, 10.

Розгляну процес запису диска по кроках.

1) Після відкриття програми ви побачите вікно, розділене на 2 частини: в лівій частині буде видно додані вами файли, в правій - просто переглядач і редактор.

Перше, що робите - це додаєте потрібні файли, який хочете записати на DVD-диск (стрілка-1 на скрині нижче), друге - заходите в налаштування (стрілка-2 на скрині нижче).

Примітка! Теоретично, на один диск DVD можна записати досить багато файлів. Але чим більше файлів ви додасте - тим гірше буде якість (і звуку, і відео)! Рекомендую не додавати більше 2-3 фільмів на один диск.

Рекомендую не додавати більше 2-3 фільмів на один диск

Додавання в проект і настройки

2) В налаштуваннях програми: в розділі "Цільовий формат" виберіть формат відео - PAL (Росія, Європа) (для нашої країни - це оптимальний вибір, один з найбільш популярних форматів. А ось, наприклад, в США - поширений NTSC). Дозвіл DVD - повноекранне, пропорції зображення - автоматично.

цільовий формат

3) У розділі "Опції кодування" я рекомендую встановити варіант автоматично (щоб програма сама підібрала оптимальні опції для доданого кількості файлів). Що стосується загального розміру - то тут, в більшості випадків, потрібно вибрати DVD-5 (4300МБ) (або DVD-9, що в 2 рази більше за обсягом, але ці диски використовуються рідше (з мого досвіду 3) У розділі Опції кодування я рекомендую встановити варіант автоматично (щоб програма сама підібрала оптимальні опції для доданого кількості файлів) )).

Пріоритет конвертації - нормальний. Якщо встановите високий - то можливо подвисания і прітормажванія ПК в процесі виконання завдання (правда, завдання виконане буде трохи швидше).

Якщо встановите високий - то можливо подвисания і прітормажванія ПК в процесі виконання завдання (правда, завдання виконане буде трохи швидше)

кодування

4) Останнє, що рекомендую поставити в настройках - це аудіо. Потрібно встановити пару опцій: вибрати автоматичний аудіо формат, плюс поставити галочку напроти пункту "Конвертувати DTS в AC-3 (найкраща сумісність)" (див. Скрін нижче).

Аудіо-налаштування

5) Після того, як налаштування будуть задані, а відео-файли додані, необхідно:

 1. Оскільки в програмі є вбудовані редактор, Ви можете відредагувати відео (наприклад, вирізати рекламу, якщо робили запис з ТБ-тюнера - інструмент ножиці; або накласти додаткові написи, і т.д.);
 2. натиснути кнопку конвертувати (див. скріншот нижче).

Налагодження та конвертація (клікабельно)

6) Програма почне обробляти відео (конвертувати в потрібний формат). Як правило, час конвертування досить тривалий час (залежить від потужності вашого комп'ютера, кількості і якості доданого відео). У цій час краще не завантажувати ПК сторонніми завданнями і просто чекати завершення операції.

процес конвертації

7) Після того, як файли будуть конвертовані, ConvertXtoDVD запропонує вам вибрати дисковод і записати відео на диск. В общем-то, тут більше коментувати нічого - записаний диск можете сміливо вставляти в будь-який DVD-плеєр і насолоджуватися відео!

Вибір приводу для запису диска

Freemake Video Converter

сайт: http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/

Безкоштовний і дуже популярний відео конвертер. Підтримує купу різноманітних форматів відео: MP4, AVI, MKV, WMV, MP3, DVD, 3GP, SWF, FLV, HD, MOV, RM, QT, Divx, Xvid, TS, Fraps і ін. Програма підтримує високоякісне відео Full HD 1080p, HD 720p (з будь-яких HD камер).

Так само хочу відзначити окремо його швидку роботу - на мій скромний погляд, відео він конвертує швидше, ніж багато інших аналогічні програми.

Мінус: безкоштовна версія вставляє невеликі заставки в кінець і початок відео (при створенні DVD диска). На мою думку, в принципі, не страшно Мінус: безкоштовна версія вставляє невеликі заставки в кінець і початок відео (при створенні DVD диска) .

І так, докладно про створення DVD-диска в Freemake Video Converter ...

1) Після запуску програми - натисніть кнопку "Відео" і додайте все відео-файли, які ви хочете записати на диск. Майте на увазі, що чим більше файлів ви додасте, тим гірше буде якість! Моя порада: якщо мова йде про фільми, не додавайте більше 3-4 штук (стандартної довжини - приблизно 1 година 30 хв.) ...

Додавання відео в проект

2) Після того, як всі відео будуть додані, потрібно натиснути кнопку "Конвертації в DVD-формат". Кнопки конвертації розташовані в нижній частині вікна (див. Скріншот нижче).

Доданий відео конвертуємо в DVD формат

3) Наступний крок - завдання параметрів конвертації. Тут слід звернути увагу на (скрін нижче ілюструє все, що написано нижче):

 1. Вибір куди конвертувати відео - рекомендую просто зберегти відео в файл ISO на жорсткому диску ПК (ISO - це образ диска, який легко і швидко може бути записаний на звичайний CD / DVD диск, про це нижче в статті);
 2. Хороша якість: якщо програма вам пише саме так, значить все відмінно. Якщо буде фраза, що якість погана - значить ви додали занадто багато фільмів (відео-файлів), і їх кількість потрібно зменшити;
 3. Стандартний DVD (4,7 GB) - тут просто вкажіть диск, на який ви збираєтеся записувати свої фільми;
 4. PAL 720x576 25 FPS - тут нічого міняти не потрібно, в Росії формат PAL общераспространен;
 5. AC, 320 Kbbs, 5.1 - формат звуку (кодек). Можна не міняти;
 6. Заставка - мінус безкоштовної програми, просто миримося .

параметри конвертації

4) Процес конвертації може займати досить тривалий час. В цей час, краще відволіктися від комп'ютера і зайнятися іншими справами (мій підхід 4) Процес конвертації може займати досить тривалий час ).

процес створення

Коли конвертування буде закінчено, у вас буде файл ISO в DVD-форматі. Тепер його потрібно записати на диск, про це пару слів нижче ...

Як записати образ ISO на диск

Для цього існують спеціальні утиліти: Alcohol 120%, Daemon Tools, Nero, Ultra ISO і інші. Останні версії Windows образ ISO можуть записати і без всяких додаткових програм (правда, процес побудований криво і нерідко рясніє помилками). Тому я рекомендую скористатися Ultra ISO.

Ultra ISO

сайт: https://www.ezbsystems.com/ultraiso/index.html

Одна з найбільш зручних і багатофункціональних програм для роботи з ISO образами. Будь ISO образ можна відкрити, відредагувати і записати на флешку, CD / DVD диск, зовнішній жорсткий диск, тощо. Якщо вам доводиться мати справу з ISO образами - рекомендую цю програму, як одну з найкращих!

Сам процес запису ...

1) Після запуску Ultra ISO - відкрийте меню файл / відкрити і вкажіть образ, який ви хочете записати на диск (тобто відкрийте створений нами ISO образ в програмі Ultra ISO).

1) Після запуску Ultra ISO - відкрийте меню файл / відкрити і вкажіть образ, який ви хочете записати на диск (тобто відкрийте створений нами ISO образ в програмі Ultra ISO)

Відкрити ISO файл

2) Далі відкрийте меню інструменти / записати образ CD (або натисніть кнопку F7). Див. Скріншот нижче.

Записати образ CD

3) Тут потрібно вказати привід, в який вставлений CD / DVD диск для запису, вказати швидкість запису (можна залишити на максимумі за замовчуванням), і натиснути кнопку "Записати".

запис образу

Власне, на цьому все. Після запису образу, диск можна використовувати для перегляду в будь-якому DVD-плеєрі. Ось такі пару не хитра програм дозволяють легко і швидко записувати відео-диски. Гарного перегляду!

Інші записи:

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно