Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як конвертувати DVD фільм в MP4, AVI або MKV за допомогою Free DVD Video Converter!

 1. Плюси і мінуси програми DVD конвертёра Free DVD Video Converter
 2. Завантаження і установка програми Free DVD Video Converter
 3. Як користуватися програмою Free DVD Video Converter
 4. висновок

У даній статті мова піде про перетворення відео (конвертації) з формату DVD (наприклад, з DVD диска) в єдиний файл, який було б зручно програвати на комп'ютері, телевізорі або інших пристроях, за допомогою програми Free DVD Video Converter.

В одній зі статей я вже торкався один із способів конвертації DVD диска і тоді мова йшла про програму MakeMKV . Та програма добре справляється зі своїм завданням, але конвертує вона DVD відео виключно в формат MKV (називають «матроска»), а ні в який-небудь популярний MP4 або AVI, наприклад. Для кого-то це буде і не значним, а для кого-то буде мати суттєве значення. Наприклад, не всі пристрої можуть програвати файли MKV, а також не всі відео редактори можуть працювати з ними, адже хтось може захоче відредагувати кінцевий файл, можливо, щось вирізати. Звичайно, завжди є варіант ще раз конвертувати вже готовий файл MKV, наприклад, в MP4, але 2-я конвертація навряд чи обійдеться без втрати якості відео.

Тому я пропоную ще один варіант конвертації відео DVD - за допомогою безкоштовної програми Free DVD Video Converter.

Плюси і мінуси програми DVD конвертёра Free DVD Video Converter

З переваг програми виділю:

 • Програма повністю безкоштовна.

  Програма дійсно може вільно використовуватися без будь-якої оплати. У самій програмі є пункт "Підписка Premium", але за інформацією з офіційного сайту програми потрібна вона для того, щоб відключити рекламу в програмі, мати можливість отримувати оперативну підтримку (в тому числі по віддаленого доступу до комп'ютера) і для зручного управління оновленнями (цей пункт для мене, взагалі, незрозумілий).

  Виходячи з цього, ми нічого суттєвого з програми не втрачаємо, користуючись їй без преміум підписки.

 • Конвертація без втрати якості;

 • Конвертація виконується з невеликим стисненням, т. Е. Отриманий в результаті файл відео матиме розмір трохи менше, ніж вихідний DVD диск;

 • До неподобства просто користуватися програмою. Весь процес налаштування конвертації займе хвилину, дві від сили.

Недолік програми мною був помічений лише один: програма може не впоратися з деякими DVD фільмами, швидше за все, через їх не зовсім правильної структури. Наприклад, я пробував конвертувати через Free DVD Video Converter три DVD фільму. Два з них успішно перетворилися в потрібний мені формат MP4, а один фільм програма так і не змогла відкрити, вона просто зависала на етапі читання структури DVD диска. До речі, це помічено не тільки для цієї програми, але і для деяких інших, про які я розповім в інших статтях.

І ще один пункт віднесу відразу і до плюсів, і до мінусів Free DVD Video Converter одночасно. Це відсутність великої кількості різноманітних налаштувань конвертації. Для новачків це навіть добре, оскільки не треба розбиратися в настройках і досить вибрати тільки формат кінцевого файлу і один з готових профілів налаштувань, для вибору оптимального якості кінцевого відео. Самому що-небудь "підкручувати" додатково нічого не потрібно. Але ось для досвідчених користувачів це може, навпаки, послужити недоліком, оскільки комусь захочеться, наприклад, виставити певний бітрейт для відео, включити або відключити деінтерлейсінг (видалення ефекту "гребінки" у відео), змінити параметри стиснення і, ймовірно, що -то ще.

Завантаження і установка програми Free DVD Video Converter

Завантажити програму на комп'ютер ви можете з офіційного сайту розробника за посиланням:

Скачать програми

На сторінці програми натисніть кнопку "Завантажити" і через кілька секунд установник програми почне завантажуватися на комп'ютер.

Розмір інсталяційний файл програми: 40.8 Мб.

Після завантаження програми, запустіть інсталяційний файл і виконайте установку. Установка гранично проста, натискайте всюди "Далі" поки не завершиться процес. Налаштовувати нічого не потрібно.

Детальніше про різні нюанси установки програм для Windows, ви можете дізнатися тут »

Як користуватися програмою Free DVD Video Converter

Запустивши програму, ви побачите наступне вікно:В першу чергу потрібно вибрати DVD відео, яке ви будете конвертувати. Для цього натисніть кнопку "Огляд" під написом "Вихідний DVD" вгорі і вкажіть на папку VIDEO_TS вашого DVD фільму (або на загальну папку, де є папки VIDEO_TS і AUDIO_TS), після чого натисніть "ОК".

Ви можете вставити прямо DVD диск в комп'ютер (якщо є, звичайно, дисковод) і вибрати папку з диска, але я рекомендую краще перенести весь вміст з DVD диска на комп'ютер і конвертувати вже файли, перенесені на комп'ютер. Так надійніше, тому що диск може заглючила в процесі конвертації.


Так надійніше, тому що диск може заглючила в процесі конвертації

Тепер потрібно вказати папку, куди буде поміщений підсумковий файл, після конвертації. Для цього натисніть "Огляд" під написом "Вихідна папка" і виберіть потрібну папку на комп'ютері, після чого натисніть "ОК".


Для цього натисніть Огляд під написом Вихідна папка і виберіть потрібну папку на комп'ютері, після чого натисніть ОК

Останній крок - вибір формату кінцевого файлу [1], профілю для конвертації DVD в цей формат [2] і натиснути "конвертувати" [3].


Останній крок - вибір формату кінцевого файлу [1], профілю для конвертації DVD в цей формат [2] і натиснути конвертувати [3]

Для початку виберіть потрібний формат з 4 доступних: MP4, MKV, AVI, MP3.

Формат MP3, думаю, ви відразу виключіть, оскільки цей формат підтримує тільки аудіо, т. Е. Після конвертації ви отримаєте тільки звук, без відео!

Рекомендую вибирати MP4 або AVI, оскільки вони найбільш популярні, а MKV вельми специфічний і десь може не відтворюватися.

Після вибору формату потрібно вибрати профіль конвертації, від якого буде залежати якість фінального відео. Звертайте увагу на бітрейт відео (ширина або швидкість потоку відео), наприклад, 5Mbit / s. Чим вище це значення, тим вище якість буде у відео і тим більше буде кінцевий обсяг файлу. Але, так чи інакше, обсяг файлу на виході ніяк не перевищить розмір вихідного DVD відео і бітрейт вище 5Mbit / s в програмі вибрати все одно не можна.

Якщо бітрейт обраний максимальний з можливих в програмі, то на інші значення можна і не дивитися, вони теж будуть відповідати.

Натиснувши "конвертувати", програма почне перетворювати ваш DVD фільм в обраний формат з вибраними настройками.

З необов'язкових налаштувань програми є ще можливість вибрати, які саме розділи з DVD будуть конвертуватися. Найчастіше опція даремна, бо зазвичай немає сенсу конвертувати відео шматками. Але якщо потрібно, натисніть "Вибрати" в центрі вікна і відзначте потрібні розділи, якщо вони взагалі є, тому що не завжди DVD розбиваються на розділи.


Але якщо потрібно, натисніть Вибрати в центрі вікна і відзначте потрібні розділи, якщо вони взагалі є, тому що не завжди DVD розбиваються на розділи

Час, яке займе процес конвертації може бути різним, адже DVD відео можуть бути різного об'єму.

Якщо програма сильно гальмує ваш комп'ютер в процесі конвертації, то ви можете знизити її пріоритет:Тоді програма не буде так сильно навантажувати комп'ютер, але і час на конвертацію збільшиться. Або, навпаки, якщо комп'ютер потужний, виставте максимальний пріоритет, щоб відео конвертувалося швидше.

Після закінчення конвертації вам залишиться тільки перевірити результат, перейшовши в папку, куди було конвертовано відео і відкрити його.

висновок

Програма Free DVD Video Converter дуже проста і тому дуже підійде недосвідченим користувачам комп'ютера, яким потрібно перетворити свої DVD фільми, які вже неактуально зберігати на дисках, в окремі відеофайли, щоб дивитися було зручно на різних пристроях, без необхідності вставляти DVD диск в спеціальний проігривательно ( приставку) для телевізора або відтворювати на комп'ютері за допомогою спеціальних програм.

Буквально в кілька кліків налаштували конвертацію і готово, залишається дочекатися результату!

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно