Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як грамотно і швидко налаштувати цифрові канали ТБ на вашому телевізорі

Корисна інформація для настройки

Часто задавані питання


Часто задавані питання

Розглянемо, як налаштувати цифрові канали ТВ, узагальнивши рекомендації для всіх типів приставок, антен і телевізорів. Перш за все, переконайтеся, що ви підготували все необхідне для роботи:

  • антена виведена за межі квартири або будинку і за допомогою кабелю достатньої довжини підведена до місця, де встановлено телевізор. В ролі альтернативи джерелом сигналу може виступати цифрове кабельне ТБ, попередньо підведене в ваш будинок;
  • на місці установки приставки відведена окрема розетка для підключення харчування;
  • є дроти, необхідні для комутації. Якщо на вашому телевізорі є роз'єм HDMI, краще віддати перевагу підключенню за допомогою відповідного кабелю. Саме воно забезпечує найкращу якість сигналу.

Щоб приступити до налаштування каналів цифрового ТБ, необхідно послідовно підключити всі складові. Щоб уникнути максимальної кількості потенційних проблем в подальшому, рекомендуємо вам строго слідувати інструкції, що поставляється в комплекті з вашою приставкою.

Після того як все підключено, при наявності підсилювача на антені необхідно його відключити. Це потрібно для оцінки сили сигналу. Тим більше що включити підсилює модуль в майбутньому можна буде в будь-який момент.

Після того як все підключено, запускаємо телевізор і приставку. Щоб приступити до налаштування каналів, необхідно вказати в меню вибору джерела сигналу вхід, через який підключена приставка.

Якщо ви все зробили правильно, відкриється стартове меню приставки.

Щоб розібратися, як налаштувати канали цифрового телебачення, перегляньте всі пункти налаштувань, доступні в меню. Пам'ятайте, що спочатку приставка поставляється без настройки на канали, тому для початку роботи необхідно вручну запустити сканування цифрового ефіру. Найбільш простий і поширений метод настройки - за допомогою програмного модуля автопоиска, встановленого в приставці.

Зверніть увагу! Залежно від сили сигналу і особливостей вашої приставки пошук може зайняти значний час - в деяких випадках автонастройка може тривати більше 10 хвилин.

Якщо ви підключилися до кабельного цифрового ТБ, кількість доступних каналів буде залежати від обраного вами пакету послуг. У разі якщо ви підключаєтеся до безкоштовного ефірного телебачення, пам'ятайте, що трансляція ведеться мультиплексами на певних частотах. Завдяки цьому канали будуть знаходитися не по одному, а наборами по 10, відповідних 1 і 2 Мультиплекс, за умови, що ваша антена знаходиться в зоні трансляції.

Після завершення пошуку приставка запустить діалогове вікно, яке пропонує додати знайдені канали в пам'ять. Після додавання варто перевірити кількість каналів і переконатися у відсутності дублів. Станом на 2017 рік в Російській Федерації користувачам доступно 20 каналів. Якщо саме стільки є у вашій приставці - вітаємо, ви успішно налаштували канали.

Як перевірити якість сигналу цифрових ТВ-каналів?

Для перевірки інтенсивності сигналу необхідно натиснути кнопку INFO на пульті дистанційного управління приставкою. Для деяких моделей може знадобитися багаторазове і швидке натискання кнопки. Після цього на екран буде виведена детальна інформація про якість і інтенсивності сигналу.

Важливо! Чим вище якість сигналу у відсотках - тим менше буде артефактів на екрані. Нижня межа, що забезпечує комфортний перегляд, дорівнює 60%. Якщо показник нижче, спробуйте включити підсилювач на антені (якщо він є). Перевірку слід провести для обох мультиплексів, вибравши по 1 каналу.

Чи є альтернатива автоматичної настройки?

Приставка підтримує режим ручного або «точної» настройки каналів. Якщо ви живете в місті, вам вона навряд чи стане в нагоді, а ось жителем районів зі слабким покриттям ретрансляторами вона стане в нагоді.

Що робити, якщо якість сигналу незадовільний?

В цьому випадку вирішити проблему допоможе придбання або оренда приставки WifireTV . Для її підключення вам знадобиться стабільне інтернет-з'єднання зі швидкістю 10 біт або вище. Кількість доступних для перегляду каналів залежить від обраного вами тарифного плану.


Тарифи і послуги ТОВ «Нет Бай НЕТ Холдинг» можуть бути змінені оператором. Повна актуальна інформація про тарифи та послуги - в розділі «тарифи» або за телефоном, вказаним на сайті.

Заявка на підключення

Як перевірити якість сигналу цифрових ТВ-каналів?
Чи є альтернатива автоматичної настройки?
Що робити, якщо якість сигналу незадовільний?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,