Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як закохати в себе чоловіка? 4 помилки на першому побаченні

 1. Перше правило: створити правильне настрій
 2. Друге правило: чітко сформульована мета
 3. Третє правило: післясмак
 4. Помилки першого побачення і до чого вони можуть призвести
 5. Перше побачення: тест-драйв
 6. Друге побачення: краш-тест

зміст:

Познайомитися з чоловіком - це скоріше справа техніки, вважає тренер по відносинам Ліво Вожеватов, а ось правильно провести перше побачення жінкам, які шукають відносин з чоловіком, часто буває непросто. Чи можна закохати в себе чоловіка, посидівши з ним всього годину-другу в кафе? Саме таку мету і треба ставити, вважає коуч, і докладно описує помилки першого побачення в книзі «Богиня для свого чоловіка».

Як простими прийомами закохати в себе чоловіка? Точніше не що зробити з ним, щоб він закохався, а навпаки, який треба стати, щоб встояти перед тобою було неможливо? Ось три обов'язкових правила для успіху на першому побаченні

До змісту

Перше правило: створити правильне настрій

У побачення повинно бути настрій. Його створюєш насамперед ти, а не чоловік. Тому що жінці це звичніше - створювати настрій. Ти більш товариська, ніж середньостатистичний чоловік, більш чутлива, більш емоційна. Така природа жінки. І тому атмосферу на побаченні створюєш саме ти.

Хочеш, підкажу універсальне настрій, яке працює з усіма чоловіками? У повітрі витає весела і грайлива захопленість один одним, приправлена ​​легким флером романтизму і насолоди від вечора.

До змісту

Друге правило: чітко сформульована мета

Будь-які зустрічі повинні мати мету. Особливо перші. Класична мета - зацікавити, зачарувати чоловіка (за умови, що чоловік сподобався, якщо немає - то спілкування треба швидко закінчувати).

Метою може бути те, що чоловік в кінці першого побачення запрошує вже на друге.

Можна злегка заплутати чоловіка. Щоб він не знав, як до тебе підступитися (доречно для надмірно упевнених і досвідчених чоловіків).

Або навпаки, приголомшити його своїм внутрішнім світом і показати свою особливість.

З'ясувати, що чоловік собою являє, при цьому залишившись темною конячкою для нього - теж мета!

Зрештою цілі можуть бути різні: повеселитися і отримати задоволення від спілкування, класно провести вечір, незалежно від того як він закінчиться!

До змісту

Третє правило: післясмак

Закохуються тоді, коли починають думати про людину, коли його немає поруч. Чим більше чоловік про тебе думає, тим швидше закохується, і навпаки. Тому ти повинна навчитися залишати післясмак: тебе немає поруч, а чоловік не може забути вашу зустріч і твій образ. Пара днів мук і - вуаля. Він закоханий!

Що зробити, щоб створити післясмак? Можна зізнатися чоловікові, що він класний, але ти його боїшся. Кілька разів він якось дивно себе повів. А на питання - коли і як, ти загадково посміхаєшся і пропонуєш обговорити вже на наступній зустрічі.

Або так. При прощанні попроси чоловіка завмерти і не рухатися. Прислони свої два пальці до його губ і потім поцілунок їх. Після подивися на чоловіка загадково або весело і дозволь йому відмерти. А далі швидко їдь. Ось тобі грайливе післясмак!

Придумай кілька фішок для цього моменту. Може бути, якась інтрига до наступного побачення, може бути, недомовленість на першому, може бути, неоднозначне закінчення зустрічі, може бути, якийсь презент чоловіку - поміркуй, і ти знайдеш ідею.

Може бути, якась інтрига до наступного побачення, може бути, недомовленість на першому, може бути, неоднозначне закінчення зустрічі, може бути, якийсь презент чоловіку - поміркуй, і ти знайдеш ідею

До змісту

Помилки першого побачення і до чого вони можуть призвести

1. Співбесіда. Серед чоловіків зараз популярна приказка, мовляв, з віком все частіше побачення стають схожими на співбесіди. Це відчуття з'являється тому, що дівчина просто відповідає на питання, не ставлячи темпу, що не починаючи тим, що не включаючись в спілкування на 100%. Рольова позиція: ти у мене спитай, а я відповім.

Підсумок: чоловік вклався енергією, а у відповідь нічого не отримав. Після такого побачення у чоловіка залишається відчуття втоми: «З нею якось некомфортно, хоч і красива», «Не моє», «Я їй не подобаюся».

2. Я-проблема. Це коли дівчина вивалює на чоловіка всі свої проблеми, їй дуже хочеться виговоритися. Тут же спливає, що їй нахамили в магазині, вона шукає роботу другий місяць і чортова пневмонія не дає спокою.

Підсумок: відторгнення на інстинктивному рівні (нездорова самка - хворі діти - треба звалювати) і просто небажання зв'язуватися з людиною, у якого суцільні невдачі.

3. Ти не правий! В цьому випадку побачення перетворюється в дискусію. Сперечатися, дискутувати (навіть якщо чоловік не правий) - дуже недалекоглядно і як мінімум нерозумно.

Підсумок: «На роботі мозок виносять, на дорозі мозок виносять, та ще й на побаченні псують настрій. Піду-но я по-доброму подалі від цієї фурії! »Чоловік прийшов отримати задоволення від зустрічі, а в результаті отримує негатив.

Будь-які спроби зрівнятися або в чомусь чоловіка переконати - це чоловіча позиція. Тобто, давлячи на мужика, ти сама стаєш мужиком. І ось два мужика зустрілися. Потім не дивуйся, чому він з тобою почав дружити, а ти хотіла відносин.

Якщо ти любиш з чоловіком поговорити, повправлятися в інтелектуальних іграх, тобто одна фішка, яка поєднує в собі і суперечка, і приємний післясмак.

Отже. Почни свою улюблену дискусію. Особливо соковито буде, якщо ти піднімеш суперечка з тієї теми, в якій чоловік більш-менш розбирається, чи нею захоплений. Спочатку почни наводити аргументи, ставити під сумніви чоловічі доводи, згадувати приклади з життя, в загальному, все як завжди. Дозволь дискусії розкритися, нехай чоловік максимально включиться в цю конфронтацію.

Запам'ятай: твоя мета зараз - захопити чоловіка цією розмовою. Протримайся в цій бесіді хвилин 10. Як тільки ти відчуєш, що градус дискусії зашкалює, різко поміняй стратегію. Повністю проїзний правоту чоловіки, обрушивши всю свою аргументацію і одночасно кажучи компліменти чоловічому професіоналізму і інтелекту.

Така потужна інверсія створить в чоловікові неймовірне стан: «З попередніми дівчатами я втомлювався, витрачався, а ця мене наповнила. Хочу, щоб так було завжди. Треба їй зателефонувати. І взагалі, вона класна, на таких одружуються ».

4. Солідно і нудно. Одного разу до мене на скайп-консультацію звернулася жінка з такою проблемою: чоловіки або не запрошують на другу зустріч, або намагаються з нею зав'язати ділові контакти.

Послухавши аудіозапис чергового першого побачення, я зрозумів, в чому справа. Три з половиною години пристойного розмови, практично без жодного натяку на флірт.

«А навіщо фліртувати? Я ж пристойна жінка, мені 41 і мені не потрібен, я хочу відносин! Ми ще занадто мало знайомі з чоловіком, щоб хиханьки та хахоньки ».

Ну ось і отримуй. Чоловіки у відносинах зазвичай ведені. Якщо жінка на першій зустрічі пропонує роль одного, ну, добре, нехай буде так. Чоловік нічого не відчуває з такою партнеркою при зустрічі, крім роботи мозку.

«А навіщо мені жінка, з якою я як з колегою на роботі. Ні, вона прекрасна людина, але я її не хочу ».

Замість «я солідна жінка, і секс для мене - табу» треба вносити інший настрій. «Я люблю секс і дуже розкута, але з гідним чоловіком, який проявить себе вчинками, і, якщо це трапиться, ох, що ми з ним будемо робити!» - ось це я розумію, приманка!

До змісту

Перше побачення: тест-драйв

Ну так зроби крутий тест-драйв чоловікові. Створи атмосферу флірту, легкості і радості на зустрічі. Смачно, але на 1,5 години.

Коли ти будеш спілкуватися з чоловіком, покажи йому, що ти гаряча штучка, в тобі кипить море пристрасті, але при цьому ти стримуєш себе. Він повинен зауважити, як він на тебе діє, і при цьому він повинен зрозуміти, що ти стримується. Як пружина. В тобі величезний потенціал, але його треба розкрити. І якщо він зробить щось не те, вогонь ледь гасне. І навпаки.

Не буває ледачих чоловіків, бувають недомотівірованние. Це помилка мільйонів жінок - чекати, що чоловік буде завойовувати їх на порожньому місці. Нелогічно! Дозволь чоловікові трохи насолодитися тобою, скуштувати твого чарівності буквально дещицю, і він почне доглядати, розуміючи, що в кінці його чекає приголомшливий приз!

Безумовно, в парі ніхто нікому не винен, але поділ ролей все ж таки присутня, як не крути. Щось робити простіше і природніше чоловікові, щось - жінці.

Так ось. Чоловік - це, безумовно, досягнення, безпеку, відповідальність, ресурси (в тому числі і фінансові), захист. А жінка - це атмосфера, «погода в домі» і розваги. Круто бути головною по веселощам?

Так, перша зустріч - це, і часто це просто ресторан або кафе. Але потім, якщо чоловік не креативу, корисно запропонувати свої варіанти. Чому? Розповідаю ще один секрет.

Розповідаю ще один секрет

До змісту

Друге побачення: краш-тест

Одна моя учениця пішла на перше побачення з чоловіком, який позиціонував себе як успішний і гідний. Прийшли в ресторан: красива музика, м'яке світло, смачну каву. Сидять, воркують.

Чоловік, не будь дурнем, намалював розкішну картинку про себе коханого. Історії з дитинства красиво переходили в розповіді про спортивні досягнення, потім щось цікаве і нетривіальне про бізнес, а далі - соковитий комплімент. При цьому ніякого егоцентризму або підлабузництва. Загалом, грамотно. Дівчинка попливла!

Я як консультант запропонував їй наступну зустріч провести на картингу. І ось настала довгоочікувана субота. Вони сидять в машинах, стартували. Пара кіл разом, після чого у кавалера глухне движок, і він забирається на швидкості в відбійник.

Моя підопічна під'їжджає до чоловіка, щоб з'ясувати, як у нього справи і, можливо, чимось допомогти. І що ж вона бачить? На обличчі у її кавалера істерика . Він кричить, розмахує руками, верещить і звинувачує її в тому, що йому підсунули зламану машину і він мало не вбився. Чоловік сідає замість дівчини в її болід, а їй наказує стояти посеред траси і чекати працівника картингу. І поїхав.

Вона зрозуміла, що тепер чоловіків треба оцінювати в стресі, ну або хоча б у вчинках, а не на комфортному дивані дорогого ресторану. Говорити складно зараз багато навчилися.

Висновок: після першої ознайомчої зустрічі ідеальним варіантом буде побачення-стрілялки.

Якщо ж чоловік проявить себе гідно, то тобі не важко буде його закохати в себе, хоча б тому, що найкращий формат для цього - як раз-таки щось робити разом, долати перешкоди, виявляючи свої найкращі якості! Спільне подолання перешкод зближує в десятки разів швидше, ніж довгі душевні розмови.

Коментувати можут "Як закохати в себе чоловіка? 4 помилки на першому побаченні"

Чи можна закохати в себе чоловіка, посидівши з ним всього годину-другу в кафе?
Як простими прийомами закохати в себе чоловіка?
Точніше не що зробити з ним, щоб він закохався, а навпаки, який треба стати, щоб встояти перед тобою було неможливо?
Хочеш, підкажу універсальне настрій, яке працює з усіма чоловіками?
Що зробити, щоб створити післясмак?
«А навіщо фліртувати?
Круто бути головною по веселощам?
Чому?
І що ж вона бачить?
Коментувати можут "Як закохати в себе чоловіка?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,