Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як отримати громадянство в Іспанії

 1. Отримання національності при народженні
 2. Отримання громадянства при резиденції
 3. Хто і як повинен подавати документи на громадянство?
 4. Скільки триває процес?

Сьогодні мені б хотілося поговорити про те, як отримати громадянство в Іспанії: що таке громадянство, які типи бувають, хто може подати заяву на отримання і процес отримання Сьогодні мені б хотілося поговорити про те, як отримати громадянство в Іспанії: що таке громадянство, які типи бувають, хто може подати заяву на отримання і процес отримання.

З юридичної точки зору, громадянство - це якості людини, яке визначається наявністю зв'язком і відносинами, що об'єднують його з певним державою.

Національність може бути різних типів в залежності від обставин, при яких вона купується.

Отримання національності при народженні

При отриманні національності при народженні, людина отримує іспанське походження в наступних ситуаціях:

- народжені від батька або матері іспанців

- народжені в Іспанії від батьків іноземців, якщо один з батьків також був народжений на території Іспанії (винятком є ​​діти дипломатів)

- народжені в Іспанії від батьків іноземців, якщо у обох відсутня громадянство (особи без громадянства) або якщо законодавство «батьківської» країни не видає дитині громадянство (іноді таке відбувається, якщо отримання громадянства на батьківщині батьків залежить від місця народження). Згідно з іспанським законодавством, жодна дитина народилася в Іспанії не є особою без громадянства.

- народжені в Іспанії і якщо не відомі батьки. Народженими на території Іспанії вважаються неповнолітні, чиє перше відоме місце знаходження було в Іспанії.

Іноземці молодше 18 років, усиновлені / удочеріння громадянами Іспанії отримують іспанське громадянство на основі усиновлення.

Якщо яку усиновлено більше 18 років, то він або вона вміє право на отримання громадянства країни свого походження протягом 2 років з офіційного оформлення усиновлення.

У цих випадках варто розрізняти похідне громадянство:

 • По праву вибору

У цій ситуації на громадянство можуть подати особи, які перебувають або перебували під опікою іспанських громадян. За умови, що заяву було подано до виконання 20 років або протягом 2-х років після емансипації. Також під це правило потрапляють ті, чиї батьки або хоча б один з батьків були іспанського походження і були народжені на території Іспанії. В останньому випадку не існує ніяких тимчасових рамок для подачі заяви.

 • через натуралізацію

Натуралізацінное свідоцтво видається на розсуд держави в разі якщо в зацікавленій особі «стікаються» виняткові обставини.

Отримання громадянства при резиденції

для отримання громадянства на основі дозволу на проживання , Перебування повинно бути легально і тривало (не менше 10 років).

У разі осіб, які отримали політичний притулок цей термін зменшується до 5 років і до 2 років, у разі громадян з країн латинської Америки, Андорри, Філіппін, Екваторіальної Гвінеї або Португалії.

Також період проживання знижується в наступних ситуаціях:

- до 1 року для народжених в Іспанії від батьків іноземців, що мають легальний вид на проживання на іспанській території

- до 1 року легальної і тривалої резиденції для чоловіка / дружини іспанського підданого.

- до 1 року для народжених за межами Іспанії при наявності родичів (мама, батько, бабуся, дідусь), які спочатку мали іспанське громадянство

- до 1 року для осіб, які перебували під опікунством, захистом або є прийомною дитиною в іспанській родині або будь-якого іспанського установи протягом 2 послідовних років.

- до 1 року для вдівця або вдови чоловіка / дружини з іспанським громадянством, якщо на момент смерті вони не жили окремо.

- до 1 року для осіб, які не скористалися правом придбання громадянства по вибору в зазначений термін.

При отриманні іспанського громадянства, народжені в країнах Латинської Америки мають право зберегти своє перше громадянство. Для інших же, такого права не передбачається. Тому громадяни РФ, Україна або Білорусії при отриманні іспанського громадянства зобов'язані відмовитися від свого попереднього. Для нас з вами не передбачено право на наявність подвійного громадянства.

Також отримати іспанське громадянство можуть особи, записані в книзі реєстрації актів цивільного стану (Registro Civil) протягом як мінімум 10 років і проявляли себе сумлінно.

Хто і як повинен подавати документи на громадянство?

Клопотати про отримання іспанського громадянства в перерахованих вище випадках можуть такі особи:

- сам заявник, за умови, що заінтересована особа повнолітній або звільнений від батьківської опіки (емансиповані)

- особи старше 14 років, у супроводі законного представника

- законний представник особи молодше 14 років

Запит робиться на офіційному бланку і надається в службі реєстрації актів цивільного стану та посвідчень особи (Registro Civil) відповідної місцем проживання кандидата.

Разом з цим бланком необхідно надати наступні документи:

 • Свідоцтво про народження зацікавленої особи і чоловіка / дружини, в разі шлюбу з громадянином Іспанії, так само, як і свідоцтво про шлюб і спільне проживання подружжя.
 • Консульський сертифікат, який містить:

- національність

- наявність / відсутність судимості та чи мало місце бути належного поведінки

- військовий стан у вашій країні, тобто служили ви чи ні і в яке становище ви займаєте.

 • Сертифікат про судимість або її відсутність на території Іспанії
 • Виписка з реєстру жителів
 • Виписка з поліції про час легального проживання / резиденції в Іспанії (для отримання даного сертифікату заздалегідь необхідно заповнити спеціальну форму для цього випадку)

Всі документи на іноземній мові повинні надаватися переведеними на іспанську мову і завіреними.

Скільки триває процес?

Зазвичай адміністративні органи оголошують рішення про видачу запитуваної національності протягом 18-24 місяців.

У будь-якому випадку, до подачі заяви на отримання іспанського громадянства буде доцільним звернутися за консультацією з цього питання до адвоката.

dompick.ru

У Вас залишилися питання на юридичну тему?

У нашій команді є адвокати, готові допомогти

Якщо у вас залишилися питання про те, як отримати громадянство в Іспанії або сумніви з якоїсь іншої теми, ми з радістю вам допоможемо. Просто зв'яжіться з Dompick по електронній пошті [Email protected] або залиште коментар під цією статтею. У найкоротші терміни ми з вами зв'яжемося і допоможемо знайти відповіді на всі ваші запитання.

Скільки триває процес?
Хто і як повинен подавати документи на громадянство?
Скільки триває процес?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно