Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як налаштувати автовідповідач для абонентів МТС

Чи не пропускати дзвінки, навіть коли телефон вимкнений, допоможе послуга «Голосова пошта»

Чи не пропускати дзвінки, навіть коли телефон вимкнений, допоможе послуга «Голосова пошта». Вона являє собою автовідповідач, який дозволяє приймати і зберігати голосові повідомлення, якщо у абонента немає можливості відповісти на дзвінок.

Щоб користуватися «Голосовий поштою», абоненту необхідно активувати цю послугу і встановити переадресацію виклику на спеціальний номер.

Підключити послугу можна, зателефонувавши за номером 111 і вибравши пункт «Послуги» (цифра 5) або ж скориставшись «Інтернет-помічником» . Активація платна і коштує 10 грн.

Наступним кроком в роботі з «Голосовий поштою» буде установка переадресації на спеціальний номер. Абонент може вибрати, в яких випадках буде включатися автовідповідач:

 • завжди (безумовна);
 • якщо телефон не відповідає;
 • якщо телефон поза мережею або вимкнений;
 • якщо номер зайнятий.

Встановити переадресацію можна в меню телефону або ж за допомогою наступних команд:

Вимкнути всі види переадресації можна, набравши на клавіатурі мобільника комбінацію ## 002 # і натиснувши кнопку виклику.

Після активації і налаштування переадресації абоненти можуть внести додаткові настройки в роботі автовідповідача. Зробити це можна, зателефонувавши номеру «Голосовий пошти» - 177 або +38 050 120 0000. Виклики на ці номери тарифікуються згідно з тарифом абонента для дзвінків на мережу МТС.

При додзвоні абонент почує вітання та перелік пунктів меню, в яких він може прослухати залишені повідомлення, внести правки в роботу сервісу, а також прослухати коротку довідкову інформацію про роботу послуги.

Головними настройками для голосової скриньки є установка особистого пароля і запис привітання або підпису.

Пароль - 0000. Змінити його можна в меню «Голосовий пошти». Система автоматично запропонує це зробити при першому дзвінку.

Для кожного голосової скриньки встановлено спеціальне привітання, щоб той, хто телефонує зрозумів, що активований автовідповідач. Змінити його можна в меню «Голосовий пошти». Це можна швидко зробити, натиснувши при додзвоні на номер 177 або +38 050 120 0000 цифру 3, а потім 1. Після спеціального сигналу системи абонент зможе надиктувати власне привітання.

Альтернативою власного привітання може бути створення підпису (імені та прізвища абонента). Тоді при активації «Голосовий пошти» дзвонять абоненти будуть чути таке: «Вас з'єднали з абонентською скринькою для усних повідомлень, яка належить (вказане ім'я та прізвище)».

«Голосова пошта» також дозволяє прослуховувати залишені для абонента повідомлення при дзвінках з інших номерів. Це може бути затребуване, якщо, наприклад, забути телефон вдома. Для цього людині потрібно буде додатково ввести після дозвону номер, на якому активована послуга, і потім особистий пароль.

Про надходження нового голосового повідомлення абонент буде сповіщений за допомогою SMS.

Непрочитані записи в «Голосовий поштою» зберігаються протягом 5 днів, прочитані - 7 днів. У поштовій скриньці одночасно може зберігатися не більше десятка повідомлень. Максимальна довжина одного повідомлення - дві хвилини, а довжина всіх повідомлень разом не повинна перевищувати десяти хвилин.

Під час прослуховування повідомлень абонент може виконувати з ними різні дії при натисканні на клавіатурі телефону:

 • 1 - повернення на 8 секунд назад;
 • 1-1 - прослуховування повідомлення спочатку;
 • 1-1-1 - прослуховування попереднього повідомлення;
 • 3 - просування на 8 секунд вперед;
 • 3-3 - закінчення прослуховування;
 • 4 - збереження повідомлення;
 • 5 - видалення повідомлення;
 • 7 - пауза;
 • 9 - повернення до Головного меню.

Більше про послугу «Голосова пошта» можна дізнатися на сайті оператора .

Новости