Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як налаштувати автовідповідач для абонентів МТС

Чи не пропускати дзвінки, навіть коли телефон вимкнений, допоможе послуга «Голосова пошта»

Чи не пропускати дзвінки, навіть коли телефон вимкнений, допоможе послуга «Голосова пошта». Вона являє собою автовідповідач, який дозволяє приймати і зберігати голосові повідомлення, якщо у абонента немає можливості відповісти на дзвінок.

Щоб користуватися «Голосовий поштою», абоненту необхідно активувати цю послугу і встановити переадресацію виклику на спеціальний номер.

Підключити послугу можна, зателефонувавши за номером 111 і вибравши пункт «Послуги» (цифра 5) або ж скориставшись «Інтернет-помічником» . Активація платна і коштує 10 грн.

Наступним кроком в роботі з «Голосовий поштою» буде установка переадресації на спеціальний номер. Абонент може вибрати, в яких випадках буде включатися автовідповідач:

 • завжди (безумовна);
 • якщо телефон не відповідає;
 • якщо телефон поза мережею або вимкнений;
 • якщо номер зайнятий.

Встановити переадресацію можна в меню телефону або ж за допомогою наступних команд:

Вимкнути всі види переадресації можна, набравши на клавіатурі мобільника комбінацію ## 002 # і натиснувши кнопку виклику.

Після активації і налаштування переадресації абоненти можуть внести додаткові настройки в роботі автовідповідача. Зробити це можна, зателефонувавши номеру «Голосовий пошти» - 177 або +38 050 120 0000. Виклики на ці номери тарифікуються згідно з тарифом абонента для дзвінків на мережу МТС.

При додзвоні абонент почує вітання та перелік пунктів меню, в яких він може прослухати залишені повідомлення, внести правки в роботу сервісу, а також прослухати коротку довідкову інформацію про роботу послуги.

Головними настройками для голосової скриньки є установка особистого пароля і запис привітання або підпису.

Пароль - 0000. Змінити його можна в меню «Голосовий пошти». Система автоматично запропонує це зробити при першому дзвінку.

Для кожного голосової скриньки встановлено спеціальне привітання, щоб той, хто телефонує зрозумів, що активований автовідповідач. Змінити його можна в меню «Голосовий пошти». Це можна швидко зробити, натиснувши при додзвоні на номер 177 або +38 050 120 0000 цифру 3, а потім 1. Після спеціального сигналу системи абонент зможе надиктувати власне привітання.

Альтернативою власного привітання може бути створення підпису (імені та прізвища абонента). Тоді при активації «Голосовий пошти» дзвонять абоненти будуть чути таке: «Вас з'єднали з абонентською скринькою для усних повідомлень, яка належить (вказане ім'я та прізвище)».

«Голосова пошта» також дозволяє прослуховувати залишені для абонента повідомлення при дзвінках з інших номерів. Це може бути затребуване, якщо, наприклад, забути телефон вдома. Для цього людині потрібно буде додатково ввести після дозвону номер, на якому активована послуга, і потім особистий пароль.

Про надходження нового голосового повідомлення абонент буде сповіщений за допомогою SMS.

Непрочитані записи в «Голосовий поштою» зберігаються протягом 5 днів, прочитані - 7 днів. У поштовій скриньці одночасно може зберігатися не більше десятка повідомлень. Максимальна довжина одного повідомлення - дві хвилини, а довжина всіх повідомлень разом не повинна перевищувати десяти хвилин.

Під час прослуховування повідомлень абонент може виконувати з ними різні дії при натисканні на клавіатурі телефону:

 • 1 - повернення на 8 секунд назад;
 • 1-1 - прослуховування повідомлення спочатку;
 • 1-1-1 - прослуховування попереднього повідомлення;
 • 3 - просування на 8 секунд вперед;
 • 3-3 - закінчення прослуховування;
 • 4 - збереження повідомлення;
 • 5 - видалення повідомлення;
 • 7 - пауза;
 • 9 - повернення до Головного меню.

Більше про послугу «Голосова пошта» можна дізнатися на сайті оператора .

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,