Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як Прив'язати Домен до Hostinger

 1. Вступ Для того щоб на ваш сайт могли зайти відвідувачі, вам необхідно мати доменне ім'я. Якщо ви...
 2. Що вам знадобиться
 3. Варіант 1 - Зміна серверів імен домену (Рекомендується)
 4. Крок 1 - Пошук даних про сервер імен Hostinger
 5. Крок 2 - Зміна значення серверів імен
 6. Варіант 2 - Як прив'язати домен до Hostinger за допомогою A записи
 7. Крок 2 - Зміни MX записи для електронної пошти
 8. висновок

Вступ

Для того щоб на ваш сайт могли зайти відвідувачі, вам необхідно мати доменне ім'я. Якщо ви зареєстрували доменне ім'я в Hostinger, ніяких дій вам проводити не потрібно, воно автоматично прив'язується до вашого профілю хостингу. Однак якщо ви вирішили використовувати доменне ім'я зареєстроване в іншому реєстраторові, вам буде необхідно прив'язати його до сервера Hostinger.

Існує два способи, як прив'язати домен до Hostinger:

 • Змінити Імена серверів в панелі управління реєстратора вашого домену. Рекомендується використовувати цей метод, так як в цьому випадку DNS зони будуть налаштовані автоматично. Прив'язуючи домен до Іменам серверів Hostinger, ви зможете керувати вашої DNS зоною безпосередньо через панель управління Hostinger.
 • Прив'язати домен за допомогою A записів. Цей метод вимагає деяких технічних знань, так як вам доведеться керувати серверами DNS вручну. До того ж ваша DNS зона не буде оновлено автоматично. Наприклад, якщо ви створюєте субдомен на Hostinger, вам необхідно вручну створити правильні A записи у вашій DNS зоні.

ВАЖЛИВО! Це керівництво показує, як прив'язати домен до Hostinger, якщо він зареєстрований не у нас. Для перегляду загального керівництва показує, як прив'язати домен до хостингу, натисніть сюди .

Словник:

Що таке DNS?

DNS (система доменних імен) конвертує легкий для запам'ятовування адреса в фізичний IP адрес. Це як телефонна книга для Інтернету. Наприклад, коли ви пишете www.hostinger.ru в вашому браузері, DNS система конвертує цю адресу в реальний IP адреса на якому розташовується цей сайт.

Що таке DNS зона?

DNS зона - файл який містить в собі всі DNS записи для певного домену.

Що таке Імена серверів або nameservers?

Імена серверів зберігають всі записи DNS сервера для вашого домену. Вони відповідають за надання IP адреси доменного імені. Це дозволяє вам отримати доступ до сайту використовуючи назву домену замість IP адреси. Змінюючи Імена серверів, ви прив'язуєте ваш домен до іншого провайдера послуг хостингу.

Що таке A запис?

A запис - найголовніша і часто використовувана DNS запис. A запис перетворює доменне ім'я або субдомен в IP адресу. Це використовується для того, щоб прив'язати домен або субдомен до IP адресою, якщо IP адреса відома і є статичним.

Що таке MX запис?

MX запис (поштовий обмінник) - елемент в DNS зоні вказує на поштовий сервер, який відповідає за отримання електронних повідомлень. Наприклад, якщо ви використовуєте MX запис Google для вашого домену, будь-який лист відправлений на ваше доменне ім'я буде перенаправлено на сервера Google.

ВАЖЛИВО! Перед початком керівництва про те, як прив'язати домен до Hostinger, візьміть до уваги той факт, що процес делегування DNS зони по всьому світу може зайняти до 24 годин.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління Hostinger
 • Доступ до вашого доменному імені

Варіант 1 - Зміна серверів імен домену (Рекомендується)

Цей варіант є рекомендованим, так як ваші DNS зони будуть налаштовані автоматично. Це означає, що вам не доведеться міняти кожну окрему DNS запис у вашого реєстратора. Слідуйте за цими кроків для того, щоб прив'язати домен до серверів імен Hostinger:

Крок 1 - Пошук даних про сервер імен Hostinger

Для початку, вам необхідно дізнатися сервера імен для вашого профілю. У Hostinger ви легко можете їх знайти, якщо зайдете в Панель управління Hostinger → Деталі, далі Деталі серверів імен.

ВАЖЛИВО! Сервера імен в ваш профіль Hostinger можуть змінюватися в залежності від вашої країни.

У Hostinger, ми використовуємо чотири DNS-сервера, для того щоб забезпечити стабільність і максимальну подключаемості. Наприклад, якщо на одному з серверів відбудеться збій, інші зможуть впорається із запитом.

Як ви бачите, кожен сервер має відповідний IP адреса. Однак в більшості випадків, вам знадобляться тільки їх імена, тому скопіюйте їх.

Крок 2 - Зміна значення серверів імен

Як тільки ви дізналися сервера імен, ви повинні вписати їх в панелі управління реєстратора вашого домену. Компанія реєстратор - компанія, яка займається управлінням реєстрації доменних імен. Простіше кажучи, компанія в якій ви зареєстрували свій домен. Якщо ви забули назву вашого реєстратора, скористайтеся сервісом whois для отримання інформації.

Процес зміни серверів імен на різних реєстраторах досить схожий:

 1. Увійдіть в панель управління вашого реєстратора.
 2. Знайдіть кнопку зміни DNS. Залежно від реєстратора, назва розділу може бути різним. Найпоширеніші назви містять: DNS редактор, Управління DNS настройками, Змінити NS (nameservers), Деталі DNS.
 3. Видаліть всі значення з полів для серверів імен та введіть дані серверів імен Hostinger. Збережіть зміни.
 4. Зачекайте, поки пройде процес делегування DNS зони, до 24 годин.

Інструкції для зміни серверів імен на великих реєстраторах:

Варіант 2 - Як прив'язати домен до Hostinger за допомогою A записи

Крок 1 - Зміна A записи

Якщо ви хочете залишити вашу DNS зону на домені вашого реєстратора, то вам необхідно змінити А запис домена. А запис перетворює доменне ім'я в відповідний IP адреса і використовується для виявлення сервера по його імені, щоб вам не довелося вводити IP адресу щоразу при бажанні зайти на ваш сайт.

IP адреса для вашого профілю Hostinger ви можете знайти в тому ж розділі Деталі:

IP адреса для вашого профілю Hostinger ви можете знайти в тому ж розділі Деталі:

У більшості випадків, для вашого доменного імені вам необхідно створити дві A записи: одна з піддоменів www і ще одна без нього. Наприклад, якщо у вас є доменне ім'я прімер.ru і ви хочете прив'язати його до IP адресою 31.220.104.172, вам необхідно створити такі A записи:

Ім'яTTLТипАдреса

прімер.ru 14400 A 31.220.104.172 www.прімер.ru 14400 A 31.220.104.172

Також можливо, що ваш www піддомен прив'язаний через CNAME запис. В такому випадку, вам необхідно змінити тільки A запис для вашого кореневого домена:

Ім'яTTLТипАдреса

прімер.ru 14400 A 31.220.104.172 www.прімер.ru 14400 CNAME прімер.ru

Не хвилюйтеся, якщо це злегка відрізняється від даних вашого реєстратора, просто створіть значення, які будуть мати схожий вигляд з представленими вище або змініть вже наявні так, щоб вони відповідали вашим IP адресами.

 • Ім'я - ваше доменне ім'я або ім'я поддомена який ви хочете прив'язати.
 • TTL - час життя пакета даних після якого сервер оновить інформацію що відноситься до DNS. Стандартне значення для багатьох провайдерів 14400 секунд.
 • Тип - тип запису.
 • Адреса - IP адреса до якого прив'язується домен.

Крок 2 - Зміни MX записи для електронної пошти

Якщо ви прив'язали ваш домен до Hostinger використовуючи A запис і хочете використовувати сервера нашого хостингу для прийому електронних повідомлень, то вам необхідно відповідно змінити і MX запис. MX запис визначає сервер вхідних повідомлень електронної пошти, яка отримує повідомлення відправлені вашому домену.

У Hostinger, MX запис може бути знайдена в розділі Деталі, під Деталями поштового аккаунта.

У Hostinger, MX запис може бути знайдена в розділі Деталі, під Деталями поштового аккаунта

У більшості випадків, ви зможете змінити MX записи в тому ж розділі налаштувань, що і A запис. Налаштування MX записи схожа з налаштуванням A записи, просто змініть значення на збігаються з вашою адресою облікового запису Hostinger:

Ім'яПріоритетТипАдреса

прімер.ru 0 MX mx1.hostinger.ru

 • Ім'я - ваше доменне ім'я.
 • Пріоритет - це поле використовується для визначення того, який з адрес повинен використовуватися для отримання повідомлень, якщо у вас кілька MX записів. Чим менше номер, тим вище пріоритет.
 • Тип - тип запису.
 • Адреса - адреса сервера, відповідальний за отримання електронної пошти.

висновок

Закінчивши цей посібник, ви навчилися двома варіантами того, як прив'язати домен до Hostinger. Як тільки делегування DNS зони буде завершено, ваш сайт стане доступний по всьому світу.

Що таке DNS зона?
Що таке Імена серверів або nameservers?
Що таке A запис?
Що таке MX запис?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно