Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як підключити iphone до автомагнітоли: інструкція

 1. AUX - з'єднання
 2. USB - з'єднання
 3. Bluetooth
 4. налаштування підключення
 5. Автомагнітола з iPhone
 6. Глибока інтеграція iPhone в автомобіль

Як підключити айфон в автомагнітолу

Телефони в сучасному світі вже перестали бути простим засобом зв'язку, з кожним днем ​​функціональність цих мобільних пристроїв зростає все більше і більше. І ні кого вже не здивувати інтеграцією комунікатора на кшталт Apple iPhone не тільки в головний пристрій автомобіля, але і безпосередньо в його електронний блок управління.
Та й телефони стають як автомобілі: якщо раз в сезон не вийшла нова модель, то обов'язково відбудеться рестайлінг старого пристрою.
А ви пам'ятаєте, як вся інтеграція телефонії в автомобілі полягало у використанні нековзних килимків і застосування різноманітних власників мобільного телефону? І чим же це закінчилося на даний момент?
Тепер автовиробник задає електронного блоку керування автомобілем програму, яка, взаємодіючи зі смартфоном, виводить на його екран всю інформацію не тільки про знаходження автомобіля, його стан, але і всю таємницю, аж до тиску повітря в кожному його колесі. Взаємозв'язок мобільника і автомобіля стала до того очевидна і природна, що сучасний інтер'єр автомобіля навіть бюджетного класу розробляється з урахуванням інтеграції в нього мобільного телефону.
І хоча «дружба» комутаторів з автомобілями давно вже стала звичною реалією, а не екзотикою, в даній статті я пропоную вашій увазі кілька варіантів як до автомагнітоли підключити iphone. Адже як показує практика, це питання виникає досить-таки у багатьох користувачів айфонів.

AUX - з'єднання

Даний тип з'єднання дозволяє використовувати ваш iPhone тільки, як джерело відтворення музичних файлів, а головний пристрій автомобіля використовується в якості підсилювача звуку. Крім цього безліч додатків Apple дозволяють в зоні стійкого сигналу прослуховувати через штатну автомагнітолу безліч інтернет радіостанцій.

Крім цього безліч додатків Apple дозволяють в зоні стійкого сигналу прослуховувати через  штатну автомагнітолу  безліч інтернет радіостанцій

Опис підключення автомагнітол через AUX

переваги:

 • За рахунок своєї простоти дозволяє підключити до магнітоли будь-який пристрій має відповідний роз'єм;
 • Практично повна відсутність налаштувань.

недоліки:

 • Висять дроту не додають порядку в салоні;
 • Під час роботи акумулятор смартфона розряджається.

USB - з'єднання

Даний варіант також дозволяє підключати до автомагнітоли всі пристрої, які мають роз'єм USB (навіть флеш-накопичувач через відповідний перехідник), ну а в випадку з iPhone, через перехідник USB. При цьому відбувається така тісний взаємозв'язок комунікатора з головним пристроєм, що крім передачі і одночасного відтворення різнопланової інформації (аудіо, відео, текст і фото) будь-якого обсягу, користувач отримує можливість управляти девайсом як через автомагнітолу, так і через дистанційну клавіатуру на рульовому колесі автомобіля.

При цьому відбувається така тісний взаємозв'язок комунікатора з головним пристроєм, що крім передачі і одночасного відтворення різнопланової інформації (аудіо, відео, текст і фото) будь-якого обсягу, користувач отримує можливість управляти девайсом як через автомагнітолу, так і через дистанційну клавіатуру на рульовому колесі автомобіля

Інтеграція айфона в магнітолу

Даний вид з'єднання дозволяє підключитися практично в будь-який автомагнітоли (див. Порівняння автомагнітол на російському ринку ), Так як USB роз'ємом на даний момент не оснащуються лише сінокосарки і бензопили.
А так як синхронізація пристроїв відбувається автоматично, опис підключення автомагнітол через USB-порт часто виглядає як «Увімкніть пристрій => Вставте кабель в роз'єм».
переваги:

 • Під час активного використання пристрою відбувається одночасна зарядка його акумулятора, що, з огляду на його ненажерливість, є дуже важливим аргументом;
 • Можливість використовувати всі можливості Apple iPhone на великому екрані головного пристрою (навігатор, мультимедіа, програми та багато інших. Ін.) Аж до дистанційного набору тексту і читання повідомлень.

недоліки:

 • Знову все той же надлишок зайвої електропроводки.

Bluetooth

Як підключити айфон до автомагнітоли через Bluetooth

Не так давно головним завданням синхронізації автомагнітоли з телефоном за допомогою бездротового протоколу передачі даних було лише забезпечення безпечного телефонної розмови, що було дуже зручно і головне безпечно. Потім автомобільні мультимедіа центри через Bluetooth (див. Bluetooth для автомагнітоли: робимо своїми руками ) «Навчилися» сприймати голосові команди, а так само «зчитувати» телефонні книжки.
Сучасні ж головні пристрої здатні через даний протокол зв'язку не тільки «зчитувати» знаходиться в iPone або ж його карті пам'яті інформацію і виводити її на екран магнітоли, вони так само можуть програвати через штатну аудіосистему «зчитуються» з телефону музичні файли.
Дані підключення доступні для всіх типів автомагнітол оснащених функцією Bluetooth. Ну а такими аудіо - та мультимедійними системами обладнані практично всі сучасні автомобілі. Простіше назвати марки, в яких відсутня дана функція, ніж перерахувати ті в яких она присутній.

налаштування підключення

Інструкція по експлуатації містить в собі опис підключення автомагнітоли до стороннього джерела блютуз сигналу і, як правило, зводиться до включення функції і пошуку пристроїв.
Ну а як своїми руками до автомагнітоли підключити iphone ви зрозумієте з нижченаведеного:

 • В меню iPhone перейдіть «Налаштування => Bluetooth» і якщо перемикач знаходиться в положенні активуйте його;

Меню айфон

 • Розпочнеться сканування діапазону роботи протоколу Bluetooth на наявність активного пристрою. У разі невдалого пошуку, повторіть вказані дії;
 • Вибираємо серед знайдених пристроїв потрібне нам обладнання, після чого почнеться синхронізація пристроїв.

Перевірити чи існує підключення в даний момент дуже просто, достатньо подивитися на колір іконки бездротового з'єднання: сірий означає, що інтерфейс в роботі, але пристрій, не знайдено або знаходиться не в зоні дії сигналу, блакитний і білий колір говорять про те, що аксесуар успішно синхронізований і функціонує. Відключення існуючого з'єднання інтуїтивно зрозуміло: просто пройдіть по попереднім пунктам меню телефону і деактивуйте пристрій.
переваги:

 • Відсутність проводів;
 • Можливість одночасного підключення декількох пристроїв.

недоліки:

 • Обсяг і швидкість передачі даних залежать від технічних характеристик пристроїв і пропускної здатності каналу;
 • Під час роботи відбувається розряд акумуляторної батареї айфона.

Автомагнітола з iPhone

Як своїми руками підключити айфон в автомагнітолу

Погодьтеся це шедевр інженерної думки!
Повністю спеціально сконструйована і інтегрована під iPhone магнітола дозволяє користуватися вашим комунікатором, без будь-яких додаткових аксесуарів і пристроїв, використовуючи на 100% все його можливості.
переваги:

 • Можливість змінювати положення власника у всіх площинах дозволяють повноцінно використовувати всі можливості комунікатора;

Опис підключення автомагнітоли

 • Обширні налаштування звукової карти, вихід на сабвуфер і можливість трансляції відео роблять з цього «придатка» айфон практично повноцінне мультимедійний пристрій.
 • Під час роботи магнітола заряджає акумулятор;
 • Відсутність зайвих проводів;
 • Забути модний телефон вдома просто не представляється можливим, порожня панель магнітоли моментально нагадає вам про неуважності.

недоліки:

 • Без своєї модної «начинки» магнітола просто марна і перетворює її в дорогий радіоприймач. Ціна ж пристрою робить недоцільним придбання магнітоли в якості доповнення до основного головного пристрою.

Глибока інтеграція iPhone в автомобіль

Думаю в недалекому майбутньому питання про те, як підключити айфон до автомагнітоли буде перефразувавши на питання про те, як підключити айфон до автомобіля. І це не жарт!
Більш тісну спільну роботу пристроїв, погодьтеся, важко уявити.

Більш тісну спільну роботу пристроїв, погодьтеся, важко уявити

Як до автомагнітоли підключити iphone

переваги:

 • Доступність загального функціоналу без додаткових пристроїв;
 • Повна синхронізація роботи комунікатора і машини (діагностика і моніторинг більшості систем автомобіля, управління деякими з них на відстані).

недоліки:

На жаль, дана опція поки доступна лише на автомобілях преміум класу, яка може виглядати і в такому вигляді.

Опис підключення автомагнітол

По суті, це інтерфейс забезпечує зв'язок смартфона з інформаційно-розважальним центром автомобіля. Даною системою можна управляти як за допомогою сенсорного екрану мультимедіа, так і через клавіші на рульовому колесі.
І хоча дана інтеграція по суті нічого нового власника гаджета не дає (той же функціональний коктейль можна було отримати і через вищеописані способи), але за рахунок своєї зручності робить життя водія все більш цікавою і насиченою. Залишається тільки сподіватися, що рівень антивірусного програмного забезпечення так само не варто на місці)))

А ви пам'ятаєте, як вся інтеграція телефонії в автомобілі полягало у використанні нековзних килимків і застосування різноманітних власників мобільного телефону?
І чим же це закінчилося на даний момент?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно