Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як зробити успішний б'юті-канал в соціальних мережах

Ми поговорили з відомими російськими б'юті-блогерами і з перших вуст дізналися про плюси і мінуси різних соціальних платформ, про інструменти просування і створення якісного контенту, щоб блог не просто приносив прибуток, а був в першу чергу цікавим і впізнаваним.

Яка соціальна мережа краще

У кожної соціальної мережі своя особливість: телеграм створений більше для спілкування, інстаграм - це головним чином візуальний контент, ютуб - для тих, хто у кого є достатньо часу, і для любителів найбільш докладної інформації.

«Якщо говорити про переваги, то телеграм - це спільнота, де відбувається двостороннє спілкування, де ти можеш обговорити цікаві для тебе теми. Це чат, і плюс його в тому, що у Телеграма є повідомлення, як у SMS. Інстаграм - це збалансоване поєднання візуального контенту і тексту. Зараз величезний плюс інстаграма в його розмаїтті - можна робити галереї, ролики і живі фото Boomerang. Нещодавно з'явилася можливість впроваджувати в свій контент опцію продажу: користувач клацає по конкретної речі на фотографії і переходить за посиланням на відповідну сторінку інтернет-магазину. Ютуб більше для тих, хто любить довго дивитися відео », - розповідає Олена Кригіна .

«Перевага, а також і недолік Телеграма - відсутність фідбека. Тут немає лайків і коментарів, але є можливість написати в особисті повідомлення. Однак тут рідко пишуть просто так, на відміну від соцмереж з відкритим коментуванням. Недолік Телеграма для мене в тому, що тут не можна структурувати інформацію і її складно шукати. Потрібно або точно знати, що шукаєш, і користуватися пошуком по слову, або промотувати тисячі повідомлень вручну », - ділиться Адель Міфтахова, автор телеграм-каналу do not touch my face .

«Я до сих пір не бачу для себе сенсу в телеграм-каналі, для мене це платформа залишається месенджером з дурними (але дуже смішними) стікерами. Інстаграм-блог для мене теж незвідане поняття. З якого моменту інстаграм-аккаунт вважається повноцінним блогом? Що стосується переваг, ніщо не буде таким же особистим, як ютуб. Ми дивимося влогеров, тому що нам цікаві вони, нам цікаво, що і як вони говорять. Коли ти бачиш людину і він веде з тобою розмову на камеру, між глядачем і автором виникає особливий зв'язок, якої ніколи не вийде в іншій соціальній мережі », - говорить Марія Новосад .

Як залишатися в тренді і бути цікавим

Пошук новин - окрема робота, що забирає багато часу. Можна як черпати натхнення та ідеї з різних інформаційних джерел, так і створювати контент власними зусиллями, довіряючи своїй інтуїції і досвіду.

«Новини я дивлюся на найбільших інформаційних порталах. Наприклад, на vogue.com, тому що не пройде ще Met Gala, а вони все beauty-образи вже викладуть. Плюс в інстаграме я підписана на різні тематичні блоги і акаунти будинків моди, візажистів, тому ще до Met Gala бачу, як вони фарбують знаменитостей », - каже Олена Кригіна.

Плюс в інстаграме я підписана на різні тематичні блоги і акаунти будинків моди, візажистів, тому ще до Met Gala бачу, як вони фарбують знаменитостей », - каже Олена Кригіна

«Я не вважаю себе частиною б'юті-індустрії і сприймаю це виключно як хобі. Я працюю інженером в нафтовій індустрії і займаюся науковою роботою. І досвід у мене, до речі, звідти ж. На роботі я читаю дуже багато наукових і навколонаукових статей і роблю з них висновки. У сфері б'юті я займаюся рівно тим же самим, просто з іншим видом інформації і використовуючи інші джерела. Мені не дуже цікаві новини індустрії, специфіка мого каналу така, що я намагаюся говорити про вже відомі речі, але пояснюючи механізми їх роботи. Тому головна платформа з пошуку інформації для мене - це Pubmed, сайт, на якому публікуються дослідження в галузі медицини », - розповідає Адель Міфтахова.

«Я просто робила те, що мені подобалося, і повільно аудиторія сама мене знайшла. Раджу влаштовувати колаборації з кимось, хто вам подобається і у кого приблизно така ж за кількістю аудиторія, - тоді буде можливість привнести щось нове в свій блог і заодно обмінятися передплатниками з іншим автором », - радить Марія Новосад.

«Будь-яка справа потрібно починати з вивчення і аналізу. Наприклад, я спочатку дізналася про всі нюанси ютуба, освоїла монтаж, склала концепцію блогу і план, відшліфувала якість відео - працювала вдень і вночі. Необхідно зацікавити аудиторію, а для цього важливо бути особистістю. Якщо у вас немає всього перерахованого вище, то ніякої піар не допоможе. Я зробила ставку на свої особистісні якості, регулярне оновлення контенту і незвичайний сюжет », - рекомендує Ксюша Плюшева .

Як набрати аудиторію

Експерти розповідають, чи є сенс в покупках «мертвих душ» і просуванні за допомогою програм, конкурсів, репоста та інших ефективних і не дуже інструментів.

«Я ніколи не займалася піаром сторінки навмисно, але так як мій канал був одним з перших, він потрапив у безліч добірок, які в якийсь момент на хвилі піднесення Телеграма робили на багатьох сайтах. Потім мене стали кликати в Діджитал-видання і давати посилання на мій канал.

Можливих інструментів просування вашого облікового запису кілька. Перший - це якщо ваш канал порекомендує великий канал з схожою тематикою. Перші 300 передплатників прийшли до мене з каналу Маші Ворслав, вона, здається, репостнула якийсь із моїх постів. Вона - піонер Телеграма по частині б'юті, і на той момент, крім її проекту, великих каналів не було взагалі. Другий - рекомендація поза Телеграма. Одного разу про моєму каналі розповіла дівчина з великою кількістю передплатників на ютубі, і за день на мене підписалося дві тисячі осіб. У Телеграма неможливо дізнатися, звідки приходять передплатники, і я місяць не могла зрозуміти, що сталося, поки мені хтось не сказав. І, як не банально, якісний і унікальний контент змусить говорити про вас », - говорить автор каналу в Телеграма do not touch my face. Адель додає, що перша тисяча передплатників збиралася приблизно півроку, потім ще за півроку прийшли інші 13 тисяч.

«Якщо є можливість і бажання, то краще дублювати інформацію в якомога більшій кількості соціальних мереж. Добре ще робити колаборації з іншими блогерами і відвідувати заходи - це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми з вашої сфери. Сьогодні на моєму ютуб-каналі майже 500 тисяч передплатників. Їх я набирала чотири з половиною роки », - радить Марія Новосад.

Їх я набирала чотири з половиною роки », - радить Марія Новосад

«Найбільш ефективний інструмент просування - це розіграші цінних призів. Наприклад, за iPhone люди будуть робити тисячі репоста, ще стільки ж буде підписуватися. Також відмінний спосіб просування - це репости і рекомендації від друзів, але цим методом я не користуюся взагалі, так як мені дуже складно завжди у кого-то что-то попросити. Але я розумію, що це зовсім інше сприйняття інформації - це щось особисте, тепле, що викликає довіру, що відразу приверне аудиторію одного до вашого блогу. І добре б підключити всі соціальні мережі, щоб розповідати про себе всюди », - рекомендує Олена Кригіна.

З якого моменту інстаграм-аккаунт вважається повноцінним блогом?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно