Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Як зробити успішний б'юті-канал в соціальних мережах

Ми поговорили з відомими російськими б'юті-блогерами і з перших вуст дізналися про плюси і мінуси різних соціальних платформ, про інструменти просування і створення якісного контенту, щоб блог не просто приносив прибуток, а був в першу чергу цікавим і впізнаваним.

Яка соціальна мережа краще

У кожної соціальної мережі своя особливість: телеграм створений більше для спілкування, інстаграм - це головним чином візуальний контент, ютуб - для тих, хто у кого є достатньо часу, і для любителів найбільш докладної інформації.

«Якщо говорити про переваги, то телеграм - це спільнота, де відбувається двостороннє спілкування, де ти можеш обговорити цікаві для тебе теми. Це чат, і плюс його в тому, що у Телеграма є повідомлення, як у SMS. Інстаграм - це збалансоване поєднання візуального контенту і тексту. Зараз величезний плюс інстаграма в його розмаїтті - можна робити галереї, ролики і живі фото Boomerang. Нещодавно з'явилася можливість впроваджувати в свій контент опцію продажу: користувач клацає по конкретної речі на фотографії і переходить за посиланням на відповідну сторінку інтернет-магазину. Ютуб більше для тих, хто любить довго дивитися відео », - розповідає Олена Кригіна .

«Перевага, а також і недолік Телеграма - відсутність фідбека. Тут немає лайків і коментарів, але є можливість написати в особисті повідомлення. Однак тут рідко пишуть просто так, на відміну від соцмереж з відкритим коментуванням. Недолік Телеграма для мене в тому, що тут не можна структурувати інформацію і її складно шукати. Потрібно або точно знати, що шукаєш, і користуватися пошуком по слову, або промотувати тисячі повідомлень вручну », - ділиться Адель Міфтахова, автор телеграм-каналу do not touch my face .

«Я до сих пір не бачу для себе сенсу в телеграм-каналі, для мене це платформа залишається месенджером з дурними (але дуже смішними) стікерами. Інстаграм-блог для мене теж незвідане поняття. З якого моменту інстаграм-аккаунт вважається повноцінним блогом? Що стосується переваг, ніщо не буде таким же особистим, як ютуб. Ми дивимося влогеров, тому що нам цікаві вони, нам цікаво, що і як вони говорять. Коли ти бачиш людину і він веде з тобою розмову на камеру, між глядачем і автором виникає особливий зв'язок, якої ніколи не вийде в іншій соціальній мережі », - говорить Марія Новосад .

Як залишатися в тренді і бути цікавим

Пошук новин - окрема робота, що забирає багато часу. Можна як черпати натхнення та ідеї з різних інформаційних джерел, так і створювати контент власними зусиллями, довіряючи своїй інтуїції і досвіду.

«Новини я дивлюся на найбільших інформаційних порталах. Наприклад, на vogue.com, тому що не пройде ще Met Gala, а вони все beauty-образи вже викладуть. Плюс в інстаграме я підписана на різні тематичні блоги і акаунти будинків моди, візажистів, тому ще до Met Gala бачу, як вони фарбують знаменитостей », - каже Олена Кригіна.

Плюс в інстаграме я підписана на різні тематичні блоги і акаунти будинків моди, візажистів, тому ще до Met Gala бачу, як вони фарбують знаменитостей », - каже Олена Кригіна

«Я не вважаю себе частиною б'юті-індустрії і сприймаю це виключно як хобі. Я працюю інженером в нафтовій індустрії і займаюся науковою роботою. І досвід у мене, до речі, звідти ж. На роботі я читаю дуже багато наукових і навколонаукових статей і роблю з них висновки. У сфері б'юті я займаюся рівно тим же самим, просто з іншим видом інформації і використовуючи інші джерела. Мені не дуже цікаві новини індустрії, специфіка мого каналу така, що я намагаюся говорити про вже відомі речі, але пояснюючи механізми їх роботи. Тому головна платформа з пошуку інформації для мене - це Pubmed, сайт, на якому публікуються дослідження в галузі медицини », - розповідає Адель Міфтахова.

«Я просто робила те, що мені подобалося, і повільно аудиторія сама мене знайшла. Раджу влаштовувати колаборації з кимось, хто вам подобається і у кого приблизно така ж за кількістю аудиторія, - тоді буде можливість привнести щось нове в свій блог і заодно обмінятися передплатниками з іншим автором », - радить Марія Новосад.

«Будь-яка справа потрібно починати з вивчення і аналізу. Наприклад, я спочатку дізналася про всі нюанси ютуба, освоїла монтаж, склала концепцію блогу і план, відшліфувала якість відео - працювала вдень і вночі. Необхідно зацікавити аудиторію, а для цього важливо бути особистістю. Якщо у вас немає всього перерахованого вище, то ніякої піар не допоможе. Я зробила ставку на свої особистісні якості, регулярне оновлення контенту і незвичайний сюжет », - рекомендує Ксюша Плюшева .

Як набрати аудиторію

Експерти розповідають, чи є сенс в покупках «мертвих душ» і просуванні за допомогою програм, конкурсів, репоста та інших ефективних і не дуже інструментів.

«Я ніколи не займалася піаром сторінки навмисно, але так як мій канал був одним з перших, він потрапив у безліч добірок, які в якийсь момент на хвилі піднесення Телеграма робили на багатьох сайтах. Потім мене стали кликати в Діджитал-видання і давати посилання на мій канал.

Можливих інструментів просування вашого облікового запису кілька. Перший - це якщо ваш канал порекомендує великий канал з схожою тематикою. Перші 300 передплатників прийшли до мене з каналу Маші Ворслав, вона, здається, репостнула якийсь із моїх постів. Вона - піонер Телеграма по частині б'юті, і на той момент, крім її проекту, великих каналів не було взагалі. Другий - рекомендація поза Телеграма. Одного разу про моєму каналі розповіла дівчина з великою кількістю передплатників на ютубі, і за день на мене підписалося дві тисячі осіб. У Телеграма неможливо дізнатися, звідки приходять передплатники, і я місяць не могла зрозуміти, що сталося, поки мені хтось не сказав. І, як не банально, якісний і унікальний контент змусить говорити про вас », - говорить автор каналу в Телеграма do not touch my face. Адель додає, що перша тисяча передплатників збиралася приблизно півроку, потім ще за півроку прийшли інші 13 тисяч.

«Якщо є можливість і бажання, то краще дублювати інформацію в якомога більшій кількості соціальних мереж. Добре ще робити колаборації з іншими блогерами і відвідувати заходи - це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми з вашої сфери. Сьогодні на моєму ютуб-каналі майже 500 тисяч передплатників. Їх я набирала чотири з половиною роки », - радить Марія Новосад.

Їх я набирала чотири з половиною роки », - радить Марія Новосад

«Найбільш ефективний інструмент просування - це розіграші цінних призів. Наприклад, за iPhone люди будуть робити тисячі репоста, ще стільки ж буде підписуватися. Також відмінний спосіб просування - це репости і рекомендації від друзів, але цим методом я не користуюся взагалі, так як мені дуже складно завжди у кого-то что-то попросити. Але я розумію, що це зовсім інше сприйняття інформації - це щось особисте, тепле, що викликає довіру, що відразу приверне аудиторію одного до вашого блогу. І добре б підключити всі соціальні мережі, щоб розповідати про себе всюди », - рекомендує Олена Кригіна.

З якого моменту інстаграм-аккаунт вважається повноцінним блогом?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно