Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Як зробити А4 рамку для курсової роботи в Word? Інструкція по ГОСТ, оформлення, скачати шаблон безкоштовно

 1. Навіщо потрібна рамка в курсовій?
 2. Способи створення рамки для курсової
 3. Рамка для курсової роботи в Word 2007, 2010, 2013, 2016
 4. Як зробити автоматичну нумерацію сторінок в рамці
 5. Завантажити готову рамку для курсової безкоштовно

Наближається час, коли потрібно буде здавати курсову. У багатьох навчальних закладах для курсової потрібно рамка, оформлена за стандартом.

Щоденна розсилка з корисною інформацією для студентів усіх напрямів - на нашому телеграм-каналі .

Навіщо потрібна рамка в курсовій?

Чи варто говорити, що рамки для курсової роботи по ГОСТу - окрема головний біль студентів. Щоб розуміти, наскільки це важливо, знайте: викладач може просто не прийняти курсової проект без рамки. Звичайно, зміст важливіше рамки. Тим не менш, рамки для курсової роботи повинні бути оформлені по прийнятому стандарту, адже при бажанні перевіряючий може причепитися до будь-яких неточностей.

Як бачимо, рамка додає клопоту по оформленню роботи. У зв'язку з цим, багатьох цікавить питання: як вставити рамку для курсової або диплома в документ Word. Розглянемо кілька способів.

Способи створення рамки для курсової

Можна накреслити рамку від руки, використовуючи трафарет. Це не дуже популярний спосіб.

Ті, кому відома програма AutoCAD, можуть створити рамку в ній, роздрукувати на порожніх аркушах і потім поверх листів з рамкою роздрукувати текст курсової.

Рамку для креслень на форматі A3 і більше доцільно виконувати в спеціальній креслярської програмі.

Рамку для креслень на форматі A3 і більше доцільно виконувати в спеціальній креслярської програмі

Але часто рамка потрібна для записок курсових робіт формату А4. За допомогою Word також можна створити рамку для курсової або диплома, і це істотно спрощує життя. Як вставити рамки в ворде для курсової? Відповідь шукайте нижче!

До речі, якщо Вам цікавий AutoCad, читайте про основи роботи з цією програмою в нашому блозі.

Рамка для курсової роботи в Word 2007, 2010, 2013, 2016

Створимо рамку по ГOСТу для курсової в Word 2010. Відкриємо новий документ і насамперед у вкладці "Розмітка сторінки" задамо поля. У нашому випадку:

 • верхнє - 1,4 см;
 • нижнє - 0,43 см;
 • ліве - 2,9 см;
 • праве - 1,3 см.

верхнє - 1,4 см;  нижнє - 0,43 см;  ліве - 2,9 см;  праве - 1,3 см

Зверніть увагу: в вашому вузі можуть бути свої вимоги щодо оформлення.

Документ необхідно розбити на розділи або вставити розриви.

Це робиться для того, щоб рамка була на потрібних сторінках. Наприклад, на титульному аркуші рамка не потрібна, на відміну від основної частини роботи. До того ж буває, що на різних сторінках потрібні різні рамки.

Вибираємо вкладку "Розмітка сторінки", потім "Розриви", натискаємо на кнопку "Наступна сторінка". Залишимо першу сторінку для титульного аркуша і будемо створювати рамку на другій сторінці в другому розділі документа.

 • У вкладці Розмітка сторінки вибираємо "Межі сторінок". Вказуємо тип кордону - рамка. В параметрах вказуємо поля рамки. Верхнє - 21 пт, нижнє - 0 пт, ліве - 21 пт, праве - 19 пунктів. Також не забуваємо вказати поля щодо тексту і поставити галочку навпроти параметра "Все попереду". Кордон застосовуємо до поточного розділу.

Кордон застосовуємо до поточного розділу

 • Натискаємо ОК і бачимо, що на сторінці з'явилася рамка.
 • Тепер внизу листа потрібно вставити таблицю. Для цього спочатку у вкладці "Вставка" вибираємо "Нижній колонтитул", потім "змінити нижній колонтитул", відключаємо функцію "як в попередньому розділі".
 • Вставляємо таблицю потрібної конфігурації. Ми вставляємо таблицю на 8 рядків і 9 стовпців. У вкладці "Макет" для роботи з таблицями вказуємо розміри осередків. Висота - 0,5 см. Ширину осередків задаємо зліва направо: 0,7 см, 1 см, 2,3 см, 1,5 см, 2,3 см, 6,77 см, 1,5 см, 1,5 см , 2 см.

Ширину осередків задаємо зліва направо: 0,7 см, 1 см, 2,3 см, 1,5 см, 2,3 см, 6,77 см, 1,5 см, 1,5 см , 2 см

Створюємо рамку курсової по ГОСТу

Готово. Тепер можна об'єднати комірки і вписати в них необхідну інформацію про ВУЗі, кафедрі, викладача, і роботі. Тут ми впишемо довільний текст, а осередок для номерів сторінок залишимо порожній. Ми отримали один лист з рамкою для курсової. При переході до наступної сторінки поточного розділу документа на ній буде автоматично з'являтися ця ж рамка з таблицею, а Ви зможете спокійно писати роботу, не думаючи про рамці.

До речі! Для наших читачів зараз діє знижка 10% на будь-який вид роботи

Для наших читачів зараз діє знижка 10% на  будь-який вид роботи

Як зробити автоматичну нумерацію сторінок в рамці

Виберемо елемент таблиці, в якій буде відображатися номер сторінки і кликнемо на неї. Потім кликнемо на нижній колонтитул, а у вкладці "Конструктор" виберемо кнопку "Експрес блоки", далі - "Поле". У вікні вибираємо поле Page і вказуємо потрібний формат номерів. Вуаля - номери сторінок відображаються автоматично в вибраній комірці.

Завантажити готову рамку для курсової безкоштовно

Як ще можна зробити рамку? Взяти готову! Мільйони студентів вставляли рамки в свої роботи і існує безліч шаблонів і зразків рамок для курсових. Якщо у Вас немає часу освоювати всі премудрості роботи з рамками, Ви можете завантажити готовий шаблон рамки по ГОСТу абсолютно безкоштовно.

Тепер ви знаєте, як зробити рамки в ворде для курсової чи дипломної роботи. Щоб все стало гранично ясно, подивіться відео зі створення рамок зі штампом для курсової по ГОСТу. Залишається тільки нагадати, що професійний студентський сервіс завжди готовий допомогти з завданнями - від створення рамки до написання реферату або цілого диплома.

Навіщо потрібна рамка в курсовій?
Навіщо потрібна рамка в курсовій?
Як вставити рамки в ворде для курсової?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,